Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Žirmūnuose

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Na tikrai fachverkas! Pripažįstu, kad neįvertinau

  Comment


   Galėtų juos kaip nors originaliai ir apgalvotai įkomponuoti tarp naujų statybų kaip įdomų kontrastą.
   Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
   Mielosios Grigiškės

   Comment


    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Galėtų juos kaip nors originaliai ir apgalvotai įkomponuoti tarp naujų statybų kaip įdomų kontrastą.
    : ) Kaip tik norėjau tą patį rašyti. Projektuotojui tikrai vertėtų bent jau analizuoti esamų vertingų pastatų įkomponavimo į naujas statybas galimybes. Kur tas gestap... tai yra paveldo draugai kai jų (iš tikrųjų) reikia?

    Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	13
Size:	210,5 kB
ID:	1734836

    Comment


     Raitininku sodai, 1-as etapas full complete, antrame darbai prasidejo.
     Click image for larger version

Name:	2CBD7BC9-B103-4D52-9FFD-087B9364ECE4.jpeg
Views:	14
Size:	292,3 kB
ID:	1740303

     Comment


      Kazkaip labiau noretusi kad, balta dominuotu,o tamsi butu kaip akcentas.

      Comment


       Architektūra nėra labai aukštos kokybės, ypač centrinei miesto daliai, antra vertus reikia pagirti už tai, kad išlaikomas kažkoks perimetrinis užstatymas ir už komercines patalpas pirmuose aukštuose, o ir tų plytų imitacija žiūrisi geriau prideda kiek daugiau kokybiško vaizdo, nei vien tik tinkuota siena.

       Comment


        Sakyčiau geras projektas, ypač palyginus su šalia esančiais jau pasenusiais pastatais. Bet jeigu reiktų prie kažko prikibt, tai balkonų stiklinimą galima buvo padaryt skoningiau (bent jau iš gatvės pusės), kaip daro Paupy, nemanau, kad tai kainuotų stipriai daugiau, o atrodytų žymiai geriau ir prabangiau. Dar ta pieva atskirianti komerciją nuo gatvės, su vienu praėjimu link laiptinės, na bet čia jau klasika...

        Comment


         https://citify.eu/verkiu-g-39/
         Raso, kad sita projeka nupirko Hanner

         „Kenova Asset Management“ nori investuoti 35 mln. Eur – rekonstruoti ten esančius senus pastatus, keisti jų paskirtį į gyvenamąją ir rinkai pasiūlyti B energinės klasės butų. Registrų centro duomenys rodo, kad valstybei priklausančiame sklype esančius statinius liepos viduryje iš bendrovės įsigijo verslininko Arvydo Avulio kontroliuojamos „Hanner“ grupės įmonė „Arko AG“.

         Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...#ixzz5wY84zk7N

         Comment


          Na tai Hanner tikrai ne kazka su sklypais ir projektais. Labai tiketina, kad musu matytas variantas taps tiesiog balta dezute su siek tiek klinkerio

          Comment


           https://citify.eu/namu-pynes/           Comment


            Savivaldybė skelbia, kad prasideda Žirmūnų trikampio rekonstrukcijos darbai.

            https://citify.eu/zirmunu-trikampio-modernizavimas/

            Viename seniausių Vilniaus rajonų prasideda „Žirmūnų trikampiu“ vadinamo didžiulio kvartalo tvarkybos darbai. Iki 2022 metų čia bus įrengti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai su apšvietimu, sporto aikštelė, skveras su poilsio zona, vaikų žaidimų ir sporto aikštelėmis, atsinaujins apšvietimas, eismo reguliavimas. Tai bus pirmas toks kompleksinis visų didelio kvartalo erdvių sutvarkymas Vilniaus miesto moderniojoje istorijoje. ES lėšomis dalinai finansuojamas projektas reikšmingai pagerins gyvenimo kokybę Žirmūnuose.

            Pasiruošiant darbams, pirmiausia teritorijoje atliekami pavojingų, ligotų ir menkaverčių medžių bei krūmų šalinimo darbai. Žirmūnuose želdiniai yra gana gausūs, bet pakankamai seni, o jų išdėstymas tam tikrose vietose chaotiškas. Dar 2017 m. liepos mėn. teritorijoje buvo atlikti detalūs dendrologiniai ir kraštovaizdžio tyrimai. Jų metų nustatyta, kad prasčiausios būklės yra trikampio gatvių želdynas, dėl ilgalaikio netinkamo, žalojančio genėjimo suformuota netipiška rūšims, silpna laja. Nekontroliuojamas augmenijos augimas kėlė rimtų problemų, neleido augti vertingoms rūšims, kurių vietas užima invazinės rūšys. Trikampyje pastebėta ir keletas itin senų, pavojingai pakrypusių medžių, kai sukelti medžių svorio centrai didele jėga verčia augalus iš silpnų, pažeistų kamieno pagrindų. Žirmūnų trikampio teritorijoje iš viso bus šalinami 284 pavojų keliantys ligoti, seni medeliai bei krūmai, kurių dauguma yra mažiau nei 16 cm skersmens.

