Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaipėda

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Apie šį jau buvo nesenai straipsniukas.

  Tarp “stalinoidų” – naujos architektūros namas

  Livija Grajauskienė

  Manto gatvėje 43a vietoje senų garažų ruošiamasi statyti trijų aukštų gyvenamąjį namą su mansarda ir komercinėmis patalpomis.

  Bendrovės “Baltikums draudimas” užsakymu, namą ketinama prijungti prie jiems priklausančio pastato. Naują statinį projektuoja firma “Pilis”.

  Projekto vadovė architektė Simona Vėlavičienė sakė, jog dalyje naujojo pastato pirmojo bei antrojo aukštų numatytos patalpos biurams. Taip pat bus aštuoni vieno – dviejų kambarių apie 60 kv. m ploto butai. Namo apdailai ketinama naudoti tinką ir klinkerio plytas.

  Po pastatu bus 11 vietų garažas. Dar penkias vietas numatoma įrengti šalia esančioje aikštelėje. Įvažiavimo kelias į garažą bus dengtas, ir ši improvizuota stoginė atitvers dalį prie namo esančios erdvės. Atsiras jaukus vidinis kiemelis.

  Architektų ekspertų tarybos nariai, kuriems buvo pristatytas techninis projektas, pasidžiaugė, kad tarp sovietmečiu statytų niūrių “stalinoidų” iškils naujas šiuolaikinės architektūros pastatas.

  www.klaipeda.daily.lt
  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

  Comment


   Sudegėlio vietoje - administracinis pastatas
   LIVIJA GRAJAUSKIENĖ

   Kelis kartus degusio, užmūrytais langais ir stogo griaučiais bauginusio namo Naujojoje Uosto gatvėje 5B nebeliks.

   Jo vietoje iškils aštuonių aukštų administracinis pastatas.

   Architektų ekspertų taryba apsvarstė planuojamo statyti administracinio pastato techninio projekto architektūrinę dalį.

   Bendrovės „Viksenis“ užsakymu projektą parengė bendrovės „Uostamiesčio projektas“ architektai.

   Šalia naujojo pastato tai pačiai bendrovei priklausančiame sklype norima statyti ir šešių aukštų aikštelę automobiliams. Joje tilptų per 200 transporto priemonių.

   Projekto vadovas Stanislovas Lukšas sakė, kad stiklo ir pakabinamų keraminių fasadų statinys bus trikampės formos.

   Pirmajame aukšte, be biurams skirtų patalpų, turėtų būti kavinukė bei konferencijų salė.

   Architektai ekspertai neturėjo didelių priekaištų būsimojo pastato architektūrai.

   Svarstyta, jei dvi pastato dalys būtų skirtingų aukščių, geriau atrodytų iš marių pusės.

   Daugiau pastabų pateikta dėl numatomo statyti garažo architektūros, kad jis neatrodytų kaip „mašinų sandėlis“.

   Architektai projektui pritarė ir atsižvelgę į prieš keletą metų parengtą Vitės kvartalo užstatymo koncepciją.

   "Klaipėda"

   Barbarizmas Vitėje tęsiasi
   GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

   Comment


    Beje, ką ten daro kairėje vyninės (??) esančiame sklype?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


     Dabar archeologiniai kasinėjimai, girdėjau apie administracinio pastato statybas.
     GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

     Comment


      Dar vienas projektelis, pagal apimtis nedaug tenusileidziantis "Neapoliui". Ir vietoj gan neblogoj, Vitej po biski pradeda formuotis "verslo trikampis"

      Nauja statyba išvaduos nuo vaiduoklio      Naujojoje Uosto gatvėje 5B planuojama statyti administracinį pastatą su daugiaaukšte automobilių stovėjimo aikštele. Kartu bus sprendžiamas šalia esančio, 5A numeriu pažymėto, seniai apleisto pastato likimas.

      Aštuonių aukštų administracinis pastatas turėtų būti suskaidytas į du funkcinius vienetus. Viena dalis skiriama tik vienam šeimininkui, o kitoje - 100-200 kvadratinių metrų ploto biurai. Bendras administracinio pastato plotas - apie 9 tūkst. kvadratinių metrų.

      Pirmajame aukšte numatoma ir kavinukė bei konferencijų salė.

      Pasak architekto Stanislovo Lukšo, stengtasi pastato neperkrauti architektūros detalėmis, pateikti gryną formą. Smailių kampų čia esą neišvengsi, nes tokia sklypo forma. Planuojama pastato apdaila - keramika ir stiklas.

