Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Gyventojų mažėja, bet nauji prekybos centrai dygsta toliau: tikisi, kad paskatins į Panevėžį grįžti emigrantus

  Panevėžį tirpdančios demografinės tendencijos, regis, neveikia prekybos centrų. Jų plėtra mieste nesustoja – jau artimiausiu metu turėtų iškilti dar du nauji prekybos centrai bei keletas mažesnių prekybos vietų. Ekspertų teigimu, prekybininkai savo dalį tikisi atsiriekti ne tik iš konkurentų, bet ir gyventojų papilnėjusių piniginių.

  Click image for larger version

Name:	maxima-ir-norfa-parduotuves-panevezyje-70300760.jpg
Views:	34
Size:	34,8 kB
ID:	1718916

  Statybų bumas

  Aukštaitijos sostinėje demografijos kreivei drastiškai krentant žemyn, perbraižytas ir politinis žemėlapis – miesto reikalus tvarkys nebe 31, bet 27 politikų komanda. Vien per pastaruosius ketverius metus Panevėžyje gyventojų sumažėjo nuo 2015-aisiais buvusių 95 202 iki 87 148 šiais metais. Tačiau demografinės tendencijos, regis, neveikia prekybos centrų. Jų plėtra mieste nesustoja – jau artimiausiu metu turėtų iškilti dar du nauji prekybos centrai bei keletas mažesnių prekybos vietų.

  Ekspertų teigimu, prekybininkai savo dalį tikisi atsiriekti ne tik iš konkurentų, bet ir kiek papilnėjusių gyventojų piniginių. Verslui optimizmo įkvepia viltis, kad greitu metu pirkėjų gretas turėtų papildyti ir iš užsienio į Aukštaitijos sostinę grįžtantys emigrantai. Panevėžio savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėjos Daivos Gasiūnienės teigimu, ilgą laiką Aukštaitijos sostinė išgyveno ne pačius geriausius stagnacijos laikus, kai naujų nekilnojamojo turto projektų buvo vos vienas kitas. Šiandien situacija iš esmės pasikeitusi – kyla ne tik nauji daugiabučiai, bet ir statomos komercinės, pramoninės, administracinės patalpos.

  „Kartą skaičiavome, kiek leidimų statyti vidutiniškai išduodame per dieną. Šis skaičius ir mus pačius nustebino – vidutiniškai šešis leidimus. Kai kuriuos tenka atmesti, nes pateikiami ne visi reikalingi dokumentai, bet judesys statybų sektoriuje akivaizdus“, – teigė skyriaus vedėja.

  Anot vyriausiosios architektės, šiuo metu populiariausias nekilnojamojo turto vystytojų pasirinkimas – pastatai, kurių pirmuose aukštuose įsikuria komercinės, administracinės patalpos, o viršutiniai skirti gyvenamiesiems būstams. Tokia tendencija stebima visame Vakarų pasaulyje ir Panevėžys nėra išskirtinis. Itin daug naujų parduotuvėlių ar kitų verslo objektų turėtų atsirasti Panevėžio centrinėje dalyje.

  „Nebėra taip, kad rajonai būtų skirstomi tik į gyvenamuosius ar tik pramonės. Kur buvo mieste vadinamieji tarpai be urbanistinio scenarijaus, dabar jie užsipildo, vystomi nauji projektai. Architektų ekspertų taryba dirba pasiraitojusi rankoves“, – kalbėjo D. Gasiūnienė.

  Parduotuvių miestas

  Sudedamoji miesto plėtros dalis – prekybos centrai. Dar pagal 2016 m. patvirtintą bendrąjį planą centrinėje Panevėžio zonoje statyti didesnių nei tūkstančio kvadratinių metrų ploto prekybos pastatų negalima, tad didieji prekybos centrai savo plėtrą vykdo miesto pakraščiuose. Jau artimiausiu metu naujas ir didžiausias Panevėžyje „Lidl“ prekybos centras turėtų iškilti Smėlynės gatvėje 112, prie geležinkelio pervažos, nors čia jau stovi net dviejų konkurentų – „Maximos“ bei „Norfos“ parduotuvės. D. Gasiūnienės teigimu, statybos turėtų prasidėti jau šiemet.

