Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Šnipiškės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Aleksas666
    replied
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Beja ten kalbama ir apie kita Lvovo gatvej stovinti, kuris beveik visas priklauso Hanneriui, iskyrus viena buta nupirkta kazkokio spekulio prasancio poros milijonu.
    Korpusas F?

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Bet, kad tas namukas pačiai Vėtrūnai priklauso. Negi tas pilkas stalinukas tapo kokiu saugomu ir jo paprastai nugriaut neleidžia?
    Ne Vetrunai, bet Nekilnojamojo turto gamai, kurios daugiau nei 50 proc. akciju neseniai pereme Snoras.

    Beja ten kalbama ir apie kita Lvovo gatvej stovinti, kuris beveik visas priklauso Hanneriui, iskyrus viena buta nupirkta kazkokio spekulio prasancio poros milijonu.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Bet, kad tas namukas pačiai Vėtrūnai priklauso. Negi tas pilkas stalinukas tapo kokiu saugomu ir jo paprastai nugriaut neleidžia?
    Vėtrūnai neapsimoka jo laikyti, nežinau kaip tai turėtų palengvinti aikštelės valymo darbą, bet turėtų padėti. O beto Vėtrūnai labai apsimokėtų statyti korpusą D.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė enigma Rodyti pranešimą
    Taip ir bus. Vėl prasidėjo...
    Bet, kad tas namukas pačiai Vėtrūnai priklauso. Negi tas pilkas stalinukas tapo kokiu saugomu ir jo paprastai nugriaut neleidžia?

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    O kaip tik toje vietoje suprojektuotas va kas.

    Atvaizdas
    Taip ir bus. Vėl prasidėjo...

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Įdedu aš straipsnį čia, nes man jau pasidarė juokingą

    Šnipiškėse – trečias gaisras per dvi dienas

    Toks dalykas pranašauja gerą derlių šnpiškių NMC, ne bent ankščiau taip buvo
    O kaip tik toje vietoje suprojektuotas va kas.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Įdedu aš straipsnį čia, nes man jau pasidarė juokingą

    Šnipiškėse – trečias gaisras per dvi dienas

    Toks dalykas pranašauja gerą derlių šnpiškių NMC, ne bent ankščiau taip buvo

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Net keista, kad pačiam centre yra tokių vietų. Nors, kitavertus, kokiam atvykeliui iš užsienio tokios vietos gal ir būtų įdomios. Aišku, jei jis yra ekstremalas

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Šiandien prasiėjau būsimąja Kernavės gatvės vaga. Kaip matau, ši tema 5 metų senumo, gal kas bus pasikeitę, ir šiaip - savotiškai įdomus ir labai įvairiapusiškas tas rajonas, nuo NMC, daugiabučių, tvarkingų nuosavų namų, iki lūšnynų ir gruvėsių.

    Taigi, viename Kernavės gatvės gale, tarp Vilniaus kalvų tarsi banga kyla Ozas išdidus


    Kol kas gatvė atrodo kaip šunkelis


    Garažai:






    Šnipiškių dalyje į šiaurę nuo Žalgirio gatvės, daug tvarkingų namų, žmonės susitvarkę ir pasiruošę čia ilgai gyventi, taip kad kada nors kils sunkumų tiesiant čia gatvę.






    Baigiasi žvyrkelis, prasideda asfaltas:


    Negi tokioje siauroje gatvėje kažkas laksto, kad net tokių dalykų reikia?


    Aš į moteriškę atsukau fotiką - o ji atsuko...


    Namai tikrai labai tvarkingi, jaukus miesto kampelis:




    Originali idėja su tuo dviračiu:


    Kokių 1991 metų stiliaus laiškų dėžės:


    Žvilgsnis atgal - Kernavės ir Utenos gatvių sankryža:


    Toliau asfaltas vėl baigiasi:


    Jei ne dangoraižiai tolumoje, pagalvotum kad kažkoks provinciojos miestelis:




    Gražus namas...


