Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    pirma mintis, kad kažkas kažką paliko o šiaip tai #2691 troleibuse galite paskaityti tuos apsakymus
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Delfis parašė, kad tie mažieji autobusai bus Fiat Ducato - gal kas gali priminti, ar Švediškus dujinius autobusus ne iš Fiat importuotojo pirko?

      Comment


        Vandalai išplėšė visas skaitymui troleibuse prikabintas knygas
        Nemokamai paskaityti knygą dabar galima tik viename troleibuse, nes antrajame jas visas jau išplėšė vandalai. Ilgapirščiai pasidarbavo praėjus vos porai savaičių nuo akcijos pradžios. Šios idėjos sumanytoja leidykla „Vaga“ dar spręs, ar troleibuse vėl padėti knygų, ar idėjos apskritai atsisakyti.

        Comment


          štai įrodymas, kad 21maršruto troleibusas tikrai bus! kontaktinių tinklų susikirtimas Žirmūnų - Šilo g. sankryžoje


          iš Šilo g.


          kontaktinių tinklų išsišakojimas prie degalinės


          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Tai dar neįrodo 21-o maršruto.

            Juk laidai tiesiami dar ir tam, kad troleibusai iš Žirmūnų galėtų greičiau pasiekti parką. Tai, ką reikėjo padaryti prieš 14 metų.

            Comment


              Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
              Tai dar neįrodo 21-o maršruto.

              Juk laidai tiesiami dar ir tam, kad troleibusai iš Žirmūnų galėtų greičiau pasiekti parką. Tai, ką reikėjo padaryti prieš 14 metų.
              kad senai reikėjo tai faktas galėjo tai padaryt pastačius Žirmūnus ir Antakalnį
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Užtektų, jei tai būtų buvę padaryta pastačius Šilo tiltą 1997m.

                Comment


                  Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                  Užtektų, jei tai būtų buvę padaryta pastačius Šilo tiltą 1997m.
                  gal ir būtume išvengę bilietų kainų kėlimo, jei būtų nutiesti kontaktiniai tinklai iš Antakalnio gatvės link parko bei nuo Š. Miestelio link Šilo tilto
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    http://www.ebus.lt/autobusu-pasaulio...autobusas.html

                    Labas rytas! tik dabar apsiuostė ir išleidžia šį autobusą į liniją berods mėnesį laiko tuščias važinėjo sostinės gatvėmis
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Tai dar per anksti džiaugtis - juk niekur nėra parašyta, kas ir kada jį bandys. Be to, šiandien buvo atplėšti vokai dėl naujų autobusų pirkimo Vilniuje - BMC jau pavėlavo.

                      Abu posūkiai „21-am maršrutui“ jau pilnai įrengti ir, matyt, veikiantys. Tiesa, laidai ant tilto, lyginant su kitomis vietomis, labai nukarę.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        Tai dar per anksti džiaugtis - juk niekur nėra parašyta, kas ir kada jį bandys. Be to, šiandien buvo atplėšti vokai dėl naujų autobusų pirkimo Vilniuje - BMC jau pavėlavo.

                        Abu posūkiai „21-am maršrutui“ jau pilnai įrengti ir, matyt, veikiantys. Tiesa, laidai ant tilto, lyginant su kitomis vietomis, labai nukarę.
                        Atvaizdas
                        pala, ar kartais ne troleibusų vokus turėjo plėšt? tai čia taip ir bus nukarę laidai?
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          To BMC dėl kažkokių priežasčių Vilniaus autobusai negalėjo išbandinėti, kol vyko konkursas.
                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            pala, ar kartais ne troleibusų vokus turėjo plėšt? tai čia taip ir bus nukarę laidai?
                            VA tinklapyje pasiskaityk - ten viešųjų pirkimų skiltyje viskas aiškiai užrašyta. Dėl laidų - bus matyt dar. Nėra ten tragiška situacija. Pats gi turėjai matyt, kai ten buvai.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              VA tinklapyje pasiskaityk - ten viešųjų pirkimų skiltyje viskas aiškiai užrašyta. Dėl laidų - bus matyt dar. Nėra ten tragiška situacija. Pats gi turėjai matyt, kai ten buvai.
                              nu jo, tikrai ne kaip atrodė nukarę laidai.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                O štai ir ilgai laukti nauji rudens grafikai.

                                VILNIAUS VIEŠOJO TRANSPORTO DARBAS NUO RUGSĖJO 1 DIENOS.

                                http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=397

                                Kaip ir anksčiau sakiau jog bus gražintas 15 ir atidaromas 21 troleibusų maršrutas, taip ir yra. Ten yra ir 15 bei 21 troleibusų maršrutų tvarkaraščiai, bei nauji 35A, 55A, 88 ir 89 autobusų maršrutai.

                                Toliau viską galite pažiūrėti patys.

                                Man tik nepatiko kad 15 troleibusas paskutinį reisą į titnago gatve važiuos 16:36 val. 45 autobuso maršrutas važiuos poilsio dienomis per Valakampių tiltą, nereikės važiuoti per Šilo tiltą.
                                Ir dar, yra net pakeisti stotelių pavadinimai, viskas yra naujienuose.

                                Toliau viską kitą galite išstudijuoti patys

                                Comment


                                  Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                  O štai ir ilgai laukti nauji rudens grafikai.

                                  VILNIAUS VIEŠOJO TRANSPORTO DARBAS NUO RUGSĖJO 1 DIENOS.

                                  http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=397

                                  Kaip ir anksčiau sakiau jog bus gražintas 15 ir atidaromas 21 troleibusų maršrutas, taip ir yra. Ten yra ir 15 bei 21 troleibusų maršrutų tvarkaraščiai, bei nauji 35A, 55A, 88 ir 89 autobusų maršrutai.