  Kartu su dar vieno prekybos centro statyba ir taip automobilių užkimštoje Smėlynės gatvėje teks išspręsti ir eismo reguliavimo bėdas. Mat jau dabar, ypač piko metu, šioje atkarpoje susidaro didžiulės spūstys.

  „Turime išspręsti įvažiavimo į visus toje vietoje esančius prekybos objektus klausimus ir užtikrinti Smėlynės gatvės pralaidumą. Turi būti ir autobusų stotelė išsaugota, ir sutvarkytas eismo reguliavimas – tiek automobilių, tiek dviratininkų, tiek pėsčiųjų. Numatyta, kad toje vietoje turėtų atsirasti žiedinė sankryža“, – teigė D. Gasiūnienė.

  Anot jos, tokia prekybos centrų koncentracija vienoje vietoje – įprastas reiškinys. Mat tokie prekybos mazgai tampa traukos vietomis, tad savotiškai išlošia ir jau šalia esantys konkurentai.

  „Panevėžiečiai turėtų džiaugtis, kad vystosi paslaugų sektorius, vadinasi, žmonės turės darbo, veiklos. Pramonės sektoriuje dalį darbo rankų keičia robotai ir mašinos, o aptarnavimo srityje visuomet reikės darbuotojų“, – sakė D. Gasiūnienė.

  Tai ne vienintelis projektas, įgyvendinamas šioje teritorijoje, kuri dar prieš kelerius metus buvo gana apleista. Už pervažos esančiame sklype, sudegusio žaliojo medinuko vietoje irgi planuojama išskirtinės architektūros parduotuvė. O kiek tolėliau, Kerbedžio g. 12 A, jau pradėtos dar vienos nemažos prekybinių patalpų statybos – čia turėtų atsirasti automobilių detalių parduotuvė. Dar vienas naujas prekybos centras turėtų iškilti Nemuno gatvėje, visai šalia dabar veikiančio prekybos centro „Čia Market“ – čia numatyta statyti „Norfos“ parduotuvę. Pastate įsikurs maisto, smulkių buitinių prekių, gėlių parduotuvės ir vaistinė. Nors leidimas šioms statyboms dar neišduotas, tačiau Panevėžio regioninė architektų taryba jau palaimino projektą.

  Laimės pirkėjai

  „Newsec“ Tyrimų ir analitikos grupės Baltijos regione vadovas Mindaugas Kulbokas mano, kad panevėžiečiai turėtų džiaugtis prekybos centrų plėtra: didėjant pasirinkimui, laimi pirkėjai. Kurtis jau dabar veikiančių prekybos vietų pašonėje – gana rizikingas sprendimas, bet tai vienas iš būdų atsiriekti rinkos dalį.

  „Kaip matome, „Lidl“ yra ganėtinai agresyvus rinkos žaidėjas, kovojantis dėl savo dalies su jau dabar veikiančiais kitais prekybos tinklais. Jų tikslas yra naujų prekybos vietų atidarymas, siekiant užimti kuo didesnę rinkos dalį. Akivaizdu, kad iš to laimi tik pirkėjai“, – sakė M. Kulbokas. Tai aktualu ne tik panevėžiečiams, bet ir viso regiono gyventojams, mat kuo bus didesnis pasirinkimas, tuo dažniau į Aukštaitijos sostinę atvyks pirkėjų ir iš aplinkinių miestų. Pasak eksperto, jau kuris laikas pagrindinių maisto produktų krepšelis Panevėžyje būdavo keliais eurais brangesnis nei kituose didžiuosiuose miestuose. Vilniuje ar Kaune parduotuvių tinklų koncentracija yra gerokai didesnė, tad ten ir krepšelis pigesnis, mat daugelio prekybos centrų rinkodara nėra vienoda visoje Lietuvoje.

