Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    toliau nuotraukos darytos per autobuso langą,
    reklamos ant autobusų galo


    Konkurentai,kas geriau ar Temsa opalin, ar isuzu (nežinau kaip vadinasi) ?



    keleivis tarp jų




    129




    toliau kita Stotis Prienai, o ten temsa Prestij diena,
    241


    už jo 240




    naujas temsa prieš pagyvenusį autosan


    ir trečias stotyje buvęs prestij, 229



    toliau kitas sustojimas Alytus, ten transrevis Maršrutu Alytus-Vilnius



    O toliau galutinėje stotelėje kitą dieną, Merkinės kryžkelės
    DAP vyksta į Druskininkus iš Vilniaus, 29



    Kautros neoplanas 177grįžta iš Gardino į Kauną kaip suprantu, jis į iki jo nevažiavo, nes tvarkaraštį rašo, kad reikia persėsti Druskininkuose.


    Paskutinis taisė Karoleo; 2010.10.25, 15:47.

    Comment


      Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
      Kautros pilnas mikriukas į Birštoną, dar du keleivei norėjo patekti į jį bet buvo mandagiai parodyta, kad nėra vietų
      Atvaizdas
      Tu tikras, kad jis važiavo į Birštoną? Iš tos aikštelės važiuoja ir į Girininkus, o 81 prie jų ir prirašytas.

      Tas MAN'as gal Naujosios Akmenės AP? Pirmą kartą aš jį Kaune matau...

      Konkurentai,kas geriau ar Temsa opalin, ar isuzu (nežinau kaip vadinasi) ?
      Tai ir Turquoise Tourist ir, žinoma, jog šis neseniai įsigyta autobusas yra geresnis už šešis metus važinėjantį Opaliną.

      toliau kita Stotis Prienai, o ten temsa Prestu diena,
      241
      Atvaizdas
      Nuo šių metų vasaros, po Prienų apylinkes pradėjo važinėti trys nauji Temsa Prestij, dar du buvo gauti praeitų metų žiemą.


      toliau kitas sustojimas Alytus, ten transrevis Maršrutu Alytus-Vilnius

      Atvaizdas
      Kadangi Transrevis yra Vilniaus įmonė, tai ir maršrutas būtų Vilnius-Alytus
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        99.99 % tikras, kad važiavo į Birštoną.
        Dėl to Man autobuso nežinau kažkaip neatkreipiau dėmesio stoty, tik db iškilo klausimas kieno jis
        Paskutinis taisė Karoleo; 2010.10.25, 15:54.

        Comment


          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
          Tas MAN'as gal Naujosios Akmenės AP? Pirmą kartą aš jį Kaune matau...
          Įdomu - jo dažymo schema identiška šitam "Busoto" autobusui, bet čia ne jis (nesutampa smulkios detalės, užrašas ant galo, o ir į Kauną "Busotas" nevažinėja). Į N.Akmenės užrašą ant galo irgi nepanašu. O su Lazdijų - eilučių ilgiai sutampa, bet nejaugi jiems tokį didelį "pametėjo"... sunkoka būtų patikėti

          Taigi, aišku, kad iš kažkur atvežtas ne vienas tokios išvaizdos autobusas. Belieka "medžioti"
          Paskutinis taisė aRa; 2010.10.25, 16:32.

          Comment


            Parašė aRa Rodyti pranešimą
            Įdomu - jo dažymo schema identiška šitam "Busoto" autobusui, bet čia ne jis (nesutampa smulkios detalės, užrašas ant galo, o ir į Kauną "Busotas" nevažinėja). Į N.Akmenės užrašą ant galo irgi nepanašu. O su Lazdijų - eilučių ilgiai sutampa, bet nejaugi jiems tokį didelį "pametėjo"... sunkoka būtų patikėti

            Taigi, aišku, kad iš kažkur atvežtas ne vienas tokios išvaizdos autobusas. Belieka "medžioti"
            Tikrai realu, kad tai Lazdijų AP autobusas, kuris galbūt yra gautas iš Busoto (kaip jau yra buvę), nes šiose nuotraukose aš skirtumų kaip ir nematau.
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


              Na tai ir aš įdėsiu keletą šiandien darytų nuotraukų.
              Sidabrinis Kautra Temsa Opalin važinėja buvusio Vilkaviškio AP maršrutais.


              Biržų AP Iveco Daily


              Kautra Neoplan N316SHD Transliner


              Telšių AP tik mikroautobusas...


              Kaip Jums naujoji Šakių AP Hyundai AeroTown dažymo schema?




              Jonavos autobusų vairuotojų "uniforma" Tiems, kas negirdėjo, tai prieš kelias savaites buvo nutarta, jog visi Jonavos autobusų vairuotojai nešios marškinius su kaklaraiščiu.
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                O tas sidabrinis Opalinas, cia naujas ar perdazytas?

                Comment


                  Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                  O tas sidabrinis Opalinas, cia naujas ar perdazytas?
                  Kaip ir naujas, tik jis kurį laiką stovėjo garaže nes buvo atidėtas pardavimui.
                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment


                    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                    Kaip ir naujas, tik jis kurį laiką stovėjo garaže nes buvo atidėtas pardavimui.
                    Įdomu, o kur dingo 216 AEM674? Regitra rodo, kad "gyvas".

