Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saulėtas Kauno ruduo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mantas
    replied
    Parašė Mosk
    to Cursor

    gerai varai, bicas
    patinka man forumieciai su charakteriu, o ne nupze apsiseileje nupezeliai
    Ranka ranką plauna

    Komentuoti:


  • Mosk
    replied
    to Cursor

    gerai varai, bicas
    patinka man forumieciai su charakteriu, o ne nupze apsiseileje nupezeliai

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Trukumus ir aš pats matau. Jei įrodytum tą savo profesionalumą turbūt niekas ant tavęs nepyktų už tavo kandų elgesį

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė ArTuRAs
    Is taves turbut protingesnio atsakymo ir nereikejo tiketis...

    Kaip ir is taves protingesnio klausimo Arba kitaip, sakant koks klausimas, toks ir atsakymas

    Komentuoti:


  • ArTuRAs
    replied
    Parašė Cursor
    Na kui?
    Is taves turbut protingesnio atsakymo ir nereikejo tiketis...

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė ArTuRAs
    Nu tai idek kokia neeiline. Tu turbut, kaip geras fotografas, ju turi?

    Na kui?

    Komentuoti:


  • ArTuRAs
    replied
    Nu tai idek kokia neeiline. Tu turbut, kaip geras fotografas, ju turi?

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė ArTuRAs
    Manau Cursor yra supykes, kad jo "gerosios" nuotraukos konkurse negavo ne balo, tai dabar vaziuoja ant visu

    Man visiskai pofig tas konkursas, idejau pora eiliniu nuotrauku, kad ne kurie atsifutbolintu, tipo pats idek foto.

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė Nedas
    Cursor, man idomu ar tu saves negerbi ar visų kitų sėdinčiu ir dalyvaujančių forume?
    Jei žmogus papostino tavo nuomone "prastą" nuotrauką. Tai galėtum sveikai pakritikuoti, patarti kaip ją padaryt geresnę.
    Jau cia nesikeikiant, turbut sunkiai gausis Ka tu cia is vis sneki apie pagarba, kaip tu ja supranti?

    Nuotrauka sakai Tik aklas nematys, kas joje negerai, tu paziurek kaip ji sujungta, kaip mozaika kokia mirga dangus. Toliau paziurek i namu sujungima, kaip matosi is nuotraukos 5 aukstu namas, net sleivas kreivas, patapo po sujungimo
    Vienu zodziu, kazin ar blogiau butu galima padaryti, manau kad reiketu pasistengti Arba bandyt sujungti i panorama, kokius Vilniaus-Kauno-Klaipedos vaizdus ir sakyti, kad cia taip turi buti, cia vienas miestas

    Pabaigai, patarimus dalinu tik tada, kaip zmogus ju nori ar papraso, deja si karta taip nera.

    Komentuoti:


  • ArTuRAs
    replied
    Manau Cursor yra supykes, kad jo "gerosios" nuotraukos konkurse negavo ne balo, tai dabar vaziuoja ant visu

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Cursor, man idomu ar tu saves negerbi ar visų kitų sėdinčiu ir dalyvaujančių forume?
    Jei žmogus papostino tavo nuomone "prastą" nuotrauką. Tai galėtum sveikai pakritikuoti, patarti kaip ją padaryt geresnę.

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė ogo
    ne trupucio

    Negerbi ziurovu reiskia.

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Parašė Cursor
    Ar ne geda, tokia chaltura, dar is vis viesai rodyti?
    ne trupucio

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė ogo
    Kauno vakarine 360° panorama
    Reiketu sita vaizda dar vakare nufotografuoti (sutemus)

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė Edd
    Auskariuk, tu esi sio forumo moralinis autoritetas.
    Gal tu kaip sedi prie kompo, uzsidek marskinius nerukantiems, bus ir paciam geriau, bei ir medikai nesikankins, kaip pas tave uzsuks

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė Cursor
    Labai negrazu, bei zema "grazuoli ar misteri" is tavo puses. Kazkaip pagalvojau, kad pas pati, smegeneles dziusta ant vinies pakabintos. Sorry nieko asmenisko, tik susidariau tokia nuomone.
    Auskariuk, tu esi sio forumo moralinis autoritetas.

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė ogo
    Kauno vakarine 360° panorama

    Ar ne geda, tokia chaltura, dar is vis viesai rodyti?

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Liutai, graziai vaizdui parinkai

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė fui
    imet cia rudens pradzios kauno balagano foto, cia vis lankosi tokia porele, negrazu juoktis, bet "šarikovas ir pabaisa", man buvo nepatogu juos i veida fotkinti todel bandziau islaukti momento kai jie matysis 3/4. idomiausia buvo sebeti kaip jie domisi sveicarisku laikrodziu uz 100lt. nezinau ka jie galvojo bet itariu ta viena per abi esanti smegenu rieve vietoje minties tik mūkė. beje sita foto pas mane PC saugoma skyrelyje Kaunas/XXIamzius:


    Labai negrazu, bei zema "grazuoli ar misteri" is tavo puses. Kazkaip pagalvojau, kad pas pati, smegeneles dziusta ant vinies pakabintos. Sorry nieko asmenisko, tik susidariau tokia nuomone.

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Kauno vakarine 360° panorama

    Komentuoti:

Working...
X