Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apie Vilnių...

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Apie Vilnių...

  Nezinau ar matet, nezinau ar pasikartosiu, bet jei kas nemate siulau paziureti mini filmuka apie Vilniu:

  http://www.tourism.vilnius.lt/photo/...us_320x240.mpg


  Bei nuotraukas:

  http://www.tourism.vilnius.lt/photo/index.php?folder=/

  O kas jei netingit, perkelkit sia info i uzsienio forumus, lai pasiziuri, ne kurie visaziniai

  #2
  Tarptautiniame kelionių žurnale - susižavėjimas Vilniumi

  Straipsnis iš Omni

  Didžiojoje Britanijoje leidžiamas kelionių žurnalas "Conde Nast Traveller" žavisi per 15 metų išgražėjusiu Vilniumi ir lygina Lietuvos sostinę su į pokylį išsiruošia Pelene.

  Penkių puslapių straipsnį apie Vilnių "Lygesnis už kitus" žurnalistas Jonathan Bastable pradeda prieš 15 metų vykusios viešnagės Vilniuje prisiminimais. Nors, anot žurnalisto, Lietuva tuomet vis dar buvo Sovietų Sąjungos užkampis, ji buvo mažiau niūri nei likusi SSRS dalis ir rusai atvykdavo čia "paskanauti" kažko panašaus į kapitalizmą.

  "Lietuvoje pardavėjai buvo daugiau ar mažiau civilizuoti, o ir taisyklės, ką galima pasakyti ar padaryti, ne tokios slopios kaip kitur. Tai buvo vieta, kur tu galėjai leistis į žaidimą - "apsimeskime, kad esame Vakaruose"", - rašoma straipsnyje.

  Po 15 metų atvykęs į Vilnių, J.Bastable stebisi pasikeitimais ir vadina Lietuvos sostinę ypatingai gražiu miestu. "Beveik kiekvienas pastatas miesto centre išgyveno tą patį, kaip ir Pelenė. Kažkokia savivaldybės fėja krikštamotė pamojavo stebuklinga burtų lazdele ir Vilnius išsiruošė į pokylį", - rašoma straipsnyje.

  Žurnalistas publikacijoje aprašo pasivaikščiojimo po Vilnių metu patirtus įspūdžius, kuriuos papildo miesto istorija - užlipęs į Gedimino bokštą pastebi, kad tai geriausia vieta žavėtis nauja Vilniaus išvaizda, sustoja prie dainininko Franko Zappos skulptūros, apžiūri virš Senamiesčio kaip palaiminimą kabančią Aušros Vartų koplytėlę.

  Vingiuojančiose Senamiesčio gatvelėse žurnalistas susiduria su būriais jaunuolių ir jam susidaro įspūdį, kad beveik 90 proc. Vilniaus gyventojų turėtų būti jaunesni nei 24 metai. O prie bažnyčių bei ant tiltų sutikęs gausybę jaunavedžių, J.Bastable konstatuoja, jog Vilniuje tvyro romantika, todėl šis miestas - puiki vieta praleisti medaus mėnesį jaunavedžiams ar savaitgalį įsimylėjėliams.

  Prie kasmet per balandžio 1-ąją Nepriklausomybę paskelbiančio Užupio ribų pastebėjęs kabantį ženklą "Užupio Respublika", britų žurnalistas įvertina vilniečių humoro jausmą. J.Bastable taip pat pamini, jog Lietuvoje policininkais pravardžiuojami "agurkais" - dėl žalios uniformų spalvos.

  Gausiai Vilniaus bažnyčių, aikščių, paminklų, kavinių fotografijomis iliustruotame straipsnyje žurnalistas, pasivaikščiojęs Pilies gatve konstatuoja, jog po ilgai trukusio pralaimėjimo geopolitinėje loterijoje Lietuva pagaliau laimėjo savo pagrindinį prizą.

  Publikacijoje taip pat pateikta informacija apie Vilniaus viešbučius, kavines, klubus bei barus.

  "Mes labai džiaugiamės šiuo straipsniu. "Conde Nast Traveller" - labai populiarus, prestižinis žurnalas, kuriuo skaitytojai pasitiki. Jis skirtas pasiturintiems turistams, todėl tai, kad publikacijoje taip gražiai ir tiek daug parašyta apie Vilnių - labai gera reklama", - BNS Jungtinėje Karalystėje leidžiamame kelionių žurnale pasirodžiusio straipsnio reikšmę komentavo sostinės savivaldybės Turizmo skyriaus vyriausioji Gabija Thomson.

  Kelionių žurnalas "Conde Nast Traveller" leidžiamas keliose šalyse - Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje ir JAV.

  Comment


   #3
   Įdomu būtų paskaityti visą straipsnį
   Mano galerija Flickr'yje

   Comment


    #4
    "Beveik kiekvienas pastatas miesto centre išgyveno tą patį, kaip ir Pelenė. Kažkokia savivaldybės fėja krikštamotė pamojavo stebuklinga burtų lazdele ir Vilnius išsiruošė į pokylį", - rašoma straipsnyje.
    Fėja.....Nagi spėjame visi draugiškai, kas toji fėja?
    אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
    אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

    Comment


     #5
     Parašė jerusalem
     "Beveik kiekvienas pastatas miesto centre išgyveno tą patį, kaip ir Pelenė. Kažkokia savivaldybės fėja krikštamotė pamojavo stebuklinga burtų lazdele ir Vilnius išsiruošė į pokylį", - rašoma straipsnyje.
     Fėja.....Nagi spėjame visi draugiškai, kas toji fėja?
     Mantaz?

     Comment


      #6
      Jei tik kas leistų, su malonumu
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


       #7
       Daugiau fėjų yra?
       אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
       אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

       Comment

       Working...
       X