Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaipėda

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Zygis
  replied
  Vienas keisčiausių objektų - buvo laidojimo namai, dabar taps administracinės ir prekybinės paskirties. Keistas vaibas dirbt turėtų būt.

  Click image for larger version Name:	IMG_20181231_142935.jpeg Views:	2 Size:	398,8 kB ID:	1691639
  Paskutinis taisė Zygis; 2018.12.31, 15:22.

  Komentuoti:


 • LBP
  replied
  Poliklinikos konkursas, pateiktų darbų galerija:
  https://www.poliklinikoskonkursas.lt/

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Kažką išskirti iš padarytų ir ruošiamasi daryti darbų nenorėčiau, nes visas straipsnis- ištisa citata:

  http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...stele-1682662/
  Paskutinis taisė arturiux; 2018.12.25, 08:32.

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Gera idėja skvere pažymėti Vitės istoriją, "atkartoti buvusį gatvių audinį". Tačiau keista, kad įamžinant vieną istoriją naikinama kita - neišsaugomos vokiečių slėptuvės. Šiame skvere jos yra dvi - viena centre, U formos, šiek tiek iškilusi virš žemės paviršiaus ir gerai matoma, o kita, apie kurią nedaug kas žino, pietinėje skvero dalyje, maždaug pusmetrio gylyje.

  Nenoriu skleisti gandų, galiu tik daryti prielaidą, kad jos abi sujungtos tuneliu. Jei gerai pamenu pirmojoje yra išlikusios vokiškos metalinės durys su skląsčiais, maždaug 80x80 cm dydžio, kurios veda kaip tik pietų kryptimi. Rekonstrukcijos metu ši pirmosios slėptuvės dalis būtų nugriauta.

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  UOSTAMIESTIS TVARKYS SKVERĄ: Rengiamas projekto viešas pristatymas
  http://pilotas.lt/2018/11/30/archite...s-pristatymas/

  Klaipėdoje planuojama sutvarkyti dar vieną viešąją erdvę. Su skvero tarp Bokštų, Krovėjų, Jūros ir Gegužės gatvių projektiniais pasiūlymais gruodžio 10 dieną bus galima susipažinti viešame pristatyme.

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Klaipėdos biurų ir sandėlių rinka pasipildys dar vienu objektu

  Klaipėdoje, Dubysos gatvėje betono ir gelžbetonio gamintoja „Perdanga“ greta prekybos centro „Akropolis“ planuoja statyti biurų bei sandėliavimo pastatus.  Klaipėdos miesto savivaldybės paskelbtuose projektiniuose pasiūlymuose rašoma, kad Dubysos gatvėje iškils biurų ir sandėliavimo paskirties pastatai. „Perdangos“ generalinis direktorius Vytautas Kučinskas 15min plėtros planų nekomentavo. Bendrovės „Perdanga“ užsakymu „A 405“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose skelbiama, kad 13,3 tūkst. kv. m ploto sklype projektuojamas iki 6,5 tūkst. kv. m ploto , 4–6 aukštų administracinės paskirties ir iki 3,5 tūkst. kv. m, 1–3 aukštų sandėliavimo paskirties statiniai. „Atskirai stovintys administracinės paskirties ir sandėliavimo paskirties pastatai projektuojami pietvakarinėje sklypo pusėje. Administracinio ir sandėliavimo pastatų patalpos bus nuomojamos biurams, prekybines ir sandėliavimo funkcijas vykdančioms įmonėms“, – rašoma dokumente.  Ketvirtame biurų pastato aukšte numatoma konferencijų salė, o prie sandėlio numatytos ir biuro patalpos.
  Architektai nurodo, kad naujieji pastatai projektuojami išlaikant ansambliškumą ir vieningą architektūrinę idėją. „Administracinis pastatas tai „sukirsti“ du keturių ir šešių aukštų tūriai. <...> Šių dviejų tūrių susikirtimas orientuotas Taikos gatvės krytimi, su „išpjauta“ trijų aukštų pastato dalimi, kuria atviro ir kviečiančio pastato idėją su „vartais“ pėstiesiems ir dviratininkams. Projektuojamas sandėlio pastatas stilistiškai artimas administraciniam pastatui. Ansambliškumą pabrėžia išryškintas sandėlio biuro patalpų blokas, pasuktas į administracinio pastato aikštę“, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose.  Teritorijoje iš viso, kartu su esamomis, turėtų būti įrengta 212 automobilių stovėjimo vietų. Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, kad projektuojant pastatus ir jų teritorijų tvarkymą, bus skirtas didelis dėmesys pėsčiųjų erdvių formavimui. Sklypo viduryje bus suformuota aikštė. „Ši aikštė tampa viso šios tvarkomos sklypo dalies aikšte, kurią formuoja nauji administracinis ir sandėliavimo bei esamas administracinis pastatai. Ši vidinio kiemo erdvė bus naudojama viešiems susibūrimams ir renginiams, pasiskirsto pėsčiųjų srautai link kitų teritorijų ir pastatų“, – architektai rašo dokumente. Skelbiama, kad lygiagrečiai Dubysos gatvei projektuojamas dviračių takas ir pėsčiųjų takas.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...verslas&copied

