Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažoji architektūra Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • thomcius
    replied
    kad ir kokį padarys, kažkam bus blogai, vienam be #, kitam kodėl metras, trečiam kodėl matinis, ketvirtam kodėl iš nerūdijančio plieno, dar vienam kodėl spacialiai apšviestas...

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Nežinau, ant kiek tas "daugiau kaip metro aukščio" yra daugiau? Ir kodėl tik matinis? Ir išvis kodėl tik "KAUNAS"? Galėtų būti bent jau "KAUNAS YRA KAUNAS!".

    Komentuoti:


  • cozzamarra
    replied
    Viliuosi, kad užrašas būtinai bus su grotažyme #

    Komentuoti:


  • thomcius
    replied
    dar ne viskas pabaigta:

    "Netrukus kompoziciją papildys ir specialiai apšviestas daugiau kaip metro aukščio užrašas „KAUNAS“ iš matinio nerūdijančio plieno."

    http://www.kaunas.lt/2023/02/naujien...mbolis-tauras/

    Komentuoti:


  • bimbam
    replied
    O tai buvo kažkoks oficialus atidengimas? Iki penktadienio pabaigė, atidengė ir tiek. Nebuvo jokio renginio, oficialaus pranešimo iš anksto suplanuoto.
    Visiškas pritempinėjimas

    Komentuoti:


  • Sklansky
    replied
    O kodel pritempinejimai? Tas su Krasnodaru man labiau skamba kaip pritempinejimas, nes yra daug panasiu skulpturu pasaulyje nei datos pasirinkimas. Rusai megsta simbolizma, ta rodo visi koncertai per sausio 13d., jiem tas labai budinga.

    Kodel negalejo buti pasakyta, Visva parodyk lojaluma ir per vasario 24d. padaryk kazka, kas nukreiptu demesi? Kodel negalejo ta skulptura buti atidengta vasario 27d.? Zakon podlosti?

    As puikiai suprantu, kad tokie dalykai sunkiai irodomi ir tai tik pasvarstymai. Gal vidinio jautrumo neturejimas issaukia toki elgesi, kai net neapgalvojamas kontekstas ir data. Bet kodel pries kameras toks mandrazas atsakyti, kad Krymas priklauso Ukrainai? Pries ka taip bijoma likti nesuprastam?


    Paskutinis taisė Sklansky; 2023.02.28, 12:59.

    Komentuoti:


  • MintiesRatas
    replied
    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
    Visiskai neidomios diskusijos, ypatingai tas Vilnius - Kaunas kontekstas. Pasene, nuvalkiota, atsidobe.

    Tik idomi pasirinkta skulpturos atidengimo data - vasario 24d.

    Ir dar kazkas izvelgia tame kazkoki tais patriotizmo akcenta, man kazkaip visai kitokie dalykai atsispindi.
    Kaip ten kažkoks ex-kaunietis prie Krasnodaro bandė pritempinėti, tai su ta data man irgi atrodo panašios kategorijos pritempinėjimai, gal čia artėjančių rinkimų įtaka, kad daug kas norį įžvelgti tame stumbre kažką, ko ten visai nėra..

    Komentuoti:


  • Sklansky
    replied
    Visiskai neidomios diskusijos, ypatingai tas Vilnius - Kaunas kontekstas. Pasene, nuvalkiota, atsidobe.

    Tik idomi pasirinkta skulpturos atidengimo data - vasario 24d.

    Ir dar kazkas izvelgia tame kazkoki tais patriotizmo akcenta, man kazkaip visai kitokie dalykai atsispindi.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Kaunas nusipelne geriau

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    Click image for larger version

Name:	Cherna-facepalm (2).gif
Views:	566
Size:	5,1 kB
ID:	2033391 blogiau už tą skulptūrą yra ši patyčių olimpiada Kaunui už išsišokimą "Kauno akcentais". Iš to toks žūtbūtinis pritempimas prie Rusijos. Ar Vilniaus kanalizacijos vamzdžio ( be ironijos, meniškas) analogų Rusijoje nebandė ieškoti ministerija ? Manyčiau, būtų daugybė. Pasisekė, kad tokio meno suvokimo kriterijaus nebuvo įvesta.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė cozzamarra Rodyti pranešimą
    Vienas žymus politechnologas siūlo naująjį taurą galingu projektoriumi apšviesti gėjų spalvomis ir prie jo nusipaveiksluoti Laisvės partijos kandidatams (tiek Kaune, tiek Vilniuje – mano pastaba), taip gauti nemokamos reklamos, o tuo pačiu padaryti Kaunui paslaugą, nes „suteptą“ taurą Matijošaitis galimai lieps perkelti į mažiau matomą vietą...
    Kad didžiajai daliai kauniečių dėl tauro nei šilta, nei šalta, tik vilniečiai, marozai, FB seniai psichuoja kad čia kičas arba kad tai labai gražu. Tegul daro tą instaliaciją, vis tiek čia ne centras ir ne pagrindiniai vartai į miestą, be to LGBT eitynės jau buvo Kaune.