  „Jeigu Panevėžyje buvo galima prašyti daugiau už tą patį būtiniausių produktų krepšelį, vadinasi, tiek prekybos centrų koncentracija, tiek konkurencija nebuvo pakankama“, – pažymi M. Kulbokas. Anot pašnekovo, nėra normatyvų, kiek viena parduotuvė turėtų aptarnauti pirkėjų. Vertinama yra apyvarta į kvadratinį metrą. Tas skaičius svyruoja nuo 250 iki 300 eurų į kvadratinį metrą per mėnesį. Svarbu ne tik geografinė prekybos centro veikla ir žmonių koncentracija, bet ir tam tikri plika akimi nematomi dalykai – įvairios akcijos, geltonų ir raudonų etikečių politika bei panašūs pirkėjų viliojimo triukai. Tad ne veltui įvairūs ekspertai ir gyvenimo būdo vadybininkai siūlo prieš einant į parduotuvę susidaryti pirkinių sąrašą ir neiti alkaniems.

  „Prekybos tinklai turi savo technologijas, kaip priversti žmogų pirkti prekę, kurios jam visai nereikia, tad nejučia krepšelyje atsiduria ir tos prekės, kurių „galbūt kažkada prireiks“, – sakė analitikas.

  Potencialas augti

  Prekybos tinklai, numatydami plėtros galimybes, įvertina ne tik žmonių koncentraciją, bet ir perkamąją galią. Pasak M. Kulboko, Vyriausybės programa, mažinanti mažiausias pajamas gaunančiųjų atskirtį, jau duoda vaisių. Praėjusiais metais prekybos tinklų apyvarta Lietuvoje išaugo 6,6 proc., kai tuo metu Estijoje siekė vos 1 proc., o Latvijoje – ne visai du procentus. Tai galima paaiškinti tuo, kad padidėjus mažiausiai uždirbančiųjų pajamoms, šie jas išleido kokybiškesniam maistui.

  „Žmonių pajamos didėja ir šito fakto negalima nuneigti. Jeigu pensija per mėnesį pakyla 20 eurų, tai jau žymu. Mažas pajamas gaunantieji pirmiausia gerina asmeninį dienos racioną – tuos papildomus eurus išleidžia pirkdami geresnės kokybės maistą. Tad prekybos centrai ir stengiasi taikytis į tuos, kuriems šiek tiek padidėjo pajamos“, – kalbėjo M. Kulbokas.

  Jo teigimu, Panevėžys su Šiauliais dalijasi ketvirta penkta vietomis pagal išsivystymo lygį. Auganti pramonė, prekybos sektorius, plėtojami infrastruktūros projektai didina miestų patrauklumą. Be to, jau kurį laiką stebima tendencija, kad emigracijos mastai mažėja, o išvykusieji sugrįžta.

  „Didieji miestai Vilnius ir Kaunas jau rodo teigiamas tendencijas. „Brexit“ klausimas, kiečiau ar minkščiau, artimiausiu metu bus išspręstas. Didžioji Britanija tampa mažiau patrauklia ar daugiau prisitaikymo reikalaujančia šalimi. Daugelis ten gyvenančiųjų gali galvoti ir apie grįžimą namo. Panevėžyje atsiranda vis naujų darbo vietų – visa tai labai patrauklu galvojantiesiems grįžti. Žinia, kad nesunkiai čia ras darbą, gali būti paskata grįžti būtent į Panevėžį“, – įžvalgomis dalijasi M. Kulbokas.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/miestai/panevez....d?id=81019827

  Comment


   Nors savivaldybė džiaugiasi, o mes turbut dar ilgai nesidžiaugsim

   Pastatų vaiduoklių pirkėjai jau atsiskaitė su Panevėžio savivaldybe

   Panevėžio miesto savivaldybės paskelbti aukcionai buvo sėkmingi – sulaukta pasiūlymų įsigyti apleistus, vaiduokliais tapusius Pilėnų, „Verdenės“ mokyklų, Nevėžio g. 38 administracinio pastatus. Praėjusią savaitę savivaldybę pasiekė ir pinigai – du pastatus įsigiję panevėžiečiai verslininkai jau už juos sumokėjo.

