Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rokiškis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Aukselis
    replied
    As taip pat!!!

    Komentuoti:


  • Ocelotas
    replied
    na apie tas didelias parduotuves prasnekus, tai man atrodo, kad jos labiau reikalingos tik sestadieni, kai pensininkai is kaimu sulenda dar teko girdet, kad autobusu stoties teritorijoj statys maxima, tik nelabai suprantu kam jos reikia... esu skaites, kad keleiviams pravaziuojant... tai kur tada logika? vienintelis pravaziuojantis autobusas yra zarasai - klaipeda - zarasai siaip rokiskis taip pat mano gimtine, taciau nezinau kodel, bet klaipedoj jauciuosi geriau nei rokisky

    Komentuoti:


  • swindler
    replied
    Parašė Xmaster
    Swindler: O čia 100 % , kad bus Maxima ? Nes nu jo, ten jau kraustosi visi iš to geltonojo pastato, bet taip nelabai kas girdėti.
    Na tiesiogiai girdėjau is Rokautos savininku kad pardavė pastatą (išsikraustė į buvusį Skado..) ir vietoj jo bus maxima (keičia vietą nes Rokišky reikia dideliu parduotuvių ).. Jokių oficialių žinių, šaltinių nežinau ir nurodyti negaliu..

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    Swindler: O čia 100 % , kad bus Maxima ? Nes nu jo, ten jau kraustosi visi iš to geltonojo pastato, bet taip nelabai kas girdėti.

    SAK76: Tiksliai, pamiršau, kad jau MAZ surinkinėjami. Pataisysiu tada aprašymą. Dėkui

    Komentuoti:


  • ACC
    replied
    Ačiū už ekskursiją. Senoji miesto dalis iš tiesų atrodo įspūdingai, ypač ta alėja nuo dvaro link bažnyčios, na ir aišku, patys dvaro ir bažnyčios pastatai. Aš pastebėjau, kad mažesniuose miestuose takai daug kur grindžiami trinkelėmis, o ne plytelėmis kaip didmiesčiuose. Trinkelėmis grįsti takai ir aikštės atrodo tvarkingiau ir jaukiau.

    Jei neklystu Rokiškio komiblokų rajonas dar garsus tuo, kad ten buvo filmuojamas praeityje garsus Raimundėlio ir Tatos serialas :-)

    Ir dar vienas pastebėjimas... Vilniuje, Savanorių pr. yra baltarusiškų MAZ'ų surinkimo gamykla, taip kad Rokiškis nėra vienintelė vieta Lietuvoje kur surenkami automobiliai. Aišku jei sunkvežimius laikyti automobiliais :-)

    Komentuoti:


  • swindler
    replied
    Ačių, kad garsini mūsų gimtąjį miestą
    vėlų metą turiu tik dvi pastabas
    Maxima bus vietoj šio geltono pastato:
    Nuotrauka

    Daugiabutis jau tikrai bus, nes rengiamas jo techninis projektas.. (p.s. labiausia man sąlygų savade patiko šilumos tinklų užrašėlis: aka mum neapsimoka tiesti šiluminės trasos (neatsipirks), taigi patys ir tieskit )

    Na ir labiausia pylos nusipelnė tas kas davė leidimą miesti centre išniekinti seną pastatą.. Sunkiai matosi, bet vidurinėje dalyje tarp kolonų verslininkai prasiplėtė plota.. vaizdelis liūdnas, be to ir patalpos nevykusios..
    Nuotrauka

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė toro
    Ačių už puikią ekskursiją, miestas gražus ir tvarkingas pasirodė
    Jis toks ir yra.

    Komentuoti:


  • toro
    replied
    Ačių už puikią ekskursiją, miestas gražus ir tvarkingas pasirodė

    Komentuoti:


  • Neriukelis
    replied
    Jaukus miestelis, džiugu kad nėra apleistas centras. Labai ačiū už įdomią virtualią ekskursiją

    Komentuoti:


  • anaiptol
    replied
    kartą teko atvažiuot, ale darbo reikalais ir - taip - važiuoji važiuoji ratu, o kur išsukti neaišku. tik miestelių kolegos labai mėgsta vilniečius pasičiupti ir nusivesti į kokį restoraną per reikalų pertrauką, nes gi blin, vilnius apsilankė, užuot leidę normaliai po miestą pasivaikščioti. taip be pagrindinės aikštės, ir tai pravažiuojant, nieko ir nemačiau, o juk norėjau;/ o juk verta buvo.
    (karvės ant stogo linksmos)

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    /\ Aha, man taip pat patiko

    Komentuoti:


  • boo
    replied
    P.S. dar patiko panelė, kuri rodė kryptį į centrą

    Komentuoti:


  • boo
    replied
    puikiai!!! Man visada buvo įdomu kas slepiasi Lietuvos miestuose, nes kažkaip visų aplankyt nelabai išeina...o pravažiuojant dažniausiai matosi tik kokie komiblokų rajonai miesto pakrašty
    O Rokiškio centrinė dalis, senamiestis tikrai paliko gerą įspūdį!

    Komentuoti:


  • Blaze
    replied
    /\ Komiblokų rajonai visoje Lietuvoje panašiai atrodo, tačiau miestų centrai - tikrai nevisur sutvarkyti.

    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Parašė NoBoDyX
    Prieš porą metų teko lankytis. Miestas paliko labai gerą įspudį
    Teko būti vieną kartą, bet trumpai ir tik tame komiblokų rajone. tai bendras vietinės publikos vaizdelis buvo kiek gąsdinantis net ir vidury dienos...

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Tenka retkarčiais per Rokiškį pravažiuoti, bet kažkaip niekada neatkreipiau dėmesio, kad miestas tikrai labai neblogai atrodo Dėkui už nuotraukas

    Komentuoti:


  • Blaze
    replied
    Prieš porą metų teko lankytis. Miestas paliko labai gerą įspudį

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    Ačiū už gerus įvertinimus Giedra70: bagių kainų tai neįsivaizduoju, nes neteko kainomis domėtis, "Rokiškio mašinų gamykla" turi tinklapį http://www.rmg.lt tik kažkodėl duotuoju momentu neveikia. Beje, bagio variklis Hondos 9 Ag , Max greitis 50 km/h. Jei iš tiesų domina, tai kontaktinis telefonas +370 458 52831, bet gal vėliau atsigaus jų svetainė ir ten rasi naudingos informacijos.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Kažkaip niekada neteko lankytis Rokiškyje (nors ir esu kilęs nuo Utenos), visgi kas matoma nuotraukose atrodo visai šauniai. Dėkui už fotokelionę

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Dėkui už puikų reportažą.

    Teko kelis kartus lankytis, o vieną kartą ir traukiniu atbildėti. Labai jaukus ir mielas miestas, ypač įspūdingos bažnyčios prieigos. Žodžiu apsilankykit - tikrai nepasigailėsit.

    Komentuoti:

Working...
X