Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Studentai kaip tik nelabai nukentės nuo šios reformos... Juk dauguma jų važiuoja su pigiais (22 Lt, galioja ir autobusuose, ir troleibusuose) mėnesiniais bilietais, kurie nebrangs. Turbūt nuolat Vilniuje studijuojančių ir VT besinaudojančių žmonių, važinėjančių su vienkartiniais bilietais, yra labai, labai mažai.
    Iškart jie labai nenukentės, bet piktintis tai pagrindo yra. Studento statusas nėra amžinas. Praeis metai vieni, kiti ir nebebus jie studentais. O kaip tik tada ir smarkiai pasijaus toks kainų pasikeitimas.
    Gal nėra ir daug besinaudojančių vienkartiniais, bet tikrai yra.

    Parašė FRT Rodyti pranešimą
    Yra. Man pačiam reikės važinėt į univerą nuo rudens, bet už 22lt važinėju jau ilgokai, todėl sutikčiau, jog tai yra daug patogiau nei pirkt vienkartinius, net ir su senąja tvarka. Erzina tik tai, kad pasipildžius menesinį reikės jį aktyvint pirmą kartą komposteryje.
    Mėnesinio bilieto galiojimas nuo pirmo jo atžymėjimo yra labai sveikintinas dalykas. Ne visiems reikalingas bilietas būtent nuo pirmos mėnesio dienos.
    O čia tas priglaudimas vieną kartą per mėnesį prie komposterio, ne toks ir erzinantis dalykas. Nejaugi tamsta turi tiek veiklos važiuojant viešajame transporte, kad nesuras laiko tokiam veiksmui atlikti ?

    Comment


      Parašė sleader Rodyti pranešimą
      Nejaugi tamsta turi tiek veiklos važiuojant viešajame transporte, kad nesuras laiko tokiam veiksmui atlikti ?
      Atlikti gal ir nesunku bus, bet galima užmiršti. Tikiuosi kontrolieriai pirmais mėnesiais į tai nežiūrės labai "piktai".

      Comment


        Parašė sleader Rodyti pranešimą
        Iškart jie labai nenukentės, bet piktintis tai pagrindo yra. Studento statusas nėra amžinas. Praeis metai vieni, kiti ir nebebus jie studentais. O kaip tik tada ir smarkiai pasijaus toks kainų pasikeitimas.
        Gal nėra ir daug besinaudojančių vienkartiniais, bet tikrai yra.


        Mėnesinio bilieto galiojimas nuo pirmo jo atžymėjimo yra labai sveikintinas dalykas. Ne visiems reikalingas bilietas būtent nuo pirmos mėnesio dienos.
        O čia tas priglaudimas vieną kartą per mėnesį prie komposterio, ne toks ir erzinantis dalykas. Nejaugi tamsta turi tiek veiklos važiuojant viešajame transporte, kad nesuras laiko tokiam veiksmui atlikti ?
        Man jokio skirtumo. Svarbu, kad būtų patogu. Tik tegul padaro, kad jis galiotų 31-ą dieną, kai mėnesyje 31 diena. Jei galios tik 30 dienų, 31-mą gali kilti nesklandumų.

        Parašė Nas Rodyti pranešimą
        Atlikti gal ir nesunku bus, bet galima užmiršti. Tikiuosi kontrolieriai pirmais mėnesiais į tai nežiūrės labai "piktai".
        Tai tegul padaro, kad kai pasipildai, jį aktyvuotų kioske, kaip ir dabar yra. Tik tegul prideda sąlygą, kad jei papildai 13-ą dieną, jis galiotų iki kito menesio 12-os dienos. ir nereikia to žymėjimo. Juk tie kas perka nuolatinį, 99 proc, jog važiuoja beveik kasdien. Arba bent jau kioske paklaustų, ar reikia aktyvint vietoje, ar tai padarys pats keleivis.
        Paskutinis taisė FRT; 2012.06.22, 11:36.