      Šalia svarstoma statyti ir 6 aukštų antžeminę automobilių stovėjimo aikštelę, iš kurios būtų galima patekti tiesiai į administracinį pastatą. Tiesa, anot S. Lukšo, projektavimo sąlygų sąvadas automobilių aikštelei dar negautas.

      Architektūrinę pastato išraišką Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos Ekspertų taryba įvertino gana palankiai. Pagal pateiktas pastabas būsimąjį pastatą planuojama dar šiek tiek pakeisti - administracinės dalies stogo linija galėtų būti ne vieno lygmens, kad gražiau atrodytų iš marių pusės, taip pat gali būti keičiama automobilių aikštelės pastato forma bei pridėtas vienas aukštas. Pasiūlyta pamąstyti apie automobiliams skirto pastato stogo apželdinimą - čia galėtų atsirasti vieta poilsiui.

      Daugiaaukštę aikštelę užsakovai - Kaune įsikūrusi bendrovė "Viksenis" - svarsto statyti jiems priklausančio minėto avarinės būklės administracinio pastato vietoje.

      Pasak Savivaldybės administracijos Paveldosaugos skyriaus vedėjo pavaduotojos Sabinos Simonavičiūtės, jis yra įtrauktas į apleistų statinių Klaipėdos mieste sąrašą, o dėl nepriežiūros savininkams yra siųsta raštų. Pastatas nėra įtrauktas į nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą, tačiau turįs vertybės požymių. Taigi norint jį nugriauti reikės padaryti paveldosauginę ekspertizę.

      Pasak "Viksenio" atstovų, pastatas nebuvęs paliktas visiškai be priežiūros - buvę užmūryti langai, teritorija aptverta. Kokia jo ateitis, savininkai tiksliai pasakyti negalėjo - tai esą bus žinoma atlikus minėtąją paveldosaugos ekspertizę.
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


       Sklinda gandai kad Klaipėdos ir Vilniaus žydruosius "Baltpark" viešbučius nusipirko "Reval". Įdomu ant kiek tai realu
       "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

       Comment


        Parašė Montezauras_klp Rodyti pranešimą
        Sklinda gandai kad Klaipėdos ir Vilniaus žydruosius "Baltpark" viešbučius nusipirko "Reval". Įdomu ant kiek tai realu
        100% tiesa

        Comment


         Atsiprasau uz durna klausima, bet ar keisis ir siu dvieju viesbuciu pavadinimas? Visgi per Baltijos salis Revalu tik 3 ar 4 (nezinau kiek Estijoj)

         Comment


          Na manau tai jau priklausys nuo naujūjų savininkų.
          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

          Comment


           Pradėjo sodinti parką

           GIEDRĖ BALČIŪTĖ

           Pietinėje Klaipėdos dalyje – tarp P.Mašioto vidurinės mokyklos ir Jūrininkų prospekto – greitai sužaliuos naujas parkas.

           Vakar Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius drauge su tarybos nariais ir kitais savivaldybės darbuotojais pasodino pirmus 50 parko medelių.

           Kol kas buvo pasodinta tik beržų, klevų ir šermukšnių. Tačiau ateityje daugiau kaip 6 hektarų ploto parke oš ir kiti medžiai.

           Kol kas būsimasis parkas pavadinimo neturi. Jį bus patikėta išrinkti miestelėnams.

           Planuojama, kad parku, kuris turėtų būti baigtas įrengti iki 2008 metų lapkričio pabaigos, vingiuos pėsčiųjų ir dviračių takai, stovės suoliukai, bus sumontuotas apšvietimas. Gali būti, kad prie P.Mašioto mokyklos atsiras ir vandens telkinys. Čia taip pat bus įrengta ir riedutininkų aikštelė.

           Suskaičiuota, kad parko įrengimas kainuos apie 3 milijonus litų. Pernai ir šiemet jam įrengti buvo skirta 546 tūkst. litų.

           "Klaipėda"

           Dėl statybų šalia BIG'o įdomu, taip pat ir dėl Arkados, nes du pastatyti ir plytų teritorijoje daug...
           GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

           Comment


            Dekui Eimantai, už nuolatinį info apie KLP atnaujinimą
            Daugelis čia tiesiog užeina ir išeina....
            O tu kaip etatinis pvz darbutuojas...
            Dėkui dar kartą...

