Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Tarpmiestinis susisiekimas autobusais

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • ejs-ejs
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Čia jau žmogus pats renkasi, kur gyventi, ar mieste, kur gydymo įstaigos pasiekiamos pėsčiomis arba VT, arba vienkiemis, kur tikrai niekas nepaleidinės autobusų kas valandą į visas puses.
    Kelių kvadratinių decimetrų butą, pardavus vienkiemį, galima nusipirkti mieste?
    Ir kur garantijos jog vėl nereiks lektis į kitą miestą, kai prasidės eilinė gydymo įstaigų tinklo optimizacija?

    Komentuoti:


  • PredatorGTR
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Čia jau žmogus pats renkasi, kur gyventi, ar mieste, kur gydymo įstaigos pasiekiamos pėsčiomis arba VT, arba vienkiemis, kur tikrai niekas nepaleidinės autobusų kas valandą į visas puses.
    čia kas ir ką renkasi? Žmogus, vyresnio amžiaus, gyvenantis rajoniniame mieste su apskrities didmiesčiu turi vieną VT reisą per dieną? Jis vadinasi gyvena vienkiemyje?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą

    O ką jie turėtų rašyti? Forumo "egzpertai" jau davė sprendimą "kelkis į didmiestį"
    Čia jau žmogus pats renkasi, kur gyventi, ar mieste, kur gydymo įstaigos pasiekiamos pėsčiomis arba VT, arba vienkiemis, kur tikrai niekas nepaleidinės autobusų kas valandą į visas puses.

    Komentuoti:


  • PredatorGTR
    replied
    Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

    Man tik keista, kad čia nerašo žmonės iš regionų. Lyg ir turėtų rūpėti, bet gali būti, kad jiems Audi80 išsprendžia visas mobilumo problemas.
    O ką jie turėtų rašyti? Forumo "egzpertai" jau davė sprendimą "kelkis į didmiestį"

    Komentuoti:


  • TIME
    replied
    Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

    Man tik keista, kad čia nerašo žmonės iš regionų. Lyg ir turėtų rūpėti, bet gali būti, kad jiems Audi80 išsprendžia visas mobilumo problemas.
    per lrt radija kai buvo laida, dag skambuciu is regionu buvo, kai kurie vos neverke, nes pv turi siuntima i gydymo istaiga konkreciam laikui, o nuvaziuoti nera kaip arba 80 metu neigalus zmogus turi keliauti 12 valandu, su 5 valandu persedimu vidury niekur saltyje ir panasiai
    Paskutinis taisė TIME; 2024.01.24, 11:00.

    Komentuoti:


  • ifl
    replied
    Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

    Man tik keista, kad čia nerašo žmonės iš regionų. Lyg ir turėtų rūpėti, bet gali būti, kad jiems Audi80 išsprendžia visas mobilumo problemas.
    Nes taip yra. Audi80 regione daug patogiau nei bet kokia kita transporto priemonė: nei kamščių, nei parkavimo mokesčių, važiuoji kur ir kada nori iš vieno miestelio galo į kitą.

    Komentuoti:


  • ejs-ejs
    replied
    Parašė taccido Rodyti pranešimą
    ejs-ejs Kainuoja nebent parašymas forume. Tie žmonės, kur parašė apie Nidos ir Trakų autobusus, bet kokiu atveju būtų važiavę
    Man tik keista, kad čia nerašo žmonės iš regionų. Lyg ir turėtų rūpėti, bet gali būti, kad jiems Audi80 išsprendžia visas mobilumo problemas.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Tas tai taip, tikrai ne atsiskaitymas kortele autobuse šiuo metu didžiausia problema tarpmiestiniame susiekime. Ir panašu, kad greitu metu tik blogės susisiekimas.

    Komentuoti:


  • taccido
    replied
    ejs-ejs Kainuoja nebent parašymas forume. Tie žmonės, kur parašė apie Nidos ir Trakų autobusus, bet kokiu atveju būtų važiavę


    Tolimajame susisiekime tragiška padėtis:

    Seimo Ekonomikos komitetas: tolimajame susisiekime situacija prastėja
    eBus.lt 2024-01-18

    Tuo pačiu komentaras iš fb. Ka per absurdas, kad net tarp dviejų didžiausių šalies miestų nėra normalaus susisiekimo nei ryte, nei vakare? Reikia užtkrinti kursavimą ribiniais laikais.

    Click image for larger version  Name:	vln-kau panaikintas reisas.png Views:	0 Size:	65,3 kB ID:	2105603
    Paskutinis taisė taccido; 2024.01.21, 22:14.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Tau. Protingesni suprato.
    Pats prisigavai, dabar jau negali atsitrakti

    Gerai, žiūrim:

    Taigi... Visoje šalyje yra 3-4 bilietų automatai tarpmiestiniams autobusams
    Atsiskaitymas kortele? Turbūt tik „turistiniuose“ regionuose: Trakuose, Neringoje... Gal dar kokiame atsitiktiniame rajone.
    Kurioj vietoj jis čia prašė (netiesiogiai), kad kiti už savo pinigus tenkintų jo smalsumą?
    Čia net super pritempiant neišeitų to sugalvoti.
    Viso labo edukuotai spėjo, kad beveik niekur nėra atsiskaityymų, apart turistinių išimčių. Netgi labai edukuotai, nes jei būtų, jau kažkas būtų parašęs iki to laiko.
    Nė menkiausios užuominos nėra, kad jis tikisi, kad kažkas už savo pinigus kažką jam darys (bandys pirkti bilietus ar kažką).
    Paskutinis taisė Gator; 2024.01.21, 01:40.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Vis tiek minties šuolis.
    Tau. Protingesni suprato.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

