Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • MARKA
  pradėjo temą Panevėžio projektai

  Panevėžio projektai


  Paskutinis taisė MARKA; 2012.08.25, 16:46.

 • Audrys
  replied
  Panevėžyje duris atvėrė ketvirtoji „Rimi“ parduotuvė: sukurtos 22 naujos darbo vietos

  Šiandien Panevėžyje duris atvėrė jau ketvirtoji mieste „Rimi“ parduotuvė. Tinklo plėtrą šiais metais užbaigianti naujausia „Rimi“ – pirmoji, atidaryta bendradarbiaujant su komercinio nekilnojamojo turto projektų vystytoja ir valdytoja „Baltisches Haus“, bei turinti didžiausią šviežių, vartojimui paruoštų prekių asortimentą, siūlomą super formato „Rimi“ tinklo parduotuvėse.

  Click image for larger version

Name:	6b02175eca20d431bc7df3f1ce4e1276536ebc13.jpg
Views:	2
Size:	78,4 kB
ID:	1769269

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Panevezyje-390x220.jpg
Views:	2
Size:	17,1 kB
ID:	1769270

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Ragaudziu-gatve1.jpg
Views:	2
Size:	48,3 kB
ID:	1769271

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Ragaudziu-gatve2.jpg
Views:	2
Size:	67,8 kB
ID:	1769272

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Ragaudziu-gatve-780x405.jpg
Views:	2
Size:	63,3 kB
ID:	1769273

  Tokią galimybę suteikia nauji savitarnos sprendimai, įrengti siekiant šio formato prekybos centrams keliamo tikslo – pasiūlyti pirkėjams viską, ko reikia pietums ar vakarienei, bei būti arčiausiai vietos bendruomenės.

  „Šiam, pirmajam, projektui, plėtojamam drauge su didelę patirtį turinčia komercinio nekilnojamojo turto plėtotoja, visa komanda skyrė išskirtinį dėmesį – siekėme, kad objekte būtų integruotos visos super formato parduotuvėse diegiamos naujovės ir taip atskleisti jos privalumai tiek partneriams, tiek, žinoma, pirkėjams“, – sako „Rimi Lietuva“ Prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

  Pasak jos, viena tokių naujovių – didesni, kelių aukštų šaldytuvai šviežių prekių skyriuje.

  „Vietoje vieno aukšto, stalo tipo, prekystalių, dabar šviežius, vartojimui paruoštus produktus išdėstėme keturių aukštų šaldytuvuose, kurie patogiai pasiekiami pirkėjams ir leidžia jiems pasiūlyti daug platesnį asortimentą. Dėl tos pačios priežasties – keliais aukštais išdėstytų lentynų, naujos parduotuvės pirkėjams taip pat siūlomas žymiai platesnis konditerijos, šviežių kepyklos gaminių asortimentas“, – sako I. Miklienė.

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Panevezyje1.jpg
Views:	2
Size:	80,4 kB
ID:	1769274

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Panevezyje2.jpg
Views:	2
Size:	77,1 kB
ID:	1769275

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Panevezyje3.jpg
Views:	2
Size:	69,3 kB
ID:	1769276

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Panevezyje5.jpg
Views:	2
Size:	73,0 kB
ID:	1769277

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Panevezyje6.jpg
Views:	2
Size:	96,4 kB
ID:	1769278

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Panevezyje7.jpg
Views:	2
Size:	118,4 kB
ID:	1769279

  Click image for larger version

Name:	RIMI_Panevezyje8.jpg
Views:	2
Size:	80,4 kB
ID:	1769280

  Kartu su naujais savitarnos sprendimais, naujausioje „Rimi“ parduotuvėje, šalia tradicinių penkių kasų, įrengtos trys savitarnos kasos, kuriose pirkėjai gali pasisverti ir susimokėti už prekes savarankiškai, išvengdami eilių.

  Pasak „Rimi Lietuva“ Prekybos centrų valdymo vadovės, šie savitarnos sprendimai sumažina techninio darbo personalui, kuris didesnį dėmesį gali skirti tiesioginiam pirkėjų aptarnavimui ir taip burti bendruomenę, o asmeninių ryšių su vietos gyventojais užmezgimas ir jų puoselėjimas yra vienas iš „Rimi“ tikslų, įsikuriant miestų rajonuose, priemiesčių gyvenvietėse.