                                  Toliau viską galite pažiūrėti patys.

                                  Man tik nepatiko kad 15 troleibusas paskutinį reisą į titnago gatve važiuos 16:36 val. 45 autobuso maršrutas važiuos poilsio dienomis per Valakampių tiltą, nereikės važiuoti per Šilo tiltą.
                                  Ir dar, yra net pakeisti stotelių pavadinimai, viskas yra naujienuose.

                                  Toliau viską kitą galite išstudijuoti patys
                                  teks priprasti prie naujo Jašiūnų stotelės pavadinimo [o gi visai neseniai ant ženklo uždėjo stotelės pavadinimą]
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Kiek pamenu, studentams buvo žadėta įvsesti autobusą "Santariškės - Baltupiai su bendrabučiais - VU Medicinos fakultetas - VU matematikos ir informatikos fakultetas". Bet, kaip matyti, pažado neįvykdė.

                                    Comment


                                      Parašė smooth Rodyti pranešimą
                                      Kiek pamenu, studentams buvo žadėta įvsesti autobusą "Santariškės - Baltupiai su bendrabučiais - VU Medicinos fakultetas - VU matematikos ir informatikos fakultetas". Bet, kaip matyti, pažado neįvykdė.
                                      o aš girdėjau apie kažkokį maršrutą, kuris prasideda stotyje, eina pro Čiurlionio stotelę [šalia esančio fakulteto] per Lukiškių aikštę į Santariškes
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        o aš girdėjau apie kažkokį maršrutą, kuris prasideda stotyje, eina pro Čiurlionio stotelę [šalia esančio fakulteto] per Lukiškių aikštę į Santariškes
                                        Greičiausiai čia tas pats ir yra.

                                        Comment


                                          Tikiuosi, niekas nesupyks, kad pabūsiu "blogu policininku" ir kiek pakritikuosiu tuos, kas sudarinėjo grafikus.

                                          Gera žinia Žirmūnų ir Antakalnio rajono gyventojams: Žirmūnų–Minties g. sankryžoje atlikta troleibusų kontaktinio tinklo rekonstrukcija, todėl atidarytas naujas troleibusų maršrutas Nr. 21 „Saulėtekis – Šilo tiltas – Žirmūnai“. Dėl šio troleibusų maršruto 38 „Žirmūnai – Antakalnis – Šilėnų g.“ autobusų maršruto trasa trumpinama iki Antakalnio žiedo (naujas maršruto pavadinimas – 38 „Antakalnis – Šilėnų g.“). Dvarčionių, Kairėnų, Baniškių ir kt. gyvenviečių keleiviams bus patogiau susisiekti su miesto centru, nes 38 autobusas nuo šiol kursuos dažniau.
                                          Nuo rugsėjo, 45 „Pašilaičiai – Saulėtekis“ maršruto autobusai darbo ir poilsio dienomis važiuos iki šiol buvusia darbo dienų trasa. Autobusai važiuos Justiniškių, Rygos, Buivydiškių, Ozo, Kareivių, Valakupių gatvėmis, Nemenčinės pl., Saulėtekio al.
                                          Na štai, ta "gera žinia" turbūt daug kam bus ne gera, o bloga. Atidarytas nereikalingas 21 troleibusų maršrutas, o vietoj to gyventojų nelabui keičiamos 38 ir 45 autobusų trasos. Jau be to, kad Dvarčionių ar Kairėnų gyventojams tikrai nebus patogiau susisiekti su meisto centru (norint pasiekti mokyklas, darbovietes ar prekybos centrus Šiaurės Miestelyje ar Žirmūnuose, teks atlikti persėdimą), o dar ir poilsio dienomis 45-asis kursuos pro Valakampių tiltą, kur keleivių bus 0. Na, o Žirmūnų ir Antakalnio gyventojai nebeteks tiesioginio susisiekimo su didžiaisiais prekybos centrais, o juk savaitgaliais ten didžiausi srautai yra. Žodžiu, manau, kad tokie pokyčiai labiau blogina nei gerina susisiekimą

                                          Dėl didelio keleivių srauto iš Santariškių į Lazdynų ligoninę atidarytas naujas autobusų maršrutas Nr. 55A „Greitosios pagalbos ligoninė – Laisvės pr. – Fabijoniškės – Santariškės“, kuris važiuos darbo dienomis. 55 „Grigiškės – Greitosios pagalbos ligoninė – Laisvės pr. – Fabijoniškės – Santariškės“ autobusų maršrutas važiuos iš Santariškių į Grigiškes pro Lazdynų ligoninę kaip ir iki šiol.
                                          Na ir kam meluoti, kad atidaromas naujas maršrutas? Čia papraščiausiai 55 maršrutas išskaidomas į du, ir šį skaidymą, tiesą sakant, aš visiškai palaikau- nėra prasmės kas 10-12 min. varinėti autobusą iki Grigiškių. Sudėjus abiejų maršrutų autobusų skaičių, nauju 55/55A maršrutu važiuos 10 autobusų - tik vienu autobusu daugiau, nei kursavo senu 55-u maršrutu iki vasaros. Viskas gerai, bet kam meluoti???

                                          Kas dėl naujų Senamiesčio maršrutų, tai irgi meluota. Rašė, kad kursuos kas 8-10 min., o iš tiesų važiuos maždaug kas 20-30 min. Piktina toks populizmas.
                                          Kai kurie stotelių pavadinimai irgi keistoki.

                                          Na, žodžiu, ne viskas taip gerai, kaip straipsnyje parašyta
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X