Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kėdainiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • osiz
    replied
    Kėdainiai

    Penktadienį,važiuojant į kaimą,pakeliui užsukome į Kėdainius.Pirmą kartą pabuvojau šiame mieste ir jo senamiestis man paliko be galo gerą įspūdį.Viskas labai gražiai sutvarkyta ir pats miestas atrodo pačiame jėgų žydėjime.Taigi,nuotraukos: Pradžia kaip ir visuose miestuose-blokinukai

    Važiuojame link centro ir senamiesčio


    Sustojame netoli Rimi ir Vilniaus banko


    Reflections





    Stačiatikių cerkvė ir pastatas,kurio paskirties nesužinojau


    Einame senamiesčio link.Matosi gimnazija,kuri buvo pastatyta dar Radvilų laikais





    Senamiesčio gatvė

















    Ypač patiko šis namukas





    Štai tokia namo siena,iškabinėta eilėraščiais


    Vaizdas į sinagogų kompleksą


    Šiaip gatvelė


    Gražus piešinys


    Evangelikų reformatų bažnyčia.Vos žandikaulis man nenulūžo,kai ją pamačiau














    1/2 arkos


    Stiklių namai





    Paminklas Radvilams.Jie buvo miesto valdytojai


    Visa Rotušės aikštė


    Tiltas,kuriuo eisime į kitą Nevėžio pusę


    Paukščių būrys


    Nevėžis








    Šio pastato paskirties taip pat neišsiaiškinau.Mano manymu,tai mokykla,nors gal ir klystu


    Šiokia tokia panorama.Tikrovėje vaizdas buvo nuostabus,bet mano fotiko max galimybės yra tokios








    Šv.Jurgio bažnyčia


    Vaizdas nuo jos


    Pati bažnyčia





    Niekaip negaliu atsigrožėti ta puikiąja bažnyčia





    Grįžtame atgal.Vėl Stiklių namai


    Einame link sinagogų








    Kažkoks pastatas-vaiduoklis


    Pačios sinagogos


    Statybvietė


    Senamiesčio vaizdai

















    Vėl ta pati cerkvė


    Viso gero,Kėdainiai!


    Ačiū už dėmesį.Vėlgi tikiuosi.kad patiko.

    Komentuoti:


  • Jeffas
    replied
    Labai gražiai sutvarkyta, jaučiasi tokia vokiška tvarka Man šitas dvarelis truputį turi panašumo į Žemaitkiemio dvarą tarp Kauno ir Kėdainių:

    http://www.heritage.lt/epd/2005/kaunas/kaunor7.jpg

    Dabar Žemaitkiemis rekonstruojamas, mačiau visą rekonstrukcijos projektą - bus gražu

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė Jeffas
    O kur tai yra?: Ir kas tai yra? Dvarelis?

    2001 m. spalio 20d. Kėdainiuose buvo atidarytas naujas muziejus – galerija. 2000 m. Janina Monkutė Marks, lietuvių išeivė menininkė, nuo 1950 m. gyvenanti ir kurianti Čikagoje (JAV), įsteigė nepelno siekiančią organizaciją ir įsigijo buvusio krašto muziejaus pastatą, kurio istorija siekia XX amžiaus pradžią. Per metus buvo įvykdyta pastato rekonstrukcija, pagal naujausius reikalavimus įrengtos galerijos salės, sutvarkyta aplinka.
    Janina Monkutė – Marks Kėdainiams padovanojo savo kūrybos kolekciją, susidedančią iš tapybos, tekstilės ir grafikos darbų.
    Šioje galerijoje saugomi ir eksponuojami Janinos Marks kilimai ir gobelenai, sukurti 1970 – 2001 m. Tekstilė buvo vienas iš mėgstamiausių Janinos Marks dalykų, jai studijuojant Friburgo Menų ir Amatų mokykloje 1947 – 1950 m. „Mano kilimai išplaukia iš tapybos. Mano darbai – tai mano dienoraštis“, - sako Janina Marks.

    Nuotraukoje kaip tik ta galerija.

    O kas liečia "waterfront", tai geriau reiktu gelbėti Nevėžį, nes jisai baige užsekti

    Komentuoti:


  • Jeffas
    replied
    O kur tai yra?: Ir kas tai yra? Dvarelis?

    Parašė Andas
    imho, Kėdainiuose labai puikiai galėtų atrodyti priešais senamiestį sutvarkyta Nevėžio pakrantė - su pėčiųjų promenada iš abiejų upės pusių. Tas pats pėsčiųjų tiltas tiesiog prašosi kokių nors įdomesnių architektūrinių sprendimų, nes dabar vaizdelis labai sovietinis (nors ir aptvarkytas!).