  Iš viso naujausioje „Rimi“ Panevėžyje sukurtos 22 darbo vietos.

  Gyventojų patogumui, šalia „Rimi“ parduotuvės Panevėžyje, Ragaudžių gatvėje, įrengta 85 vietų automobilių statymo aikštelė, joje – dvi vietos, skirtos atvykusiems elektromobiliais, kuriuos čia pat galima pakrauti. Iš viso į 1000 kv. m prekybos ploto naujausią, 61-ąją „Rimi“ tinklo parduotuvę, investuota 650 tūkst. eurų.

  Lapkričio mėnesį, „Rimi“ atidaryta taip pat Panevėžyje, Smėlynės gatvėje. Įgyvendindama intensyvios plėtros planus, „Rimi“ planuoja iki 2023-ųjų pabaigos padvigubinti parduotuvių skaičių iki 100-o visoje Lietuvoje.

  https://jp.lt/panevezyje-duris-atver...-darbo-vietos/

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Panevėžys kuria naują įvaizdį – sieks pabrėžti Pramonės 4.0 strateginę kryptį

  Panevėžiui pasirinkus Pramonę 4.0 kaip strateginę kryptį tolesnei miesto ir regiono plėtrai, bus formuojamas ir stiprinamas Panevėžio, kaip Pramonės 4.0 traukos centro, įvaizdis. Pramonės 4.0 rinkodarai Panevėžio miesto savivaldybė šiemet skyrė 10 tūkst. Eur, konkursą laimėjo Panevėžio turizmo informacijos centras.

  „Panevėžyje įgyvendinama daug reikšmingų iniciatyvų, artinančių miestą prie tikslo tapti Pramonės 4.0 centru. Turime kuo didžiuotis, todėl norisi, kad žinia apie iniciatyvas sklistų kuo plačiau. Panevėžio išteklių ir potencialo viešinimas didina miesto patrauklumą jaunimo, investuotojų, turistų akyse. Be to, miesto strateginės krypties komunikacija padeda gyventojams labiau suprasti, kuo ši kryptis svarbi kiekvienam ir kaip jie gali prisidėti ją įgyvendinant. Norisi, kad bendram darbui dėl miesto ateities ilgainiui susitelktų vis daugiau gyventojų – kiekvieno indėlis svarbus“, – sako projekto vadovė Monika Miniotaitė.

  Šiuo metu vyksta konsultacijos su Panevėžio gyventojais ir strateginės komunikacijos ekspertais, kuriamos rinkodaros komunikacijos priemonės Panevėžio, kaip Pramonės 4.0 traukos centro, įvaizdžiui formuoti. Daug dėmesio skiriama kampanijai „Sėkmės istorija – Panevėžys“ apie aktyviai inovacijų srityje dirbančius miesto gyventojus, informacijos apie miesto strateginę kryptį sklaidai.

  Per 3 mėnesius bus sukurta Panevėžio, kaip Pramonės 4.0 traukos centro, įvaizdžio koncepcija, jos įgyvendinimo priemonių planas.

  Bus stiprinamas bendradarbiavimas tarp miesto švietimo ir mokslo įstaigų, asocijuoto verslo struktūrų ir viešojo sektoriaus, užtikrinant koordinuotą Panevėžio įvaizdžio formavimą. Koncepcija šioms institucijoms taps tarsi kelrodis, padėsiantis apie miestą skleisti vieningą ir nuoseklią žinutę. Dalį numatytų veiklų siekiama įgyvendinti dar šiemet, o visą koncepciją – kitąmet.

  https://jp.lt/panevezys-kuria-nauja-...tegine-krypti/

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  AB „Panevėžio energija“ projektams – per 1 mln. Eur

  Energetikos ministro įsakymais paskirstyta ES struktūrinių fondų investicijos šilumos tiekimo tinklams Lietuvoje plėsti ir modernizuoti 2020 metais. Dviem AB „Panevėžio energija“ projektams numatyta 1,028 mln. Eur. Iš jų pusę sudaro ES, kitą pusę – pačios bendrovės lėšos.

