Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• Pensininkas
    replied
    Blogiau vargiai begali būti. Aišku Neries vamzdžio istorija rodo, kad viskas ant šios žemės įmanoma.

Komentuoti:

• Auwris
    replied
    Sunkiai su tais fontanais čia bus.. Kažko unikalaus ir išskirtinio nepadarys, arba truks lėšų, arba nedrįs. O standartinio nesinori, tai geriausias dalykas iš dviejų blogybių yra atnaujinti tai kas yra, nei sunaikinti ir pastatyti pilką neįdomų.

Komentuoti:

• Pensininkas
    replied
    Parašė Malach Rodyti pranešimą
    Kitas dalykas, jis kelia žmonės nostalgiją, nes Marytė ten pirmą kartą susitiko su Petriuku, Onutės anūko pirma nuotrauka prie jo ir t.t. Tai bus dar didesnis skandalas nei nukirtus Vytauto pr. liepas ar Laisvės al medžius prie Soboro kartu sudėjus. Kažkas prie fontano prisirakins, kažkas jame skandinsis ir bus sudėtinga kažką pakeisti. Nors savivaldybė atspari tokiems dalykams, tai gal ir ryžtųsi.
    Nostalgija vertės nesukuria. Fontanas yra centrinės miesto pėsčiųjų gatvės centre, pro kurį praeina galybė turistų. Jis turi būti simbolis, kuris pritrauks dėmesį šiandien ir po 10 metų, o ne kažkam atgaivins prisiminimus. Jis turi būti miestą reklamuojančiuose lankstinukuose ne todėl, kad vietiniams kelia nostalgiją, o todėl, kad yra tikras traukos objektas.

Komentuoti:

• Malach
    replied
    Parašė Missoni Rodyti pranešimą
    Aš irgi už tai, kad fontanas būtų naujas. Galima skelbti konkursą jo naujam įgyvendinimui, bet toks, koks yra šiandien, yra tikra atgyvena...
    Aš irgi esu už naują. Nors savivaldybė su menais susipykusi ir pvz Kauno akcentų rezultatai (išskyrus gal tą valties grafitį ir dar gal kažkas buvo verta dėmesio) tai yra nemažas kriminalas. Savivaldybė prastūminėja jai reikalingus projektus (7 ar kiek parinko taryba, dar 5 labai prastus prastūmė savivaldybė). Todėl baisu, kad tokiu atveju nebūtų objektyvia išrinktas pats geriausias variantas.
    Kitas dalykas, jis kelia žmonės nostalgiją, nes Marytė ten pirmą kartą susitiko su Petriuku, Onutės anūko pirma nuotrauka prie jo ir t.t. Tai bus dar didesnis skandalas nei nukirtus Vytauto pr. liepas ar Laisvės al medžius prie Soboro kartu sudėjus. Kažkas prie fontano prisirakins, kažkas jame skandinsis ir bus sudėtinga kažką pakeisti. Nors savivaldybė atspari tokiems dalykams, tai gal ir ryžtųsi.

Komentuoti:

• Missoni
    replied
    Aš irgi už tai, kad fontanas būtų naujas. Galima skelbti konkursą jo naujam įgyvendinimui, bet toks, koks yra šiandien, yra tikra atgyvena...

Komentuoti:

• liutass
    replied
    Parašė Pensininkas Rodyti pranešimą
    Nors ir rizikuoju būti sumaišytas su ekskrementais, bet man norėtųsi visai naujo fontano, ar bent rimto facelift'o, o ne remonto/restauracijos. Niekad nebuvau dabartinio gerbėjas... Jis man visiškai neestetiškas ir niekad neįžvelgiau jo išliekamosios vertės. Kažkoks vėlyvojo sovietizmo reliktas sudarytas iš betoninės klombos, betono luitų, vamzdžių ir masyvių burbulų chaoso.
    Labai teisingas pastebejimas

Komentuoti:

• Pensininkas
    replied
    Tačiau fontanas sulauks kapitalinio remonto, kuris palies jo vidų ir apdailos elementus.
    Nors ir rizikuoju būti sumaišytas su ekskrementais, bet man norėtųsi visai naujo fontano, ar bent rimto facelift'o, o ne remonto/restauracijos. Niekad nebuvau dabartinio gerbėjas... Jis man visiškai neestetiškas ir niekad neįžvelgiau jo išliekamosios vertės. Kažkoks vėlyvojo sovietizmo reliktas sudarytas iš betoninės klombos, betono luitų, vamzdžių ir masyvių burbulų chaoso.
    Paskutinis taisė Pensininkas; 2017.06.09, 13:16.

