Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

S. Eidrigevičiaus menų centras Panevėžyje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Pyp123 Rodyti pranešimą
  o man norėtųsi, kad miestas būtų patogesnis gyventi... Bet kol kas to nepastebiu, vyksta tik EU pinigų įsisavinimas... Žinoma, komformizmas patogiau, bet ar tikrai geriau?
  http://www.bernardinai.lt/straipsnis...atamsyje/80398
  Kad patogu būtu gyventi, tai turbūt visi norėtumėm, bet pagal kiekvieno žmogaus norus, ką daryti? ir ko nedaryti? taip nebus. Aš dar beveik nei vieno projekto padaryto gero nemačiau Panevėžyje. Visi beveik su gerais trūkumais. Jei galvosim apie patogūmus ir gražumus visiems, turbūt neišsimokėtumėme. Sutinku ES lėšas galėjome panaudoti kitur ir žymiai geriau, bet ar užtektų pinigų? Dar nepradėta tvarkyti Senvagė, Bendruomenių rūmų prieigos su pėsčiųjų tiltu, Skaistakalnio parkas, Čerkaso sodyba Skaistakalnio parke, Ekrano marių paplūdimys ir kiti projektai. Kitą vertus galim paprasčiau, bet daugiau projektų įgyvendinti. Beveik visi projektai nuobodūs ir dėžutės kaip 2000 metais. Sakyčiau su projektų pasiulymais ir darymais, atsiliekam nuo didžiųjų miestų, tuo labiau nuo pasaulio.

  Dėl Garso išsaugojimo, tai turbūt kažkam šilta ir patogi vieta braška, dėl to tas širšalas. Naujas pastatas irgi beryšio, bet užtat bus aplinka sutvarkyta ir vaizdas bus geresnis.Dabar kaip po karo ir ko gero nebus dar tvarkomas ilgai, nes pinigu Garso atnaujinimui nėra ir neaišku ar bus. Tai dar kokius penkis metus taip ir stovės. Galėjo ir Vilnius pasinaudoti paveldu kino teatru LIETUVA, vietoj dabartinio MO, nepasinaudojo, reiškias nereikia. MO yra geriau.

  Comment

  Working...
  X