  864 tūkst. Eur skirta rekonstruoti Rokiškio, Pasvalio, Kupiškio, Kėdainių, Zarasų šilumos tinklams. Daugiau nei 5,4 km seni susidėvėję vamzdynai bus pakeisti moderniais, dengtais poliuretano izoliacija. Taip mažės šilumos nuostolių, didės šilumos tiekimo patikimumas.

  163,5 tūkst. Eur skirta šilumos tinklų statyboms Panevėžyje ir Rokiškyje. 743 m naujų vamzdynų bus sumontuota ir prijungta prie integruotų Panevėžio ir Rokiškio šilumos tinklų. Galimybe naudotis centralizuota šiluma turės nauji vartotojai, jų bendra vartojamoji galia sieks 3,4 MW.

  https://panevezys.lt/lt/naujienos/p1...gija-86xb.html

  Komentuoti:


 • Panevezietis
  replied
  Dar kol kas nėra 100 proc. aiškumo, kad statys - turi susiderinti atstumus, įrodyti, kad veikla nesukels neleistino poveikio ir t.t.
  Su kvapais ir tarša teorijoje-skaičiavimuose būna vienaip, realybėje gali būti kitaip. Gali "patepti" ir pajudės formalumai.
  Meras jau dabar palaimino.

  Ta vieta pasirinkta ten, nes ims tam tikrą "produkciją" iš Amilinos ir dalį gražins.
  Transportuos vamzdynais. Neįmanoma pastatyti kažkur toli kitoje gatvėje.
  Paskutinis taisė Panevezietis; 2019.12.03, 13:41.

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Manes tai nedžiugina tokios gamyklos. Jau turėjom vien centre smyrdalynę SEMA, dabar norima Janonio g. padaryti smirdančią fabrikų gatvę. Vien nuo Amilinos smirda, tai dar vienas fabrikėlis bus. Nieko gero. Galėjo pasirinkti Pramonės g. Auridos teritorija.

  Komentuoti:


 • Panevezietis
  replied
  Bandys statyti +/- vietoje uždarytos Litagros. Visą produkciją išsiveš.
  Buvo pas merą, rengia pradinę dokumentaciją ir t.t.

  Italai Panevėžyje planuoja statyti didelę spirito gamyklą, investuos beveik 25 mln. Eur

  Italijos „Etea Group“ Panevėžyje planuoja statyti etilo alkoholio iš kviečių perdirbimo likutinių medžiagų gamyklą, rašo „Verslo žinios“.

  Investicijos sieks 24,5 mln. eurų, bus sukurta iki 25 darbo vietų, prognozuojama veiklos pradžia – 2021 metai. Gamyklos pajėgumas turėtų būti 32 tūkst. tonų per metus, o žaliava taps bendrovės „Roquette-Amilina“ krakmolo gamybos likučiai. Vilniuje įregistruota „Etea LT“ numato gaminti grūdinį natūralų etilo alkoholį, skirtą naudoti alkoholinių gėrimų gamybai, ir absoliutųjį alkoholį, skirtą kosmetikos ir farmacijos pramonei.

  https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...ykla-12779540/
  https://www.vz.lt/pramone/2019/12/03...eik-25-mln-eur

  INFORMACIJA APIE PARENGTĄ ETILO ALKOHOLIO IŠ KVIEČIŲ PERDIRBIMO LIKUTINIŲ MEDŽIAGŲ GAMYKLOS J. JANONIO G. 6 PANEVĖŽYJE STATYBOS IR VEIKLOS POVEIKIO APLINKAI VERTINIMO PROGRAMĄ

  https://www.sweco.lt/naujienos/svarbus-pranesimai/

  Nuorodoje prisegtas pdf, vaizdai iš ten.

  Click image for larger version Name:	12345_page-0001.jpg Views:	1 Size:	178,3 kB ID:	1767247Click image for larger version Name:	12345_page-0002.jpg Views:	1 Size:	160,0 kB ID:	1767248 Ištransliavo.
  Paskutinis taisė Panevezietis; 2019.12.03, 11:26.

