Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žaislinis Gedimino Kalnas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žaislinis Gedimino Kalnas

    19
    10
    0,00%
    0
    9
    15,79%
    3
    8
    21,05%
    4
    7
    5,26%
    1
    6
    26,32%
    5
    5
    15,79%
    3
    4
    10,53%
    2
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    5,26%
    1
    www.a-d.lt - architektūra ir dizainas

    #2
    nieko gero..
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    Comment


      #3
      Pagal pavadinimą visiškai ne to tikėjausi...
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        #4
        neblogai.
        Reikia fotografo?

        Comment


          #5
          Nei šis, nei tas. Visiškai ne to tikėjausi...
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            #6
            Nepažystamas man jausmas "ne to tikėjausi".
            www.a-d.lt - architektūra ir dizainas

            Comment


              #7
              Parašė Tadas Cern Rodyti pranešimą
              Nepažystamas man jausmas "ne to tikėjausi".
              Nu pabandysiu paaiškinti:
              a) žaislinis — nieko aš nei žaislinio, nei vaikiško nepastebėjau. Net tas žmogus fotografui po kojomis neprimena Alavinio kareivėlio iš H. K. Anderseno pasakos, tai tiesiog nuotrauka iš aukštai.
              b) Gedimino pilis — tai kad nuotraukoje pačios pilies visiškai nėra, yra tik kalno sienos fragmentas ir nuokalnė, kuri atrodo tarsi skardis ir tiek.
              Aš pats tikėjausi pamatyti arba Gedimino pilies modelį (žaislą), arba pačią visą Gedimino pilį, nufotografuota arba iš aukštai (kaip tai padarė forumietis propeleris) arba iš labai toli.
              Na šiaip pati nuotrauka nėra bloga, nu bet pavadinimas viską sujaukia. Palinkėčiau kitą kartą atsargiau parinkti pavadinimus, vengti nuvalkiotų žodžių (tokių kaip 'vasara', 'žiema', 'gamta', 'gražu' ir t.t.).
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                #8
                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                Nu pabandysiu paaiškinti:
                a) žaislinis — nieko aš nei žaislinio, nei vaikiško nepastebėjau. Net tas žmogus fotografui po kojomis neprimena Alavinio kareivėlio iš H. K. Anderseno pasakos, tai tiesiog nuotrauka iš aukštai.
                b) Gedimino pilis — tai kad nuotraukoje pačios pilies visiškai nėra, yra tik kalno sienos fragmentas ir nuokalnė, kuri atrodo tarsi skardis ir tiek.
                Aš pats tikėjausi pamatyti arba Gedimino pilies modelį (žaislą), arba pačią visą Gedimino pilį, nufotografuota arba iš aukštai (kaip tai padarė forumietis propeleris) arba iš labai toli.
                Na šiaip pati nuotrauka nėra bloga, nu bet pavadinimas viską sujaukia. Palinkėčiau kitą kartą atsargiau parinkti pavadinimus, vengti nuvalkiotų žodžių (tokių kaip 'vasara', 'žiema', 'gamta', 'gražu' ir t.t.).
                a)Žaislinis nes fotografuota su Tilt-Shift. Jei efektas nepavyko ar yra nesuvokiamas tai gal ir mano klaida.
                b) Pavadinime nėra žodžio "pilis". Yra žodis "kalnas". Jis čia ir matosi
                c) ačiū už nevartotinų žodžių žodynėli.

                Ir nuo saves noriu pasakyti, jei perskaitęs pavadinimą susikuri vaizdelį galvoje tai gal nebėra ir tikslo eiti vidun? Gal pakaktų tik pavadinimų konkurso
                www.a-d.lt - architektūra ir dizainas

                Comment


                  #9
                  Parašė Tadas Cern Rodyti pranešimą
                  a)Žaislinis nes fotografuota su Tilt-Shift. Jei efektas nepavyko ar yra nesuvokiamas tai gal ir mano klaida.
                  b) Pavadinime nėra žodžio "pilis". Yra žodis "kalnas". Jis čia ir matosi
                  c) ačiū už nevartotinų žodžių žodynėli.

                  Ir nuo saves noriu pasakyti, jei perskaitęs pavadinimą susikuri vaizdelį galvoje tai gal nebėra ir tikslo eiti vidun? Gal pakaktų tik pavadinimų konkurso
                  Na gal nuotrauka ir nėra tokia jau bloga. Tiesiog tau nelabai gavosi ta Tilt-shift technologiją. Daugiau pasitreniravęs su ja (jei dar tik pradedi su ja dirbt), tai galėsi geresnius kadrus "kept"
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    #10
                    Parašė Tadas Cern Rodyti pranešimą
                    a)Žaislinis nes fotografuota su Tilt-Shift. Jei efektas nepavyko ar yra nesuvokiamas tai gal ir mano klaida.
                    b) Pavadinime nėra žodžio "pilis". Yra žodis "kalnas". Jis čia ir matosi
                    c) ačiū už nevartotinų žodžių žodynėli.

                    Ir nuo saves noriu pasakyti, jei perskaitęs pavadinimą susikuri vaizdelį galvoje tai gal nebėra ir tikslo eiti vidun? Gal pakaktų tik pavadinimų konkurso
                    Pritariu. Pavadinimą visi labai tiesiogiai priima. Perskaito ir tikisi pamatyti tai, kas pavadinime parašyta. Jei foto turinys to neatitinka, iškart nusiviliama...

                    Comment


                      #11
                      Parašė Tadas Cern Rodyti pranešimą
                      jei perskaitęs pavadinimą susikuri vaizdelį galvoje tai gal nebėra ir tikslo eiti vidun? Gal pakaktų tik pavadinimų konkurso
                      Apie tikslą tai jau visiškai nuo savęs pridėjai, aš apie tai net neužsiminiau Pavadinimas — kūrybos dalis. Nežinau kaip kiti, bet aš bent 10proc. bendro balo skiriu tinkamam pavadinimui. Kaip pastebėjai, dar nebalsavau, nes laukiau tavo kontrargumentų, kad įtikintum mane skirti Tamstai kuo aukštesnį balą. Pasikartosiu — kritikavau ne nuotrauką, kuri lyg ir visai nieko, o tik pavadinimą. Mano tikslas nėra atmušti Tamstai motyvaciją fotografuoti

                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                      Pritariu. Pavadinimą visi labai tiesiogiai priima. Perskaito ir tikisi pamatyti tai, kas pavadinime parašyta. Jei foto turinys to neatitinka, iškart nusiviliama...
                      Tai dar priklauso ir nuo pavadinimo. Labiausiai žavi tokie pavadinimai, kurie patys savaime (nepamačius nuotraukos) tarsi nieko nesako, tačiau tuo pačiu ir nėra nuvalkioti. Na kaip ten bebūtų, čia taisyklių kaip ir nėra
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment

                      Working...
                      X