   Click image for larger version Name:	20180824-IMG_4838.jpg Views:	4 Size:	301,6 kB ID:	1719080
   Už beveik 2 metus pardavinėtą „Verdenės“ mokyklą su 1,6 ha sklypu pasiūlyta 170 tūkst. eurų,

   Su nusipirkusiais buvusios „Verdenės“ mokyklos ir „Nevėžio g. 38 administracinio pastatų pirkėjais Savivaldybė jau sudarė pirkimo-perdavimo sutartį, o su vaiduokliu tapusiu Pilėnų mokyklos pastato pirkėjais V. Alanto gatvėje, sudaryta mokėjimo sutartis.

   Panaudos, kam reikia

   Po sėkmingo aukciono, balandžio mėnesio pradžioje, tuomet Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Toma Jukna sakė:

   „Tikimės, kad būsimi savininkai šias vietas prikels naujam gyvenimui, naujoms veikloms ir funkcijoms. Savo ruožtu Savivaldybė pasirūpins, kad miesto biudžetą papildysiančios lėšos būtų panaudotos tam, kam labiausiai reikia.“

   Dalis sumos atiteks valstybei

   Už beveik 2 metus pardavinėtą Pilėnų mokyklą su daugiau kaip 3 ha sklypu pasiūlyta 224 tūkst. eurų, „Verdenę“ su 1,6 ha sklypu – 170 tūkst. eurų, Nevėžio g. 38 namą su 0,3 ha sklypu – 50 tūkst. eurų.

   Už parduotą žemę Savivaldybei atiteks pusė sumos. Kita dalis atiteks valstybei.

   Click image for larger version Name:	IMG_8250.jpg Views:	4 Size:	306,5 kB ID:	1719081
   Už beveik 2 metus pardavinėtą Pilėnų mokyklą su daugiau kaip 3 ha sklypu pasiūlyta 224 tūkst. eurų,

   Sudarė sutartis

   Miesto infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Petrauskė naujienų portalui JP patvirtino, kad pirkimo-perdavimo sutartys sudarytos su dviejų aukcione parduotų pastatų pirkėjais.

   „Tokios sutartys sudarytos su buvusios „Verdenės“ mokyklos ir Nevėžio g. 38 pastatų pirkėjais. Su V. Alanto g. pastato vaiduoklio – Pilėnų mokykla – balandžio 26-ąją sudaryta mokėjimo sutartis. Turime 10 dienų laikotarpį, po kurio planuojama sudaryti pastato pirkimo-perdavimo sutartį“, – aiškino J. Petrauskė ir teigė, kad už dviejų parduotų pastatų pinigai jau pasiekė Savivaldybę.

   Click image for larger version Name:	Capture-19.jpg Views:	2 Size:	105,4 kB ID:	1719082
   Nevėžio g. 38 namas su 0,3 ha sklypu parduotas už 50 tūkst. eurų.

   Registruoja pirkinį

   Buvusios „Verdenės“ mokyklos pastatą įsigijo bendrovė „Senvagės rezidencija“. Jos vadovas Romualdas Lukšas tai patvirtino.

   „Daugiau kol kas nieko negaliu pasakyti. Registrų centre teisiškai registruojame pastatą. Kai baigsis registracija, tuomet galėsime komentuoti daugiau“, – nedaugžodžiavo R. Lukšas.

   https://jp.lt/pastatu-vaiduokliu-pir...o-savivaldybe/

   Comment


    Parašė Audrys Rodyti pranešimą
    Gyventojų mažėja, bet nauji prekybos centrai dygsta toliau: tikisi, kad paskatins į Panevėžį grįžti emigrantus    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/miestai/panevez....d?id=81019827
    Būtų viskas paprasčiau jei miestai skirtų prekybos centrų plėtrą nuo maisto parduotuvių kanibalizacijos.