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Klaipėdos 162D "ORLEN- Lietuva" degalinės operatorinės su plovykla statybos į pabaigą. Greit turėtu atsidaryti.

  Click image for larger version

Name:	_DSC0020.JPG
Views:	2
Size:	563,8 kB
ID:	1767168

  Click image for larger version

Name:	_DSC0022.JPG
Views:	2
Size:	562,0 kB
ID:	1767169

  Click image for larger version

Name:	_DSC0023.JPG
Views:	2
Size:	569,0 kB
ID:	1767170

  Click image for larger version

Name:	_DSC0024.JPG
Views:	2
Size:	584,2 kB
ID:	1767171

  Click image for larger version

Name:	_DSC0025.JPG
Views:	2
Size:	585,2 kB
ID:	1767172

  Click image for larger version

Name:	_DSC0026.JPG
Views:	2
Size:	557,1 kB
ID:	1767173

  Click image for larger version

Name:	_DSC0030.JPG
Views:	2
Size:	566,0 kB
ID:	1767174

  Click image for larger version

Name:	_DSC0031.JPG
Views:	2
Size:	578,6 kB
ID:	1767175

  Click image for larger version

Name:	_DSC0032.JPG
Views:	2
Size:	571,6 kB
ID:	1767176

  Click image for larger version

Name:	_DSC0033.JPG
Views:	2
Size:	591,6 kB
ID:	1767177

  Click image for larger version

Name:	_DSC0044.JPG
Views:	2
Size:	584,8 kB
ID:	1767178

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Parašė Laurmit Rodyti pranešimą

  Neatitikimas iškreipia visuomenės ir miestų nuomonę, o neigiamas efektas yra kiek didesnis nei citrinos gėrimą pavadini saldintu vandeniu. Nors pavyzdys geras mastelyje 1:1000000
  Aš nesakiau, kad limonado vertimas tokio pat neigiamo efekto. Aš sakiau, kad principas panašus - tiesiog skirtingoms frazėmis vadinami daiktai.
  Lygiai tokių pat neatitikimų galima atrasti ir tarp angliškos ir JAV anglų kalbos, tarp ispaniškos ir lotynų ispanų kalbos, tai ką jau kalbėti tarp anglų ir lietuvių kalbos.

  O neigiamo efekto, kad parduotuves, kuriose įsikūrę bent kelos skirtingos parduotuvės, vadina prekybos centrais nelabai įžvelgiu.
  Ypač dėl to, kad būtinas atskyrimas tarp šiaip parduotuvės ir "parduotuvės", kurioje yra kelios ar daugiau parduotuvių.
  Paskutinis taisė Gator; 2019.12.01, 14:16.

  Komentuoti:


 • Laurmit
  replied
  Parašė Gator Rodyti pranešimą

  Tai gal tiesiog vertimas neatitinka angliško.

  Pvz angliškai lemonade yra vanduo su citrina ir cukrum, o lietuviškai limonadas yra gazuotas saldus gėrimas.

  Negi dabar vargti 10m dėl neatitikimo vertime?
  Neatitikimas iškreipia visuomenės ir miestų nuomonę, o neigiamas efektas yra kiek didesnis nei citrinos gėrimą pavadini saldintu vandeniu. Nors pavyzdys geras mastelyje 1:1000000

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Parašė Laurmit Rodyti pranešimą

  Nepervargstu, bet ačiū už rūpestį. Tuos 10 metų neatsirado naujų prek centrų.
  Tai gal tiesiog vertimas neatitinka angliško.

  Pvz angliškai lemonade yra vanduo su citrina ir cukrum, o lietuviškai limonadas yra gazuotas saldus gėrimas.

  Negi dabar vargti 10m dėl neatitikimo vertime?

  Komentuoti:


 • Laurmit
  replied
  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

  10m. kali i galva, kas tas per velnias yra prekybos centras ir panasu, kad liaudies neiseis itikint.
  Nepervargstu, bet ačiū už rūpestį. Tuos 10 metų neatsirado naujų prek centrų.

