Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pietinė Klaipėdos miesto dalis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Cvekas
    replied
    Na ir as viena nuotrauka radau is sio rajono.. Manau nepamaisys ji sioje temoje

    Komentuoti:


  • Nikas
    replied
    Vartydamas 74 metų knyga "Lietuvos fotografija"(beje, knyga superinė), radau kelis "naujosios" Klaipėdos vaizdus. Pietinė dalis pasikeitė neatpažįstamai, tuo tarpu "Vaidila" liko toks pats kaip ir 73 metais

    Komentuoti:


  • arsiakas
    replied
    Prisipazinsiu, pries kelis metus jau maudziausi Adrijos, Juodojoje juroje, o i Klaipeda pirma karta nuvaziavau tik praeita vasara Na viskam savas laikas. Likau suzavetas, man patiko musu pajuris. Nors ir buvo labai lietinga diena, vistiek kelione buvo nuostabi. Vis dar liksiu prie savo nuomones, kad Klaipeda graziausias miestas po Vilniaus

    O del tu komibloku, tai nauji graziai ziurisi. Turi buti ryskios spalvos ir atrodys tikrai padoriai. Ju visur pilna, todel net nesistebiu ir nesislyksciu kai juos pamatau (beje ir pats tokiame gyvenu )

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Man Klaipėda tai visų pirma Danė, senamiestis, uostas ir jūra... O tie sovietiniai kvartalai visur vienodi.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Kalniukai aišku gražu ir jie Vilniui duoda daug pliusų, bet nepamirškim kad Klaipėda turi kitų gerų dalykų. Pvz. jūra.
    Kas dėl nuotraukų - nežavi manęs tokie komiblokynai ir niekaip negaliu suprasti kaip jie kažkam gali patikti. Pvz. SSC forume jau ne vienas yra, kuris dievina komiblokus. Nors aišku įdomu pamatyti ir tokį miestų veidą.

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
    Na ne tik Klaipeda yra lygumoje. Pvz Panevezys, Kaunas yra Lietuvos zemumose. Bet manau tai neprideda kazkokio tai grozio. Juk geriausios panoramos, graziausi vaizdai atsiverai nuo ivairiausiu kalveliu. Geriausias to pavyzdys yra Vilnius, man asmeniskai puikiausi vaizdai ir yra is jo apylinkiu, kur plyti kalvos ir yra auksciausia dalis Lietuvoje.

    P.S. Iejimas i laiptine NUOSTABUS
    Vaizdai tai gražūs atsiveria, bet dėl patogumo tai minusas kai toks nelygus reljefas. Labai daug laiptais vaikščioti reikia. Ir dviračių transporto plėtrai ne į naudą.

    Komentuoti:


  • Karolis
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Nykus man tas miestas Klaipeda, nera beveik medziu, tik laukai, placios gatves ir jokio realjefo...
    Ne visame mieste taip Aplink Melnragę, Girulius, Labrenciškes, Mažajį kaimelį vien parkai ir miškai. O ir centre vasarą žalumos netrūksta. Pagal parkų ir miško parkų užimamą miesto dalį Klaipėda lenkia Vilnių, tik Klaipėdoje jie išsidėstę labai netolygiai.

    Komentuoti:


  • arsiakas
    replied
    Na ne tik Klaipeda yra lygumoje. Pvz Panevezys, Kaunas yra Lietuvos zemumose. Bet manau tai neprideda kazkokio tai grozio. Juk geriausios panoramos, graziausi vaizdai atsiverai nuo ivairiausiu kalveliu. Geriausias to pavyzdys yra Vilnius, man asmeniskai puikiausi vaizdai ir yra is jo apylinkiu, kur plyti kalvos ir yra auksciausia dalis Lietuvoje.

    P.S. Iejimas i laiptine NUOSTABUS

    Komentuoti:


  • Svecias
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Nykus man tas miestas Klaipeda, nera beveik medziu, tik laukai, placios gatves ir jokio realjefo...
    O man kaip tik Klaipėda patinka, nes ji kitokia nei dauguma Lietuvos miestų, išsidėsčiusi lygumoje

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Nykus man tas miestas Klaipeda, nera beveik medziu, tik laukai, placios gatves ir jokio realjefo...

    Komentuoti:


  • Balboa
    replied
    PC "Vyturys" pasikeitęs neatpažįstamai. Ačiū už nuotraukas

    Komentuoti:


  • WILD_WEST
    replied
    Ir palyginimui įkeliu porą nuotraukų, kaip atrodo daugiabučiai šiaurinėje miesto dalyje



    Komentuoti:


  • WILD_WEST
    replied
    Dar keli vaizdeliai

    P.C. "Vyturys"





    Jau rodyti konteineriai



    Įejimas į laiptinę



    Šiaip vaizdas



    Ir bandymas mobiliaku padaryti panoraminę foto

    http://img222.imageshack.us/my.php?i...sc04086gl7.jpg
    Paskutinis taisė WILD_WEST; 2007.02.14, 11:58.

    Komentuoti:


  • Dom@s
    replied
    Aciu uz nuotrauka gerai atrodo seni ir nauji konteineriai

    Komentuoti:


  • dimonaz
    replied
    Cia praeitu metu balandis

    Komentuoti:


  • ValdasJ
    replied
    Tau nepasirode. Jis toks ir yra

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Man truputeli niurokas rajonas pasirode. Beje, dekui uz nuotraukas!

    Komentuoti:


  • Cvekas
    replied
    WILD_WEST gal ir daugiau nuotrauku turi is sio rajono? labai daug prisiminimu jis man sukelia

    Komentuoti:


  • WILD_WEST
    replied
    Deja neturiu, bet kai turėsiu laisvo laiko padarysiu foto

    Komentuoti:


  • Balboa
    replied
    WILD_WEST, gal turi daugiau nuotraukų su p.c. "Vyturys"? Paskutinį kartą jį mačiau, kai viskas buvo išgriauta ir ten vykdė kažkokius statybos darbus. Kaip suprantu jau užbaigė. Būtų įdomu pamatyti kaip dabar atrodo.

    Komentuoti:

Working...
X