    Comment


     Parašė Laurmit Rodyti pranešimą

     Būtų viskas paprasčiau jei miestai skirtų prekybos centrų plėtrą nuo maisto parduotuvių kanibalizacijos.
     10m. kali i galva, kas tas per velnias yra prekybos centras ir panasu, kad liaudies neiseis itikint.
     Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.05.09, 22:07.

     Comment


      Miesto savivaldybė skelbia konkursą vandens batutams įrengti Ekrano užtvankoje.

      Kažkada buvo tai kasdienybė ir labai populiaru

      Click image for larger version

Name:	60595632_2185459294903016_2245754810424885248_n.jpg
Views:	28
Size:	143,2 kB
ID:	1723224

      Laukiama nauju pramogu

      Click image for larger version

Name:	Miesto savivaldybė skelbia konkursą vandens batutams įrengti Ekrano užtvankoje..jpg
Views:	29
Size:	189,0 kB
ID:	1723225

      Comment


       Parašė Audrys Rodyti pranešimą
       Miesto savivaldybė skelbia konkursą vandens batutams įrengti Ekrano užtvankoje.

       Kažkada buvo tai kasdienybė ir labai populiaru

       Click image for larger version

Name:	60595632_2185459294903016_2245754810424885248_n.jpg
Views:	28
Size:	143,2 kB
ID:	1723224

       Laukiama nauju pramogu

       Click image for larger version

Name:	Miesto savivaldybė skelbia konkursą vandens batutams įrengti Ekrano užtvankoje..jpg
Views:	29
Size:	189,0 kB
ID:	1723225
       Būtų gerai jei atsirastų dalyvių, gegužės pradžioje paskelbtas konkursas jau pakartotinis.

       Comment


        Parašė PNVŽ Rodyti pranešimą

        Būtų gerai jei atsirastų dalyvių, gegužės pradžioje paskelbtas konkursas jau pakartotinis.
        Tai jeigu pakartotinis, tai tada nieko gero nelauk, panašu, kad nus šiemet, kaip jau ir pernai žadėjo vandens skateparka, bet deje...panašu,kad ir šiemet tas pats...

        Comment


         Parašė Audrys Rodyti pranešimą

         Tai jeigu pakartotinis, tai tada nieko gero nelauk, panašu, kad nus šiemet, kaip jau ir pernai žadėjo vandens skateparka, bet deje...panašu,kad ir šiemet tas pats...
         Vandenslydžio trasa tai bus. Wake Panevėžys vadinsis. Šiais metais pradės veiklą.

         Comment


          Rėklių g. kyla naujas monstras angaras-sandėlys, o gal kokia tai gamykla, kažka busiu praleides...

          Click image for larger version

Name:	IMG_6136.JPG
Views:	27
Size:	335,1 kB
ID:	1723860

          Click image for larger version

Name:	IMG_6137.JPG
Views:	31
Size:	373,4 kB
ID:	1723861

          Click image for larger version

Name:	IMG_6139.JPG
Views:	30
Size:	303,7 kB
ID:	1723862

          Click image for larger version

Name:	IMG_6140.JPG
Views:	29
Size:	310,6 kB
ID:	1723863

          Click image for larger version

Name:	IMG_6141.JPG
Views:	27
Size:	224,2 kB
ID:	1723864

          Comment


           Iš 26 karto parduota mokykla Panevėžyje greičiausiai virs butais ir biurais

           Panevėžio miesto savivaldybė tik iš 26 karto aukcione pardavė Pilėnų mokyklą V. Alanto gatvėje. Nebaigtą statyti mokyklos pastatą kartu su žemės sklypu įsigijo bendrovė „JK Ranga“. Esą pirkėjai neskubės griauti mokyklos, bet planuoja įrengti butus ir biurus.

           Click image for larger version

Name:	BeFunky-collage-1-1-1.jpg
Views:	25
Size:	152,5 kB
ID:	1724923

           Planuojama paskirtis: komercinė ir gyvenamoji

           Pilėnų mokyklą įsigijo aplinkos tvarkymo, statybos, technikos nuomos paslaugas teikianti bendrovė „JK Ranga“.

