Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] VT maršrutų tinklo pertvarka

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mettal
    replied
    Aš asmeniškai būčiau prieš tokį užsukimą, nes Didlaukio ir Baltupio gatvių danga yra labai prastos būklės ir ten greitasis autobusas tikrai išbarstys viską, ko dar neišbarstė atkarpose tarp Giedraičių ir Žalgirio stotelių bei ties Santariškių stotele. Be to, tai tik pailgintų kelionės trukmę iš Jeruzalės ir Santariškių link centro.

    Komentuoti:


  • KitoksBrolis
    replied
    Tai kaip manote, ar verta 1G leisti pro Baltupius, ar ne?

    Komentuoti:


  • Mettal
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Iš kur tokia informacija, kad 1g gali varyt per Didlaukio, Ateities gatvę nuo rugsėjo?
    Tai ne informacija, žmogus tiesiog daro prielaidą

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    Man atrodo, kad nuo rugsėjo 1 dienos 1G turėtų važiuoti pasikeitusia trasa "Stotis - Kalvarijų g. - Baltupiai - Santariškės". Užsukimui į Baltupius galima skirti 5 minutes, to užteks su kaupu. Toks dalykas tikrai išeis į naudą vien dėl Baltupių studentų. Stotų šiose stotelėse: Santariškių žiedas, Vaikų ligoninė, Santariškės, Jeruzalė, Ateities, Didlaukio, Baltupio ir toliau senąja trasa. Tada galima būtų 87 trumpinti "Vanaginė - Santariškės".
    Iš kur tokia informacija, kad 1g gali varyt per Didlaukio, Ateities gatvę nuo rugsėjo?

    Komentuoti:


  • Maxas
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Beje, gal kas nors paaiškinsit kodėl 3G daro kilpą pro Konstitucijos pr. ir Žaliąjį tiltą užuot važiavęs kaip jo pirmtakas 6 tiesiai pro Geležinio vilko tiltą ir Goštauto g.? Aš taip lyg suprasčiau, kad į greitųjų maršrutų funkcijas važinėjimas kilpom lyg ir neįeina. Ar čia tiesiog kažkoks savivaldybės klerkas Fabuose gyvendamas pasipaišė taip, kad patogiau į darbą būtų važiuot?
    Daugiau žmonių važiuoja į centrą, nei į oro uostą, didesni srautai

    Komentuoti:


  • pliumbum
    replied
    3G vietoj buvusio 6 man tikrai palaima, gyvenant Ukmergės g. prie Senukų. Iš/į oro uostą puikiai galima nuvažiuoti, kas seniau buvo absoliučiai sunkiai įmanoma, ir ant Žaliojo tilto (kur pastoviai būdavo problema, važiuodavo tik 52A, kartą per valandą). Lyginant su 6, kelionė iki pvz. Lukiškių beveik visiškai nepailgėjo. Tačiau į darbą tarp Lukiškių ir Seimo man vis dar greičiau yra 24, kuris varo visą laiką tiesiai

    O svarbiausias dalykas - tas nuostabus jausmas, kai nežinodamas tiksliai tvarkaraščio eini į stotelę, matai iš tolo nuvažiuojantį tinkamą autobusą, ir sakai sau - nieko tokio, už 5 minučių bus kitas. Seniau gi plaukus nusirauti buvo galima, nes laukti galėdavo reikėti ir 20-25 minutes.

    Komentuoti:


  • KitoksBrolis
    replied
    Man atrodo, kad nuo rugsėjo 1 dienos 1G turėtų važiuoti pasikeitusia trasa "Stotis - Kalvarijų g. - Baltupiai - Santariškės". Užsukimui į Baltupius galima skirti 5 minutes, to užteks su kaupu. Toks dalykas tikrai išeis į naudą vien dėl Baltupių studentų. Stotų šiose stotelėse: Santariškių žiedas, Vaikų ligoninė, Santariškės, Jeruzalė, Ateities, Didlaukio, Baltupio ir toliau senąja trasa. Tada galima būtų 87 trumpinti "Vanaginė - Santariškės".