    Kėdainiai kartu su Kaunu yra bene vieninteliai LT miestai, galintys turėti fainą upės waterfront'ą

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied

    Tai ir įspūdžius apie šią kelionę parašyk

    Komentuoti:


  • Andas
    replied

    Komentuoti:


  • Andas
    replied
    Mano nelabai profesionalios, o gal jau ir buvo kazkas tokio bet imesiu visvien, nepykit jej pasikartos Ish keliones po kedainius













    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied


    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.21, 17:30.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Didžiosios rinkos aikštė vidurnakti :

    Komentuoti:


  • Rolandas.
    replied
    Dekui. Idomios nuotraukos. Patiko ir man sie medziai http://img504.imageshack.us/img504/914/p7202967sp6.jpg , kaip ir Vytauc

    Parašė siena
    Kažkodėl negaliu pažiūrėti visų nuotraukų[neatsiverčia].O miestas gražus ir patriotą turi.DDDDDDDDD
    Jei naudoji Opera 8, tai atsinaujink i Opera 9, o jei kokia kita narsykle tai net nezinau tada, kodel nerodo

    Komentuoti:


  • siena
    replied
    Kažkodėl negaliu pažiūrėti visų nuotraukų[neatsiverčia].O miestas gražus ir patriotą turi.DDDDDDDDD

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied

    Tiek to jau su ta reklama tegu būna . Geriau miesto valdžia paskelbtu tą Nevėžio slėnį miesto parku ar panašiu statusu. Nes dabar tai, tik laukas prie miesto. Gerai , kad nos žolę pora kartų per metus nupjauną . O šiaip manau tikrai iš šitos vietos geras miesto parkas gautusi . O ir šiek tiek teritorijos galima būtu apstatyti ir naujais pastatais (pavyzdžiui teritoriją esančia arčiau senamiesčio)

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Dėkui- įdomios nuotraukėlės Labai gražiai atrodo medžiai čia http://img504.imageshack.us/img504/914/p7202967sp6.jpg o miesto valdžios vietoje liepčiau nukrapštyti tą geltoną tentą nuo namuko http://img513.imageshack.us/img513/3800/p7202970jf6.jpg nėra tokių namų tiek jau daug Kedainiuose, kad ant jų dar alaus reklamas karstyt Nebėr Viktoro, kad tvarką padarytų

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Sveiki. Kartais eidamas išvedžioti šunį pasiemu kartu ir fotoaparatą , kad taip nuobodu nebūtu. Tad dabar nusprendžiau , kad gal reiktu sukurti pranešimą su nuotraukomis (šiandien darytomis). Kadangi tos nuotraukos nėra jau tokios idomios ir jų nėra tiek daug, dėlto dedu jas į šią temą, nekurdamas naujos temos.

    Informatyvūmo dėlei įdedu ir maršrutą, kurio pasivaikščiojau. Kėdainiai ne itin didelis miestelis:




    Jeigu ne komiblokai tai tikriausiai kėdainiai būtu tik senamiestis viduri laukų. Tokio tipo kiemu labai daug Kėdainiuose, kaip ir visoje lietuvoje žinoma.


    Apleista smėlio dežė


    Nevežio slėnis - kelionės tikslas . Vieta daugiafunkcionali, tai ir žaidimų aikštelė, ir paplūdimys, ir ganyklos, ir tualetas (šunims dažniausiai ) . Ir t.t.


    Tiesa po karo vieta buvo naudojama kaip partizanų ir visokių asmenų "nusidėjusių" didžiajai rusijai naikinimo vieta. Kad šioje vietoje yra daug kapaviečių pažymi ir akmeninis paminklas.


    Pati Nevėžio upė. Apkerpyjus ir baigenti užsekti .


    Užtvanka. Viena iš maudynių vietų. Aš asmeniškai nė už neičiau šioje vietoje maudytis. Vanduo švelniai tariant ne žmogaus odai, beto dugnas upės šioje vietoje labiau primena sąvartyną . Bet daugeliui tai ne priežastys


    Nors romantiškiems pasivaikščiojimams šita vieta tiesiog tobulai tinka. Ypač vakare kaip leidžias saulė .


    "Sovietinis" vaizdelis:


    "Lietuviškas" vaizdelis:




    Šitas vaizdas tipiškai tiktu į "ramybės" nuotraukų konkursą


    Tiesiog Nevėžio pakrantė.


    Taip einant labai greitai prieinama prie senamiesčio.


    Didžioji Rinkos aikštė




    ... Pabaiga

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Kelios nuotraukos iš serijos "Kėdainiečiai" :









    Komentuoti:


  • Rolandas.
    replied
    Visai nieko

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Gerai pavyko

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė Vaidas
    Geri kadrai, bet spalvos tai jau
    Ar pas tave monitorius sugedo, ar daltonizmu susirgai?
    Neįžeidinėkite sergančio žmogaus O jei rimtai, tai man tos spalvos visai neblogai žiurisi, manau vaizduoklio nustatymai daug įtakos turi tam ;(

    Komentuoti:


  • TKO
    replied
    Man kazko visai patinka tokios psichodelines spalvos

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Geri kadrai, bet spalvos tai jau
    Ar pas tave monitorius sugedo, ar daltonizmu susirgai?

    Komentuoti:

Working...
X