            Comment


             Gal kas sudalyvavo?
             Uostamiestyje - fotografijos paroda „Klaipėda mūsų akimis“

             | 2006 11 02 08:07:09 |

             Lapkričio 3 d. 18 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre (Daržų g. 10/Bažnyčių g. 4) duris atvers fotografijų paroda „Klaipėda mūsų akimis“.

             Ši paroda – tai Klaipėdos universiteto studentų sąjungos (KUSS) ir Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro organizuojama baigiamoji konkurso „Klaipėda mūsų akimis“ dalis. Nuo rugsėjo 1 d. mokiniai, studentai, miestiečiai, profesionalūs fotografai ir tik pradedantys fotografuoti galėjo siųsti savo fotografijas, kuriose užfiksuotas mūsų miestas – Klaipėda.

             Fotografijų parodoje bus eksponuojami visų konkurse dalyvavusių fotografų geriausi darbai, o lapkričio 17 d. 18 val. bus apdovanoti labiausiai miestiečiams patikusių ir aukščiausiai profesionalų įvertintų darbų autoriai.

             Paroda veiks iki lapkričio 24 d.

             www.omni.lt

             Comment


              Verslininkai nori universiteto bendrabučių

              GIEDRĖ BALČIŪTĖ

              Klaipėdos universiteto bendrabučių būklė – prasčiausia iš visų aukštųjų mokyklų, o valstybė jų rekonstrukcijai skiria itin mažai pinigų.

              Todėl ieškoma būdų, kaip pagerinti studentų gyvenimo sąlygas.

              Klaipėdos universiteto Studentų sąjunga (KUSS) mano, kad geriausiai bendrabučių būklę padėtų pagerinti privatūs investuotojai. Jie galėtų pastatyti visiškai naują bendrabučių kompleksą universiteto miestelyje, už tai mainais gaudami senuosius pastatus.

              KUSS prezidentas Vitalijus Kondratas apgailestavo, kad tokiems mainams kelią užkerta teisinės kliūtys. Lietuvoje nėra teisiškai reglamentuota investuotojų ir valstybinių institucijų partnerystė.

              V.Kondratas atsisakė įvardinti, kokie verslininkai norėtų universitetui pastatyti naujus bendrabučius mainais į senuosius, esančius brangiose miesto vietose: Taikos ir Statybininkų prospektuose bei Malūnininkų gatvėje. Žinoma tik, kad visi suinteresuoti asmenys – klaipėdiečiai.

              „Jeigu naujus bendrabučius statytų privatūs investuotojai, nauda būtų abipusė. Studentai turėtų tolygius, bet gerus ir naujus bendrabučius, o verslo įmonės – pastatus gerose vietose. Todėl siekiame, kad tokie mainai būtų įteisinti įstatymiškai“, - neslėpė V.Kondratas.

              KUSS prezidento nuomone, statyti bendrabučius vertėtų labiau, nei juos rekonstruoti. Vien minimaliai visų trijų universiteto bendrabučių rekonstrukcijai reikėtų apie 12 mln. litų. Tiek pinigų pakaktų sutvarkyti tik bendrabučių sanitarinius ir elektros tinklus, langus ir stogus.

              Lietuvos valstybė skyrė 44 mln. Lt visų 111 valstybinių universitetų ir aukštųjų neuniversitetinių mokyklų bendrabučių remontui. Šie pinigai aukštosioms mokykloms bus paskirstyti per trejus metus.

              Šiemet Klaipėdos universitetas bendrabučių remontui gavo 370 tūkst. litų. Pradžioje pinigų planuota skirti Taikos pr. bendrabučio, kurio būklė – prasčiausia, stogo remontui. Tačiau, pasak KU Infrastruktūros prorektoriaus Adolfo Brėskio, pinigai buvo gauti tik spalį, kai pradėti stogo remontą buvo per vėlu. Todėl nuspręsta už valstybės paramą, pridėjus dalį universiteto pinigų, Statybininkų pr. bendrabutyje baigti sudėti plastikinius langus.

              Šio bendrabučio būklė yra geriausia. Bet kadangi čia gyvena ir iš užsienio atvykę studijuoti studentai, o pats bendrabutis – mažiausias, nuspręsta pirmenybę teikti jo remontui.