            Šalia naujų pėsčiųjų ir dviračių takų yra suplanuota pasodinti beveik dvigubai daugiau – 567 naujų medžių ir 4220 krūmų, kurie apjungs žaliąsias erdves ir bus tarsi „žalieji koridoriai“. Suprojektuotos naujos poilsio erdvės, kuriose gausu želdinių, ribojančių poilsio zonas nuo gyvenamųjų namų, gatvės triukšmo bei dulkių. Kadangi esami želdiniai rajone nebuvo gausūs rūšine sudėtimi, projektuojant naujas rūšis, buvo į tai atsižvelgta. „Žirmūnų trikampyje“ atsiras dekoratyvios tiek lapais tiek žiedais medžių ir krūmų rūšys, pvz. lanksva, forzitija, jazminas ir kt., gudobelė, slyvos, raudonlapiai klevai ir kt. Želdynai bus papildyti spygliuočiais – serbinėmis, dygiosiomis eglėmis, kalninėmis bei juodosiomis pušimis. Parenkant želdinių rūšis atsižvelgta ir į tai, jog augalai pritrauktų kuo daugiau paukščių, todėl pasirinkti šermukšniai, gudobelės ir kt. medeliai.

            Sutvarkytame Žirmūnų trikampyje bus įrengti, o kai kur rekonstruoti pėsčiųjų ir dviračių takai, sporto ir aktyvaus poilsio aikštelės, rekreaciniai pėsčiųjų takai. Šalia Žirmūnų gatvės bus įrengtas pagrindinis skveras, jame formuojama keletas funkcinių zonų su vietomis prisėsti ir bendra vaikų žaidimo aikštelė.

            Prie M. Katkaus gatvės bus įrengtos automobilių stovėjimo vietos su apšvietimu. Žirmūnų gatvėje ties parduotuve „IKI“ bus įrengtas šviesoforinis reguliavimas, greičio matavimas ir vaizdo stebėjimas. Apkasų ir Minties gatvių sankirtoje bus įrengtas šviesoforinis reguliavimas, o Tuskulėnų gatvėje bus įrengtas greičio matavimas.

            „Žirmūnų trikampio“ teritorijos sutvarkymas yra svarbus gyventojams saugumo, estetine ir rekreacine prasmėmis. Viešųjų erdvių sutvarkymas – vienas prioritetinių naujos kadencijos savivaldybės politikų uždavinių.
            https://vilnius.lt/lt/2019/11/05/zir...jinimo-darbai/

            Comment


             Parašė Creatium Rodyti pranešimą
             Savivaldybė skelbia, kad prasideda Žirmūnų trikampio rekonstrukcijos darbai.

             https://citify.eu/zirmunu-trikampio-modernizavimas/             https://vilnius.lt/lt/2019/11/05/zir...jinimo-darbai/
             Aha, #smagu, ta pati savivaldybė skelbė, kad pirmasis etapas vyks 2015-2017 metais, o antruoju viską pabaigs 2017-2020. Dabar jau suprato, kad kitur dirba žiauriai greitai ir visus projektus pabaigia anksčiau laiko, tad ir šitam užteks 2 vietoj 5 metų. Brace yourself! Piguva is coming!

             https://issuu.com/pupa_urbanism/docs...urbanistin___v

             Comment


              Namų Pynės tai visai gražiai renovuoti sovietiniai daugiabučiai. Visus likusius pagal tokį stilių galėtų renovuoti.

              Comment


               As matau tik urbanistine analize, konkretaus projekto niekur nera, tai ka jie ten darys tiksliai?

               Comment


                Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                As matau tik urbanistine analize, konkretaus projekto niekur nera, tai ka jie ten darys tiksliai?
                Įdėjau linką į Citify, ten yra sukelti brėžiniai ir nuoroda į pirkimą.