    Komentuoti:


  • cozzamarra
    replied
    Vienas žymus politechnologas siūlo naująjį taurą galingu projektoriumi apšviesti gėjų spalvomis ir prie jo nusipaveiksluoti Laisvės partijos kandidatams (tiek Kaune, tiek Vilniuje – mano pastaba), taip gauti nemokamos reklamos, o tuo pačiu padaryti Kaunui paslaugą, nes „suteptą“ taurą Matijošaitis galimai lieps perkelti į mažiau matomą vietą...

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Lryte išėjo straipsnis apie Taurą.
    https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...iskai-26260577

    Tačiau, pasak politologo, tai dar nereiškia, kad naujai Kaune iškilęs statinys nėra kičinis – A.Lašo vertinimu, meninė tauro skulptūros vertė ypač menka. „Pasižiūrėkime į interneto puslapius – nieko originalaus čia nėra, menine prasme tai yra absoliutus kičas. Man jis labai atspindi V.Matijošaičio mentalitetą ir aš į visa tai žiūriu su šypsena. Žiūriu kaip į paminklą postsovietinei Lietuvai, kada viskas pigiai blizgėjo ir visi bandė parodyti tą gražią, blizgančią savo pusę. Dėl to į šį paminklą žiūriu kaip į tam tikrą to laikotarpio išraišką, bet su Rusija man jis visiškai nesisieja“, – svarstė A.Lašas. „Galima nueiti į „Alibaba“ portalą ir pamatyti, kad ten pardavinėjami labai panašūs taurai. Dėl to jis ir yra kičinis, primenantis tokius standartinius modelius, kuriuos gali nusiimti parduotuvėje nuo lentynos“, – pridūrė KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas.
    „Kaunas sublizgėjo. Kai pasaulis mini metus nuo karo Ukrainoje pradžios, kai lietuviai vakar visą vakarą demonstravo solidarumą ir neįtikėtiną susitelkimą akcijoje RADAROM, mano mylimas Kaunas pasistatė taurą, tarsi brolį dvynį iš Krasnodaro (tiesa, ten projektas dar nerealizuotas)“, – teigė S.Kairys.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Nesimato ką šis tauras dominuotų, net ir tokiame užkampyje su autosalonais ir degalinėmis, vienintelis dominuojantis objektas - tai skelbimų stendas.

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Man pofik ar nukopijavo ar ne, ar vruskyne tokie stovi ar ne, pravažiavom, pažiūrėjom, patiko, move on.

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    Važiavom pro šalį-man tai ne taip patiko, kaip nuotraukoje. Priminė eglutės žaisliuką. Nors šiaip jis ten vos matomas.

    Komentuoti:


  • MintiesRatas
    replied
    Kokybiška skulptūra pastatyta tinkamoje vietoje - nyki tranzitinė aplinka tikrai nereikalaujanti kažkokio išskirtinio subtilumo..

    Komentuoti:


  • subfor
    replied
    Tauras atrodo didingai ir graziai. Randa paverkti del kokybiskai pagamintos skulpturos. Zinau desimtis daug blogesniu skulpturu Lietuvoje ir uzsienyje. Sita skulptura yra prie graziuju priskiriama mano akyse. Anyways, jei taip nepatinka su automobiliu nevaziuokite Muravos sankryza, o dar auto i Taura ivarysite susinervave.
    Paskutinis taisė subfor; 2023.02.27, 03:27.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Kaip neįdomu čia su kavenskais aiškintis... bet tuo pačiu sunku neatsakyt kai taip tiesiogiai meluojama. Tikiuosi paskutinį kartą tenką aiškinti, atsakymas bullshitančiam žmogui, kad kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai - nėra provokacija. Jeigu kavenskas užsitriggerina supratęs, kad jo bullshitas buvo užuostas, tai ne mano problema.
    Nesupratai apie ką kalbėjom su digital. Ne tu ten buvai mintyje.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė Zefyras Rodyti pranešimą
    aš nesuprantu, kodėl tu vis dar įsikandęs to blogo, tarsi tai legitimuotų tą Kauno taurą. Rodai Oslo tigriuką, nors net nesulyginama aplinka, tas tigras net nėra vietos dominantas, nes pastatytas judrioje vietoje ir saikingo aukščio. Čia tuo tarpų 7 metrų monstras, kuris net neturi jokios originalios meninės išraiškos.
    o bET WiLLNiuj qANALizAcijos VAMZdis....
    O tauras irgi pastatytas judrioje gatvėje, ir PAKRAŠTYJE, o ne CENTRE.

    Komentuoti:

Working...
X