Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Fabijoniškės

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #41
  Prie naujo Fabijoniškių baseino – apleista statybvietė: savivaldybė žada darželį ir skverą
  Šios institucijos duomenimis, adresu P.Žadeikos g. 26B 1993 metais buvo pradėtas statyti daugiabutis ir šiuo metu įregistruotas 7 proc. baigtumas. Darbai oficialiai baigti 2017 metais.

  „Vos už 400 metrų nuo čia atidarytas Fabijoniškių baseinas. Pro šią teritoriją praeina daug žmonių. Tai blogina rajono jaukumą ir įvaizdį. Rinkimai artėja, žmonės nebemato Savivaldybės atliktų darbų Fabijoniškių rajono antroje dalyje“, – įsitikinęs Donatas.

  Šiuo metu sklypas priklauso Vilniaus miesto savivaldybei, kuri objektą gavo po Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimo 2010 metais.

  Teismo sprendime rašoma, kad 2007 metais Fabijoniškių seniūnija 2,5 tūkst. kv. m ploto pamatus įrašė į statinių, kurie neturi savininkų, sąrašą. Taip pat sprendime nurodoma, kad kadaise čia pradėtas statyti 16 aukštų daugiabutis, kuris buvo suplanuotas pagal Fabijoniškių III gyvenamojo rajono schemą.
  Savivaldybė: planuojamas darželis ir skveras

  Vilniaus miesto savivaldybės Miesto plėtros departamento direktoriaus pavaduotoja Rūta Matonienė 15min patvirtino, kad savivaldybei šis turtas atiteko, kai teismas pripažino jį bešeimininkiu.

  „Sostinės savivaldybė formuoja du žemės sklypus savivaldybės vardu – sklypas su pamatais bus skirtas darželio statybai ar kitoms visuomenės reikmėms, o aplink jį bus įrengtas naujas apšviestas skveras rajono gyventojams su takais, aikštelėmis ir želdiniais. Jau yra parengtas skvero tvarkymo projektas, gautas statybą leidžiantis dokumentas, o kitąmet planuojame pradėti ir skvero įrengimo darbus“, – apie planus kalbėjo valdininkė.

  Anot jos, šiuo metu savivaldybės įmonė „Grinda“ yra išvežusi tvoros likučius ir sutvarkiusi teritoriją.

  „Šią ir kitą savaitę atveš grunto ir vėl užpils pamatus, kad jie nebūtų išsikišę virš žemės paviršiaus ir nekeltų pavojaus aplinkiniams“, – tikino R.Matonienė.

  Comment


   #42
   /\ Kažin kitąmet - tai čia šiemet ar 2020 metais?

   Comment


    #43
    Žinant, kaip savivaldybė viską greitai daro, tai turbūt kokiais 2022 metais.

    Comment

    Working...
    X