              "Klaipėda"

              Būtų puiku jei neliktų senų baisių barakų, ypač Taikos prospekte, bet su tokiu biurokratizmu vargu ar greitai kas įvyks...
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


               Verslininkai nori universiteto bendrabučių
               http://www.info.lt/index.php?page=na...jiena&id=88982
               Dienraštis "Klaipėda" [2006-11-10]

               Klaipėdos universiteto bendrabučių būklė – prasčiausia iš visų aukštųjų mokyklų, o valstybė jų rekonstrukcijai skiria itin mažai pinigų.

               Todėl ieškoma būdų, kaip pagerinti studentų gyvenimo sąlygas.

               Klaipėdos universiteto Studentų sąjunga (KUSS) mano, kad geriausiai bendrabučių būklę padėtų pagerinti privatūs investuotojai. Jie galėtų pastatyti visiškai naują bendrabučių kompleksą universiteto miestelyje, už tai mainais gaudami senuosius pastatus.

               KUSS prezidentas Vitalijus Kondratas apgailestavo, kad tokiems mainams kelią užkerta teisinės kliūtys. Lietuvoje nėra teisiškai reglamentuota investuotojų ir valstybinių institucijų partnerystė.

               V.Kondratas atsisakė įvardinti, kokie verslininkai norėtų universitetui pastatyti naujus bendrabučius mainais į senuosius, esančius brangiose miesto vietose: Taikos ir Statybininkų prospektuose bei Malūnininkų gatvėje. Žinoma tik, kad visi suinteresuoti asmenys – klaipėdiečiai.

               "Jeigu naujus bendrabučius statytų privatūs investuotojai, nauda būtų abipusė. Studentai turėtų tolygius, bet gerus ir naujus bendrabučius, o verslo įmonės – pastatus gerose vietose. Todėl siekiame, kad tokie mainai būtų įteisinti įstatymiškai", - neslėpė V.Kondratas.

               KUSS prezidento nuomone, statyti bendrabučius vertėtų labiau, nei juos rekonstruoti. Vien minimaliai visų trijų universiteto bendrabučių rekonstrukcijai reikėtų apie 12 mln. litų. Tiek pinigų pakaktų sutvarkyti tik bendrabučių sanitarinius ir elektros tinklus, langus ir stogus.

               Lietuvos valstybė skyrė 44 mln. Lt visų 111 valstybinių universitetų ir aukštųjų neuniversitetinių mokyklų bendrabučių remontui. Šie pinigai aukštosioms mokykloms bus paskirstyti per trejus metus.

               Šiemet Klaipėdos universitetas bendrabučių remontui gavo 370 tūkst. litų. Pradžioje pinigų planuota skirti Taikos pr. bendrabučio, kurio būklė – prasčiausia, stogo remontui. Tačiau, pasak KU Infrastruktūros prorektoriaus Adolfo Brėskio, pinigai buvo gauti tik spalį, kai pradėti stogo remontą buvo per vėlu. Todėl nuspręsta už valstybės paramą, pridėjus dalį universiteto pinigų, Statybininkų pr. bendrabutyje baigti sudėti plastikinius langus.

               Šio bendrabučio būklė yra geriausia. Bet kadangi čia gyvena ir iš užsienio atvykę studijuoti studentai, o pats bendrabutis – mažiausias, nuspręsta pirmenybę teikti jo remontui.

               Giedrė Balčiūtė

               Comment


                Varpinės skolon nestatys


                Tikimasi, kad jau po metų Dievo Motinos Globėjos ir Šv. Mikalojaus cerkvės kompleksą papuoš varpinė, kurios statybos jau pradėtos.

                Varpinė - atskiras komplekso statinys - turėtų iškilti net iki 30 metrų aukščio.

                "Kaip Dievas duos, tada ir baigsime. Tikimės, kad tai bus 2007 metų pabaigoje. Varpinei jau turime pinigų - kas ką paaukojo, - skolon nestatome", - sakė šios parapijos klebonas Anatolijus Stalbovskis.

                Anot jo, varpinės statyba turėtų kainuoti apie 400 tūkst. litų.

                Pagal projektą, komplekse yra numatytas ir klebonijos pastatas su klasėmis mokytis suaugusiesiems ir vaikams bei biblioteka. Kada jis bus pradėtas statyti, dar nežinia.

                "Vakarų ekspreso" informacija

                P.S. pamatų polius jau prieš porą mėnesių suleido...
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                 Miesto valdžia planuos Smiltynę

                 Uostamiesčio Savivaldybės administracija parengė sąlygas dviem detaliesiems planams Smiltynėje.

