Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rvr Rodyti pranešimą
    Norėčiau paklausti: gal kas turi legendinio 1537 nuotraukų? Ir dėl kokių priežasčių buvo nurašytas? Ir kada nurašytas.
    Man žinoma tik viena 1537 nuotrauka, kur jis nufotografuotas 1995m.

    Nuotrauka ne mano. Nuotraukos autorius Aare Olander. Prašyčiau jos nekopijuoti ir viešai kitur neskelbti.

    Gyvo akyse nesu matęs. Nurašymo priežasčių nežinau. Nurašytas iki 2003m. Bet greičiausiai jau 2000m. jo nebuvo. Manau, kad mirtis smurtinė. Didelė avarija arba gaisras. Turint laiko galima būtų perversti archyvinius Lietuvos Rytus, arba paklausti tuos laikus menančių vairuotojų
    Attached Files

    Comment


      Parašė FRT Rodyti pranešimą
      as nezinau ar kas esate pastebeja, bet sita nuotrauka paeme http://www.vilniausviesasistransportas.lt/ puslapio logotipui padaryti.
      Tai aš nieko prieš, mano nuotraukos jau ir taip įmonės nuotraukų archyvo balanse.
      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

      Comment


        Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
        Man žinoma tik viena 1537 nuotrauka, kur jis nufotografuotas 1995m.

        Nuotrauka ne mano. Nuotraukos autorius Aare Olander. Prašyčiau jos nekopijuoti ir viešai kitur neskelbti.

        Gyvo akyse nesu matęs. Nurašymo priežasčių nežinau. Nurašytas iki 2003m. Bet greičiausiai jau 2000m. jo nebuvo. Manau, kad mirtis smurtinė. Didelė avarija arba gaisras. Turint laiko galima būtų perversti archyvinius Lietuvos Rytus, arba paklausti tuos laikus menančių vairuotojų
        Dekoju už išgirstą prašimą, Rufai. Žinok domejausi, bet niekas apie jį parke nieko nežino. Čia reikia manau klausti kokio nors mechaniko arba troleibusų varinėtojo.

        Comment


          Vis tiek kažkur parko archyve turi būti įrašas, su paaiškinimu, kur jie nudaigojo (ne)vieną troleibusą. Nurašymas nėra vien tik detalių išrinkimas. Turbūt dar užpildomas ne vienas popierius, ataskaita ar kas nors panašaus, kas turėtų būti kažkokia forma saugoma. Juolabiau, kad 1537 tikrai ne nuo senatvės pasimirė. Tokių gamybos metų troleibusą nurašyt net ir šiandien mums būtų per didelė prabanga.

          Comment


            Škoda 9Tr #1387. Pirmasis Troleibusų Parkas. 2012.06.07

            Paskutinis taisė rvr; 2012.06.10, 17:51.

            Comment


              Parašė rvr Rodyti pranešimą
              Škoda 9Tr #1387. Pirmasis Troleibusų Parkas. 2012.06.08

              Atvaizdas
              Tikrai graži foto, tik kelintą čia valandą??? Nes aš už jo stovintį 1116 gal 23:00 - 23:30 ant Šilo tilto mačiau.

              Comment


                Parašė 1681 Rodyti pranešimą
                Tikrai graži foto, tik kelintą čia valandą??? Nes aš už jo stovintį 1116 gal 23:00 - 23:30 ant Šilo tilto mačiau.
                Labai atsiprašau nurodydamas neteisingą datą. Nuotraukos laikas: 22:46.

                Comment


                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                  Labai atsiprašau nurodydamas neteisingą datą. Nuotraukos laikas: 22:46.
                  Kad nieko tu nebuvai nurodes ten. Jokio laiko.

                  Comment


                    Išmok skaityti - buvo nurodęs žmogus 8 d. vietoje 7 d., o laiką pridėjo vėliau dėl tikslumo.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Išmok skaityti - buvo nurodęs žmogus 8 d. vietoje 7 d., o laiką pridėjo vėliau dėl tikslumo.
                      Gal nori pamokinti mane skaityti,ka?? Dabar matau jau pataisyta data 2012-06-07d. tik laiko nera kada fotografuota, bet itariu kad vidurnakti.

                      Comment


                        Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                        Gal nori pamokinti mane skaityti,ka?? Dabar matau jau pataisyta data 2012-06-07d. tik laiko nera kada fotografuota, bet itariu kad vidurnakti.
                        Tamsta neteisus, bet vis tiek akis draskot. Buvo atsiprašymas dėl neteisingos datos, o pats aiškinat, kad nebuvo nurodytas joks laikas. Laikas tame pranešime ir dabar nenurodytas, o data pataisyta.

                        Comment


                          Nesiginčykit, juk ne datų tikslumo diskusija čia vyksta, todėl būkime vieni kitiems draugiški, ir tęskime temą apie troleibusus

                          Comment


                            1585


                            2489 ir 2666


                            1545


                            2536


                            1134


                            1709


                            2587

                            Comment


                              Na pagaliau man pavyko išsiaiškinti, kokios #1537 nurašymo priežastys.
                              Troleibusas prieš nurašymą dirbo 10-tu. Jis nurašytas 1997m. Dėl sankryžoje sukant į Naujininkų žiedą avarijos. Į troleibusą trenkėsi vilkikas. Dėl stipraus rėmo pažeidimo nutarta troleibusą nurašyti.

                              Comment


                                Škoda 14tr #1638.


                                Solaris trollino 15ac #1708.


                                Škoda 14tr #1609.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  2012–06–04 d. Škoda 14Tr 1590 5 Giedraičių St.


                                  2012–06–04 d. Škoda 14Tr 1627 11 Giedraičių St.


                                  Daugiau mano nuotraukų rasite čia.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    2012.06.18
                                    Škoda 14tr #1612.


                                    Škoda 14tr #1431.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Šiandien:
                                      Škoda 14tr #1572.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        VVT 1720 vėl pasirodė gatvėsė.
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          21 tuščias.. Jau abejotinas buvo jo reikalingumas ir taip, bet vasarą tai išvis tik pinigų švaistymas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X