                    Comment


                      Knygobusas Trakuose.



                      Comment


                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                        Kaip Jums naujoji Šakių AP Hyundai AeroTown dažymo schema?
                        Atvaizdas


                        Atvaizdas
                        Atrodo, turim naują iš Vakarų atkeliavusį vežėją - Arriva Šakiai .
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                          Knygobusas Trakuose.

                          Atvaizdas


                          Atvaizdas
                          Regis, šitas knygobusas stovėjo prie "Minsko" IKI, Tuskulėnų gatvėje Vilniuje.

                          Comment


                            [quote=AutoLiet;481443]"KAUTRA" prieš dvi savaites.
                            Ūkinis transportas.

                            Dekui Autoliet uz sias puikias "Kautros" ukinio transporto nuotraukas. Kaip matosi "Kautroje" ir ukinis transportas yra sunumeruotas todel ir isaiskejo kodel anksciau "Kautra" savo masinas pradejo numeruoti tik nuo garaz.nr.70. Iki jo buvo ukinis transportas su savo garaz.numeriais.
                            Kaip matosi savivartis Maz turi garaz.nr.028, traktorius MTZ jei neklystu ir gerai iziuriu nr.35,o tas didelis traktorius degacius nejau nr.800?

                            Comment


                              Jau tavęs kelis kartus buvo prašyta nekartoti žinučių. Ši analogiška http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=3374. Taip pat cituojant pranešimą būtų gerai palikti uždarantį [ / quote ].

                              Comment


                                Taigi, šiandien lankiausi Marijampolėje.
                                Pirma keletas nuotraukų iš Kauno.
                                Naujas Uma Trans pirkinys - Setra S313 UL. Kiek keista, jog autobusą pirko prieš žiemos sezoną, kada didelių autobusų paklausa sumažėja, bet vis tiek džiugu, jog skirtingai nei Girobusas, jie rūpinasi keleivių važiavimo kokybe.


                                Raseinių AP Indcar Wing


                                Marijampolė
                                TOKS'o Setra 315GT-HD


                                Kautra Temsa Opalin


                                Bene vienintelis Busturo reisas į Marijampolę. Beje, šis autobusas seniau buvo violetinis...


                                Na ir kaip Marijampolė be Ecolines...? Tiesioginiai reisai iš Marijampolės mieste kažkur turi lyg ir nedidelį parką, tuo tarpu pravažiuojantys tvarkaraščio nelabai laikosi




                                Gal kas įtaria iš kur šis autobusas atsidūrė autolaužyne?


                                Na ir uždavinys autobusų ekspertams - kas čia per modelis? Mano aklas spėjimas, būtų, jog čia amerikietis


                                Marijampolės AP autobusai










                                Ikarusų eilė. Jie nebus išsaugoti, o atsiradus pirkėjui, parduoti...


                                Tai tiek, daugiau nuotraukų vėliau bus www.fotobus.msk.ru


                                Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                                Įdomu, o kur dingo 216 AEM674? Regitra rodo, kad "gyvas".
                                Jo Kautroje tikrai nėra, tikriausiai parduotas ir su tais pačiais numeriais važinėja.
                                Paskutinis taisė Raikkonen; 2010.10.26, 20:31.
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  O ar Londone tikrai yra tramvajai? Man atrodo, kad tokie yra tik Blekpule (Blackpool), o Londonas tokių dviaukščių jau seniai atsisakė. Ten lyg ir vien tik žemagrindžiai "vikšrai"
                                  P.S. Norbert, duosiu patarimą: kad tavo pranešime nuotraukos atrodytų gražiau, parašęs komentarą, padaryk vieną tuščia eilutę ir tik tada įvesk nuotraukos kodą. Pavyzdys būtų toks:

                                  Atvaizdas


                                  P.S. manau, kad vis dėlto derėtų nuotraukas iš užsienio kelti naujoje temoje, kurią sukūrė Al1 - Autobusai pasaulio miestuose. Tik va kai kurie nelabai mandagiai bando tai paaiškinti. Buss fane, pats skundeisi, kad su tavimi čia taip grubiai elgiamasi, o dabar pats elgiesi taip pat.
                                  Londone tramvajų neaptikau, o autobusų didžioji dauguma - dviaukščiai. Reta išimtis - arba paprastas, arba su priekaba.

                                  Comment


                                    Parašė jRamke Rodyti pranešimą
                                    Londone tramvajų neaptikau, o autobusų didžioji dauguma - dviaukščiai. Reta išimtis - arba paprastas, arba su priekaba.
                                    Londone tramvajų, kaip reguliarios VT priemonės nėra. Iš kur čia tokios naujienos, kad jis yra?
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Amiko,
                                      čia Mettal'as apie tramvajus Londone klausė. Ne aš.

                                      Comment


                                        "Nukeliu kepurę" prieš Raikkonen fotoreportažą. Labai gražios "fotkes"
                                        Reikėtų susiimti ir sukelti į "numeriukus" Kapsuko Ikarus'us

                                        Comment


                                          Pietų Londone yra viena tramvajaus linija, atidaryta berods apie 2004-2005 metus. Yra ji pažymėta ir Londono atlase. Teko ją ir savo akim matyt.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X