Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Didmiesčio atostogos Gimtinėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Rimantas
    replied
    Nu va matai gimtose vietose netenki pranašumo ir labai sunku padaryti tikrai įdomių nuotraukų, kad nustebinti tautiečius

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė TKO Rodyti pranešimą
    >>> Kas tas G-Unit? Apsviesk sena kaimieti!

    Na Didmiestis pagal apibrezima negali buti kaimietis
    50 Cent buvo pagrindinis reperis grupeje G-Unit (aka Gangster Unit) Man patinka ju klausyti sporto salej. Del agresijos. Pvz.: http://www.youtube.com/watch?v=vKXyE...eature=related
    Beje, aciu uz puiku reportaza!
    Nera uz ka! Tai tau dekui, kad nepatingejai paaiskinti.

    Komentuoti:


  • TKO
    replied
    >>> Kas tas G-Unit? Apsviesk sena kaimieti!

    Na Didmiestis pagal apibrezima negali buti kaimietis
    50 Cent buvo pagrindinis reperis grupeje G-Unit (aka Gangster Unit) Man patinka ju klausyti sporto salej. Del agresijos. Pvz.: http://www.youtube.com/watch?v=vKXyE...eature=related
    Beje, aciu uz puiku reportaza!

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    Ten tikrai ne Frankfurto p. M. senamiestis. Šis didmiestis ( ) neturi tokio daikto kaip senamiestis. Per II Pasaulinį karą praktiškai viskas buvo sugriauta, išlikę tik keli pastatai, bažnyčia (beje, visiškai šalia tos dangoraižių santalkos). Dabar rengiamas bent vienas regeneracijos kvartalas, bet siūloma ne istorijos imitacija (ale Valdovų rūmai), o modernūs statiniai, tik urbanistinė dalis atkartoja buvusį miesto audinį.
    Gali buti, tikrai nesiginciju! Dekui uz pataisyma, tiesiog is oro, ta miesto dalis man primine savotiska senamiesti, nezinau del ko!

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Ten tikrai ne Frankfurto p. M. senamiestis. Šis didmiestis ( ) neturi tokio daikto kaip senamiestis. Per II Pasaulinį karą praktiškai viskas buvo sugriauta, išlikę tik keli pastatai, bažnyčia (beje, visiškai šalia tos dangoraižių santalkos). Dabar rengiamas bent vienas regeneracijos projektas, bet siūloma ne istorijos imitacija (ale Valdovų rūmai), o modernūs statiniai, tik urbanistinė dalis atkartoja buvusį miesto audinį.
    Paskutinis taisė LBP; 2008.07.21, 08:04.

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Ačiū jums
    Tikrai nera uz ka! Gaila, kad tos atostogos taip greitai praleke!

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Ačiū jums

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Deja mano atostogos Gimtineje jau baigesi, tad dedu paskutines nuotraukas ir atsisveikinu su Lietuva, kaip minimum, iki kitu metu!

    Kylame is Vilniaus Oro Uosto


    Skrendame virs Tevynes


    Po truputeli leidziames Vokietijoje


    Baigiame nusileisti Frankfurte


    Jeigu neklystu, Frankfurto senamiestis


    Frankfurtas neveltui tituluojamas Europos dangoraiziu sostine




    Visai arti centro...


    Po 8 valandu pasiekiame ir savo kaima




    Beveik jau nusileidome O'Hare Oro Uoste


    Aciu visiems, kas ziurejote!

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Ačiū už Lietuvos nuotraukas.

    Jei neprieštarausi, Jonavos nuotraukas nukopijuosiu į temą Rajonų centrų architektūra
    Labai prasom! Zinoma, kad nepriestarausiu!

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
    Kas mane itin suzavejo, tai nedidelis miestelis greta Kauno - Jonava! As buvau ziauriai nustebes, kaip Jonava per gan ne ilga laika sugebejo taip stipriai pasikesti:
    Ačiū už Lietuvos nuotraukas.

    Jei neprieštarausi, Jonavos nuotraukas nukopijuosiu į temą Rajonų centrų architektūra

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Man taip pat tą norą sužadino gėda prisipažinti, kad nebuvęs jame

    beje sužadino norą 50 Cent koncerta aplankyti
    Kokia cia geda, as sia vasara irgi pirma karta buvau! Seip tai, Gruto parkas man labiau patiko, bet ir Europos parke nebuvo liudna!