    Komentuoti:


  • Blaze
    replied
    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Nes greitųjų maršrutų funkcija- važiuoti ten, kur dideli keleivių srautai. O poreikis važiuoti iš Fabijoniškių ir Šeškinės pro Žaliąjį tiltą ir Konstitucijos pr. tikrai yra. Žaliasis tiltas- nes vienas pagrindinių persėdimo taškų mieste. Konstitucijos pr. - nes daug ten dirbančių žmonių. Tas pats ir su Oro uostu- iš ten tikrai yra keleivių, kuriems reikia iki Žaliojo tilto. Be to, 3G pakeitė iš karto du maršrutus - 2 ir 6, todėl iš dalies turėjo atitikti ir 2-ojo trasą. Esu įsitikinęs, kad dėl nestojimo dalyje stotelių bei didesnio greičio buvę 6-ojo maršruto keleiviai labai nepraloš dėl važiavimo pro Žaliąjį tiltą.
    Kol dar buvo tvarkaraščiai palyginau 6-ą su 3G. Pagal juos iš Fabijoniškių su 3G iki Čiurliono st. 4 minutėmis greičiau. Nors realiai, turbūt, vėluoja.
    Nuo Čiurliono į Fabijoniškes 4 minutėmis greičiau važiuodavo 6-as.

    Taip, kad nors autobusas važiuoja greitai, bet kelionė ne ką patrumpėjo. Ji pailgėjo tiems, kam reikiamoje stotelėje 3G nesustoja. Atsižvelgiant į keleivių srautą atkarpoje Ukmergės g.-Naujamiestis per piką, jo metu 6-as galėtų važinėti (galbūt su pakoreguota trasa, kad mažiau dubliuotų 3G).

    Komentuoti:


  • Vilnietizz
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Beje, gal kas nors paaiškinsit kodėl 3G daro kilpą pro Konstitucijos pr. ir Žaliąjį tiltą užuot važiavęs kaip jo pirmtakas 6 tiesiai pro Geležinio vilko tiltą ir Goštauto g.? Aš taip lyg suprasčiau, kad į greitųjų maršrutų funkcijas važinėjimas kilpom lyg ir neįeina. Ar čia tiesiog kažkoks savivaldybės klerkas Fabuose gyvendamas pasipaišė taip, kad patogiau į darbą būtų važiuot?
    Nes greitųjų maršrutų funkcija- važiuoti ten, kur dideli keleivių srautai. O poreikis važiuoti iš Fabijoniškių ir Šeškinės pro Žaliąjį tiltą ir Konstitucijos pr. tikrai yra. Žaliasis tiltas- nes vienas pagrindinių persėdimo taškų mieste. Konstitucijos pr. - nes daug ten dirbančių žmonių. Tas pats ir su Oro uostu- iš ten tikrai yra keleivių, kuriems reikia iki Žaliojo tilto. Be to, 3G pakeitė iš karto du maršrutus - 2 ir 6, todėl iš dalies turėjo atitikti ir 2-ojo trasą. Esu įsitikinęs, kad dėl nestojimo dalyje stotelių bei didesnio greičio buvę 6-ojo maršruto keleiviai labai nepraloš dėl važiavimo pro Žaliąjį tiltą.

    Komentuoti:


  • grustnyj
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Beje, gal kas nors paaiškinsit kodėl 3G daro kilpą pro Konstitucijos pr. ir Žaliąjį tiltą užuot važiavęs kaip jo pirmtakas 6 tiesiai pro Geležinio vilko tiltą ir Goštauto g.? Aš taip lyg suprasčiau, kad į greitųjų maršrutų funkcijas važinėjimas kilpom lyg ir neįeina. Ar čia tiesiog kažkoks savivaldybės klerkas Fabuose gyvendamas pasipaišė taip, kad patogiau į darbą būtų važiuot?
    Tiesiog Žaliasis tiltas strategiška vieta, kurioje labai daug persėdimų galimybių.

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Beje, gal kas nors paaiškinsit kodėl 3G daro kilpą pro Konstitucijos pr. ir Žaliąjį tiltą užuot važiavęs kaip jo pirmtakas 6 tiesiai pro Geležinio vilko tiltą ir Goštauto g.? Aš taip lyg suprasčiau, kad į greitųjų maršrutų funkcijas važinėjimas kilpom lyg ir neįeina. Ar čia tiesiog kažkoks savivaldybės klerkas Fabuose gyvendamas pasipaišė taip, kad patogiau į darbą būtų važiuot?

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
    Mikriukai šiandien jau buvo išgaudyti >>> http://www.alfa.lt/straipsnis/151432...3-07-02_14-37/
    Bet, naujas konkursas privatiems vežėjams... >>> http://www.15min.lt/naujiena/verslas...uje-667-349998.
    Mikrobus ir privačius autobusu įtrauks į sistemą, atiduodami kelis maršrutus tik laikotarpiui, kol VVT įsigis daugiau savo autobusų ir mikrobų. Tačiau ar neatsitiks taip, kad savų autobusų nebus pakankamai įsigyta, o privatūs mikrobai ir autobusai liks sistemoje neapibrėžtam laikui.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė brunikas Rodyti pranešimą
    kad ir lietuvos edukologijos universitetas ir iškart už jo sąjūdžio kelias
    Sąjūdžio kelyje 3GRA sustoja, bet nesustoja reikalingoje (mano nuomone) "Operos ir beleto teatro" stotelėje.