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Rėklių g. 1B "Alvas ir Ko" baiginėjamas sandėlys

  Click image for larger version

Name:	_DSC1008.JPG
Views:	2
Size:	579,8 kB
ID:	1766532

  Click image for larger version

Name:	_DSC1010.JPG
Views:	2
Size:	183,7 kB
ID:	1766533

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Smėlynės g. 16

  Click image for larger version

Name:	IMG_8798.JPG
Views:	2
Size:	297,4 kB
ID:	1766280

  Click image for larger version

Name:	IMG_8800.JPG
Views:	2
Size:	240,7 kB
ID:	1766281

  Click image for larger version

Name:	IMG_8802.JPG
Views:	2
Size:	291,9 kB
ID:	1766282

  Click image for larger version

Name:	IMG_8804.JPG
Views:	2
Size:	245,9 kB
ID:	1766283

  Click image for larger version

Name:	IMG_8807.JPG
Views:	2
Size:	250,3 kB
ID:	1766284

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Ramygalos-Aukštaičių gatvių kampas statoma nedidelė Odontologijos klinika.

  Click image for larger version

Name:	_DSC0086.JPG
Views:	2
Size:	585,7 kB
ID:	1765768

  Click image for larger version

Name:	_DSC0087.JPG
Views:	2
Size:	576,2 kB
ID:	1765769

  Click image for larger version

Name:	_DSC0088.JPG
Views:	2
Size:	737,0 kB
ID:	1765770

  Click image for larger version

Name:	_DSC0095.JPG
Views:	2
Size:	593,9 kB
ID:	1765771

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Panevėžys robotizuojasi

  Panevėžio miesto savivaldybė tesi pažadus mieste plėtoti robotiką.

  Click image for larger version

Name:	download (1).jpg
Views:	2
Size:	126,9 kB
ID:	1765715

  Šį mėnesį 11 mokyklų nupirkti FLL (First Lego League) ir FLL Junior užduočių laukai, reikalingi dalyvauti varžybose. Juos gavo „Minties“, V. Žemkalnio, 5-oji gimnazija, M. Karkos pagrindinė mokykla, A. Lipniūno, Rožyno, „Saulėtekio“, „Aušros“, „Šaltinio“, „Vilties“, „Vyturio“ progimnazijos. Visoms išdalinta 21 FLL Junior ir 10 FLL laukų. Jų prireiks švietimo įstaigų komandoms ruošiantis jau gruodžio 7 d. robotikos centre „RoboLabas“ vyksiančiam FLL varžybų mokyklų turui. Čia mokyklos pristatys veiklas ruošiantis kitam etapui – regioniniam turui.

  Tęsdama robotikos integravimą į ugdymo procesą, Savivaldybė prieš šiuos mokslo metus „Vaivorykštės“ vadovėlių komplektus nupirko 6 mokyklų – „Vyturio“, „Šaltinio“, A. Lipniūno, „Saulėtekio“, Rožyno, „Aušros“ – antrokams. Tad 300 buvusių pirmokų toliau galės mokytis pagal naująją programą. Pirmų ir antrų klasių „Vaivorykštės“ vadovėliams iš miesto biudžeto skirta apie 35 tūkst. Eur.

  „Mūsų planai – užtikrinti, kad šias knygas turėtų visi šių mokyklų pradinukai. Todėl per artimiausius 2 metus bus perkami „Vaivorykštės“ komplektai jau trečių-ketvirtų klasių mokiniams“, - sako Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Eugenijus Kuchalskis.

  Primename, kad 2018 m. Savivaldybė skyrė per 25 tūkst. Eur ir 75 dviejų lygių robotų komplektams įsigyti. Visi išdalyti 13 mokyklų.

  Didelis žingsnis stiprinant robotiką žengtas šiemet – rugsėjį duris atvėrė didžiausias Lietuvoje robotikos varžybų centras „RoboLabas“.

  2020 m. rudenį planuojama „Minties“ gimnazijoje įkurti ir regioninį STEAM (angl. gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos ugdymo) centrą su 4 laboratorijomis: biologijos ir chemijos; fizikos ir inžinerijos; robotikos ir informacinių technologijų; Panevėžio specializuota dirbtinio intelekto galimybių pritaikymo laboratorija.