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Man taip pat tą norą sužadino gėda prisipažinti, kad nebuvęs jame

    beje sužadino norą 50 Cent koncerta aplankyti

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė Orto Panti Rodyti pranešimą
    50 Cent ir jo šiknalaižių grupė.

    Nuotraukos sužadino norą apsilankyt Europos parke.
    Dekui uz paaiskinima! Kas liecia Europos Parka, tai butinai nueik, kai kuriais eksponatais tikrai liksi susizavejes!

    Komentuoti:


  • Orto Panti
    replied
    Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
    Kas tas G-Unit? Apsviesk sena kaimieti!
    50 Cent ir jo šiknalaižių grupė.

    Nuotraukos sužadino norą apsilankyt Europos parke.

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė TKO Rodyti pranešimą
    Ei, G-Unit rules!!! B)
    Kas tas G-Unit? Apsviesk sena kaimieti!

    Vaikstom toliau po Europos Parka






    Sitas vienas is ispudingiausiu visame parke
















    Po gero pusdienio griztame atgal

    Komentuoti:


  • TKO
    replied
    Ei, G-Unit rules!!! B)

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
    Didmiesti, nenorejau nieko pasiepti, parasciausiai man leontjevai ir kiti kirkorovai yra blogiausia kas gali buti muzikoje ir visad galvojau, kad i juos vaiksto visokie sovietines nostalgijos persmelkti rusakalbiai pensininkai. Kodel is Amerikos (kur jau kur, o ten muzikini skoni galima palavinti) atvaziaves lietuvis savo noru varo i leontjevo koncerta man protas neisnesa. No offence.
    Niekas neisizeide! Kirkorovas man nepatinka, bet pries Leontjevo muzika nieko pries neturiu. Na, nesu dar joks pensininkas ar rusakalbis ir sovietmeciui jokios nostolgijos nejauciu, bet as mieliau jau nueiciau i koki Leontjevo koncerta negu i 50 cent ar panasiai!

    Komentuoti:


  • Gladiator
    replied
    Didmiesti, nenorejau nieko pasiepti, parasciausiai man leontjevai ir kiti kirkorovai yra blogiausia kas gali buti muzikoje ir visad galvojau, kad i juos vaiksto visokie sovietines nostalgijos persmelkti rusakalbiai pensininkai. Kodel is Amerikos (kur jau kur, o ten muzikini skoni galima palavinti) atvaziaves lietuvis savo noru varo i leontjevo koncerta man protas neisnesa. No offence.

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Tesiu toliau eskursija po Europos Parka

    Vieni meno dirbiniai yra didziuliai


    Kiti visai mazyciai


    Tuos "crazy" supynes tai visiems patiko, zmones ten eileje stovejo, kad galetu pasisupti viena ar kita supyne ")


    patartina pries tai nevalgyti




    Ciornobilio darzoves




    Sitas tai maladec


    Orginalu








    Cia jau vietiniu pijokeliu menas




    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    To: Gladiator

    Muzika patenka i ta pacia kategorija, kaip ir grozis, bei menas, kur gincytis yra beprasmiska. Tai nera aukstis, kuri butu galima ismatuoti, ar svoris, kuri butu galima pasverti. Tad nereikia tos ironiskos pasaipos, nes tik zmogus su kompleksais bijotu pasakyti, kad jis kazkur buvo nuejes ir ten praleido gerai laika. Gal paziurejes sekancias mano nuotraukas irgi sakysi, kad ten tau butu geda pasirodyti, nes ten meno yra nulis ir seip paskui dar draugai pirstais uzbadys?! Nepriimk per daug asmeniskai, tiesiog pamastyk pries noredamas kitus pasiepti!

    Kita diena pasitaike labai grazi, tad nuvykome i Europos Parka pasivaikscioti ir seip pasikulturinti... Parko itariu per daug pristatineti nereikia, tad iskarto dedu nuotraukas



    Dinozauru kiausiniai


    Kreslas


    Seip netradicinis vaizdelis




    Tik tiek netoli te nuvaziavom






    Cia kazkas nerealaus


    Paskutinis taisė Didmiestis; 2008.07.17, 07:20.

    Komentuoti:

Working...
X