Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių namų statyba Klaipėdoje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Kad tankina džiugu, bet kad intensyvina - nieko gero.

  Comment


   Klaipeda, jus rimtai?

   Cia 2019 pastatytas daugiabutis? Pagal 1980 projekta? Wtf is that?

   Socialinio būsto fondo daugiabučio statybos kaina – 2,055 mln. eurų. 85 proc. sumos skirta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, likusi dalis – savivaldybės biudžeto lėšos. Pastatyto namo bendras plotas – 2802,51 kv. m, 1 kv. m statybos kaina – 733,27 eurų.
   Vilniuje Anreka, kuria nors ir apkalba visi iskaitant mane, bet ir tai sugeba pastatyt geresnius namus juos parduodant po stuka uz kvadrata. Vilniuje, cia iskaicius visus imanomus pelnus ir islaidas marketingui. 733 eurai uz kvadrata SITAM pastate, nekomerciniame projekte? Nama zmonems su judejimo negalia jus pakeliat virs zemes lygio ir darote pandusus, jus ka, debilai?
   Ar reikalingas rusys socialiname daugiabutyje, kam jis pakeltas metra virs zemes? 2019 neimanoma padaryti iejimo gatves lygyje?
   Paziurekite kaip istiklinti balkonai. Cia gi naujas namas. Juk projekte nebuvo numatytas istiklinimas, is karto matosi. Remai prikolchozinti baisiau nei chriusciovkese - su kazkokias plastikiniais prailginimais apacioj ir skardom virsuj.

   Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...81898#_?copied

   Paskutinis taisė SoulMulticast; 2019.07.31, 18:01.

   Comment


    Iš nuotraukų pagalvojau, kad čia suremontavo kokį 1985 m. statybos ex bendrabutį, o čia pasirodo naują pastatė Ir kaip gi statysi gatvės lygyje, nes turbūt SniP'as tais laikais, iš kurių pasiskolinta architektūrinė idėja, to neleido. Nestatysi gi 198x m. stiliaus pastato naujoviškai.

    Man tik du klausimai kilo:
    1) Ar techninis prižiūrėtojas turėjo gulščiuką, nes kažkaip panduso turėklo statramščiai, bent jau nuotraukose, atrodo baisiai kreivai sumontuoti.
    2) Kam ant radiatorių termostatiniai ventiliai, jeigu nesimato šilumos daliklių. Čia maždaug galėsiu prisukti ir taupyti, o kaimynas atsisukęs ant max bus, bet vis vien mokėsime vienodai

    Comment


     Iki klasikinio RU varianto, truko tik keltuvo neigaliems zmonems, ant kurio, jau naujo, kabetu lentele - NEDIRBA

     Comment


      Del architekturos tai jus biski atsigaukit Socialinis daugiabutis, praktiskai miesto pakrasty. Ko jus tikites? Paprastas raudonu plytu pastatas. Arkada dar dabar panasius kepa. Cia tas atvejis, kai kuo pigiau, tuo geriau. Be to ten visas kvartalas aplink yra raudonu plytu pastatai. Eikit geriau del hannerio Zalgirio stadione statomo sudo piktintis

      Comment


       Avulis butu tai pastates uz 400eur/sqm, be pandusu ir dar su fontanu Ir dar visus butus pardaves

       Comment


        Čia jau kitas dalykas - verslas dirba efektyviau nei biurokratai ir viešasis sektorius.

        Comment

        Unconfigured Ad Widget

        Collapse
        Working...
        X