Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bilietai nuo sausio 1 d. Jeigu 1 euro vertės bilietas bus perkamas už litus, jis kainuos 3,45 Lt

    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Buvau Vilniuje (Foto bus rytoj gal...) ir pamačiau turbut neįmanoma dalyka. Vakare gryžtant namo užmačiau viena Citaro autobusa su patrumpintomis durimis ir man regis (jai gerai pamačiau) tai buvo 157!
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Kaip su patrumpintomis durimis? Jei tu apie tai, kad jos perdarytos iš ''slystančių'' į paprastas, tai du žodžiai - neseki temos.

        Comment


          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
          Buvau Vilniuje (Foto bus rytoj gal...) ir pamačiau turbut neįmanoma dalyka. Vakare gryžtant namo užmačiau viena Citaro autobusa su patrumpintomis durimis ir man regis (jai gerai pamačiau) tai buvo 157!
          Citaro Nr. 155 vidurinių durų perdarymas buvo aptartas prieš mėnesį. Galbūt, tą patį ir matėte? Arba "neįmanomas dalykas" įgyvendintas jau nebe vieninteliame autobuse

          Comment


            Galbūt kas nors iš labiau nusimanančių viešojo transporto entuziastų galėtų paaiškinti šią situaciją ?
            Aptikta naujametinę naktį, apie ~23:30h. Juk tokiu laiku joks viešasis transportas Naujuosiuose Verkiuose nevažinėja, naktinis autobusas taip pat. Jeigu tai koks nors specialus maršrutas, tai kodėl jis važinėja kaip 88 maršrutas ? Juk specialiesiems maršrutams kaip ir neturėtų būti būtinybės jungtis prie borto kompiuterio...

            Comment


              Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
              Galbūt kas nors iš labiau nusimanančių viešojo transporto entuziastų galėtų paaiškinti šią situaciją ?Atvaizdas

              Aptikta naujametinę naktį, apie ~23:30h. Juk tokiu laiku joks viešasis transportas Naujuosiuose Verkiuose nevažinėja, naktinis autobusas taip pat. Jeigu tai koks nors specialus maršrutas, tai kodėl jis važinėja kaip 88 maršrutas ? Juk specialiesiems maršrutams kaip ir neturėtų būti būtinybės jungtis prie borto kompiuterio...
              22:41 iš st. Naujieji Verkiai yra 35 maršrutas link Ožkinių. Greičiausiai e.sistemoje nebuvo 35, tai įvedė 88 maršrutą, kad galėtų dirbti.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Na ką, pagal tai, kas buvo žadėta praeitais metais, nuo šiandienos jau nė viena Karosa neturėtų išvažiuoti į maršrutus. Įdomu, ar taip bus iš tikrųjų. Karosas turėjo pakeisti 20 pirktų ir 26 nuomuojami triašiai autobusai. Su nuoma, panašu, šiai dienai jau turėtų būti viskas (arba beveik viskas) tvarkoj, tačiau nupirkta tik 10 Neoplanų, apie kitus 10 autobusų nieko neaišku (na, bent jau pagal tai, kas buvo skelbta šiame forume). Taigi, jeigu nuo šiandienos jau iš tikrųjų maršrutuose nepasirodys nė viena Karosa, manau, galima tikėtis dažniau pamatyti dviašius autobusus ten, kur turėtų dirbti triašiai.

                Comment


                  Tai kad šiandien jau 12, 16, 19 maršrutuose važiuoja dviašiai autobusai.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                    22:41 iš st. Naujieji Verkiai yra 35 maršrutas link Ožkinių. Greičiausiai e.sistemoje nebuvo 35, tai įvedė 88 maršrutą, kad galėtų dirbti.
                    Tai čia 22:41, o mano "radinys" užfiksuotas 23:47, kuomet Naujuosiuose Verkiuose viešasis transportas jau nevažinėja.