           Nors mokykla parduota tik iš 26 karto, įmonės vadovas Arnoldas Kleiba mato objekto privalumus.

           „Yra gan didelis plotas, netoli miesto centro, arti gyvenamųjų rajonų. Tai yra didelis pliusas“, – 15min sakė jis. 7 tūkst. kv. m ploto pastatas ir 3,12 ha žemės sklypas buvo parduotas už 224 tūkst. eurų.

           Pirmą kartą objektą buvo bandoma parduoti beveik prieš du metus, pradinė kaina siekė 1,24 mln. eurų.

           A. Kleiba teigė, jog kol kas nėra tiksliai nuspręsta, kokie pokyčiai laukia ilgus metus tūnojusios mokyklos. „Per anksti dar kalbėti. Mes kalbamės su architektais, ką galime padaryti, kas yra leistina toje teritorijoje. Pirmiausia išsiaiškinsime tuos dalykus ir tada žinosime jau tiksliai“, – aiškino jis.

           „JK Ranga“ vadovas prasitarė, kad kol kas planuose nėra numatyta mokyklos pastato griovimo, o jo paskirtis galėtų būti tiek gyvenamoji, tiek komercinė.

           V. Alanto gatvėje esantis sklypas yra visuomeninės paskirties, todėl norint jį pakeisti į gyvenamąjį, miesto savivaldybei tektų koreguoti bendrąjį planą.

           Atsikratė ir kitais pastatais vaiduokliais

           Balandžio mėnesį Panevėžio miesto savivaldybei pagaliau pavyko aukcione parduoti ne tik Pilėnų, bet ir „Verdenės“ mokyklą bei administracinį statinį Nevėžio g. 38.

           „Tikimės, kad būsimi savininkai šias vietas prikels naujam gyvenimui, naujoms veikloms ir funkcijoms. Savo ruožtu savivaldybė pasirūpins, kad miesto biudžetą papildysiančios lėšos būtų panaudotos tam, kam labiausiai reikia“, – balandį savivaldybės internetiniame puslapyje paskelbtame pranešime cituojamas Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

           Teigiama, kad už parduotą žemę savivaldybei atiteks pusė sumos. Kita dalis atiteks valstybei.

           https://jp.lt/is-26-karto-parduota-m...is-ir-biurais/

           Comment


            Galėtų dar 3-5 aukštus prilipdyt ir visai neblogai atrodytų.
            Paskutinis taisė digital; 2019.05.27, 20:36.

            Comment


             Pritariu tik gal Nevėžio gatvėj užtektu ir triju aukštu, visur kitur didinčiau Verdenės buvusia mokykla 4 ir 6 aukštų su mansardomis daugiabuti, pirmas aukštas sudarytu garažai.. Pilėnu mokykla galima didinti irgi, kad vienas sektoriu butu 3 aukštų, vidurinis 5 aukštų, o kitas galbut 4 aukštų, kad nesudarytu dėžutės tipo pastato.

             Comment


              Kažkas bus naujo Klaipėdos 162D, 162C, 162B kitapus DEPO, tiesa pasakius neturiu jokios info, tik kad kažkada dar prieš kokius 5-7 metus turėjo čia iškilti nemaža STATOIL degalinė, bet tai tik ir liko vizija.

              Click image for larger version

Name:	IMG_6360.JPG
Views:	28
Size:	288,2 kB
ID:	1726741

              Click image for larger version

Name:	IMG_6362.JPG
Views:	27
Size:	239,3 kB
ID:	1726742

              Click image for larger version

Name:	IMG_6363.JPG
Views:	24
Size:	270,1 kB
ID:	1726743

              Click image for larger version

Name:	IMG_6364.JPG
Views:	28
Size:	266,4 kB
ID:	1726744

              Click image for larger version

Name:	IMG_6367.JPG
Views:	26
Size:	231,9 kB
ID:	1726745

              Comment


               Orlen degalinė bus. Tuo pat metu turėtų atnaujinti ir Senamiesčio g. Orlen

               Comment                Po labai labai ilgos pertraukos paskelbti viešieji pirkimai „Plaukiojančio sinchronizuoto fontano Senvagės tvenkinyje įrengimo darbai“.

