Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaune iškils 30 aukštų biurų pastatas!

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Mantas
  pradėjo temą Kaune iškils 30 aukštų biurų pastatas!

  Kaune iškils 30 aukštų biurų pastatas!

  Geros naujienos iš Kauno B-)

  [2004.03.15] Laikinojoje sostinėje iškils dangoraižis ir Kongresų rūmai


  Vienus iš originaliausių projektų Kanuose vykstančiai parodai MIPIM parengė architektai Linas Pikšrys ir Dainius Sadauskas. Pagal du projektus Kaune turėtų atsirasti Kongresų rūmai, dangoraižis, administraciniai pastatai ir kelios automobilių aikštelės.

  Gera vieta šalia Nemuno

  Pirmajam projektui parinkta vieta Karaliaus Mindaugo prospekto ir Kauna Memio gatvių sankirtoje. Čia anksčiau buvo "Pergalės" koncernas. Dabar iš daugybės pastatų apysveikis yra likęs tik vienas. Kultūrinėmis vertybėmis nelaikomus pastatus planuojama nugriauti, o jų vietoje pastatyti 30 aukštų biurų pastatą, Kongresų rūmus ir dvi automobilių aikšteles.

  Šalia planuojami ir pirmieji Kaune kupolo formos Kongresų rūmai. Greta jau minėtų pastatų žadama atidaryti ir naują viešbutį.

  Pasak architektų, naujiems objektams parinkta itin gera vieta. Visai greta maždaug po metų pradės veikti prekybos ir pramogų centras "Akropolis", naujas turgus. Netoliese yra autobusų bei geležinkelio stotys, naujas M.K.Čiurlionio tiltas. Be to, pastatai bus visai šalia Nemuno. Jie neužstos jokių kitų naujamiesčio objektų ir bus gerai matomi iš Aleksoto.

  Kauno savivaldybės mero Arvydo Garbaravičiaus nuomone, vis labiau prestižine tampančioje centrinėje miesto dalyje būtų galima statyti ir aukštesnius biurų pastatus, jei tik to pageidautų užsakovai.
  L fomos statinys

  Antroji miesto vieta, kuri, tikimasi, netrukus atgis, yra Šv.Gertrūdos gatvė. Tai naujamiesčio ir senamiesčio sankirta. Šiuo metu Šv.Gertrūdos gatvė, esanti miesto širdies pašonėje, yra viena judriausių gatvių. Ateityje planuojama eismą ja riboti.

  L.Pikšrio ir D.Sadausko nuomone, šalia gatvės esančiose aikštelėse būtų galima pastatyti kelių aukštų pastatus. Kairiojoje pusėje esančioje aikštelėje turėtų iškilti trijų aukštų raidės L formos objektas.

  Pastato išorė būtų stiklinė ir atspindinti senamiesčio vaizdą. Neaukštas objektas neužstotų ant kalno įsikūrusio VDU Teologijos fakulteto.

  Dešinėje pusėje esančioje automobilių aikštelėje taip pat projektuojamas raidės L formos pastatas, tik šiek tiek aukštesnis. Jo pirmame aukšte taip pat būtų statomos transporto priemonės. Į teritoriją būtų galima patekti per du įvažiavimus, tarsi dalijančius pastatą į dvi dalis. Šiaurinėje jo pusėje bus dvi laiptinės su liftais.

  Antrame objekto aukšte planuojama kavinė-klubas, o trečiame - sporto arba grožio centras. Abu šie aukštai nuo triukšmingos gatvės būtų izoliuoti aklina siena. Tai suteikia privatumą.

  Ketvirtas ir penktas aukštai būtų atviri pietinei saulei, maksimaliai apšviesti. Juose siūloma įrengti aukščiausios klasės biurus.

 • marazas
  replied
  Pagal visas vizualizacijas, tai Kaunas jau turėjo prieš kelis metus tapt svajonių miestu, su dangoraižių kvartalu ir panašiais modernaus miesto objektais. Bet realybė praktiškai niekada neatitinka tų vizualizacijų, o ir šiaip panašu, kad visada stengiamasi prasisukt kuo pigiau. O tai daroma išvaizdos sąskaita. O apie išvaizdą jau forume nekartą ir nevienas davė pastabas, bet deja ne nuo mūsų priklauso visą tai...
  Nežinau, ar man tik taip atrodo, ar iš tikro Kaune yra daugiau kalbama, nei daroma... Aišku, tai labai nemenkai priklauso nuo to, kad esame tikri sostinės konkurentai, o dar ir potencialą turime milžinišką, kurį jau pats laikas pradėt išnaudot.

  Komentuoti:


 • FlagMan
  replied
  begiu "raizgalynas" yra kitapus gatves
  edit. ne apie ta projekta pagalvojau.

  Parašė Miningan Rodyti pranešimą
  Bet juk toje vietoje kur norima statyti yra bėgių raizgalynas, ar aš klystu? ir šiaip tokia vieta prie geležinkelio kažkaip nelabai man...