        Comment


          Parašė FRT Rodyti pranešimą
          Man jokio skirtumo. Svarbu, kad būtų patogu. Tik tegul padaro, kad jis galiotų 31-ą dieną, kai mėnesyje 31 diena. Jei galios tik 30 dienų, 31-mą gali kilti nesklandumų.
          Kodėl kils problemų? Įprask pildytis bilietą ne pačią paskutinę dieną, o bent prieš 1-2 dienas iki galiojimo laiko pabaigos, ir nebus tau problemų. Visai neblogai būtų priminimai el. paštu arba SMS žinute apie tai, kad laikas pasipildyti bilietą kitam mėnesiui.
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
            Kodėl kils problemų? Įprask pildytis bilietą ne pačią paskutinę dieną, o bent prieš 1-2 dienas iki galiojimo laiko pabaigos, ir nebus tau problemų. Visai neblogai būtų priminimai el. paštu arba SMS žinute apie tai, kad laikas pasipildyti bilietą kitam mėnesiui.

            Gera minti dėl SMS. Aš kaip tik pildaus prieš savaite laiko iki galiojimo pabaigos, kad nereikėtų stovėt eilėse 1-osiomis dienomis.

            Comment


              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
              Kodėl kils problemų? Įprask pildytis bilietą ne pačią paskutinę dieną, o bent prieš 1-2 dienas iki galiojimo laiko pabaigos, ir nebus tau problemų. Visai neblogai būtų priminimai el. paštu arba SMS žinute apie tai, kad laikas pasipildyti bilietą kitam mėnesiui.
              O aš pildausi paskutinėmis dienomis, nes specialiai dėl e.bilieto reikia važiuoti 20 km., iki artimiausio Lietuvos spaudos kiosko, o tai yra labai užknisantis dalykas vien dėl bilieto pildymo yra bereikalingas važinėjimas. Tegul SĮ atidaro daugiau savo e.bilietų platinimo taškų. Nes tuos 20 km., jau atsibodo važinėti.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                O aš pildausi paskutinėmis dienomis, nes specialiai dėl e.bilieto reikia važiuoti 20 km., iki artimiausio Lietuvos spaudos kiosko, o tai yra labai užknisantis dalykas vien dėl bilieto pildymo yra bereikalingas važinėjimas. Tegul SĮ atidaro daugiau savo e.bilietų platinimo taškų. Nes tuos 20 km., jau atsibodo važinėti.
                Žmogau, bus gi galima internetu pasipildyti.

                Comment


                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                  O aš pildausi paskutinėmis dienomis, nes specialiai dėl e.bilieto reikia važiuoti 20 km., iki artimiausio Lietuvos spaudos kiosko, o tai yra labai užknisantis dalykas vien dėl bilieto pildymo yra bereikalingas važinėjimas. Tegul SĮ atidaro daugiau savo e.bilietų platinimo taškų. Nes tuos 20 km., jau atsibodo važinėti.
                  Ar tikrai 20 km ? Tikriausiai toks atstumas bus nuo Centro iki tolimiausio taško, iki kurio važiuoja Vilniaus miesto viešasis transportas. Norite pasakyti, kad niekur pakeliui nėra spaudos kiosko ir reikia važiuoti iki pačio Centro (jei važiuojama nuo to tolimiausio taško)? Peržiūrėjus žemėlapį, panašu jog iki artimiausio spaudos kiosko reikia važiuoti <10 km.

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    O aš pildausi paskutinėmis dienomis, nes specialiai dėl e.bilieto reikia važiuoti 20 km., iki artimiausio Lietuvos spaudos kiosko, o tai yra labai užknisantis dalykas vien dėl bilieto pildymo yra bereikalingas važinėjimas. Tegul SĮ atidaro daugiau savo e.bilietų platinimo taškų. Nes tuos 20 km., jau atsibodo važinėti.
                    Žmogau, jau ne pirmą kartą pastebėjau tavo vieną blogybę. Atsisėsk ramiai, vienas, niekieno netrukdomas, yra išsiaiškink, kokiais matais matuojamas atstumas ir kas tai yra KILOMETRAS. Nes kai parašai tokią nesąmonę kaip parašei dabar, tai jau nebejuokinga.

                    Tu man pamatuok per maps.lt puslapį atstumą nuo savo namų iki artimiausio kiosko. Įmesk nuotrauką čia su atstumu. Tada kai bus įrodymas, galėsi skųstis.