    ...ir bjauri gatvė


    Štai ir esame prie Žalgirio gatvės. Pagaliau šviesoforą pastatė šioje vietoje, nes senaiu reikėjo arba laukti kol nebus mašinų, arba eiti pora šimtų metrų iki perėjos, esančios link Geležinio Vilko gatvės, o tai aišku buvo ne itin patogu.


    Tvarkingoji Šnipiškių dalis baigėsi, artėjame link lūšnyno Pradžioje lygi ir atrodo gana gražu, verslo centras puošia vaizdą:




    Ir gatvės keli šimtai metrų sutvarkyti:


    Ir net vienas kitas tvarkingas nuosavas namas yra:


    O toliau... Kaip po karo








    Na o toliau kokių kelių šimtų metrų atkarpoje, nuotraukų nėra, nes fotiką teko kultūringai paslėpti - prie lūšnų būriavosi gauja čigoniškos išvaizdos treninguotų vaikėzų. Einant pro šalį, jie lydėjo mane tokias žvilgsniais, kurie aiškia bylojo - jie negeri vaikinai. Širdelė truputį daužėsi, bet... Nieko nedarė. Bet kaip bebūtų, geriau ten be reikalo nesivalkioti net dieną

    Ramiau atsikvėpiau prie šios "valgyklos":


    Kažkoks įdomus senoviškas daugiabutis:




    Krūmai ir visokios griuvenos:








    Ir štai pagaliau prieš akis išnyra NMC:


    Krokuvos gatvė:


    Čečėnija (filmus galima filmuoti):










    Ir štai pagaliau civilizacija, Lvovo gatvė


    Tai tiek kontrastingų vaizdų šiam kartui.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2009.06.19, 22:03.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Na labai įdomu, kokioje Europos šalyje rastume tokį sudegusį kaimą ir sąvartyną pačiame didmiesčio, tuo labiau sostinės centre. Nebent Albanijoje.
    Labai nesidomėjau, bet panašių rajonų tikrai yra tiek Rygoje (Maskačka), tiek Taline (Kalamaja), žinoma visų jų specifika kažkiek skiriasi. Bet kokiu atveju, Šnipiškės su laiku išnyks savaime (kas paskutiniu metu jau vyksta), tad turbūt nėra didelės prasmės jas dabar tvarkyti ir gražinti, kas pareikalautų gana nemažų išteklių.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Na labai įdomu, kokioje Europos šalyje rastume tokį sudegusį kaimą ir sąvartyną pačiame didmiesčio, tuo labiau sostinės centre. Nebent Albanijoje.

    Komentuoti:


  • Depeche
    replied
    Nepergyvenkit žmonės dėl tų šiukšlių, jų pilna visuose miestuose, atrodo kitaip tik dėl to, kad svečiose šalyse vaikščiojat iščiustytais turistams takeliais. Lietuva šiuo klausimu nėra išskirtina. Žinoma problema reikia spręsti.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė spitfire Rodyti pranešimą
    Bet mane nervina valdzios poziuris i tokia betvarke mieste.. kiek tokio slamsto mieste ir ne tik nmc.. netoli stoties kiek jau laiko stovi tokie 3 ar keturi nameliai ir tonos siuksliu aplinkui.. bet visiems dzyn.. O dar "Europos kulturos sostine"... gieda.. ka pagalvos turistas pamates toki siukslyna... abejoju, kad jis nores sugrizt cia..
    Vilnius tau ne koks Minskas ar Maskva. Čia valdžia bejėgė prieš privačią nuosavybę. Galima nebent bausti už antiestetiką, bet kas tuo užsiims...

    Komentuoti:


  • a_p
    replied
    Parašė spitfire Rodyti pranešimą
    Bet mane nervina valdzios poziuris i tokia betvarke mieste.. kiek tokio slamsto mieste ir ne tik nmc.. netoli stoties kiek jau laiko stovi tokie 3 ar keturi nameliai ir tonos siuksliu aplinkui.. bet visiems dzyn.. O dar "Europos kulturos sostine"... gieda.. ka pagalvos turistas pamates toki siukslyna... abejoju, kad jis nores sugrizt cia..
    Atsiprasau, o ka valdzia? Taigi privati nuosavybe nelieciama. Tik pajudink ir tave iskart uzmetys visokiom konstitucijom bei isvadins komunistu.