  „Savivaldybė įrengs ir STEAM centrui pritaikys patalpas, vėliau skirs lėšų jam išlaikyti. Viskas vyksta pagal planą – iki metų pabaigos turėtų būti baigti projektavimo darbai, tada galėsime skelbti rangos konkursą“, - sako projekto vadovas Vytautas Kalinauskas.

  Nacionalinės švietimo agentūros indėlis – STEAM būtina įranga bei metodinė medžiaga.

  https://panevezys.lt/lt/naujienos/pa...tizuojasi.html

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Laisvės a. 2 foto daryta: 2019-11-24

  Click image for larger version

Name:	_DSC0957.JPG
Views:	2
Size:	573,6 kB
ID:	1765201

  Click image for larger version

Name:	IMG_8794.JPG
Views:	2
Size:	235,8 kB
ID:	1765202

  Click image for larger version

Name:	IMG_8795.JPG
Views:	2
Size:	256,8 kB
ID:	1765203

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Panevėžyje kuriasi nauja Vokietijos kapitalo elektronikos komponentų gamintoja

  Vokietijos kapitalo elektronikos komponentų gamintoja „Leesys“ įsteigė bendrovę Panevėžyje.

  Registrų centro duomenimis, bendrovė „Leesys LT“ įsteigta lapkričio 20 dieną, jai vadovauja „Leesys“ vykdomasis direktorius Arndas Kardenas. Įmonės įstatinis kapitalas – 80 tūkst. eurų.

  Click image for larger version

Name:	SBF_20120802_Hagen_Wolf_0443_klein.jpg
Views:	2
Size:	114,3 kB
ID:	1764537

  Vienintelė „Leesys LT“ akcininkė yra Leipcige įsikūrusi „Leesys – Leipzig Electronic Systems“.

  Bendrovė kuria elektronikos komponentus automobilių, telekomunikacijos ir medicinos pramonei. Įmonę nuo 1990-ųjų valdė Vokietijos koncernas „Siemens“, o 2014 metais ją įsigijo Vokietijos investicijų bendrovė „Quantum Capital Partners“.

  Click image for larger version

Name:	DSC_5603_2_ink_Logo_klein.jpg
Views:	2
Size:	141,4 kB
ID:	1764538

  Panevėžyje taip pat veikia kabelius automobilių pramonei gaminanti bendrovė „Lietkabelis“, o Kauno rajone veiklą neseniai pradėjo Vokietijos automobilių dalių gamintoja „Continental“.

  https://jp.lt/panevezyje-kuriasi-nau...ntu-gamintoja/

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Geros naujienos. Centras kažkiek pagražės.

  „Administracinės paskirties pastato, keičiant paskirtį į gyvenamąją, Vasario 16-osios g. 8, Panevėžyje, rekonstravimo projektas“

  Click image for larger version

Name:	vasario%20g.%2016-8.pdf.png
Views:	1
Size:	135,0 kB
ID:	1762734

  Click image for larger version

Name:	vasario%20g.%2016-8.pdf...png
Views:	1
Size:	218,0 kB
ID:	1762735

  Click image for larger version

Name:	vasario%20g.%2016-8.pdfh.png
Views:	1
Size:	237,0 kB
ID:	1762736

  Click image for larger version

Name:	vasario%20g.%2016-8.pdf...........png
Views:	1
Size:	228,4 kB
ID:	1762737

  Click image for larger version

Name:	projektini%C5%B3%20pasi%C5%ABlym%C5%B3%20vaizdin%C4%97%20informacija%20(1).pdf.png
Views:	1
Size:	213,0 kB
ID:	1762738

  https://panevezys.lt/lt/veiklos-srit...mas_27133.html

  Komentuoti:


 • Xas
  replied
  „Panevėžio daugiafunkcinio Sporto Ir Sveikatinimo Centro „Aukštaitija“ Rekonstravimas (A. Jakšto g. 1, Panevėžio miestas)“ atviras projekto konkursas.
  http://www.paneveziobaseinas.lt/konk..._9n6Gc1ca4N_Ic

  Komentuoti:

Working...
X