                    Comment


                      Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                      Na ką, pagal tai, kas buvo žadėta praeitais metais, nuo šiandienos jau nė viena Karosa neturėtų išvažiuoti į maršrutus. Įdomu, ar taip bus iš tikrųjų. Karosas turėjo pakeisti 20 pirktų ir 26 nuomuojami triašiai autobusai. Su nuoma, panašu, šiai dienai jau turėtų būti viskas (arba beveik viskas) tvarkoj, tačiau nupirkta tik 10 Neoplanų, apie kitus 10 autobusų nieko neaišku (na, bent jau pagal tai, kas buvo skelbta šiame forume). Taigi, jeigu nuo šiandienos jau iš tikrųjų maršrutuose nepasirodys nė viena Karosa, manau, galima tikėtis dažniau pamatyti dviašius autobusus ten, kur turėtų dirbti triašiai.
                      Tai, kad 42 Karosa markės autobusų detalėms yra paskelbtas konkursas

                      Autobusų Karosa atsarginės dalys
                      Pirkimo objektas - autobusų Karosa atsarginės dalys.

                      https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...441&LID=267689
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                        Tai čia 22:41, o mano "radinys" užfiksuotas 23:47, kuomet Naujuosiuose Verkiuose viešasis transportas jau nevažinėja.
                        Važinėja tik tuo atveju jeigu būna sugedęs paskutinio reiso autobusas, tada važiuoja rezervas.
                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                        Comment


                          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                          Na ką, pagal tai, kas buvo žadėta praeitais metais, nuo šiandienos jau nė viena Karosa neturėtų išvažiuoti į maršrutus. Įdomu, ar taip bus iš tikrųjų. Karosas turėjo pakeisti 20 pirktų ir 26 nuomuojami triašiai autobusai. Su nuoma, panašu, šiai dienai jau turėtų būti viskas (arba beveik viskas) tvarkoj, tačiau nupirkta tik 10 Neoplanų, apie kitus 10 autobusų nieko neaišku (na, bent jau pagal tai, kas buvo skelbta šiame forume). Taigi, jeigu nuo šiandienos jau iš tikrųjų maršrutuose nepasirodys nė viena Karosa, manau, galima tikėtis dažniau pamatyti dviašius autobusus ten, kur turėtų dirbti triašiai.
                          Kaip važinėjo, taip ir važinėja. Teko užmatyti šiandien:
                          1G 370.
                          Karosiniam 2G maršrute - 123,257,396,414.

                          Comment


                            Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                            Galbūt kas nors iš labiau nusimanančių viešojo transporto entuziastų galėtų paaiškinti šią situaciją ?Atvaizdas

                            Aptikta naujametinę naktį, apie ~23:30h. Juk tokiu laiku joks viešasis transportas Naujuosiuose Verkiuose nevažinėja, naktinis autobusas taip pat. Jeigu tai koks nors specialus maršrutas, tai kodėl jis važinėja kaip 88 maršrutas ? Juk specialiesiems maršrutams kaip ir neturėtų būti būtinybės jungtis prie borto kompiuterio...
                            Padarykite savo albumą viešu - dabar niekas be jūsų nemato tų atvaizdų.
                            Tai ką jūs matėte, yra 208 specialiu maršrutu dirbęs Fiat Ducato po pamainos 88 dieniniame maršrute. Retas atvejis, kai šis maršrutas važiuoja toliau už Jeruzalę. Vairuotojai įjungia bet kokį (dažniausiai paskutinį įvestą) maršrutą tik tam, kad visada prieš save matytų laiką.

                            Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                            apie kitus 10 autobusų nieko neaišku (na, bent jau pagal tai, kas buvo skelbta šiame forume).
                            Nupirkta 10 Neoplan, išsinuomota papildomai dar 12 Mercedes-Benz ir 10 Berkhof. Iš pastarųjų dirba mažiausiai 4. Panašu, kad konkursas dar 10 ilgų pirkimui - neįvyko. Apie jį išties nėra jokių žinių.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Klausimas, ar dabar ant bilietų pirktu pas vairuotoją kaina yra parašyta ir litais ir eurais?

                              Comment


                                Eurais.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Čia mitas ar iš tiesų yra svarstoma apie 7G ir 8G maršrutus?
                                  Aviate, navigate, communicate

                                  Comment


                                    Šaltinį galima sužinot apie planuojamus maršrutus? Gal kažkuris iš paprastų taps G?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Neoficialus šaltinis, tiesiog nugirdos iš asmenų, kurie dirba su tuo. Todėl norėjau ir pasitikslint gal žinot ar čia tik kalbos ar kažkas realaus ir kokie maršrutai tuomet galėtų tapti greitaisiais?
                                      Aviate, navigate, communicate

                                      Comment


                                        Gal žinote kokiomis trasomis tai planuojama? Taip taptų daug aiškiau.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X