Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Prisikėlimo bažnyčia

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • qwerty_
    replied
    ...kai buvo pusiau nudažyta



    (iš kaunas.lcn.lt)

    Komentuoti:


  • d'Ark
    replied
    Norit nacionalinės spiralinės bažnyčios? gal reikėtų Santiago Calatrava pasikviesti?

    O man kai pamačiau šį pirminį projektą, jis kažkodėl (gal forma) priminė dar vieną neįgyvendintą anų laikų šedevrą, tiesa, jau ne Lietuvoje, o Rusijoje. Konstruktyvistinis Vladimir Tatlin Tower'is


    sorry, už offtopic...

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Įdomus buvo pirminis projektas, galima tik įsivaizduoti kaip tai būtų atrodę.
    Paskutinis taisė enigma; 2008.02.10, 11:59.

    Komentuoti:


  • boo
    replied
    nacionalinė bažnyčia!
    kartais man net ašaros ištrykšta šitam forume pažiūrėjus kas Lietuvoj galėjo būt arba buvo...

    Komentuoti:


  • RHCP@
    replied
    galėtų būt nacionalinis objektas kokiam mieste, kuris dar neturi jokio...

    Komentuoti:


  • Mjso
    replied
    Tokia baznycia ,manau, kainuotu nepigiau nei nacionalinis stadionas

    Komentuoti:


  • RHCP@
    replied
    kodėl pagal tą projektą nepastačius bažnyčios dabar? nereiktų skelbt konkursų ir statyt pošlykčių postmodernistinių keistenybių su kryžium viršuj.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė boo Rodyti pranešimą
    klausykit, bet tokia spiraline tai nerealiai būtų buvusi apakes...
    Taip... Tokiu atveju nebūčiau prieštaravęs dėl jos keliamų kliūčių aukštuminiams pastatams... O dabartinis variantas mane vemt verčia jau eilę metų

    Komentuoti:


  • boo
    replied
    klausykit, bet tokia spiraline tai nerealiai būtų buvusi apakes...

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Kokia visur žaluma, tiesiog gražu žiūrėt

    Komentuoti:


  • d'Ark
    replied
    Gal kažkam bus įdomus šis piešinys, toks buvo pirmasis arch. Karolio Reisono Prisikėlimo bažnyčios projektas.



    Kadangi tokio spiralinio pastato statyba būtų buvusi labai brangi, buvo pasirinktas kuklesnis dabartinis variantas



    Dar viena sena statybu foto



    1937 m. Kauno plano dalis. Centre – Prisikėlimo bažnyčia



    Sovietmečiu



    Na ir panoramos nuo Prisikėlimo bažnyčios stogo, praeitų metų vasarą, fotografas anonimas

















    Komentuoti:


  • liutass
    replied










    Copyright d'Ark
    Paskutinis taisė liutass; 2008.01.21, 08:08.

    Komentuoti:


  • fui
    replied
    Parašė Simex Rodyti pranešimą
    Visiškai teisingai, Prisikėlimo bažnyčia statyta kaip tautos padėka aukščiausiajam už atgautą Lietuvos nepriklausomybę. Jai aukojo visi, pirkdami Prisikėlimo bažnyčios plytas. Net ir dabar iki kažkurio meto atstatant šią bažnyčią irgi buvo galima aukoti pinigus, perkant plytas (aišku, ne pačias plytas, o tik ženkliukus, ant kurių parašyta plytos) , kurias paskui suklijavus į tokią knygelę, aukotojo vardas patekdavo į istoriją .
    kai nori pakilti iant prisikelimo baznycios stogo tai diedukas ar moterele prie kasu ir dabr turi pasidejusi keliu nominalu "plytu". kazkada ir as esu pora nusiprikes, tiesa laikinojoje baznyteleje aukstaiciu gatveje.

    Komentuoti:


  • Simex
    replied
    Parašė andriz Rodyti pranešimą
    mama pasakojo, kad mano senelis aukojo pinigų šios bažnyčios statybai, nors gyveno 250 km atstumu nuo jos, žemaitijoje, matyt tai buvo svarbi bažnyčia visai Lietuvai, o galbūt senelis numatė, kad jo koks anūkas gyvens nepertoliausiai nuo jos
    Visiškai teisingai, Prisikėlimo bažnyčia statyta kaip tautos padėka aukščiausiajam už atgautą Lietuvos nepriklausomybę. Jai aukojo visi, pirkdami Prisikėlimo bažnyčios plytas. Net ir dabar iki kažkurio meto atstatant šią bažnyčią irgi buvo galima aukoti pinigus, perkant plytas (aišku, ne pačias plytas, o tik ženkliukus, ant kurių parašyta plytos) , kurias paskui suklijavus į tokią knygelę, aukotojo vardas patekdavo į istoriją .

    Komentuoti:


  • andriz
    replied
    mama pasakojo, kad mano senelis aukojo pinigų šios bažnyčios statybai, nors gyveno 250 km atstumu nuo jos, žemaitijoje, matyt tai buvo svarbi bažnyčia visai Lietuvai, o galbūt senelis numatė, kad jo koks anūkas gyvens nepertoliausiai nuo jos

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Statybų pradžia

    Komentuoti:


  • PhantomLord
    replied
    Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
    Dominantė Žaliakalnio nuosavų namų fone.



    Žymiai detalesnė versija:

    Bet kaip įdomu, dominuoja geltona ir raudona spalvos
    Labai gražiai rajonas iš oro atrodo, net nesitikėjau...

    Komentuoti:


  • sanomiz
    replied
    Aš pats neskridau, mano draugai skrido. Galėsiu paprašyti ir daugiau, bet kiek mačiau - nieko įspūdingo nebuvo nutraukta.

    Komentuoti:


  • Vaidosius
    replied
    Sanomi, gal su oro balionu skridai? Jei TAIP:
    Galėtum ir daugiau foto įmesti foto iš šio pasiskraidymo

    Komentuoti:


  • sanomiz
    replied
    Dominantė Žaliakalnio nuosavų namų fone.



    Žymiai detalesnė versija:

    Komentuoti:

Working...
X