Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jeigu 15Tr butu racionaliai naudojami, tai nereiketu jokiu svajoniu, kad jie gali dirbti kitame marsrute. Tiesiog kai tvarkarastis sudaromas taip, kad jie visi 4 pravaziuoja per 20-30 min., tai kokia tada is ju nauda. Jau seniai nemaciau pilno 15Tr.
    P.S. atsiprasau, kad rasau sveplai - siuo metu ne Lietuvoje esu. Gal dar pavyks isbandyti vietiniu "Vitovt'u" komforta .
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      P.S. atsiprasau, kad rasau sveplai - siuo metu ne Lietuvoje esu. Gal dar pavyks isbandyti vietiniu "Vitovt'u" komforta .
      Geriau nebandyk gero įspūdžio nepadarys

      Comment


        Na viena ir mano Bogdano fotografija Salono foto nedesiu nes jau yra
        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

        Comment


          Sveiki. Kada iškeliaus BKM 420?

          Comment


            Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
            Geriau nebandyk gero įspūdžio nepadarys
            Deja, per vėlai perspėjai . Jau kitą dieną išbandžiau - tragedija. Vienintelis pliusas buvo tas, kad oras nedžiugino, todėl problemų su vėdinimu nebuvo. Paprastai, kai yra karšta ir įjungtas kondicionierius (langų atsidarančių ten išvis nėra), tai jis pučia ne šaltą, o karštą orą. Elektros įrangos garsas tikrai nedžiugino. Kažkas tarška, barška, cypia ir ūžia. Vilniaus egzempliorius tikrai tylesnis ir kokybiškesnis, nei tas, kuriuo važiavau (nr. 2502). Dėl neaiškių priežasčių veikė kondicionierius, kuris taip ūžė, kad norėjosi kuo greičiau išlipti. Gerai, kad 60 maršrutas yra trumpas (privežantis prie metro) ir kito troleibuso piko metu reikia laukti daugiausiai 1 min. (jeigu to paties 60 maršruto 2-3 min.). Po pirmųjų bandymų, kai troleibusų parkuose išgirdo, kad bus perkama dar 20 tokių apratų, visi buvo tiesiog šokiruoti, nes jie nieko baisesnio nėra eksploatavę. Gerai, kad valdžia susiprotėjo ir vietoje 420-ųjų nupirko eilinius žalius BKM-321.

            Parašė 2120 Rodyti pranešimą
            Sveiki. Kada iškeliaus BKM 420?
            Rugpjūčio 27 d., jau ne kartą buvo minėta.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Kiek supratau tai BKM 420 nr. 2502 http://transphoto.ru/photo/260950/ tai jis pertraukiamu grafiku dirba ir atstovoi stovi?

              Comment


                Ten visi BKM-420 dirba pertrukiamais grafikais.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Na ka idėsiu ir aš savo nuotrauka. Taigi: Vilnius, Pašilaičių žiedas. Rezervinis 2-ojo parko troleibusas 2120 19-ame maršrute.

                  Paskutinis taisė 1132; 2010.10.02, 16:19.

                  Comment


                    Tu jį vairuoji gal?

                    Comment


                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Tu jį vairuoji gal?
                      Gaila bet ne ;D nesulaukiau dar tokio amžiaus kad vairuoti troleibusa
                      Nors šeip norėčiau vairuoti. Nebutinai 2120. Tiesiog iš visų Škoda 14Tr patinka 2120. Taip išėjo kad pasivadinau 2120
                      Paskutinis taisė 1132; 2011.02.24, 15:14.

                      Comment


                        Parašė rufas...tr
                        Ir vis dėl to kaip įdomu. Pažįstų žmogų (ne lietuvis), kuris taip pat yra, (o gal tiksliau buvo, nežinau) 2120 fanas. Tiesa, tada tas troleibusas dar važinėjo Čekijoj ir jo numeris buvo ne 2120, o 158
                        Kame tas troleibuso žavesys nesuprantu? Ne kiekvienas troleibusas gali pasigirti apskritai turintis gerbėjų, o šis turi net du (mažiausiai).

                        Beje mano mėgstamos Škodos - 1438, 2471, 1572, 2593, 2621
                        Tai aš nesakau kad tik 2120 patinka.
                        Paskutinis taisė 1132; 2011.02.24, 15:14.

                        Comment


                          Sveiki. Kas per dežė ant 2603 troleibuso viršaus? http://transphoto.ru/photo/136436/ http://transphoto.ru/photo/296754/

                          Comment


                            Elektros įrangos dalis. Įprastai būna po grindimis, bet kažkodėl kai kuriuose troleibusuose iškelta ant stogo. Kažkoks konverteris ar kaip ten jį vadina...
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Aišku, dėkui už informacija.

                              Comment










                                Paskutinis taisė Karoleo; 2010.09.08, 21:15.

                                Comment


                                  Sveiki. Na 2129 troleibusa jau sutaisė ir jisai dirba 19 maršrute 3 diena. o kur dingo troleibusas 1650?

                                  Comment


                                    Na man jau teko matyti dviejuose troleibusuose vaizdo irašimo kameras. Jos yra troleibusuose 2525 ir 2127. Pasirodo jos ir garsa irašinėja. Tokia kamera mačiau ir meno ystaigose. Pagal istatymus Vilniaus troleibusai labai nusižengia tokiam dalykui nes garso yrašimas yra nusikaltimas, vienoi meninei istaigoi tokia pačia kamera mačiau, paskui nuemė ja nes ji ilgai netarnauja. Kitaip sakant greit sugedo. Ir išleisti pinigai bus išmesti veltui.

                                    Comment


                                      Aš manau tokius trantus reikia nurašyti, o vietoj jų naudoti "Solaris" trolikus.

                                      Comment


                                        Šiandien pastebėjau 17-u maršrutu važinėjantį 14-tuką mėlynos spalvos. Matyt senos reklamos palikimas. Galiu pasakyt, kad anksčiau tokio troleibuso 17-ame nebuvo.

                                        Comment


                                          Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                                          Aš manau tokius trantus reikia nurašyti, o vietoj jų naudoti "Solaris" trolikus.
                                          1650 yra dar labai nesenas, tik 12 metų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X