  Komentuoti:


 • Kranininkas
  replied
  Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
  Lietuvoje Porsche biuras ? . Labiau tikėtina, kad ten įsikurs maxima
  Hm, nenoriu suklysti, įdomu ką kolega, turite omeny ''biuras''. Jeigu kalba eina apie saloną, tai Vilniuje yra Porsche salonas, o jame atitinkamai mažas biuras (ofisiukas)

  Komentuoti:


 • Miningan
  replied
  Bet juk toje vietoje kur norima statyti yra bėgių raizgalynas, ar aš klystu? ir šiaip tokia vieta prie geležinkelio kažkaip nelabai man...

  Komentuoti:


 • Paulius
  replied
  Ar įsivaizduojat, kiek lietuvių vežasi Porsche iš Vokietijos? Naujus.

  Komentuoti:


 • sv-x-as
  replied
  Lietuvoje Porsche biuras ? . Labiau tikėtina, kad ten įsikurs maxima

  Komentuoti:


 • Magician
  replied
  Pala, paaalaaaa...Ten tipo Porsche biuras būtų?. Geras .

  Komentuoti:


 • Kranininkas
  replied
  Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
  Atkreipkit demesi i Nemuno vandens lygi renderiuose...
  Darosi nejauku truputi
  Taigi yra buvę ir taip, kad to tako net nesimatydavo, viskas budavo po vandeniu

  Komentuoti:


 • GYARD-P
  replied
  Atkreipkit demesi i Nemuno vandens lygi renderiuose...
  Darosi nejauku truputi

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Jau nesuskaiciuoju kiek tu aukstybiniu pastatu vizualizaciju ivairiuose vietose buvo per pastrauosius keleta metu...

  Komentuoti:


 • LBP
  replied
  Piešti galima ką nori. Viskas priklausys nuo pinigų kiekio. O čia jau patys žinom, kokia situacija. Pilna pavyzdžių, kuomet realizacija net iš tolo neprimena pasiūlymuose rodytų vizualizacijų.
  Paskutinis taisė LBP; 2008.12.06, 20:17. Priežastis: buvo klaidų gramatinių

  Komentuoti:


 • Kestykas
  replied
  Kad tik tai virstų realybe

  Komentuoti:


 • Kirkas
  replied
  gražu,visom keturiom už

  Komentuoti:


 • Doncikas
  replied
  Kaip projektiniai pasiūlymai toj pačioj vietoj (o gal ir šalimais, tiksliai nežinau) Juozapavičiaus pr. buvo siūlomas toks pastatų kompleksas:

  Aukštybinių pastatų kompleksas
  Juozapavičiaus pr. Kaune
  projektiniai pasiūlymai

  architektai: D. Čiuta, G. Auželis, V. Mažeikis

  2007

  http://www.mazeikis.lt/visuomeniniai/

  Komentuoti:


 • Aiwa
  replied
  Tai matai, čia "ekspertams" ten kur reikia, ten utopija..

  Komentuoti:


 • r08n
  replied
  Parašė {kaunietis} Rodyti pranešimą
  Tai būtų stebuklas

  "Archikado" parengta Savanorių prospekto 339A ir 339B, 339C sklypų užstatymo vizija ekspertams kėlė šypseną dėl savo utopiškumo. ... Šis projektas pareikalautų apie 350 mln. litų investicijų.
  Parašė liutass Rodyti pranešimą
  „Planuojamos investicijos į prekybos centro ir verslo centro plėtrą yra apie 400 mln. litų, kuriuos ketina investuot bendrovė „Baltic Shopping Centers", - sakė „Megą" valdančios bendrovės „Baltic RED Management" marketingo skyriaus vadovė Rasa Vyšniauskienė.
  "Utopiškumas"? Taip išeina, Seniai vieni pastatytų tą kvartalą, jeigu norėtų.

  Komentuoti:


 • Arunas
  replied
  Parašė LBP Rodyti pranešimą
  O iš kur pinigų traukti detaliojo rengimui finansuoti?
  Detaluji plana galima rengti ir is nuosavu lesu. Po KRS vardu slypi ne kokie nors burundukai, kuriu nekilnojamo turto rinkoje paskutiniuoju metu buvo pilna, ir kurie savo puikybe rodydavo tik banku saskaita.

  Pati KRS (ex-Kauno rysiu statyba) yra didziausia inzinieriniu tinklu statybos imone Lietuvoje. Po KRS vardu slypi toks ponas Zivatkauskas, kurio tevas turi aplink "Kauno svara" esancia siuvykla "Baltija" ir chemijos imone "Higeja". O svarbiausi vardai siuo atveju yra INIT ir VINITA, kurie taip pat priklauso siai seimynelei.

  Realiai si seimyna yra viena is turtingesniu Kaune, visiems kitiems dangoraiziu statytojams labai toli iki jos. Taip kad nezinau ar kazkas panasaus bus igyvendinta, taciau patys "vystytojai" vien del savo finansinio pajegumo kelia santykinai nemaza pasitikejima lyginant su kitais.

  Komentuoti:


 • LBP
  replied
  O iš kur pinigų traukti detaliojo rengimui finansuoti?

  Komentuoti:


 • Kirkas
  replied
  Parašė Remas123 Rodyti pranešimą
  Manau kad sitas projektas su dabartinemis finansavimo problemomis irgi bus numarintas kokiem keleriems metamas (kaip minimum)
  "Manau, dabar yra tas laikas, kai reikia rengti detalųjį planą. Per tą laiką praeis krizė ir bus galima pradėti statyt

  Komentuoti:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Working...
X