Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš tik spėju, kad ten galima visiems ir visada sukti, nes skirtingu paros metu ten visada matau sukančias lengvąsias mašinas. O ar pagal taisykles tai daroma - jau nežinau.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Nuo 2011 metų Gruodžio 19 iki 23 dienos ir nuo Gruodžio 24 iki 2012 metų Sausio 7 dienos kursuos "Kalėdų traukinukas", kuris dabar stovi Vilniaus Autobusų parke, jo trasa bus tokia: Rotušė - Gedimino pr. - Nepriklausomybės a. Tvarkarašti galite rasti čia, www.vilniustransport.lt

      Comment


        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
        Nuo 2011 metų Gruodžio 19 iki 23 dienos ir nuo Gruodžio 24 iki 2012 metų Sausio 7 dienos kursuos "Kalėdų traukinukas", kuris dabar stovi Vilniaus Autobusų parke, jo trasa bus tokia: Rotušė - Gedimino pr. - Nepriklausomybės a. Tvarkarašti galite rasti čia, www.vilniustransport.lt
        Ir kaip tas traukinukas atrodo?

        Comment


          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
          Ir kaip tas traukinukas atrodo?
          http://ebus.lt/lietuvoje-ir-pasaulyj...ilnieiams.html

          Štai kaip.
          Paskutinis taisė 1132; 2011.12.17, 20:41.

          Comment


            Beje jo nelaiko lauke,saugo po stogu.

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Parašė lietus Rodyti pranešimą
              Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
              Parašė lietus Rodyti pranešimą
              Pagal kelių eismo taisykles maršrutiniam transportui galima, tas pats kaip 2-as autobusas nuo Kalvarijų g. suka į Konstitucijos pr.
              Mettal teisus, tavo pavyzdys netinka. Ten normali sankryža, sukimų į kairę Konstitucijos/Kalvarijų sankryžoje niekas nedraudžia.
              Prieš 5 metus tikari buvo draudžiama, bent jau darbo dienomis darbo valandomis. Bet 2-o ir 43-o maršruto autobusai sukdavo.
              Aš tik spėju, kad ten galima visiems ir visada sukti, nes skirtingu paros metu ten visada matau sukančias lengvąsias mašinas. O ar pagal taisykles tai daroma - jau nežinau.
              Sukti į kairę iš Kalvarijų g. į Konstitucijos prospektą draudžiama darbo dienomis, nuo 16 iki 19 valandos.
              Ar vairuotojai specialiai pažeidinėja taisykles, ar ženklo neįžiūri, sunku pasakyti.

              Comment


                Gal kas patars,kur rašyti apie ekskliuziva 2410 troleibuse?

                Comment


                  Kalėdinio traukinuko, kuris kursuoja maršrutu "Rotušė - Arkikatedra - Nepriklausomybės a., bilieto kaina 3 litai (vaikai iki 7 metų važiuoja nemokamai).
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                    Gal kas patars,kur rašyti apie ekskliuziva 2410 troleibuse?
                    Kas gi ten jame tokio eksliuzivisko?

                    Comment


                      Jau senai yra žadami nauji autobusai, bet taip jų ir nėra tik yra 5 atvaryti parke stovi ilgi balti MAN NG262 dyzeliniai autobusai.

                      Comment


                        Dar net nežinoma, kas laimėjo naujų 18 autobusų tiekimo konkursą - per anksti keli paniką . O tų MAN NG262 yra visi 6.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          VILNIAUS VIEŠOJO TRANSPORTO DARBAS ŠVENČIŲ DIENOMIS

                          Kaip ir praeitais metais, per Kūčias pratęsiamas tik kai kurių troleibusų maršrutų darbo laikas. Visiškai pamirštama, kad ne į visus didžiausius mikrorajonus yra nutiesta troleibusų linija, todėl reikėjo pratęsti ir kai kurių autobusų maršrutų darbo laiką. Jeigu ilgesnis VT darbo laikas iš tiesų reikalingas per Kūčias, tikrai galėjo būti patęstas ir šių autobusų maršrutų darbo laikas: 2, 10, 26, 29, 34, 43, 44, 47, 53. Nesuprantu aš tokio dvigubo standartų taikymo
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                            VILNIAUS VIEŠOJO TRANSPORTO DARBAS ŠVENČIŲ DIENOMIS

                            Kaip ir praeitais metais, per Kūčias pratęsiamas tik kai kurių troleibusų maršrutų darbo laikas. Visiškai pamirštama, kad ne į visus didžiausius mikrorajonus yra nutiesta troleibusų linija, todėl reikėjo pratęsti ir kai kurių autobusų maršrutų darbo laiką. Jeigu ilgesnis VT darbo laikas iš tiesų reikalingas per Kūčias, tikrai galėjo būti patęstas ir šių autobusų maršrutų darbo laikas: 2, 10, 26, 29, 34, 43, 44, 47, 53. Nesuprantu aš tokio dvigubo standartų taikymo
                            Važiuos tik į Saulėtekį, Antakalnį, Pašilaičius, Žirmūnus. O kitus mikrorajonus reiškia, eikite pėstute arba sėdėkite namuose.