    Taigi paprasta: paklausi Pakruojis - Joniškis autobuso vairuotojo. Arba Pakruojo ir Joniškio autobusų parkų.
    Bet dabar nori, kad tavo smalsumą savo laiko sąskaita patenkintų kažkas kitas.
    Jis tiesiog pasakė, kad nežino ar kur daugiau yra kortelės. Kur čia bent implikacija yra, kad jis nori, kad kažkas už jį to klaustų?

    Jei mes kalbėsime apie picerijas ir tu paklausi, kuriose iš jų yra kalnapilio alaus, aš pasakysiu, kad kiek žinau tai x ir y picerijose jo yra, o kitur nežinau.
    Tada tu pasakysi, kad aš noriu, kad mano smalsumą savo laiko sąskaita patebkinmtų kažkas kitas?
    Wtf, aš viso labo pasakiau, kad žinau tik dvi picerijas, o daugiau kaip yra nežinau. Nieko nei pagalvojęs nebuvau, kad kažkas dabar turi tenknti mano smalsumą.
    Paskutinis taisė Gator; 2024.01.21, 01:30.

    Komentuoti:


  • ejs-ejs
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Vis tiek minties šuolis.
    Jis viso labo pasakė, kad nežino ar kitur galima atsiskaityti kortele.
    Taigi paprasta: paklausi Pakruojis - Joniškis autobuso vairuotojo. Arba Pakruojo ir Joniškio autobusų parkų.
    Bet dabar nori, kad tavo smalsumą savo laiko sąskaita patenkintų kažkas kitas.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Turbūt turi omeny, kad ir kitur galbūt galima atsiskaityti kortele, ne tik Trakuose ir Neringoje, bet norint tą sužinoti, reikia pabandyti važiuoti.
    Vis tiek minties šuolis.
    Jis viso labo pasakė, kad nežino ar kitur galima atsiskaityti kortele.

    Komentuoti:


  • Briedis
    replied
    Kiek kartų pravažiavau ir degalinėje stojau, ir nepastebėjau ir net nepagalvojau, kad ten yra autobusų stotis. Bet degalinė/stotis pastatyta tikrai ne prieš 10 metų, kaip skelbia straipsnio pavadinimas, o turbūt dar nei 5 nepraėjo.

    Komentuoti:


  • Bmweda
    replied
    Į prieš 10 metų pastatytą autobusų stotį Elektrėnų gyventojai patekti taip ir negali: planų įrengti viaduką Kelių direkcija atsisakė - 2024.01.18 - LRT

    Radarų direkcija 13 min. pėsčiomis nuo dabartinės stotelės siūlo pasivaikščioti palei autostradą

    https://maps.app.goo.gl/gVL1DW8eZFs5Tnkj9



    Paskutinis taisė Bmweda; 2024.01.20, 18:29.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Turbūt turi omeny, kad ir kitur galbūt galima atsiskaityti kortele, ne tik Trakuose ir Neringoje, bet norint tą sužinoti, reikia pabandyti važiuoti.

    Komentuoti:


  • taccido
    replied
    Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

    T.y. tamstą norite nuosavą smalsumą patenkinti už kitų pinigus?
    Vienas pirmųjų tikro mokslininko požymių
    Nelabai supratau, kuo siūlymas įrengti bilietų automatus ir atsiskaitymus kortele susijęs su smalsumo patenkinimu Čia įvyko kažkoks minties šuolis

    Komentuoti:


  • ejs-ejs
    replied
    Parašė taccido Rodyti pranešimą

    Taigi... Visoje šalyje yra 3-4 bilietų automatai tarpmiestiniams autobusams
    Atsiskaitymas kortele? Turbūt tik „turistiniuose“ regionuose: Trakuose, Neringoje... Gal dar kokiame atsitiktiniame rajone.
    T.y. tamstą norite nuosavą smalsumą patenkinti už kitų pinigus?
    Vienas pirmųjų tikro mokslininko požymių

    Komentuoti:


  • taccido
    replied
    Parašė DodoGTA Rodyti pranešimą

    Liepojos autobusų parko autobusai turi kortelių skaitytuvus (ko aš tikrai nesitikėjau nes Lietuvoje tai retas dalykas)



    Dar aš mačiau jį Klaipėdoje (gal dar Šiauliai turi (nelabai žiūrėjau ar yra) bet tikrai ne Panevėžys (ten yra sovietinių laikų pastatas su to pačio laiko tualetais))
    Taigi... Visoje šalyje yra 3-4 bilietų automatai tarpmiestiniams autobusams
    Atsiskaitymas kortele? Turbūt tik „turistiniuose“ regionuose: Trakuose, Neringoje... Gal dar kokiame atsitiktiniame rajone.

    Komentuoti:

Working...
X