Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pabradė*, Švenčionių r.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Ta tvora jau gana senokai, kokie 2 metai mažiausiai. Bet paaiškinimo jai neradau dar iki šiol...

    Blogiausios čia yra dvi detalės: kad kažkas sugalvojo tokią tvorą pagaminti, o kažkas ir nusipirkti.

    Comment


      #62
      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Ta tvora jau gana senokai, kokie 2 metai mažiausiai. Bet paaiškinimo jai neradau dar iki šiol...
      Man atrodo, kad tai šviežias dalykas. Mes ten reguliariai važinėjam. Jei būtų buvę du metai, nebūtum šokiravęsi tik dabar. Kaip bebūtų, dabar žemes sklype stumdo. Beje, panaši situacija yra Ignalinoj, kur Vilniaus (berods) gatvėj stūkso nuo stogo iki pamatų mėlynas namas. Įdomu, ar galima mūsų šalyje bet kokiomis spalvomis dažyti, ar yra kokie normatyvai?

      Comment


        #63
        Parašė Knope Rodyti pranešimą

        Man atrodo, kad tai šviežias dalykas. Mes ten reguliariai važinėjam. Jei būtų buvę du metai, nebūtum šokiravęsi tik dabar. Kaip bebūtų, dabar žemes sklype stumdo. Beje, panaši situacija yra Ignalinoj, kur Vilniaus (berods) gatvėj stūkso nuo stogo iki pamatų mėlynas namas. Įdomu, ar galima mūsų šalyje bet kokiomis spalvomis dažyti, ar yra kokie normatyvai?
        Tvora sena tai tikrai, aš ją puikiai atsimenu jau kurį laiką. Tad manęs dabar nešokiravo. Aš pro ten irgi dažnai važiuoju į sodybą, tad nežinau... Būtų įdomu pamatyt kokias nuotraukas, gal satelitines, gal tenai matysis. Na, bet nesiginčysiu. Kažkurį iš mūsų atmintis apgauna

        Comment


          #64
          Parašė Creatium Rodyti pranešimą

          Tvora sena tai tikrai, aš ją puikiai atsimenu jau kurį laiką. Tad manęs dabar nešokiravo. Aš pro ten irgi dažnai važiuoju į sodybą, tad nežinau... Būtų įdomu pamatyt kokias nuotraukas, gal satelitines, gal tenai matysis. Na, bet nesiginčysiu. Kažkurį iš mūsų atmintis apgauna
          Gal ją neseniai perdažė, nes labai jau ryški ta spalva...

          Comment


            #65
            Foto 2018.09
            Pabradės katalikų bažnyčia


            Vaizdas į Pabradės miestą nuo katalikų bažnyčios


            Pabradės pravoslavų cerkvė (buvusi katalikų bažnyčia)


            Vaizdas į Pabradės miestą nuo cerkvės

            Comment


              #66

              Pabradės pėsčiųjų tiltas per Žeimeną
              Click image for larger version  Name:	IMG_3300.jpg Views:	1 Size:	277,7 kB ID:	1711230

              Click image for larger version

Name:	image_84892.jpg
Views:	129
Size:	277,7 kB
ID:	1797181
              Paskutinis taisė Romas; 2020.04.19, 19:53. Priežastis: Kopija iš temos "Lietuvos pėsčiųjų tiltai"

              Comment

              Working...
              X