                Comment


                 Peržiūrėjau naują projektą, žodžiu, šitas projektas, palyginus su praeitu, yra totali degradacija. Praeitame buvo planuota sukurti pagrindinę Žirmūnų aikštę/skverą, kuri taptų rajono centru ir žymiai patogiau sujungtų rajoną su Tuskulėnų rimties parku ir upe (Žirmūnų privalumais, kurie dėl nepatogių perėjų vietų yra stipriai neišnaudoti), perkelt Minties stotelę į tą pagrindinę aikštę, o Tuskulėnų rimties parko stotelę prie pat Minsko žiedo (kas būtų žymiai patogiau), sutvarkyt tokias problematiškas vietas kaip tas siaubingas turgelis šalia Minsko IKI, sukurt dar porą skverų, dviračių takus nutiest per rajono gilumą, taip skatinant jais naudotis daugiau žmonių ir sukuriant žmonių srautą rajono viduje, o ne palei užterštas Žirmūnų ir Tuskulėnų gatves, galiausiai buvo suplanuota sukurti parkavimosi vietas šalia pagrindinių gatvių, kad kiemai būtų žmonių, o ne mašinų. Na o naujas projektas yra tiesiog senų šaligatvių atnaujinimas ir dvirtakis aplink visą rajoną. Kad tik maksimaliai pigiau, bet jau net nebestebina, labai atpažįstamas stiliukas... Vienintelis šito projekto pliusas yra dvirtakis, visa kita tiesiog senų klaidų kartojimas ir vieno organo padėjimas ant rajono problemų. Dar, kadangi esu gyvenęs šiame rajone ir pakankamai gerai žinau kaip ten kas, niekaip nesuprantu kaip galima buvo taip suprojektuot kai kuriuos takus. Vieni genijai Sovietų Sąjūngoje pagalvojo, kad žino geriau už visus ir suprojektavo takus "kaip reikia" ir "gražiai", bet žmones per 50 ar daugiau metų išmindžiojo takus ten, kur jie realiai reikalingi. Dabar gi kiti genijai iš VMS vėl nusprendžia už tuos žmones kur jiems patogiau vaikščiot, nes matomai jiems VMS taip gražiau atrodys bet Google Maps, kadangi patys jie Žirmūnuose aiškiai nesilanko...

                 Comment


                  Dar pagalvok kad pagal projekta kuris buvo pristatytas 2015m (gal truputi anksciau) sita Zirmunu dalis turejo buti atnaujinta per 2 etapus - antras etapas turejo baigtis 2020m. Bet aisku mes Lietuvoje gyvenam in a parallel universe kur laikas gal kitaip skaiciuojamas. Tuo labiau kad iki 2020 metu turejo buti investuota beveik 15m euru i sia teritorija o ne 5m kaip dabar zada daryti. Vienu zodziu cia gausis piguva ir pagal naujas tradicijas, fiksuosim broka ateinancius pora metu su "Tvarkau Miesta" appsu ir sedesim laukdami melagingu savivaldybes atsakymu.

                  Comment


                   Savivaldybės pranešimas, gal atsakys į kai kuriuos ttttt komentarus:

                   Vilniaus miesto savivaldybė tikina, kad projektas projektiniai pasiūlymai viešai svarstyti su visuomene buvo du kartus. Pirmą kartą 2016 m. lapkričio 24 dieną, o antrą kartą 2017 m. vasario 23 dieną.

                   Teigiama, kad po susirinkimų buvo atsižvelgta į gautas pastabas ir projektas buvo koreguotas. Pavyzdžiui, atsisakyta projektuojamo dviračio tako vidinėje rajono dalyje, pasiūlytas dviračių takas ties Žirmūnų gatve, pakeistas dalies tvarkomų ar naujai įrengiamų pėsčiųjų takų išdėstymas ties Minties gatve. Taip pat atsisakyta papildomo automobilių stovėjimo vietų įrengimo ties Minties ir Žirmūnų gatvėmis ir pakeistas dalies siūlomų tvarkyti viešųjų erdvių išdėstymas ties Žirmūnų ir Tuskulėnų gatvėmis.

                   „Šie pakoreguoti projektiniai pasiūlymai antrą kartą buvo pristatyti viešo svarstymo metu. Gavus savivaldybės pritarimą projektiniams pasiūlymams buvo pradėtas rengti techninis projektas. Pernai rugsėjo 14 dieną buvo išduotas statybos leidimas“, – rašoma savivaldybės atsakyme 15min.
                   Dėl kertamų medžių Žirmūnuose gyventojai planuoja prie jų prisirakinti

                   Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...ti-973-1227760

                   Comment


                    Nera supratimo lad medzius ir priziuret augant reikia, zodziu reikia kad pora medziu nuvirstu ant automobiliu ir zmoniu, tik taip tokiems zmonems irodysi kad tam tikrus medIus reikia kirsti.

                    Comment


                     Mane tai labiausiai stebina tokie teiginiai iš tų pačių žmonių lupų: "kertami visiškai sveiki medžiai <..> projekte tyrimus atliko ne specialistai". Tai pirma su medžiais jokio išsilavinimo neturintis žmogus sako, kad tai visiškai sveiki medžiai, po to bando įrodyt, kad dendrologinius tyrimus atlikę specialistai nieko nesupranta.

                     Comment

                     Working...
                     X