Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ne vien dangoraižiais Lietuva gyva!

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Ne vien dangoraižiais Lietuva gyva!

  http://www.delfi.lt/news/DELFI_for_w...php?id=4362559
  Paskutinis taisė Romas; 2011.12.26, 20:31. Priežastis: Buvo išnykęs URL

  #2
  Ačiū už nuorodą, tik įdomu, kodėl tas pranešimas yra sekcijoje "Moterims"  beje, perkėliau tavo temą į tinkamesnę sekciją
  Mano galerija Flickr'yje

  Comment


   #3
   TU GALVOJI AS NEISREISKIAU NEPASITENKNIMO DELFI REDAKTOREI?

   IR STAI KOKI GAVAU ATSAKYMA NUO JOS...

   TAI VA ARCHITEKTURA LAAABAI I DOMUS DAIKTAS NAMU SEIMININKEMS, PASIRODO

   "dekojame uz Jusu reakcija. Informacija apie architektu darbu konkursa patalpinta skyrelyje, kuriame talpinamos naujienos apie interjera ir eksterjera. O tas skyrelis atsirado Delfi Moterims todel, kad man, jo redaktorei, tai idomu, o bendrame Delfyje tokio skyrelio nebuvo. Tad ir emiau ji priziureti. Sutinku, kad gal nelabai logiska. Todel ir Sveikatos skyrelis laikui begant perejo i bendraji Delfi, nors atsirado irgi Moteryse. Bet matote, koks kuriozas - kas tuomet lieka idomu moterims? Dietos ir skudureliai? Horoskopai? Norejau paziureti placiau, o ne jokiu budu ka nors izeisti ar pasakyti, kad architektu darbus gali vertinti tik moterys... Man paciai idomu interjeras, architektura ir dar daug kas, tad noriu, kad mano skaitytojos irgi turetu galimybe tureti ne tik cosmo poziuri... Beje, paradoksas, taciau Delfi Moterims labai megsta skaityti vyrai... Tad vertins tikrai ne tik moterys."

   Comment


    #4
    va-va

    as irgi nepatenkinta

    Pasiuliau permesti i skireli Pramogos,nes ten apie parodas raso, bet gavau identiska atsakyma

    Comment


     #5
     Gal kai kurios moteris pasiima vyriskus nikus     Citata....."Beje, paradoksas, taciau Delfi Moterims labai megsta skaityti vyrai..."

     Tai kokie tie vyrai turetu buti kad skaitytu apie myli-nemyli ir kaip sulieknieti.....     Gal atrasyti tai Delfi kuratorei reiketu ir paklausti???

     Comment


      #6
      Parašė John
      Gal as klystu, bet pastebejau, kad moterys architektura toli grazu neypac domisi.      Pvz toks faktas. Siuo metu yra 283 registruoti Emporis.com fotografai ir editoriai, ju tarpe 7 moterys...

      gan panasi statistika turetu buti ir SSC forumuose. Taip pat ir siame forume

      Klausimas, kodel??


      nana... paziurek VGTU architektutos katedroje kiek daug tu moteru t.y. studenciu jos tik ir domisi ta tavo architektura, mielas Jonai.... :cheers:

      Comment


       #7
       Tai kad ne tik VGTU....Visuose aukstuose mokyklose architekturoje studijuoja ~50% moteru....tik pasireiskia ir karjera sitoje sritije padaro kazkokdel daugiau vyru...........

       Comment


        #8
        Na stai ir sureagavo Delfis i musu replikas...idejo i pagrindini puslapi....bet vistiek nuoroda lieka "for_women"

        http://www.delfi.lt/news/DELFI_for_women/new_forms/article.php?id=4362559

        Comment


         #9
         Atsiprašau, tinkamesnės temos „Temų rodyklėje“ neradau...


         Penktadienį vykstančiame Lietuvos architektų sąjungos (LAS) suvažiavime atkreiptas dėmesys į kultūros paveldo sistemos problemas, architektų neįtraukimą į šį procesą, taip pat neigiamą visuomenės požiūrį į moderniąją architektūrą.
         Architektas Tauras Paulauskas mano, kad puolimas prieš architektūrą, ypač modernią, sustiprėjo pastaruoju metu.
         “Moderni architektūra Lietuvoje nėra patraukli, visuomenės akyse dažniausiai priešinama kultūros paveldui, susiklosčiusiai urbanistinei ar gamtinei aplinkai. Tai labiausiai ryšku aukštą humanitarinį išsilavinimą turinčių asmenų aplinkoje”, – LAS suvažiavime teigė jis.
         “Bendruomenės situacija Lietuvoje – ligota, vadinčiau tai moraliniu pakrikimu. Architektūra kaip savaiminė vertybė, kultūros dalis visuomenei nėra įdomi”, – kalbėjo T.Paulauskas.
         Jis atkreipė dėmesį, kad miesto erdvinę struktūrą dabar formuoja verslininkai, politikai ir teisininkai, o architektai tampa “instrumentais verslo idėjoms įgyvendinti”. T.Paulausko nuomone, architektai turi stengtis atgauti visuomenės pasitikėjimą, gerinti architektūros įvaizdį.
         Apgailestavimą architektai išsakė ne tik dėl požiūrio į moderniąją architektūrą, bet ir dėl paveldosaugos problemų. Rezoliuciją dėl to priimti pasiūlęs architektas Augis Gučas pareiškė, kad “paveldosaugos sistemą krečia drugys”.
         Anot jo, vienas iš to pavyzdžių – prieštaringai vertinamas rekonstruotas statinys Kaune, Laisvės alėjoje, kurio šiuolaikinį stiklinį antstatą speciali komisija siūlo nugriauti.
         Senoji pastato dalis pripažinta valstybės saugomo Kauno Naujamiesčio vertingąja savybe, kurios keisti negalima. Tačiau prieš imantis šio pastato rekonstrukcijos, iš Kauno savivaldybės ir paveldosaugininkų buvo gauti visi leidimai.
         “Arba to negalėjo atsitikti, arba ten yra viskas tvarkoje”, – teigė A.Gučas.
         Anot jo, tyrimai, ar galima tokia rekonstrukcija, turi būti atlikti iš anksto, o ne architektams palikta “patiems klaidžioti po vertingąsias savybes”.
         Architektai siūlo imtis priemonių tokioms problemoms spręsti ir situacijai gerinti, pavyzdžiui, keisti Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymą, siekiant pagerinti vietovių apsaugą, sumažinti specialiųjų planų poreikį, palengvinti vertingųjų savybių suvokimą.
         I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
         Parama Siaurojo geležinkelio klubui

         Comment

         Working...
         X