                 Numatoma planuoti teritoriją nuo jachtklubo į Vakarus iki pakrantės rago, esančio už laivų kapinių, bei teritoriją Smiltynėje nuo II perkėlos jūros link ir palei jūrą.

                 Pasak Savivaldybės administracijos Architektūros ir miesto planavimo skyriaus vyriausiosios specialistės Dangutės Arkušauskienės, pirmosios teritorijos detaliojo plano tikslas yra suplanuoti rekreacinę infrastruktūrą, dviračių ir pėsčiųjų takus, jachtų ir rekreacijai skirtų laivų švartavimą, aptarnavimo objektus, gaisrų gesinimo įrangą, numatyti krantų tvirtinimą, išnagrinėti galimybę įrengti inžinerinę infrastruktūrą. Antrosios teritorijos planavimo tikslai panašūs - suplanuoti rekreacinę infrastruktūrą, paplūdimio aptarnavimo objektus, išnagrinėti autotransporto ir dviračių eismo organizavimo galimybes ir pan.

                 Anot D. Arkušauskienės, projektuotojai nagrinės sąlygas ir siūlys variantus, ką šiose teritorijose būtų galima daryti. Jei detaliajame plane bus numatytas užstatymas, reikės ir Vyriausybės pritarimo, nes čia - pajūrio juosta.

                 "Padarysime eksperimentą - per kiek laiko legaliai tokioje teritorijoje galima parengti detalųjį planą, nuo šiandien skelbiame pradžią", - vakar per Klaipėdos miesto tarybos Teritorijų planavimo komiteto posėdį juokavo uostamiesčio meras.

                 Anot D. Arkušauskienės, įstatymas leidžia detalųjį planą rengti trejus metus, o kaip seksis, bus matyti.

                 Giedrė NORVILAITĖ
                 www.ve.lt
                 GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                 Comment


                  Studentai naujose auditorijose paskaitų klausys nuo kitų metų

                  Šiandien atidaromu skandalingai pagarsėjusiu Klaipėdos universiteto (KU) auditorijų korpusu studentai galės džiaugtis tik nuo kito semestro. O tame pačiame pastate įsikūręs prekybos centras duris akademinei bendruomenei ir ne tik atvers jau kitą savaitę.

                  Nors komplekso situacija dar neaiški, KU rektorius Vladas Žulkus tikisi, kad šiandien čia įžengę studentai naujomis auditorijomis džiaugsis daugelį metų.

                  Naujajame korpuse įrengtos 2 modernios auditorijos, kuriose tilps po 260 studentų, 100 darbo vietų konferencijų salė bei skaitykla.

                  Pasak V. Žulkaus, naujasis universiteto korpusas beveik išsprendė auditorijų trūkumo problemą ir net sutaupys dalį lėšų.

                  "Universitetas iki šiol neturėjo srautinėms paskaitoms pritaikytų auditorijų, todėl studentams tekdavo klausytis paskaitų susigrūdus, o dėstytojai tą pačią paskaitą turėdavo dėstyti tris kartus", - pasakojo V. Žulkus.

                  Rektorius tvirtino, jog naujosios universiteto patalpos yra moderniausios šalyje, o dizainu net lenkia matytas Europoje.

                  Abiejose auditorijoje įrengti garsiakalbiai, daugialypės terpės projektoriai bei modernios elektroninės lentos. Konferencijų salėje įdiegta sinchroninio vertimo įranga, kiekviena darbo vieta turi internetinį ryšį, įrengtos dvi vertėjų kabinos.

                  Be to, fojė esančiose ekranuose, pasak V. Žulkaus, bus galima stebėti, kas vyksta auditorijose ar konferencijų salėje.

                  Paskaitos auditorijų korpuse, anot rektoriaus, prasidės kitą semestrą, kai tik bus sudaryti ir suderinti tvarkaraščiai.

                  Tuo tarpu vieno iš didžiausių "Iki" prekybos centro atidarymas planuojamas jau kitos savaitės gale.

                  "Atidarymo akcentas - studentams skirtas koncertas. Be to, ir paties prekybos centro pavadinimas bus susijęs su akademinės bendruomenės aktualijomis. Tiesa, dėl jo kol kas dar neapsispręsta", - sakė prekybos tinklo "Iki" komunikacijos direktorius Tomas Vaišvila.