                Panevėžio mieste Senvagės tvenkinyje numatyta įrengti plaukiojantį sinchronizuotą muzikinį/šviesų/projekcijų fontaną, kurio režimas - tai suprogramuojamas/(-mi) ne mažiau kaip 60 min. trukmės fontano spektaklis/(-iai), kuriame/(-iuose) pagal iš anksto suprogramuotą algoritmą sinchronizuotai veikia fontano srovės, groja muzika, keičiasi povandeninis srovių apšvietimas, projektuojamas vaizdas ant vandens ekrano. Numatytos dvi spektaklio versijos šviesiam ir tamsiam paros metui. Plaukiantis fontanas montuojamas linijiniu būdu ties projektuojamu Senvagės tvenkinio tiltu. Nuo krantinės ties tiltu fontanas atitolęs 60 m, nuo tilto pabaigos- apie 20 m. Click image for larger version Name:	bS.png Views:	1 Size:	310,2 kB ID:	1726863


                Click image for larger version Name:	gd.png Views:	1 Size:	367,3 kB ID:	1726862
                Paskutinis taisė PNVŽ; 2019.06.05, 17:11.

                Comment


                 Trečias kartas buvo sėkmingas.
                 Panevėžys turės batutų parką


                 Jau greitai „Ekrano“ tvenkinio teritorijoje bus įrengtas batutų parkas. Panevėžio miesto savivaldybės pramoginių įrenginių operatoriaus atrankos konkursą laimėjo UAB „Automatikos sistemos“.
                 „Prieš dvejus metus sulaukėme miesto verslininkų iniciatyvos „Ekrano“ tvenkinyje įrengti vandenlenčių parką. Tie patys verslininkai įrengs ir batutų parką. Smagu, kad Panevėžyje plėsis pramogų ir laisvalaikio spektras. Tikiuosi, kad naujasis traukos objektas suteiks gyventojams daugiau veiklų, patrauklumo, pritrauks daugiau turistų“, - sakė administracijos direktorius Tomas Jukna. Konkurso laimėtojas batutų parką ketina įrengti dar šiemet, jei tiekėjas laiku nepristatys reikiamų medžiagų - jis bus įrengtas kitų metų pirmoje pusėje. Batutų parką kursiantiems verslininkams teritorija leista naudotis 5 metus, esant poreikiui, sutartis gali būti pratęsiama dar 2 metams. UAB „Automatikos sistemos“ įsipareigojo užtikrinti teritorijos švarą ir tvarką, įrengti šiukšlių dėžes, aikštelę atliekų konteineriams ir biotualetams pastatyti, laikytis sanitarijos ir higienos, saugumo reikalavimų. Kuriant batutų parką turės būti išsaugoma bendra kraštovaizdžio struktūra ir estetinė vertė.
                 https://www.panevezys.lt/lt/naujieno...utu-parka.html

                 Comment


                  Parašė Stigas Rodyti pranešimą
                  Orlen degalinė bus. Tuo pat metu turėtų atnaujinti ir Senamiesčio g. Orlen
                  Tai čia rimtai degalinė bus? Tai ko taip ilgai stūmė ta projektą?

                  Comment


                   Parašė Audrys Rodyti pranešimą

                   Tai čia rimtai degalinė bus? Tai ko taip ilgai stūmė ta projektą?
                   Taip, rimtai. Neaišku kodėl tiek laiko tempta, projektas su statybos leidimu kelių metų senumo.