    Komentuoti:


  • Rimantas
    replied
    Parašė MatasM Rodyti pranešimą
    Na turistui siaip niekas tikrai nerodys tokiu vietu, tad nesijaudink del ju tokios vietos, atskiru prasymu, gali buti parodytos tik uzsienio zurnalistams, kuriems rupi ne tik grazus Lietuvos kampeliai, bet ir kitas ne visiems rodomas miesto gyvenimas (kazkas jau man pasakojo kazka panasaus del uzsienio zurnalistu aplankiusiu Vilniu)
    Na aš, turėdamas laiko, svečiose šalyse, mėgstu nuklysti nuo centro ir turistų lankomų vietų, o čia nuklysti labai toli nereikia, kad tai pamatytum...

    Komentuoti:


  • MatasM
    replied
    Parašė spitfire Rodyti pranešimą
    ...ka pagalvos turistas pamates toki siukslyna... abejoju, kad jis nores sugrizt cia..
    Na turistui siaip niekas tikrai nerodys tokiu vietu, tad nesijaudink del ju tokios vietos, atskiru prasymu, gali buti parodytos tik uzsienio zurnalistams, kuriems rupi ne tik grazus Lietuvos kampeliai, bet ir kitas ne visiems rodomas miesto gyvenimas (kazkas jau man pasakojo kazka panasaus del uzsienio zurnalistu aplankiusiu Vilniu)

    Komentuoti:


  • molotov_47
    replied
    Iš minėto straipsnio:
    „Aš pati šiukšles nešu į gatvės gale stovinčius konteinerius, o čia atvažiuoju automobiliai su priekabomis ir įžūliai atliekas verčia tiesiai po mūsų langais. Kartą išlėkiau laukan ir aprėkiau teršėjus. Pasakiau, kad užsirašysiu jų automobilių valstybinius numerius ir nusiųsiu policijai. Tačiau tie tik piktai atšovė, kad užčiaupčiau burną, jei nenoriu, kad mano pačios namai supleškėtų“, - guodėsi prisistatyti nepanorusi Krokuvos gatvės gyventoja.
    Ir kam užuot iškart ėjusi į policiją pagrasinti nutarė? Dabar jei kas nors tiems šiukšliavežiams atsitiks, visa kaltė bus suversta moteriškei.
    Apskritai, Šnipiškės - neišsprendžiama problema, jau giliai įleidusi šaknis į kai kurių asmenų pinigines. Ironiškiausia tai, kad būtent padegimai efektyviausiai padeda atsikratyti benamių irštvų. Gal reikėtų dar ir šiukšlių deginimo akcijas pradėti?

    Komentuoti:


  • spitfire
    replied
    Bet mane nervina valdzios poziuris i tokia betvarke mieste.. kiek tokio slamsto mieste ir ne tik nmc.. netoli stoties kiek jau laiko stovi tokie 3 ar keturi nameliai ir tonos siuksliu aplinkui.. bet visiems dzyn.. O dar "Europos kulturos sostine"... gieda.. ka pagalvos turistas pamates toki siukslyna... abejoju, kad jis nores sugrizt cia..

    Komentuoti:


  • AngeLT
    replied
    pazejau paskutinia foto ten ir matosi kylantys gigantai ir vien sudege pastatai

    Komentuoti:


  • Marcius_O
    replied
    Vėl degančios Šnipiškės gali virsti ir sąvartynu

    Šnipiškes vėl siaubia gaisrai. Pirmadienį antrą kartą dūmai rūko iš „Forum Palace“ rūmų pašonėje stūksančio apleisto mūrinio gyvenamojo namo. Tačiau rajono gyventojai nuogąstauja ne tik dėl siaučiančių gaisrų, bet ir dėl grėsmės Šnipiškėms pavirsti sąvartynu.

    http://vilniaus.diena.lt/naujienos/m...vartynu-208611

    Komentuoti:

Working...
X