                  Anot jo, naujajame centre studentai ir miestelėnai galės patenkinti visus poreikius. Čia veiks nemažas knygynas, kavinėse ir picerijos, be to, didžiulė erdvė bus skirta pramogų paslaugoms.

                  Indra DUOTAITĖ
                  www.ve.lt
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                   Smiltynės pamarį pritaikys poilsiui

                   VIGANTAS DANILAVIČIUS

                   Klaipėdos valdininkai rengs eksperimentą Kuršių nerijos nacionaliniame parke.

                   Miesto savivaldybės Teritorijų planavimo komitetas leido administracijai užsakyti dviejų Smiltynės teritorijų detaliuosius planus.

                   Bus planuojamas pamarys prie kopagūbrio, į vakarus nuo II perkėlos, greta sklypo Smiltynės gatvėje 34. Taip pat - Kuršių nerijos ruožas nuo jachtklubo iki pakrantės rago už laivų kapinių.

                   Kuršių nerijos nacionalinio parko administracija nustatė itin griežtus reikalavimus detaliesiems planams rengti. Negalima planuoti inžinerinių komunikacijų, draudžiama statyti naujus kapitalinius pastatus. Nacionalinis parkas vadovavosi Kuršių nerijos schema, kitais šalies ir tarptautiniais teisės aktais.

                   Savivaldybės Architektūros ir miesto planavimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Kęstutis Vaitiekūnas įrodinėjo, kad Kuršių nerijos nacionalinio parko schema yra niekinė, nes nebuvo viešai paskelbta „Valstybės žiniose“.

                   „Konstitucinis Teismas turėtų priimti sprendimą, kad parko schema neturi juridinės galios“, - mano K.Vaitiekūnas.

                   Jo teigimu, ruošiant detalųjį planą, nereikėtų kreipti dėmesio į nacionalinio parko schemoje išdėstytus draudimus.

                   Abiejuose detaliuosiuose Smiltynės pamario planuose architektai turi numatyti teritorijas poilsiui, takus pėstiesiems ir dviratininkams, irstančių krantinių tvarkymą. Reikėtų numatyti galimybę nutiesti kai kurias požemines komunikacijas.

                   Pasak savivaldybės Urbanistinės plėtros departamento direktoriaus Kastyčio Macijausko, savivaldybės rengiami Smiltynės teritorijų detalieji planai parodys, per kiek laiko galima legaliai, laikantis visų procedūrų, patvirtinti Kuršių nerijos nacionaliniame parke detalųjį planą. „Tai bus savivaldybės eksperimentas“, - pusiau rimtai teigė departamento direktorius.

                   Anot Teritorijų planavimo komiteto nario, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovo Sigito Dobilinsko, uostas Kopgalio detaliajam planui sąlygas gavo 2002-aisiais. Iki šiol planas dar nepatvirtintas.
                   www.klaipeda.daily.lt
                   GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                   Comment


                    Nuolatinės statybos komisijos posėdis įvyks 2006-11-22, 13.15 val., kab.504

                    http://www.klaipeda.lt/klaipeda/cont...FE746164617373

                    II. Ypatingų statinių projektai:
                    1.(741) Daugiabučio gyvenamo namo su požemine automobilių saugykla ir antžemine parkavimo aikštele statyba, Taikos pr. 118. ("Arkados" 16a.)

                    2.(742) Daugiabučio gyvenamo namo su visuomeninio maitinimo prekybos patalpomis statyba, H. Manto g. 7 / M. Mažvydo al. 2. ("Manto namai")

                    4.(744) Gyvenamo namo su administracinėmis patalpomis ir požemine automobilių saugykla statyba, Pievų Tako g. 8.
                    ( http://www.senpaule.com/I.%20Privatu...usBustas-1.htm )
                    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                    Comment


                     Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                     Tai dėl blogai prižiūrimų tvenkinių turi kentėti miesto plėtra...tegul tvarko tuos tvenkinius, o ne nerekomenduoja tose vietose kurtis.
                     Tai kad Kretingai tie tvenkiniai priklauso, o Kretingos valdžiai nelabai rūpi tvarkyti rajono infrastruktūrą... Važiuojant iš Gargždų į Kretingą po įvažiavimo į Kretingos rajoną pastebimai pasikeičia kelio dangos kokybė, ir greitį reikia sumažinti Atrodo lyg į kalnyną įvažiuotum Pabandykite
                     Lietuva jau . Bet dar .

                     Comment

                     Working...
                     X