                   Comment


                    Parašė Stigas Rodyti pranešimą

                    Taip, rimtai. Neaišku kodėl tiek laiko tempta, projektas su statybos leidimu kelių metų senumo.
                    Nu bent jau as esu girdėjes prieš kokius penkis ar septynis metus ir buvo kaip sakai ORLEN foto vizija, deje neturiu išsaugojes. Dabar trugsta tik McDonaldo. Beje tai turbut tempsis ilgai ir su Hesburgeriu elektros gatvėj.....ar jau tikrai šiais metais prasidės statybos?
                    Paskutinis taisė Audrys; 2019.06.06, 17:18.

                    Comment


                     Vandens pramogos Panevėžy įsibegėja. Turim jau kokius 3-4 metus, viena pramogini plaukiojanti katamarana, greitu laiku batutu parkas, vandens slidžiu parkas įrenginėjamas, daroma krantinė visokiams valtims nuleisti.....žodžiu kitais metais varykit į Panevėžį pramogaut, o šiaip po keleriu metu visu projektu įgyvendinimo, bus tikras kurortinis miestelis, aplenksim visus kitus.

                     Pirmiausia pradėsiu nuo to, kad jau senai bebuvo kažkokios varžybos vandenyje

                     Click image for larger version

Name:	62053175_2218540348261577_881401218411266048_n.jpg
Views:	32
Size:	61,5 kB
ID:	1727244

                     Antra bus ir tokiu pramogu, kaip elektrinė irklientė

                     Click image for larger version

Name:	elektrine irkliente.jpg
Views:	33
Size:	22,9 kB
ID:	1727245

                     Irengiama auto aikštelė ir nuleidimo vandens transportui nuleisti vieta....

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6399.JPG
Views:	28
Size:	268,4 kB
ID:	1727246

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6400.JPG
Views:	27
Size:	255,3 kB
ID:	1727247

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6401.JPG
Views:	25
Size:	232,2 kB
ID:	1727248

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6402.JPG
Views:	30
Size:	237,8 kB
ID:	1727249

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6403.JPG
Views:	30
Size:	246,2 kB
ID:	1727250

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6404.JPG
Views:	30
Size:	243,8 kB
ID:	1727251

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6405.JPG
Views:	29
Size:	252,0 kB
ID:	1727252

                     Click image for larger version

Name:	61560689_2212226558892956_3008348729393545216_n.jpg
Views:	30
Size:	272,9 kB
ID:	1727253

                     Atnaujinamos maudyklos, viena iš jų prie vandentiekio ir valčiu nuleidimo vietos.

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6397.JPG
Views:	29
Size:	248,5 kB
ID:	1727254

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6398.JPG
Views:	30
Size:	242,5 kB
ID:	1727255

                     Įrengiamas vandens pramogu parkas

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6393.JPG
Views:	28
Size:	272,7 kB
ID:	1727256

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6394.JPG
Views:	26
Size:	254,1 kB
ID:	1727257

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6396.JPG
Views:	28
Size:	255,9 kB
ID:	1727258

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6406.JPG
Views:	29
Size:	309,5 kB
ID:	1727259

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6407.JPG
Views:	30
Size:	290,7 kB
ID:	1727260

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6408.JPG
Views:	29
Size:	325,2 kB
ID:	1727261

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6409.JPG
Views:	30
Size:	266,9 kB
ID:	1727262

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6439.JPG
Views:	27
Size:	313,9 kB
ID:	1727263

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6440.JPG
Views:	29
Size:	230,9 kB
ID:	1727264

                     Click image for larger version

Name:	IMG_6441.JPG
Views:	29
Size:	358,1 kB
ID:	1727265

                     Click image for larger version

Name:	61506975_2211574612291484_8755715729715625984_n.jpg
Views:	29
Size:	159,7 kB
ID:	1727266
                     Na turėsim ir batutu parką

                     Click image for larger version

Name:	60336373_2187887654660180_6100867646578753536_n.jpg
Views:	29
Size:	189,0 kB
ID:	1727267

                     Click image for larger version

Name:	62182400_2218948811554064_2070176890961788928_n.jpg
Views:	29
Size:	70,3 kB
ID:	1727268

                     WELCOME TO PANEVĖŽYS

                     Comment

                     Working...
                     X