                    Jau prieš kelis mėnesius klausėmės tamstos istorijų, kai iki stotelės reikia eiti 5 ir daugiau kilometrų...
                    دائما الليتوانيه

                    Comment


                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                      O aš pildausi paskutinėmis dienomis, nes specialiai dėl e.bilieto reikia važiuoti 20 km., iki artimiausio Lietuvos spaudos kiosko, o tai yra labai užknisantis dalykas vien dėl bilieto pildymo yra bereikalingas važinėjimas. Tegul SĮ atidaro daugiau savo e.bilietų platinimo taškų. Nes tuos 20 km., jau atsibodo važinėti.
                      Juk važinėji į miestą šiais ar tais reikalais? Tai kas trukdo pasipildyti bilietą būnant mieste? Beje, nuo Naujanerių iki Santariškių tikrai nėra 20 km.
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        http://www.ebus.lt/lietuvoje-ir-pasa...us-trasos.html

                        Beje, kodėl 75 dar važiuoja Pilaitės pr-Laisvės pr per Spaudos rūmus? Juk žadėta tik iki birželio 1-osios pakeisti.
                        Paskutinis taisė FRT; 2012.06.22, 14:38.

                        Comment


                          Parašė FRT Rodyti pranešimą
                          http://www.ebus.lt/lietuvoje-ir-pasa...us-trasos.html

                          Beje, kodėl 75 dar važiuoja Pilaitės pr-Laisvės pr per Spaudos rūmus? Juk žadėta tik iki birželio 1-osios pakeisti.
                          Tiesiog taip parašė. Esmė buvo, kad pakeisti tuo metu galioję tvarkaraščiai ir trasa, taip buvo įvesti "laikini" pakeitimai. Nuo birželio 1 d. pasikeitė tvarkaraščiai ir jau toks maršrutas skaitosi kaip nuolatinis.

                          Comment


                            Parašė sleader Rodyti pranešimą
                            Tiesiog taip parašė. Esmė buvo, kad pakeisti tuo metu galioję tvarkaraščiai ir trasa, taip buvo įvesti "laikini" pakeitimai. Nuo birželio 1 d. pasikeitė tvarkaraščiai ir jau toks maršrutas skaitosi kaip nuolatinis.
                            Bent jau mano manymu 75-as toks turi ir likti, koks yra būtent dabar.

                            Comment


                              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                              Juk važinėji į miestą šiais ar tais reikalais? Tai kas trukdo pasipildyti bilietą būnant mieste? Beje, nuo Naujanerių iki Santariškių tikrai nėra 20 km.
                              Į miestą nevažinėju jau pusę metų. Nes man mieste nėra jokių reikalų. Jau net nepamenu, kada buvau mieste.

                              Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                              Žmogau, jau ne pirmą kartą pastebėjau tavo vieną blogybę. Atsisėsk ramiai, vienas, niekieno netrukdomas, yra išsiaiškink, kokiais matais matuojamas atstumas ir kas tai yra KILOMETRAS. Nes kai parašai tokią nesąmonę kaip parašei dabar, tai jau nebejuokinga.
                              Tu man pamatuok per maps.lt puslapį atstumą nuo savo namų iki artimiausio kiosko. Įmesk nuotrauką čia su atstumu. Tada kai bus įrodymas, galėsi skųstis.
                              Jau prieš kelis mėnesius klausėmės tamstos istorijų, kai iki stotelės reikia eiti 5 ir daugiau kilometrų...
                              Prašom žemėlapio nuorodos: maršruto pradžia http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=...to,stops,zebra

                              maršruto pabaiga: http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=...to,stops,zebra

                              Parašė sleader Rodyti pranešimą
                              Ar tikrai 20 km ? Tikriausiai toks atstumas bus nuo Centro iki tolimiausio taško, iki kurio važiuoja Vilniaus miesto viešasis transportas. Norite pasakyti, kad niekur pakeliui nėra spaudos kiosko ir reikia važiuoti iki pačio Centro (jei važiuojama nuo to tolimiausio taško)? Peržiūrėjus žemėlapį, panašu jog iki artimiausio spaudos kiosko reikia važiuoti <10 km.
                              Pakeliui nėra jokio Lietuvos spaudos kiosko ar netgi tos pačios SĮ kiosko nėra.

