Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Tarpmiestinis susisiekimas autobusais

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė acetonas Rodyti pranešimą

Kodėl Autobusobilietai.lt nerodo tokio reiso?
    Iš to ką randu (autobusų bilietai.lt) Rodo išvykimą 23 val. Vilniuje Kur Klaipėdoje atsiduri 4 ryte, o Palangoj 4:30
    Kaune būna 0:55

Iš Palangos išvyksta reisas į Vilnių apie vidurnaktį, Vilniuje būna ryte. Įdomu ar Palanga-Vilnius yra vienintelis tarpmiestinis sleeper bus maršrutas Lietuvos viduje? Aišku, ten ne kaip angliškos Vikipedijos straipsnyje, o paprasti autobusai, tik užmiestyje šviesos išjungiamos.
    Paskutinis taisė PoDV; 2022.06.28, 12:54.

Comment

Parašė Ångstrom Rodyti pranešimą
      Vakar po 19 h negalėjau grįžt iš Kauno į Klaipėdą, nes neradau nei autobuso, nei traukinio. Matyt, nepaisant savo pesimizmo, aš vis dar gan naiviai vertinu Lietuvos viešąjį transportą. Ateityje tikiuosi naujų dugno pramušimų. Pasisekė bent tuo, kad turėjau, kur apsistoti, ir neturėjau įsipareigojimų skubiai grįžti.
      Sekmadienį aš, kaip ir maždaug 15 kitų žmonių, netilpau į 21:30 Kaunas - Vilnius autobusą. Jis buvo pilnai užpildytas, daliai žmonių sėdant autobuse ant laiptų. Paskutinis traukinys 20:48. Nuo liepos atsirandantis 21:48 traukinys Kaunas - Vilnius 5,6,7-dieniais šiek tiek pagerins situaciją, bet man keista kodėl negalima pastoviai užtikrinti autobuso/traukinio išvykimo apie 22:30-23:30 į sostinę iš antro didžiausio Lietuvos miesto.

Comment

Parašė acetonas Rodyti pranešimą

Kodėl Autobusobilietai.lt nerodo tokio reiso?
        Tikriausiai todėl, kad po 24/00h jau kita para. Tai reikia du datomis pamanipuliuoti... Aš tą autobusą radau būtent taip...
        Paskutinis taisė Vitas; 2022.06.29, 10:02.

Comment

Kur galima matyti tarpmiestinių maršrutų visas stoteles? Seniau lyg autobusubilietai.lt buvo galima išskleisti maršrutą, kad matytum visas stoteles, kuriose jis stoja. Dabar nerandu šito.

Comment

Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Kur galima matyti tarpmiestinių maršrutų visas stoteles? Seniau lyg autobusubilietai.lt buvo galima išskleisti maršrutą, kad matytum visas stoteles, kuriose jis stoja. Dabar nerandu šito.
            Dar yra tokia svetainė visimarsrutai.lt, tiesa ten dažnu atveju rodo pievas, pvz. mano mėgstamiausio tarpmiestinio maršruto M-909 (Vilnius-Marijampolė per Alytų, Kalvariją), užvažiavimas į Šeštokus nėra toks sudėtingas kaip atrodo pavaizduotas - pagal jį galima pamanyti jog apsisukinėjama tiesiog viduryje tiesios gatvės, stotelė kuri realiai vadinasi Kamšai, rodoma kaip Mindaugai, žodis Išlandžiai parašytas su klaida, o prieš keletą metų sustojimą juos panaikino. Bet ten gali parodyti ir gerų dalykų - tai kone vienintelė svetainė, jungianti tolimojo susisiekimo maršrutus su miesto, ir atitinkamai rodo persėdimus - pvz. įvažiuojant į Vilnių nuo Trakų/Pirčiupių pusės ir norint pakliūti į Lazdynų mikrorajoną reikia išlipti Vaduvos st. ir persėsti į 18 troleibusą, užuot važiavus iki pat autobusų stoties.

Comment

Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

Dar yra tokia svetainė visimarsrutai.lt, tiesa ten dažnu atveju rodo pievas,
              autobusubilietai.lt irgi radau "reiso tvarkaraštis", matyt pražiopsojęs buvau.
              O visimarsrutai tai ne visus rodo pvz Kaunas - Šiauliai įvedus rodo 8:40 ir 10:00 reisus, bet praleidžiai 9:15.

Comment

Working...
              X