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Klaipėda vejasi Vilnių – krematoriumas – jau kitų metų pabaigoje

  2019 metų pabaigoje veiklą pradėsiantis pirmasis krematoriumas Vakarų Lietuvoje bus statomas nuošalioje miškingoje teritorijoje netoli Lėbartų kapinių.

  Kaip rašome pranešime spaudai, krematoriumas veiks Ketvergių kaime, nuošalioje, miško apsuptoje vietoje. Naujasis objektas bus 850 kvadratinių metrų ploto, vieno aukšto. Statybas planuojama pradėti dar šių metų pabaigoje, veiklą – paskutinį 2019 metų ketvirtį...
  Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Gimta...baigoje/269985
  © Lietuvos žinios

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Pietinėje Klaipėdos dalyje – nauja poilsio erdvė

  Klaipėdos miesto gimtadienio proga Sąjūdžio parke iškeltos Klaipėdos miesto, Europos sporto miesto bei Sąjūdžio parko vėliavos, žyminčios dar vieną sutvarkytą pietinės miesto dalies erdvę.

  Kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos metu Sąjūdžio parkas buvo išplėstas, įkurtos naujos erdvės poilsiui bei aktyviam laisvalaikiui. Pagrindinis naujosios parko dalies akcentas – vienas didžiausių Lietuvoje BMX dviračių, riedutininkų ir riedlenčių parkas, kuris jau sulaukė didžiulio populiarumo tarp aktyvaus laisvalaikio mėgėjų. Naujojoje Sąjūdžio parko dalyje taip pat įrengta gimnastikos aikštelė, nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takai, suformuoti vandens telkiniai, įrengtas mini amfiteatras, pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, įrengti dviračių stovai, o vaikus jau kviečia žaidimų aikštelė, kurioje sumontuoti ir lauko muzikos instrumentai bei žaidimų įrenginiai negalią turintiems vaikams...

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Klaipėdiečiai sustabdė išskirtinėje vietoje suplanuoto devynaukščio statybas

  Klaipėdos regioninė architektūros taryba (toliau – RAT), gavusi Klaipėdos Naujamiesčio gyventojų prašymą, savo iniciatyva svarstė istorinėje miesto dalyje, saugomoje teritorijoje planuojamo statyti devynių aukštų daugiabučio pastato projektinius pasiūlymus, sukėlusius didelį rezonansą vietos bendruomenėje.

  Išskirtinėje Klaipėdos vietoje esantį 385 kv. m administracinės paskirties griuvėsį nuspręsta paversti bene 12 kartų didesniu 4500 kv. m daugiabučiu, kuris, be to, dar bus ir 3 kartus aukštesnis už toje vietoje vyraujantį pastatų aukštį. Bendruomenė kvestionuoja, kaip į 12 arų nuomojamą valstybės žemės sklypą įmanoma „sukišti“ 58 šeimas, jų mašinas, dviračius, vaikų žaidimų aikšteles, takus, kelius, šiukšlių konteinerius.

  „Norime pabrėžti, kad mūsų bendruomenė nėra nusistačiusi prieš naują statybą, naujus kaimynus. Mūsų bendruomenė nesutinka su pateiktais projektiniais pasiūlymais ir juose esančiais sprendiniais. RAT ekspertinę nuomonę ir priimtą sprendimą matome kaip paskutinę galimybę būti išgirstiems ir dar kažką pakeisti prieš paleidžiant projektuotojų parengtus tankus“, – aiškina vietos bendruomenės atstovas Marius Aleksynas.

  Susipažinusi su bendrovės „Progresyvūs projektai“ (autoriai D. Zubavičienė, V. Baltrušaitienė, A. Belousova) parengtais administracinės paskirties pastato rekonstravimo į daugiabutį gyvenamąjį namą (Pievų Tako g. 36A, Klaipėda) projektiniais pasiūlymais, RAT nutarė, jog pateikti sprendiniai architektūros kokybės kriterijų – urbanistinio integralumo, atitikties darnaus vystymo principui, statybos ir kuriamos aplinkos kokybės ir ilgaamžiškumo, inovatyvumo, nekilnojamojo kultūros paveldo išsaugojimo, aplinkos pritaikymo visiems visuomenės nariams, vientisos architektūrinės idėjos ir estetikos – požiūriu negali būti vertintini teigiamai...