    Komentuoti:


  • SPX
    replied
    Parašė brunikas Rodyti pranešimą
    Sveiki,

    Šitą forumą seku jau seniai, bet tikrai neatlaikė nervai nuo tokių kaip vilnietizz, creatium (kurie kaip kokie žurnalistai) tik savo nuomuonę turėdami (arba būdami suinteresuoti) liaupsina viešojo transporto reformą.
    Man įdomu ar JŪS visais maršrutais esate pravažiavę ir teigiate, kad viskas gerai. Man nėra sunku pelipti ir t. t. bet kai yra kad greitieji autobusai stoja kur nereikia, o kur nereikia prašvilpia tai didžiausia nesamonė, reforma padaryta visiškai neįsigilinus ir t.t tad VILNIETIZZ, CREATIUM, PILAITIS NEŠAUKIT ČIA KAD VISKAS GERAI, O PRIVALUMUS IR MINUSUS IŠDĖSTYKIT KONKREČIAI.

    P.s taip dauguma žmonių nesėdi prie interneto ir nežiūri televizorių bei nesidomi spauda, tad nerėkit kad viskas buvo labai viešinama (čia jųs tik save matot ir teigiat, kad viskas buvo padaryta), viešinimas turėjo būti kitoks kad ir autobusų stotelių stenduose... t.y tik mano asmeninė nuomonė
    Tai tik dar kartą įrodo, kad visuomenė žiūri tik į vieną tašką (gal varnas šaudo) - aplinka jiems neįdomi. Vat kodėl tada kaimo bobutės greičiau viską sužino, nei internautai? Jeigu žmogui tikrai kažkas įdomu ir nenusispjaut, tai jis tikrai paklaus aplinkinių ir nereikės jokio interneto.

    Komentuoti:


  • grustnyj
    replied
    Parašė Edvard Rodyti pranešimą
    "Pensininkų problema" Ne tik "pensininkų" ir "blondinių" mačiau su tokiom problemom.
    Dėl "blondinių" - teko pastebėti, kad jauni žmonės turi tik vieną klausimą: "Ką, jau 3.50 lt bilietas? Tuoj surasiu pinigų...". Nesusipratimų su maršrutais kol kas neturi arba tokių vienetai.

    Komentuoti:


  • Edvard
    replied
    "Pensininkų problema" Ne tik "pensininkų" ir "blondinių" mačiau su tokiom problemom.

    Komentuoti:


  • Resutas
    replied
    Informuota tikrai buvo daug ir įvairiuose vietose. Gal kažkur dar papildomai nepakenktų, bet šiuo atžvilgiu padirbėta ganėtinai neblogai.

    Tačiau tikrai yra daug žmonių kurie net negirdėjo apie pokyčius. Pažįstu žmonių kurie kasdien naudojasi VT ir tik pora dienų iki pertvarkos suprato, kad teks išmokti Vilniečio kortelę naudotis.

    Žmonės tūri teisę nesidomėti nieko ir skųstis. Tačiau tai jau jų asmeninės bėdos, kai nežino poto kaip naudotis naujovėmis. Miestas negali stovėti vietoje.

    Komentuoti:


  • Mantas95
    replied
    Mikriukai šiandien jau buvo išgaudyti >>> http://www.alfa.lt/straipsnis/151432...3-07-02_14-37/
    Bet, naujas konkursas privatiems vežėjams... >>> http://www.15min.lt/naujiena/verslas...uje-667-349998.

    Komentuoti:


  • Pilaitis
    replied
    Parašė brunikas Rodyti pranešimą
    kad ir lietuvos edukologijos universitetas ir iškart už jo sąjūdžio kelias
    Niekas neneigia, kad yra kažkokių ''vinių'', bet jos mizerinės.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
    Pensininkų problema, kad nieko nežinojo apie pertvarką. Autobusuose/troleibusuose skelbta, laikraščiai apie tai rašė ir net buvo pateikti pasikeitimai, cilindruose ir buvo parašyta, nemokama telefono linija, galiausiai, artimieji tikrai pasakytu. Net nesakau apie tai, kad apie 10 procentų pensininkų turi kompiuterius.
    Galėjo ant to pačio 2 autobuso užklijuoti didelę reklamą:
    "Dėmesio - miesto VT pertvarka! Šito maršruto nebebus, bus patogesnis - G3" (lietuvių, rusų, lenkų ir anglų k.)
    O nuo liepos 1 d. pakeisti: "Vilniečiai ir miesto svečiai, naudokitės greitaisias autobusais!"

    Komentuoti:

Working...
X