                              Parašė FRT Rodyti pranešimą
                              Žmogau, bus gi galima internetu pasipildyti.
                              Pas mane interneto tiekėjai nenori įvesti interneto, nes „atseit nėra techninių galimybių“ tai jo dar neturėsiu mažiausiai 15-20 metų.
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                Prašom žemėlapio nuorodos: maršruto pradžia http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=...to,stops,zebra

                                maršruto pabaiga: http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=...to,stops,zebra


                                Pakeliui nėra jokio Lietuvos spaudos kiosko ar netgi tos pačios SĮ kiosko nėra.
                                Pala, pala. Tamsta rašėt "specialiai dėl e.bilieto reikia važiuoti 20 km". Aš važiavimą specialiai dėl tokio tikslo suprantu, kaip važiavimą iki pačio artimiausio spaudos kiosko. Juk laikas irgi svarbu.
                                Keistai atrodo toks argumentavimas. Nejaugi norite pasakyti, kad važiuojate iki stotelės, kurioje yra spaudos kioskas, joje persėdate į kitą transportą važiuojantį iki stoties, kad nuvažiuoti į spaudos kioską ?

                                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                Pas mane interneto tiekėjai nenori įvesti interneto, nes „atseit nėra techninių galimybių“ tai jo dar neturėsiu mažiausiai 15-20 metų.
                                Visada yra toks dalykas kaip mobilusis internetas telefone. Filmų neatsisiųsit, bet elementariems pašto pasitikrinimams ar el. bankininkystės veiksmams bus per akis.
                                Yra toks Mezon, kurie savo žemėlapyje rodo, kad toje vietoje yra patikimas jų ryšys. Na nebent gyvenate medžio namelyje, tiksliai toje pažymėtoje žemėlapio vietoje.
                                Paskutinis taisė sleader; 2012.06.22, 15:14.

                                Comment


                                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                  Į miestą nevažinėju jau pusę metų. Nes man mieste nėra jokių reikalų. Jau net nepamenu, kada buvau mieste.



                                  Prašom žemėlapio nuorodos: maršruto pradžia http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=...to,stops,zebra

                                  maršruto pabaiga: http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=...to,stops,zebra


                                  Pakeliui nėra jokio Lietuvos spaudos kiosko ar netgi tos pačios SĮ kiosko nėra.



                                  Pas mane interneto tiekėjai nenori įvesti interneto, nes „atseit nėra techninių galimybių“ tai jo dar neturėsiu mažiausiai 15-20 metų.
                                  Leisk paklausti, kaip tu tada rašai čia? Jei sugebi bendrauti čia, nekils bėdu ir papildant internetu. Beje, bus kažkokia mobilioji aplikacija telefonams.

                                  Comment


                                    Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                    Leisk paklausti, kaip tu tada rašai čia? Jei sugebi bendrauti čia, nekils bėdu ir papildant internetu. Beje, bus kažkokia mobilioji aplikacija telefonams.
                                    Darbo internetu, laisvu metu nuo darbo. Arba per SAMSUNG GT-C3200 tokiam tel aplikacijų nebus.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                      http://www.ebus.lt/lietuvoje-ir-pasa...us-trasos.html

                                      Beje, kodėl 75 dar važiuoja Pilaitės pr-Laisvės pr per Spaudos rūmus? Juk žadėta tik iki birželio 1-osios pakeisti.
                                      Čia iki 2013 birželio 1 tokia trasa važiuos
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        VVT tema pasivirto apie interneta ir e.bileta.

                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Čia iki 2013 birželio 1 tokia trasa važiuos
                                        Nejaugi?O kaip tada i Pilaite vaziuos?

                                        Comment


                                          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                          VVT tema pasivirto apie interneta ir e.bileta.



                                          Nejaugi?O kaip tada i Pilaite vaziuos?
                                          Taip, kaip ir dabar.

                                          30 važiuos Antakalnio, ..., T. Narbuto g., Pilaitės pr., Karaliaučiaus g.
                                          75 važiuos ... Justiniškių g., Laisvės pr., Pilaitės pr., ...
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X