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Būsimoji uostamiesčio mokykla pabrango dvigubai

  Lietuvos valstybės šimtmečiui dedikuota naujai planuojama mokykla Senvagės gatvėje kainuos 12,5 mln. eurų – dukart daugiau, nei planuota iš pradžių. Esą per pastaruosius kelerius metus brango ne tik statybinės medžiagos, bet atsirado ir nenumatytų išlaidų. Kai kurie politikai mano, kad už tą sumą geriau jau renovuoti visas uostamiesčio gimnazijas...

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Medelyno kvartale pradedama vystyti infrastruktūra
  Medelyno kvartale netrukus prasidės infrastruktūros vystymo darbai. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas penktadienį, liepos 13 d., pasirašė sutartį su „Telšių keliai“, dirbsiančia jungtinėje veikloje kartu su „Projkelva“, dėl 47,4 ha Medelyno gyvenamojo rajono infrastruktūros išvystymo techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų...
  ...Teritorijoje planuojami įvairios paskirties pastatai – tiek vienbučiai, dvibučiai gyvenamieji namai ir daugiabučiai, tiek visuomeninės paskirties pastatai, kuriuose galėtų įsikurti ugdymo įstaigos, jei toks poreikis būtų, ar komercinės patalpos. Pabaigus vystyti Medelyno kvartalą, šioje teritorijoje turėtų įsikurti apie 5000 gyventojų...

  Komentuoti:


 • Aizzeris
  replied
  Parašė Scarface Rodyti pranešimą


  Dėkui, savaitgalį pats buvau Klaipėdoje tai gyvai mačiau ant kiek pasistūmėjo Kike žinau iki 12d turi pilnai pabaigti gatvės pusės fasadą.

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Uostamiestyje duris atvėrusi nauja laisvalaikio erdvė laukia lankytojų antplūdžio

  Po ilgos rekonstrukcijos duris lankytojams atvėrusi žinomiausia uostamiesčio alaus darykla „Švyturys Brewery“, Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro (TKIC) vadovės Romenos Savickienės įsitikinimu, taps ne tik klaipėdiečių, bet ir miesto svečių traukos tašku, visus metus pritraukiančiu įdomios veiklos ieškančius smalsuolius.

  Mat didžiausias šios daryklos išskirtinumas – tai gamybinių, edukacinių bei laisvalaikio erdvių sujungimas. Tai vieta, kurioje vyksta alaus ir kultūros renginiai...

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Geriausias bibliotekos projektas – vilniečių

  Komentuoti:


 • arturiux
  replied
  Atidarymo repeticija įvyko Liepos pirmomis dienomis atidarymas:

  https://www.facebook.com/SvyturysBHouse/
  Paskutinis taisė arturiux; 2018.06.27, 20:46.

  Komentuoti:


 • Scarface
  replied
  Parašė Aizzeris Rodyti pranešimą

  Negi niekas negali papostinti nuotraukų, kaip šitas objektas vystomas ? Bent jau vizualizacija tai jo žiauriai gerai atrodo.


  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Kariniuose įtvirtinimuose – naujas muziejus

  Giruliuose esantys kariniai įtvirtinimai netrukus gali padovanoti dar daugiau istorijos žinių apie Antrojo pasaulinio karo mūšius pajūryje. Šeštadienį būrys Pasieniečių klubo vyrų rankomis atkasinės pietinės gynybinių įtvirtinimų "Memel Nord" dalies duris. Netrukus čia atsiras pasieniečių muziejus...

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Uostamiestį papuoš įspūdingas sakurų parkas

  Klaipėdos savivaldybė kviečia susipažinti su rengiamo sakurų parko uostamiestyje techninio darbo projekto projektiniais pasiūlymais ir teikti nuomonę ir pastabas dėl priešprojektinių sprendinių nuo birželio 19 iki 29 d. elektroniniu paštu vinga.juskauskaite@adem.lt ir rima.pletkauskiene@klaipeda.lt.

  Objektas – sakurų parko Klaipėdoje techninis darbo projektas.

  Statytojas – Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

  Statybos vieta – teritorija tarp sklypų Taikos pr. 70 (Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras Žvejų rūmai) ir Taikos pr. 72 (Klaipėdos Naujoji Apaštalų bažnyčia) sklypo unik. Nr. 4400-4486-2286, Klaipėdos m...
  Click image for larger version

Name:	sakuru_parkas-is_virsaus.png
Views:	0
Size:	214,3 kB
ID:	1649734

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Klaipėdoje baigiama įrengti išskirtinė alaus darykla

  Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Ekono...darykla/267435
  © Lietuvos žinios

  Komentuoti:


 • LBP
  replied
  Naujo bibliotekos pastato konkurso darbai: https://www.bibliotekoskonkursas.lt/darbai

  Komentuoti:

Working...
X