Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Prisikėlimo bažnyčia

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
    Ačiū liutui. Bet gal užbaigtą vidų parodytumėt?

    Taisymas: radau. Gražu, ypač saulėtą dieną viduje. Beje, per remontą bažnyčią perdažė į baltą? Anksčiau juk buvo ruda
    Ne perdažė, o nudažė, tiksliau nutinkavo. Taip ir buvo suprojektuota dar tarpukariu, tačiau iki karo nespėjo visko padaryti, todėl tiek metų ir išbuvo bažnyčia rudos spalvos.

    Comment


      #62
      Dominantė Žaliakalnio nuosavų namų fone.



      Žymiai detalesnė versija:

      Comment


        #63
        Sanomi, gal su oro balionu skridai? Jei TAIP:
        Galėtum ir daugiau foto įmesti foto iš šio pasiskraidymo
        Kaunas yra Kaunas

        Comment


          #64
          Aš pats neskridau, mano draugai skrido. Galėsiu paprašyti ir daugiau, bet kiek mačiau - nieko įspūdingo nebuvo nutraukta.

          Comment


            #65
            Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
            Dominantė Žaliakalnio nuosavų namų fone.



            Žymiai detalesnė versija:

            Bet kaip įdomu, dominuoja geltona ir raudona spalvos
            Labai gražiai rajonas iš oro atrodo, net nesitikėjau...

            Comment


              #66
              Statybų pradžia

              Comment


                #67
                mama pasakojo, kad mano senelis aukojo pinigų šios bažnyčios statybai, nors gyveno 250 km atstumu nuo jos, žemaitijoje, matyt tai buvo svarbi bažnyčia visai Lietuvai, o galbūt senelis numatė, kad jo koks anūkas gyvens nepertoliausiai nuo jos

                Comment


                  #68
                  Parašė andriz Rodyti pranešimą
                  mama pasakojo, kad mano senelis aukojo pinigų šios bažnyčios statybai, nors gyveno 250 km atstumu nuo jos, žemaitijoje, matyt tai buvo svarbi bažnyčia visai Lietuvai, o galbūt senelis numatė, kad jo koks anūkas gyvens nepertoliausiai nuo jos
                  Visiškai teisingai, Prisikėlimo bažnyčia statyta kaip tautos padėka aukščiausiajam už atgautą Lietuvos nepriklausomybę. Jai aukojo visi, pirkdami Prisikėlimo bažnyčios plytas. Net ir dabar iki kažkurio meto atstatant šią bažnyčią irgi buvo galima aukoti pinigus, perkant plytas (aišku, ne pačias plytas, o tik ženkliukus, ant kurių parašyta plytos) , kurias paskui suklijavus į tokią knygelę, aukotojo vardas patekdavo į istoriją .
                  Birth, school, METALLICA, death

                  Comment


                    #69
                    Parašė Simex Rodyti pranešimą
                    Visiškai teisingai, Prisikėlimo bažnyčia statyta kaip tautos padėka aukščiausiajam už atgautą Lietuvos nepriklausomybę. Jai aukojo visi, pirkdami Prisikėlimo bažnyčios plytas. Net ir dabar iki kažkurio meto atstatant šią bažnyčią irgi buvo galima aukoti pinigus, perkant plytas (aišku, ne pačias plytas, o tik ženkliukus, ant kurių parašyta plytos) , kurias paskui suklijavus į tokią knygelę, aukotojo vardas patekdavo į istoriją .
                    kai nori pakilti iant prisikelimo baznycios stogo tai diedukas ar moterele prie kasu ir dabr turi pasidejusi keliu nominalu "plytu". kazkada ir as esu pora nusiprikes, tiesa laikinojoje baznyteleje aukstaiciu gatveje.
                    פוניקולאַר

                    Comment


                      #70










                      Copyright d'Ark
                      Paskutinis taisė liutass; 2008.01.21, 09:08.

                      Comment


                        #71
                        Gal kažkam bus įdomus šis piešinys, toks buvo pirmasis arch. Karolio Reisono Prisikėlimo bažnyčios projektas.



                        Kadangi tokio spiralinio pastato statyba būtų buvusi labai brangi, buvo pasirinktas kuklesnis dabartinis variantas



                        Dar viena sena statybu foto



                        1937 m. Kauno plano dalis. Centre – Prisikėlimo bažnyčia



                        Sovietmečiu



                        Na ir panoramos nuo Prisikėlimo bažnyčios stogo, praeitų metų vasarą, fotografas anonimas

















                        Comment


                          #72
                          Kokia visur žaluma, tiesiog gražu žiūrėt
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            #73
                            klausykit, bet tokia spiraline tai nerealiai būtų buvusi apakes...

                            Comment


                              #74
                              Parašė boo Rodyti pranešimą
                              klausykit, bet tokia spiraline tai nerealiai būtų buvusi apakes...
                              Taip... Tokiu atveju nebūčiau prieštaravęs dėl jos keliamų kliūčių aukštuminiams pastatams... O dabartinis variantas mane vemt verčia jau eilę metų
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                #75
                                kodėl pagal tą projektą nepastačius bažnyčios dabar? nereiktų skelbt konkursų ir statyt pošlykčių postmodernistinių keistenybių su kryžium viršuj.

                                Comment


                                  #76
                                  Tokia baznycia ,manau, kainuotu nepigiau nei nacionalinis stadionas

                                  Comment


                                    #77
                                    galėtų būt nacionalinis objektas kokiam mieste, kuris dar neturi jokio...

                                    Comment


                                      #78
                                      nacionalinė bažnyčia!
                                      kartais man net ašaros ištrykšta šitam forume pažiūrėjus kas Lietuvoj galėjo būt arba buvo...

                                      Comment


                                        #79
                                        Įdomus buvo pirminis projektas, galima tik įsivaizduoti kaip tai būtų atrodę.
                                        Paskutinis taisė enigma; 2008.02.10, 12:59.
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          #80
                                          Norit nacionalinės spiralinės bažnyčios? gal reikėtų Santiago Calatrava pasikviesti?

                                          O man kai pamačiau šį pirminį projektą, jis kažkodėl (gal forma) priminė dar vieną neįgyvendintą anų laikų šedevrą, tiesa, jau ne Lietuvoje, o Rusijoje. Konstruktyvistinis Vladimir Tatlin Tower'is


                                          sorry, už offtopic...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X