Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno miesto viešojo transporto istorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • AutoLiet
    replied
    Kaip dabar taip ir tarpukaryje vyko diskusijos apie viešajį transportą.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Šveicarų firmos Saurer autobusas ("Kauno autobusų" archyvas).

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Kaunas. 1910 m.

    Paskutinis taisė Romas; 2014.11.30, 20:44. Priežastis: Kopija iš temos "Viešojo transporto istorija"

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Iš "Kauno autobusai" archyvo.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    AB "AUTO" autobusas (iš "Kauno autobusai" archyvo).

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Parašė jRamke Rodyti pranešimą
    Nu va, chebryte, puiki proga pradėti sudarinėti naują sąrašą: yra garažo numeris, yra ir valstybinis. O antroje nuotraukoje jis dar net nestandartizuotas...
    Ačiū Autoliet. Čia Šančiai?
    Taip, tai Šančiai.
    Paskutinis taisė AutoLiet; 2010.11.21, 10:12.

    Komentuoti:


  • jRamke
    replied
    Nu va, chebryte, puiki proga pradėti sudarinėti naują sąrašą: yra garažo numeris, yra ir valstybinis. O antroje nuotraukoje jis dar net nestandartizuotas...
    Ačiū Autoliet. Čia Šančiai?

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Kauno Mercedes Benz OP 3750D prieš II pasaulinį karą. ("Kauno autobusai" archyvas)



    Toks pats Kauno Mercedes Benz po karo.
    Paskutinis taisė Romas; 2014.11.30, 19:12. Priežastis: Tarpai tarp nuotraukų

    Komentuoti:


  • jRamke
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    O man atrodo aš aiškiai pasiteiravau. Bet matyt esi per daug pasipūtęs tinkamai atsakyti.
    amiko, tamstos atsakymas - ne itin korektiškas, kolegos atžvilgiu. O problemėlė, mano manymu ta, kad Autoliet apie VT žino irgi daug. Na, pats irgi beveik profesorius tuo klausimu. Nieks ir nenori paneigti.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė dr. Rodyti pranešimą
    Žmonių seniai pastebėta, kad pilnatis veikia kai kuriuos žmones. Ypač tuos, kuriems moralinės nuostatos leidžia kitus viešai apšaukti vagimis.
    Galima daryti prielaidą, kad nuotrauka vogta, jei komentatorius vengia pateikti šaltinį. Kaip matome, po šiandienos AutoLiet savo komentarus apsitvarkė.
    Parašė Linas Rodyti pranešimą
    Kam čia priekabiauti prie kiekvienos nuotraukos? Lyg jos būtų naudojamos prabangiam albumui leisti, iš kurio kažkas krautųsi milijonus.
    Įstatymas aukščiau tavo interpretacijų

    Komentuoti:


  • dr.
    replied
    Parašė Linas Rodyti pranešimą
    Kam čia priekabiauti prie kiekvienos nuotraukos? Lyg jos būtų naudojamos prabangiam albumui leisti, iš kurio kažkas krautųsi milijonus.
    Žmonių seniai pastebėta, kad pilnatis veikia kai kuriuos žmones. Ypač tuos, kuriems moralinės nuostatos leidžia kitus viešai apšaukti vagimis.

    Komentuoti:


  • Linas
    replied
    Kam čia priekabiauti prie kiekvienos nuotraukos? Lyg jos būtų naudojamos prabangiam albumui leisti, iš kurio kažkas krautųsi milijonus.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Man atrodo aiškiai parašiau iš kur gavau.
    O man atrodo aš aiškiai pasiteiravau. Bet matyt esi per daug pasipūtęs tinkamai atsakyti.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    O kartais nuotraukos ne iš Kauno m. savivaldybės archyvo? Ar turi leidimą jas publikuoti? Su archyvinėmis nuotraukomis reikėtų atsargiau elgtis.
    Man atrodo aiškiai parašiau iš kur gavau.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Kaunas (iš "Kauno autobusai" archyvo).
    Atvaizdas

    Atvaizdas
    O kartais nuotraukos ne iš Kauno m. savivaldybės archyvo? Ar turi leidimą jas publikuoti? Su archyvinėmis nuotraukomis reikėtų atsargiau elgtis.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Kaunas (iš "Kauno autobusai" archyvo).
    Paskutinis taisė AutoLiet; 2011.01.13, 13:38.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Dar kelios nuotraukos iš konkės laidotuvių.



    Paskutinis taisė AutoLiet; 2012.07.26, 08:44.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Kauno autobusų stotyje neseniai atnaujino fotografijų ekspoziciją. Dabar eksponuojamos tarpukario Kauno transporto nuotraukos. Ne tik autobusų, bet ir siaurojo geležinkelio, tramvajaus nuotraukos, nuotraukos su automobiliais.

    Komentuoti:


  • jRamke
    replied
    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Kaunas, Ž. Šančiai
    Atvaizdas

    Turistai Kaune
    Atvaizdas
    Viršutinė nuotrauka - ne Šančiai. Žiū - maršrutas ant autobuso: "Apygardos teismas - Vilijampolė.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Kaunas

    Turistai Kaune
    Paskutinis taisė AutoLiet; 2010.09.17, 03:51.

    Komentuoti:

Working...
X