Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pietinė Klaipėdos miesto dalis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • C5
    replied
    Geras, aš irgi tokiam tipiniam tarybiniam daugiabutyje užaugau! Beje, mano giliai subjektyvia nuomone, Klaipėdos raudonai-balti man atrodo kur kas gražiau už tarybinius kokių Viršuliškių ar Karoliniškių daugiabučius, nors aišku tie "Do It Yourself" balkonai labai gadina visą vaizdą

    Komentuoti:


  • WILD_WEST
    pradėjo temą Pietinė Klaipėdos miesto dalis

    Pietinė Klaipėdos miesto dalis

    Taigi, radau savo kompiuteryje nuotraukų iš pietinės miesto dalies. Dauguma nuotraukų darytos vasarą,tačiau bus ir darytų šiandien. Nuotraukų bus nedaug, bet kas nematė šios Klaipėdos miesto dalies galės sudaryti bendrą vaizdą apie Klaipėda,statytą prieš maždaug 15-20 metų. Šioje miesto dalyje gyvena tikrai didelis klaipėdiečių skaičius. Yra 6 ar 7 mokyklos, iš jų 2 rusiškos ir 4 ar 5 lietuviškos. Taip pat yra didelis p.c. "BIG" ir daug mažesnių prekybos centrų. Susisiekimas su šia miesto dalimi labai geras iš visų pagrindinių Klaipėdos rajonų. Šiuo metu šioje miesto dalyje statomas Arkados gyv. kvartalas ir jau yra pastatyti keli nauji daugiabučiai. Taip pat 2000 metais pastatyti kotedžai, nuo kurių ir pradėsime.



    Kažkada buvo aukščiausias miesto pastatas


    Prisišvartavo limuzinas


    Puikus baras,ypač vasarą išeini iš namų ir...


    "renovuota" daugiabučio siena


    Šiaip vaizdelis


    Daugiabučiai visi vienodi


    Prieš lietų


    Šiaip vaizdelis 2


    Tolumoje matosi uosto kranai


    Dar kelios renovuotos sienos




    Grįžtame ten, nuo kur pradėjome


    Šitas mano


    O štai tokį vaizdą pro langus matė dauguma klaipėdiečių, kai buvo gaisras Smiltynėje


    Kol kas tiek
Working...
X