Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Manu jau pats laikas sukurti nauja tema skirta butent siam projektui, nes dabar apie ji diskutuojama dviejuose vietuose forume. Bus visiems lengviau

• myhorsegallery
    replied
    Pigiausio rangovo pasirinkimo grimasos....

Komentuoti:

• R.D.
    replied
    Parašė sleader Rodyti pranešimą
    Akivaizdu, kad veiklos principai ir schemos nuo Ozo statybos laikų nepasikeitė.
    Oj, prisimenu pasakojimus pažįstamų, dirbusių statant Ozą. Ko ten tik nebuvo su tais turkais. Ypač įdomūs momentai, kai buvo masinės turkų tarpusavio muštynės, į kurias nesikišdavo policija. kokie 15 prieš 15. Dar smagiau, kad didžioji dauguma (neskaitant jų prarabų) žinojo tik 2 žodžius "problem" ir "načialnik".

Komentuoti:

• sleader
    replied
    Akivaizdu, kad veiklos principai ir schemos nuo Ozo statybos laikų nepasikeitė.

Komentuoti:

• liux
    replied
    Turkijos statybų bendrovės „Kayi Construction“ į Lietuvą atvežti vyrai nebenori dirbti, mat teigia negaunantys algų

https://kaunas.kasvyksta.lt/2019/12/...o-dirbti-foto/

Komentuoti:

• Missoni
    replied
    Parašė miraged Rodyti pranešimą
    Man čia pasirodė visa į temą šitas..
    Nu jo, kai stato turistai...

Komentuoti:

• miraged
    replied
    Man čia pasirodė visa į temą šitas..

Komentuoti:

• ernissss
    replied
    Nelabai suprantu kokios man pretenzijos... Su savivaldybe aš nieko bendro neturiu ir nesąmonių nerašinėju. Ramint irgi nieko nesiruošiu
    Ir kur aš čia ką puldinėjau? Kurioje vietoje mano info klaidinga? Jeigu kažkam per tvorą nesimato, kad jau ir dar viena konstrukcijų dalis nugriauta ir dalis naujų pamatų padaryta, tai čia aš nekaltas
    O, kad stadiono statybos terminai prasitęsia tai visiems seniai aišku.

Komentuoti:

• mag
    replied
    Parašė ernissss Rodyti pranešimą

Nu iš kur atsiranda tokie gandonešiai? Ar tu sapnavai tas atramas, ar jas bandei ir tyrei, ar ekspertizės aktą matei? Jokia ekspertizė net nėra daroma, kam reikia skleisti kažkokius paistalus? Visi pagrindiniai tribūnas laikantys rėmai lieka.
    Na aišku jau čia sunkus atvėjis, kai žmogus neskiria atramų nuo pertvarų ir skleidžia gandus tokius. Bet pats tamsta ir neblogas gandonešis. Maža to, kad čia kaip savivaldybės atstovas stadiono klausimais puldinėjot visus keliančius klausimus dėl statybos būdų ar abejojančius tam tikrais klausimais, tai dar ir pats čia parašėt gerbiamasis panašiai. Pats teigėt dar gegužės mėnesį, kad netrukus prasidės darbai ir senojoje stadiono dalyje.Bet rudens pradžio lyg ir nieko ten nedarė ir dabar dar tik kalbos, kad papildomai griaut reikės. Ar jau čia skaitos "prasidėję" darbai senojoje dalyje?Ar visgi pačio informacija nepatikima, ar šiaip rašoma, kad tik rašyt ir publiką ramint ?

Komentuoti:

• sleader
    replied
    Parašė iPhone Rodyti pranešimą
    Kad ir kaip sunku būtų patikėti, bet ištikro problemos rimtos. Po visų griovimo darbų paaiškėjo kad, esamos tribūnų atramos yra labai blogos būklės ir jokiu būdu jų negalima taip palikti.
    Ir tai galėjo paaiškėti tik nuardžius kėdes ir perdangos plokštes? Gal nereikia sekti pasakų. Įverinti atramų, kolonų būklę ir tinkamumą buvo galima nieko neardant ir negriaunant, nes pastarosios konstrukcijos nebuvo niekaip uždengtos.
    Jeigu iš tiesų atsirado papildomi darbai susiję su atraminių konstrukcijų stiprinimu/perdarymu, tai elementariai grubi projektuotojų klaida, o ne "atliekant darbus paaiškėjęs faktas".