Komentuoti:

• liutass
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Kad tik nesiskirtų savo forma ir spalva tas granitas, nes kitaip tai atrodys juokingai viskas.
    dabar padaryta periferine dalis. Pati svarbiausia ir centrine dalis dabar bus daroma. Todel ir medziagos, ir kokybe turi buti parinkta labai atsakingai. Gali ir skirtis nuo tos periferines, nelabai kas ir demesi atkreiptu. Svarbu, kad kokybiskai.

Komentuoti:

• Creatium
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Gerai, kad likusioje dalyje des kita granita ir dirbs kita firma
    Kad tik nesiskirtų savo forma ir spalva tas granitas, nes kitaip tai atrodys juokingai viskas.

Komentuoti:

• liutass
    replied
    Gerai, kad likusioje dalyje des kita granita ir dirbs kita firma

Komentuoti:

• Malach
    replied
    Parašė edvvis Rodyti pranešimą
    O kaip jiem ten su tuo broko šalinimu sekas?
    Lyg ir buvo pašalinta ir objektas priimtas, nors yra jau kelios plytelės skilę prie Soboro

Komentuoti:

• TheCoach
    replied
    Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
    Nevykeliu komanda.
    Jūs tik kalbėkit toliau, labai gerai kasat visai savo pusei duobę.

Komentuoti:

• Raelis
    replied
    Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
    Tai kiek kartu jie termina vel nukels? Jau zadejo vasaros pradzioje pradet,dabar vasaros gale.Nevykeliu komanda.
    Tai palauk, ateis ruduo, sakys šlapia dirbti negalim, ateis žiema, sakys, per šalta - dirbti negalim, ateis pavasaris - bus per drėgna... Ir taip užbaigs tik po kokių 5 metų (jeigu apskritai kada užbaigs).

Komentuoti:

• edvvis
    replied
    O kaip jiem ten su tuo broko šalinimu sekas?

Komentuoti:

• karolis371
    replied
    Tai kiek kartu jie termina vel nukels? Jau zadejo vasaros pradzioje pradet,dabar vasaros gale.Nevykeliu komanda.

Komentuoti:

• Raelis
    replied
    Parašė JPeters Rodyti pranešimą
    Tie šviestuvai mane labai labai sudomino. Gal kas nors rado kaip atrodys arba tikriausiai atrodė tarpukariu?
    Tai gal šitie (paskutinėje nuotr.) http://www.yrasalis.lt/naujienos/isp...uotraukose-96/

Komentuoti:

• JPeters
    replied
    Tie šviestuvai mane labai labai sudomino. Gal kas nors rado kaip atrodys arba tikriausiai atrodė tarpukariu?

Komentuoti:

• Gator
    replied
    Bene didžiausia naujovė kauniečius ir miesto svečius po rekonstrukcijos pasitiks Laisvės alėjos dalyje ties Savanorių prospekto pradžia. Šioje vietoje bus išplėsta važiuojamoji dalis, kurioje įrengtose salelėse stovės du milžiniški šviestuvai.

„Tarpukariu tokie šviestuvai buvo Laisvės alėjos dalis. Norėjome, jog po rekonstrukcijos jie taptų alėjos puošmena ir stipriais akcentais. Pokyčių sulauks ir skveras šalia miesto savivaldybės. Ši zona taps reprezentacine aikšte su didžiuliu gėlynų bei specialiu apšvietimu“, – teigė Š. Kiaunė.

Architektas tikino, jog Laisvės alėjos simbolio – fontano – parametrai bei užimamas plotas išliks tokie patys. Tačiau fontanas sulauks kapitalinio remonto, kuris palies jo vidų ir apdailos elementus. Planuojama, jog realūs darbai Laisvės alėjoje užvirs vasaros pabaigoje.
    Read more: http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/05/3...#ixzz4ifFw5bE4

Komentuoti:

• zanaz
    replied
    O savivaldybė neturi savo killerių?

Komentuoti:

• AiWaa20
    replied
    tikrai žziauru ... ir kokybe pagrindo yra apgailetyna jei auga žoles :/ kas atsakys už tai idomu ?

Komentuoti:

Working...
X