Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Gedimino prospektas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    unikalios "istorines" nuotraukos, Romai. Dabar belieka tik pamatyt kaip viskas atrodys "po" rekonstrukcijos

    Comment


      #42
      Jei dar nenusibodo Savivaldybės aikštė ir "Vaikų pasaulis" (sorry, "Zara")
      2002 10


      2003 02


      2004 08


      2004 09
      Buvo ir toks momentas. "Vaikų pasaulio" spalva vadintųsi "sieroburovomalinovaja" (pilkas-rudas-avietinis)


      2004 11


      Beje, jau nuimti pastoliai ir nuo "Vilniaus" viešbučio fasado Jogailos g.

      Comment


        #43
        Nuostabios nuotraukos

        Beje, kažkokiu būdu pražiopsojau vakarykštes pirmas nuotraukas. Šitas kadras geriausias

        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #44
          Pasiziurejus i kai kurias nuotraukas tas Novotel'is man dabar neatrodo taip jau ir tragiskai Taip pat jis, jo aukstis bei sukuriami seseliai ipucia savotisko "kosmopolitiskumo" ar siaip ivairoves siam Vilniaus kvartalui, kas man labai patinka

          Comment


            #45
            Ypac gerai Savivaldybes aikste atrode tada, kai jokie Novoteliai nestovejo. Manau tuo metu tai buvo viena graziausiu aiksciu, turinciu pakankamai erdves ir gerai isipaisanciu i aplinka, ypac isiliedama i Vilniaus gatve. Namu proporcijos irgi atrode idealiai.

            Deja dabar to nera

            Comment


              #46
              Vaizdeliai iš "Flagmano" III aukšto.
              I aukštas dvigubas, tai žiūrint iš gatvės bus IV aukšto lygis
              Ten - vaikų dailės paroda. Fotografuoti į lauką niekas netrukdo.

              Vakar, 2004 12 18


              Matyti vaizdai, tik iš kiek aukščiau






              O dabar - kiek nauji vaizdai
              Savivaldybės aikštė


              Kai bus saulėta, nuotraukos bus geresnės - vaizdas į šiaurę, pagal saulę

              Comment


                #47
                Labai dėkui, Romai Trečioj nuotraukoj kampas labai geras, net Katedra matosi

                Savivaldybės aikštė irgi puikiai atrodo Beje, čia vis dar Falgmano parduotuvė III aukšte? Ten laisvai patenkama?

                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Parašė Mantaz
                  Trečioj nuotraukoj kampas labai geras, net Katedra matosi
                  Ten yra nedidelis erkeriukas. Turėtų būti geros nuotraukos į visas puses, kai šviečia saulė

                  Parašė Mantaz
                  Beje, čia vis dar Flagmano parduotuvė III aukšte? Ten laisvai patenkama?
                  Pusė III aukšto - parduotuvės. O dalies, prie prospekto, turbūt nepavyko išnuomoti.

                  Comment


                    #49
                    Mansarda Gedimino pr.50 ("Vorto renovacija" - "Vagos" knygyno akcininkė)

                    Ta pačia proga prisiminiau, kad "Novotelis" - ne 8 , o tik 5 aukštų: 1-mas dvigubas ir dviejų aukštų mansarda

                    Comment


                      #50
                      big city feelingas pasidarys, jei visi taip paaukštis namus prospekte )

                      Comment


                        #51
                        as siaip neturiu nieko pries saikinga namu aukstinima, jei tik tai daroma protingai bei skoningai. O ir siaip vis brangstant zemei ir nek. turtui nereikia tiketis, kad pastatai zemes...

                        Comment


                          #52
                          Kelios internete rastos nuotraukos, daug ju paimta is www.vilniustransport.lt Isdeliota mazdaug pagal data.

                          1905 metai:




                          1939 metai:


                          1946 metai:


                          1951 metai:




                          2002 metai:




                          Cia jau po naujausios rekonstrukcijos:




                          Comment


                            #53
                            o kur sis grazuolis pradingo?



                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #54
                              Niekur jis nepradingo. Ar čia tik ne ta pati mokslų akademija?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #55
                                wow, visada galvojau, kad šitas pastatas visiškai naujos statybos, o, pasirodo, jis stovėjo ir prieš 65 metus

                                Comment


                                  #56
                                  zinoma cia mokslu akademija, tik ka ten carlis caplinas veikia?

                                  Comment


                                    #57
                                    vaidai, reiskia tai is tikro gera architektura

                                    Comment


                                      #58
                                      Nedingo, nuotraukos autorius Geex:

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Vaidas
                                        wow, visada galvojau, kad šitas pastatas visiškai naujos statybos, o, pasirodo, jis stovėjo ir prieš 65 metus

                                        Aš irgi galvojau, kad komunistų statytas
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Mantaz
                                          Aš irgi galvojau, kad komunistų statytas
                                          Į architektūrą reikia žiūrėti AKIMIS, o ne įsivaizduoti iš šnekų . Tuomet nebūtų buvę sunku atskirti. Principas taikytinas ir šiuolaikinei Vilniaus architektūrai. Tuomet matytųsi, kuo ji iš tiesų gera, o kuo bloga

                                          Comment

                                          Working...
                                          X