Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Vilkaviškyje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #21
  Pamažu, įsitvirtina Vištyčio vėjo malūno sparnai. Bet čia tik pagrindas. Sparnai ir kiti darbai gali būti užbaigti per mėnesį.
  Attached Files

  Comment


   #22
   Oficialiai atidarytas naujasis pėsčiųjų ir dviračių takas Vištytyje palei Vištyčio ežerą.

   Vištytyje oficialiai atidarytas pėsčiųjų ir dviračių takas, sujungęs S. Dariaus ir S. Girėno bei Ežero gatves.
   Vištyčio pėsčiųjų ir dviračių taką projektavo UAB „Rusnė“, o statybos darbus atliko vilkaviškiečių įmonė – UAB „Mevilsta“. Naujasis takas – 400 m ilgio, jo plotis – 2,5 m. Take įrengtas apšvietimas, modernūs suoliukai, šiukšliadėžės.
   Tako atidarymo renginyje dalyvavo ir simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai: meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė, Vištyčio seniūnijos seniūnas Bronislavas Polita, tako statybos darbus atlikusios įmonės UAB „Mevilsta“ generalinis direktorius Arvydas Jackūnas.
   Renginyje dalyvavę garbūs svečiai ne tik perkirpo atidarymo juostelę, bet ir patys vaikščiojo naujuoju taku, gėrėjosi atsiveriančiu vaizdu. Kaip pasakojo Vištyčio seniūnas B. Polita, naujasis takas jau dabar tapo ne tik vietinių gyventojų, bet ir miestelio svečių traukos objektu.
   Tako įrengimo projektas buvo finansuojamas iš dviejų šaltinių: ES fondų – Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ bei Vilkaviškio rajono savivaldybės biudžeto lėšų.
   Attached Files

   Comment


    #23
    Kybartuose garbingą 100 metų jubiliejų minėjo Kybartų miesto savivalda. Ta proga buvo atidengtas Senosios kryžkelės paminklas.

    Atidengimo ceremoniją vedė Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas, kuris susirinkusiesiems priminė garbingą Kybartų miesto susikūrimo istoriją. Jis paaiškino, kad šioje vietoje, kurioje dabar pastatytas paminklas, yra buvusi Naujosios Valios–Eitkūnų ir Vištyčio–Jurbarko vieškelių sankryža. Joje 1547 metais Lenkijos karalienė ir Lietuvos Didžioji kunigaikštienė Bona Sforca pavedė Žemaičių seniūnijos Jurbarko valsčiaus vietininkui Andriui Petrikauskui kurti kaimą, kuris, nuo jame įkurdintų 5 Kybartaičių (Baltruso, Hanusio, Jono, Jurgio ir Mačio) pavardės, buvo pavadintas Kybartais.

    1861 metais nutiesus Sankt Peterburgo–Varšuvos geležinkelio atšaką Lentvaris–Kybartų kaimas, prie pastatytos Virbalio vardu pavadintos ištaigingos geležinkelio stoties susikūrė gyvenvietė – Kybartų pasoda. 1919 m. gruodžio 22 d. jai suteiktas Kybartų miesto statusas.

    Ceremonijos metu su Kybartų miesto savivaldos šimtmečiu sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

    Buvo laikotarpis, kada Kybartai netgi buvo atskira savivaldybė ir turėjo savo Tarybą. Ceremonijoje žodį tarti pakviestas pirmasis Kybartų savivaldybės meras Vitas Katkevičius.

    Ceremonijos metu taip pat buvo pasodintas ąžuoliukas (Stelmužės ąžuolo prototipas), kuriuo buvo apdovanota Kybartų miesto bendruomenė.
    Attached Files

    Comment


     #24
     Vilkaviškio sporto arena 2019 07 14
     Attached Files

     Comment


      #25
      Vilkaviškio raj. Alvito kaime bus statoma nauja bažnyčia

      https://www.etaplius.lt/savivaldybej...ycios-statybos
      Attached Files

      Comment


       #26
       Vilkaviškio raj. Pilviškių miestelyje numatoma statyti greito maisto pavilijoną

       https://www.etaplius.lt/pilviskiuose...iljono-statyba

       Comment


        #27
        Vištyčio vėjo malūnas įgauna savo buvusį vaizdą,nuimti jau ir pastoliai,tvarkoma aplinka.
        Attached Files

        Comment

        Unconfigured Ad Widget

        Collapse
        Working...
        X