                            Autobusus irgi galėjo pratęsti ypač populiariausius. O dabar dauguma liks namuose ir per šventes, nes nebus su kuo nuvažiuoti jų švęsti ir iš jų grįžti.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Jeigu jau ilginamas transporto priemonių darbo laikas, tai turėtų būti ilginamas visų nesidubliuojančių autobusų ir troleibusų darbo laikas į visus miesto rajonus, neskirstant kuris iš jų svarbus, kuris nelabai. Kitu atveju galima atvira gerkle šaukti, kad yra diskriminacija.
                              Taip jau išdėstytas Vilnius, kad žmonės gyvena visuose rajonuose, kuriuos apima miesto transportas. Ir jeigu aš dar galėčiau eidamas pėsčiomis pareiti nuo miesto centro tarkim iki kokių Fabijoniškių, tai dar nereiškia, kad tokia galimybė yra gyvenantiems, pavyzdžiui, Pagiriuose. Taksi irgi pigiau išsikviesti iki Fabijoniškių, negu iki kažkokių periferijų. O žmonės visur vienodi žmonės - visi šventinėm dienom nori užsibūti mieste.

                              P.S. aš į Pagirius važinėju su mašina, o ne su VT. Ir man visiškai dzin bus tas autobusas ten ar ne, todėl nebandykit pripaišyti, kad žiūriu tik savo kiemą .

                              Comment


                                Parašė rufas...tr
                                Jeigu jau ilginamas transporto priemonių darbo laikas, tai turėtų būti ilginamas visų nesidubliuojančių autobusų ir troleibusų darbo laikas į visus miesto rajonus, neskirstant kuris iš jų svarbus, kuris nelabai. Kitu atveju galima atvira gerkle šaukti, kad yra diskriminacija.
                                Taip jau išdėstytas Vilnius, kad žmonės gyvena visuose rajonuose, kuriuos apima miesto transportas. Ir jeigu aš dar galėčiau eidamas pėsčiomis pareiti nuo miesto centro tarkim iki kokių Fabijoniškių, tai dar nereiškia, kad tokia galimybė yra gyvenantiems, pavyzdžiui, Pagiriuose. Taksi irgi pigiau išsikviesti iki Fabijoniškių, negu iki kažkokių periferijų. O žmonės visur vienodi žmonės - visi šventinėm dienom nori užsibūti mieste.

                                P.S. aš į Pagirius važinėju su mašina, o ne su VT. Ir man visiškai dzin bus tas autobusas ten ar ne, todėl nebandykit pripaišyti, kad žiūriu tik savo kiemą .
                                Na kad nelabai, pratęsiamas darbo laikas tik tų maršrutų, kur galima tikėtis šiokių tokių keleivių srautų. Žinoma, į Riešę ar Grigaičius kursuojantis VT ilgiau nedirbs, nes niekas ten juo vistiek nesinaudos. Bet štai į Šeškinės, Naujosios Vilnios pusę keleivių srautai ne ką mažesni nei pavyzdžiui, į Žirmūnus, bet vienur VT bus, o kitur- ne.
                                Naktiniai maršrutai irgi važinėja ne visur.
                                O Pagiriai, beje, jau už miesto ribų yra.
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Gali nors ir kitoj galaktikoj būti, bet jeigu važiuoja miesto autobusas, tai to rajono gyventojai turi lygiai tokias pačias teises į autobusą kaip ir privilegijuotieji miestiečiai. Čia kalba eina ne apie keleivių skaičių, o apie kai kurių rajonų izoliaciją nuo miesto šurmulio. Tiek Riešėj, tiek Grigaičiuose, tiek Pagiriuose ne vien pensininkai, kuriems niekas neįdomu, gyvena. Net jeigu atsirastų vienas vienintelis keleivis, užsidūkęs kalėdinėj fiestoj, jam vis tiek turėtų būti sudaryta galimybė parvykti namo.

                                  Naktiniuose autobusuose galioja naktinis tarifas - 3Lt. Aš užtokio tarifo įvedimą ankstyviausiuose ir vėlyviausiuose paprastų maršrutų reisuose. Svarbu, kad būtų galimybė parvažiuoti.

                                  Comment


                                    Parašė rufas...tr
                                    Gali nors ir kitoj galaktikoj būti, bet jeigu važiuoja miesto autobusas, tai to rajono gyventojai turi lygiai tokias pačias teises į autobusą kaip ir privilegijuotieji miestiečiai. Čia kalba eina ne apie keleivių skaičių, o apie kai kurių rajonų izoliaciją nuo miesto šurmulio. Tiek Riešėj, tiek Grigaičiuose, tiek Pagiriuose ne vien pensininkai, kuriems niekas neįdomu, gyvena. Net jeigu atsirastų vienas vienintelis keleivis, užsidūkęs kalėdinėj fiestoj, jam vis tiek turėtų būti sudaryta galimybė parvykti namo.

                                    Naktiniuose autobusuose galioja naktinis tarifas - 3Lt. Aš užtokio tarifo įvedimą ankstyviausiuose ir vėlyviausiuose paprastų maršrutų reisuose. Svarbu, kad būtų galimybė parvažiuoti.
                                    Turbūt vieša paslaptis yra tai, kad viešojo transporto organizavimas kainuoja nemažus pinigus ir tai nėra pelningas dalykas. Organizuoti maršrutą dėl vieno vienintelio keleivio-taip ir iki bankroto netoli belieka. Todėl naktinis transportas gali būti organizuojamas tik ten, kur juo pasinaudos ne vienas ir ne du keleiviai, o daugiau. Apie didelį pelną iš naktinių autobusų išvis nekalbama, kalba eina tik apie keleivių srautus.
                                    O dabartinė situacija, kai už miesto ribų už tą pačią kainą veža miesto autobusai, vistiek anksčiau ar vėliau keisis. Nesakau, kad miesto autobusai į priemiestį nebeveš, bet atskiros, kiek brangesnės zonos įvedimas neišvengiamas. Juk atstumai didesni nei mieste, todėl logiška, kad ir kaina turi būti didesnė.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment

                                    Working...
                                    X