
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[VLN] Vilnius 1945 - 1990 (sovietmečio nuotraukos)
Collapse
X
-
Parašė nomad Rodyti pranešimą
- - - - - - - - - - -
Kelios nuotraukos iš labai politiškai angažuotos knygos Petras Cvirka gyvenime ir kūryboje, LTSR valst. grožinės literatūros leidykla, Vilnius, 1953.
P. Cvirkos laidotuvių procesija Pylimo (Komjaunimo) g., 1947-05
Ties Pylimo/Pamėnkalnio/Jogailos sankryža, kai dar nebuvo staliniecų
Pylimo/Klaipėdos g. Toliau matomas namas Pylimo/Palangos g., dar neatstatytas po gaisro per karą.
Vietos neatpažinau...
Komentuoti:
-
Dar viena nebloga buvusios 'Palangos' nuotrauka - tikrai uz Novoteli geriau buvo:
Komentuoti:
-
Ziurint sitas visas nuotraukas kilo mintis, kad Lazdynai yra ko gero vienintelis Vilniaus 'mikrorajonas', vertas renovavimo. Gal net taptu pusiau-prestiziniu rajonu, gerai visa tai atlikus. Visus kitus reikia griauti - tankumas, aukstingumas visur kitur tiesiog siaubingi ...Paskutinis taisė nomad; 2014.01.18, 13:40.
Komentuoti:
-
Tarybų Lietuva 1985 - 12
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/17337
Nuo 0:18 iki 1:49 matyti Fabijoniškės ir jų architektai.
Komentuoti:
-
Keletas pavyzdziu, kur, mano nuomone, rekonstrukcijos labiau nevykusios uz situos minimalistinius origalus:
Restoranas/Baras Dainava (Dabar Grand Casino):
Restoranas Palanga (Dabar Novotelis):
Kino Teatras Vingis:
Taip pat sitas namas Domininkonu/Vokieciu kampe (dabar nudazytas nesuprantamom spalvom) ir su chaotiskom prekybvietem pirmam aukste):
Paskutinis taisė nomad; 2014.01.18, 13:46.
Komentuoti:
-
Parašė Knope Rodyti pranešimąTaip, labai norėtųsi daugiau fotkių iš Fabijoniškių ir PašilaičiųPats esu pašilaitietis, todėl labai įdomu kaip buvo statomas šis rajonas.
Pašilaičiai
Paskutinis taisė WastedYears; 2014.01.18, 12:52.
Komentuoti:
-
Taip, labai norėtųsi daugiau fotkių iš Fabijoniškių ir PašilaičiųPats esu pašilaitietis, todėl labai įdomu kaip buvo statomas šis rajonas.
Komentuoti:
-
-
Gal kas žinot, kokia čia gatvė? Tokio pastato nepamenu - gal neišlikęs?
Ai, persiprašau, radau - Vilniaus g. 22, pastatas išlikęs:
http://goo.gl/maps/CcQMe
Komentuoti:
-
Sadvyra 2013.12.24
Netikėtas archyvas
Besiknisdamas namie netikėtai radau tėvuko fotografuotų juostų archyvą. Tiesą sakant maniau, kad jos senai prarastos, bet pasirodo ne Žodžiu po truputi ruošiuosi perkelti viską į skaitmeną, bet kol kas tiesiog įdedu beveik netvarkytas, kelias ant greitųjų išsaugotas nuotraukas. Vienoje, beje, "sobstvennoi personoi" pasirodau ir aš
Spėju koks 40 metų nuotraukėlėm, o ir šiaip visai įdomu pasižiūrėti, kaip atrodė mano Vilnius tada...
http://www.efoto.lt/node/1011780
Komentuoti:
-
Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimąBazilijonų gatvė
Metai: 1950
Ghetto Fighters house archive
Atvaizdas
http://www.heritage.lt
Vis man knieti sužinoti daugiau apie šį namą.
https://maps.google.lt/maps?q=bazili...99.78,,0,-2.29
Komentuoti:
-
Bazilijonų gatvė
Metai: 1950
Ghetto Fighters house archive
http://www.heritage.lt
Vis man knieti sužinoti daugiau apie šį namą.
Komentuoti:
-
Komentuoti: