Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos futbolo stadionai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atnaujinimas iš Kauno LŽŪU stadiono tribūnu statybvietės:





    Comment


      Man šis stadionas visiška mistika. Kiek žinau, 3000(!!!) vietų tribūna su potribūninėmis patalpomis šalia Lietuvos žemės ūkio universiteto stadiono statoma VšĮ “LKKA futbolo ir rankinio centras” iniciatyva. O tas "LKKA futbolo ir rankinio centras" kaip suprantu yra "LKKA ir Teledema" komanda, žaidžianti Lietuvos pirmoje lygoje. Tai dabar man pasakykite - ar tas "centras" žiūri keliais ar keliolika metų į priekį ir ruošiasi kada nors žaisti A lygoje, ar siūlys nuomotis FBK Kaunui, kas atrodo nelogiška, kai Kaune yra D&G?

      Comment


        /\ o kodėl pirmos lygos klubas negali turėti normalaus stadiono?

        Comment


          Nieks nesako, kad negali. Tiesiog žinant licencijavimo reikalavimus pirmos lygos klubams ir žiūrovų lankymosi stadionuose realijas, bei peržiūrėjęs "Teledemos" lankomumo statistiką (daugiausia 2007 metais buvo atėję 160 žiūrovų, mažiausiai - 20), 3000 vietų atrodo smarkiai per daug. Marijampolė, kur žiūrovų ateina daugiausiai Lietuvoje, ir ta statosi tik 4000 vietų naują stadioną. Aš svetimų babkių neskaičiuoju ir jei yra noras bei galimybės, visada būsiu už talpias naujas arenas, bet šiuo atveju nesuvedu galų..
          Paskutinis taisė bronius; 2008.03.12, 17:19.

          Comment


            kiek žinau, Akademijoje užmojai yra dar didesni nei vien tik 3000 vietų stadionas. beje, nuo kitų metų I lygoje reikės žaisti 1000 vietų stadionuose. taigi ne toks jau ir didelis skirtumas statant didesnį (čia aš apie maždaug +0,5 mln. litų ).
            be to, vargu, ar tai daroma vien VšĮ “LKKA futbolo ir rankinio centras” lėšomis. stadionas (t.y. žemė) greičiausiai priklauso (panaudos teise) LŽŪA. nenustebčiau, jei ir šiame projekte dalyvautų praėjusių metų artojų varžybų pinigai, nes gerą gabalą tų milijonų, kurių skyrimu visi piktinosi, LŽŪA panaudojo infrastruktūrai gerinti.
            GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
            Ką aš manau apie ... - Gargzdas

            Comment


              >kiek žinau, Akademijoje užmojai yra dar didesni nei vien tik 3000 vietų stadionas
              - Pasidalink žiniomis..

              Comment


                Šiandien "nušausiu" porą Šiaulių stadiono foto, nors ir labai kas ten nepasikeitę, bet čia jų lyg ir nebuvo daug...
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Parašė Remis Rodyti pranešimą
                  kiek žinau, Akademijoje užmojai yra dar didesni nei vien tik 3000 vietų stadionas. beje, nuo kitų metų I lygoje reikės žaisti 1000 vietų stadionuose. taigi ne toks jau ir didelis skirtumas statant didesnį (čia aš apie maždaug +0,5 mln. litų ).
                  be to, vargu, ar tai daroma vien VšĮ “LKKA futbolo ir rankinio centras” lėšomis. stadionas (t.y. žemė) greičiausiai priklauso (panaudos teise) LŽŪA. nenustebčiau, jei ir šiame projekte dalyvautų praėjusių metų artojų varžybų pinigai, nes gerą gabalą tų milijonų, kurių skyrimu visi piktinosi, LŽŪA panaudojo infrastruktūrai gerinti.
                  Projektą finansuoja LR vyriausybė.
                  Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                  Comment


                    Parašė bronius Rodyti pranešimą
                    >kiek žinau, Akademijoje užmojai yra dar didesni nei vien tik 3000 vietų stadionas
                    - Pasidalink žiniomis..
                    Lietuvos žemės ūkio universiteto stadione pradėtas statyti sporto centras. Čia bus įrengta 3000 sėdimų vietų tribūna su pagalbinėmis patalpomis, trys futbolo aikštės su natūralia veja, stadionas su keturių takelių bėgimo taku ir futbolo aikštė su dirbtine veja, dvi teniso aikštelės, paplūdimio tinklinio aikštelė, universali aikštė. Vyriausybė kompleksui įrengti skyrė 18 milijonų litų.
                    beje, broniau, pats buvai panašią informaciją pateikęs būtent šioje temoje
                    Paskutinis taisė Remis; 2008.03.13, 13:14.
                    GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                    Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                    Comment


