Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Gatvių pavadinimai Vilniuje

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Siūlau Tolerancijos pr.

Comment

Galima būtų Antano Smetonos vardu pavadinti. Vietoj paminklo, kurio geriau nereikia.
      Lietuva visiems.

Comment

Legendiniai architektai broliai Algimantas ir Vytautas Nasvyčiai bus įamžinti sostinėje – kiekvienas turės po savo gatvę
        A. Ir V.Nasvyčių gatvės bus greta Konstitucijos prospekto, šalia naujo SEB banko ir„Forum Palace“. Viena gatvelė visai nauja, kita – istorinės Žvėryno gatvės likutis.

Comment

Atnaujinama Čikagos alėja Pašilaičiuose.

Click image for larger version

Name:	20200520_190413.jpg
Views:	66
Size:	234,3 kB
ID:	1803093 Click image for larger version

Name:	20200520_190453.jpg
Views:	60
Size:	228,0 kB
ID:	1803094 Click image for larger version

Name:	20200520_190709.jpg
Views:	62
Size:	221,7 kB
ID:	1803095 Click image for larger version

Name:	20200520_190741.jpg
Views:	60
Size:	220,5 kB
ID:	1803096
          Attached Files

Comment

Parašė Knope Rodyti pranešimą
            Atnaujinama Čikagos alėja Pašilaičiuose.
            Man vis sunku priprasti prie pavadinimo "Čikagos" alėja (kada čia pakrikštyta ji taip buvo?). Ypač prisimenant, kad atsikrausčius į naują mikrorajoną Pašilaičiai, jame buvo "didingų kovotojų prieš kapitalizmą" vardais pavadintos gatvės - Bagramijano, Markso ir Engelso Kaip keičiasi požiūris.

Comment

Parašė Kitas Rodyti pranešimą

Man vis sunku priprasti prie pavadinimo "Čikagos" alėja (kada čia pakrikštyta ji taip buvo?). Ypač prisimenant, kad atsikrausčius į naują mikrorajoną Pašilaičiai, jame buvo "didingų kovotojų prieš kapitalizmą" vardais pavadintos gatvės - Bagramijano, Markso ir Engelso Kaip keičiasi požiūris.
              Man irgi labai nenatūraliai atrodo tas Čikagos pavadinimas. Galėjo būti Ugnijos (kaip ir skveras). Dėl Bagramianų ir Marksų, tai čia primesta... Patys nebūtume tokių pavadinimų pasirinkę.

Comment

Working...
              X