Parašė justinas adam Rodyti pranešimą
    Atramos liks. Nugriautos bus pertvaros tarp jų, kur turėjo būti įrengtos papildomos patalpos po tribūnomis.
    Nors nenustebčiau jei ir atramos paaiškėtų esą nesaugios. Nors numatyta tvirtinti, virinti, jungti, man jos atrodo nesaugiai nors tu ką.
    Na pertvarų griovimas ir naujas mūras neturi turėti jokios įtakos stadiono konstrukcijų, tribūnų, fasadų, stogų ir pačios aikštės įrengimui. Tokie papildomi darbai turėtų įtakos tik įrengtų vidaus patalpų perdavimo terminams.
    Čia tik pretekstas nukelti bendrą terminą. Tačiau juokinga, kad dėl pertvarų mūro nevyksta kitų konstrukcijų montavimo etapai, nors atsižvelgiant į pirminį terminą šios konstrukcijos jau seniausiai turėjo būti sumontuotos/įrengtos.

Komentuoti:

• ernissss
    replied
    Kad ir kaip sunku būtų patikėti, bet ištikro problemos rimtos. Po visų griovimo darbų paaiškėjo kad, esamos tribūnų atramos yra labai blogos būklės ir jokiu būdu jų negalima taip palikti.
    esamų konstrukcijų ekspertizė, projektavimas, darbų atlikimas ir t.t. tikrai užima ne vieną dieną..
    Nu iš kur atsiranda tokie gandonešiai? Ar tu sapnavai tas atramas, ar jas bandei ir tyrei, ar ekspertizės aktą matei? Jokia ekspertizė net nėra daroma, kam reikia skleisti kažkokius paistalus? Visi pagrindiniai tribūnas laikantys rėmai lieka.

Komentuoti:

• justinas adam
    replied
    esamų konstrukcijų ekspertizė, projektavimas, darbų atlikimas ir t.t. tikrai užima ne vieną dieną..
    Atramos liks. Nugriautos bus pertvaros tarp jų, kur turėjo būti įrengtos papildomos patalpos po tribūnomis.
    Nors nenustebčiau jei ir atramos paaiškėtų esą nesaugios. Nors numatyta tvirtinti, virinti, jungti, man jos atrodo nesaugiai nors tu ką.

Komentuoti:

• iPhone
    replied

Komentuoti:

• Gator
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    Kolega, na negi neakivaizdu, kad nepabaigs to stadiono iki pavasario? O tas aiškinimas apie sienų permūrijimą ir pusmečiu dėl to nukeltą terminą nu juokingi
    Kad nebaigs iki pavasario aišku.
    Mano teiginys buvo, kad ir be konspiracijos iš tiesų galėjo atsirasti papildomų darbų dar. O ne atsirasti tik tam, kad galtų pasiteisinti.

Komentuoti:

• daktaras
    replied
    Kolega, na negi neakivaizdu, kad nepabaigs to stadiono iki pavasario? O tas aiškinimas apie sienų permūrijimą ir pusmečiu dėl to nukeltą terminą nu juokingi

Komentuoti:

• Gator
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    Dėl papildomų darbų nusikėlė ir tikėtina darbų pabaigos data: dabar numatoma, jog stadiono rekonstrukcija bus baigta antrojoje kitų metų pusėje.

Rado kaip gražiai "įpakuoti" vėluojančius darbus
    Kas tau tą patvirtino?

Ar pas tave madinga prielaidą įpakuoti kaip faktą?

Komentuoti:

• Missoni
    replied
    Manau, nespės ir antrojoje metų pusėje. Na, ras kokį paaiškinimą ir baigs gal 2023 ar vėliau...

Komentuoti:

• daktaras
    replied
    Dėl papildomų darbų nusikėlė ir tikėtina darbų pabaigos data: dabar numatoma, jog stadiono rekonstrukcija bus baigta antrojoje kitų metų pusėje.

Rado kaip gražiai "įpakuoti" vėluojančius darbus

Komentuoti:

• Džabas
    replied
    Milijonas šen, milijonas ten. Ai, jerunda.
    https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...9JsuEP99YjBPGQ

Komentuoti:

• TheCoach
    replied
    Tą videką galima skipint iki paskutinių 15-20 sekundžiu visa kita tiesiog Karaliaus svaičiojimai.

Komentuoti:

Working...
X