                      >beje, broniau, pats buvai panašią informaciją pateikęs būtent šioje temoje
                      - Aha, pranešimas #116. Pats visai buvau užmiršęs - turbūt tada nelabai patikėjau pateiktais gražiais skaičiais...
                      Dabar dar kartą perskaitęs vis tiek nesuprantu tokios didelės tribūnos reikalingumo. 3000 studentų, žiūrintys futbolo ar kokio nors žolės riedulio rungtynes - utopija mūsų platumose... O štai 3 natūralios dangos ir 1 dirbtinė aikštė - gėris! Ploju atsistojęs.
                      Paskutinis taisė bronius; 2008.03.13, 14:00.

                      Comment


                        reikia manyti, jog žiūrima ir į ateitį. jei prireiks tų tribūnų kokiais 2015 metais, kaina bus kelis kartus didesnė. pavyzdžiui, jei savivaldybės būtų įrenginėjusios tribūnas stadionuose kokiais 2001-2002 metais, tai būtų kainavę kur kas pigiau nei dabar ir nereiktų "Alyčiui", "Nevėžiui" ir kitiems verkti, jog negali eiti į A lygą. iš kitos pusės, kaip minėjau, skirtumas tarp 1000 ir 3000 vietų nėra toks baisingai didelis (ypač, kai finansuojama iš valstybės biudžeto ).
                        GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                        Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                        Comment


                          Na, padėk Dieve, kad viską padarytų..

                          Vizas, nuotraukų bus?

                          Comment


                            Broniau, atsiprašau, rytoj bus, nes šiandien pradėjo lietus lyti, apniukę, tai ir noro nebuvo važiuoti fotografuot ir šiaip niūriai atrodytų stadionas Rytoj tikiuosi įvykdytį pažadą.
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              galvoju prisidesiu prie vizo ketinimu ir padarysiu keleta Aukstaitijos stadiono foto bus idomu aptarti

                              Comment


                                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                Broniau, atsiprašau, rytoj bus, nes šiandien pradėjo lietus lyti, apniukę, tai ir noro nebuvo važiuoti fotografuot ir šiaip niūriai atrodytų stadionas Rytoj tikiuosi įvykdytį pažadą.


                                Jei nesunku, padaryk daugiau nuotraukų Centrinės tribūnos, naujos aikštelės, centrinės tribūnos stogą (įvertinti kitiems) ir kt.

                                Comment


                                  Parašė David Rodyti pranešimą
                                  Jei nesunku, padaryk daugiau nuotraukų Centrinės tribūnos, naujos aikštelės, centrinės tribūnos stogą (įvertinti kitiems) ir kt.
                                  Pasistengsiu, mačiau fcsiauliai.lt video vienam centrinės tribūnos kėdes perstatė, iš juodų yra užrašas tribūnose "Šiauliai"
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    Na siandien greitai ibegau i stadiona papyskinti del laiko stokos bet vis sis tas

                                    Labai noretusi, kad kedes butu ir is galu gal netolimoje ateityje jas ten ir turesime





                                    Bokstelis ant kurio per varzybas stovi operatorius su kamera



                                    Nauji langai komentatoriu budelese



                                    Skydines prie apsvietimo stulpu





                                    Butu gerai, kad siu uzrasu nebeliktu





                                    Skulptura Panevezio futbolininkams pastatyta iskart po to kai 2005 metais FK "Ekranas" tapo Lietuvos futbolo čempionu, bei LFF Supertaurės laimėtoju



                                    Ir klojamas naujas saligatvis







                                    Tam kartui tiek aciu uz demesi Po kokio menesiuko galesiu vel papyskinti

                                    Comment


                                      VIZAS laukiam tavo foto is Siauliu stadiono daugoka laiko praejo

                                      Comment


                                        2006-03-10 FK "Vėtra" modernizuoja stadioną

                                        FK “Vėtra” pradeda stadiono modernizaciją. “Vėtros” stadione bus įrengta moderni švieslentė. Jos plotis - 4 metrai, aukštis 3 metrai. Švieslentėje žiūrovai galės stebėti ne tik rungtynių statistiką, bet ir įdomiausius rungtynių momentus.

                                        O vakar:

                                        Comment


                                          Lietuva - Baidžanas
                                          Nererali nuotrauka!
                                          www.scriptorium.ie

                                          Comment

                                          Working...
                                          X