Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Autobusai ЛАЗ / LAZ Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Al1
    replied
    Baltarusijoje LAZų jau nėra tiek daug kiek Ukrainoje. Juk 695 serija vis dar gaminama. Tik dabar jau DAZ'e:
    http://4759.ua.all.biz

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Kad pamatyti dar eksploatuojamus LAZ'us toli važiuoti nereikia. Užtenka vizos į Gudiją ir autobuso bilieto iki didesnės gyvenvietės, kurioje yra autobusų stotis. Pavyzdžiui, Slonim, Lyda, kuriose nemažai šių autobusų būna.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    O turistas kartais neturejo Ural'o motoro?
    Uralas buvo su ZIL varikliu. Ne, autobusams buvo gaminama speciali variklio versija, o ne sunkvežiminė, nors ir unifikuota su sunkvežimių varikliais.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Telšių miesto Ikaruso jau nebėra. Pernai jau nebevažinėjo. O LAZais pasivažinėti galima Ukrainoje. Tiesa, jie jau bus kiek modernesni, kai kurie su dyzeliniais varikliais.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    O turistas kartais neturejo Ural'o motoro?

    Komentuoti:


  • Robitt
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Tas pats LAZ'as dar Kaune. Fotografavau 2007-06-05 beveik pries 5metus

    Atvaizdas



    Beje man LAZ'ai irgi nostalgija. 695(H) neptiko, o Turist'as Tiesa iki Ikarus'u jiems buvo toli..
    Radai ką lyginti: "Ikarus" ir "LAZ". Laz varikliai buvo benzininiai, o "Ikarus" - dyzeliniai. Tačiau ir man LAZ sukelia nostalgiją, va, kad dar būtų kuris išlaikytas važiuojantis. Šiaip, gal ne į temą, bet ar yra kur pasaulyje autobusų muziejus?

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Tas pats LAZ'as dar Kaune. Fotografavau 2007-06-05 beveik pries 5metus




    Beje man LAZ'ai irgi nostalgija. 695(H) neptiko, o Turist'as Tiesa iki Ikarus'u jiems buvo toli..

    Komentuoti:


  • Robitt
    replied
    Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
    Seniai turejo buti si tema,nes daugelis nuotrauku jau sukelta i "VIESOJO TRANSPORTO ISTORIJA",bet jei ji bus papuliari ,sulau tokiu atveju apjunkti visus:
    LAZ-695B,E,M.N
    LAZ-697M,N,R
    LAZ-699A,N,R..........
    Visiškai tam pritariu. na aš asmeniškai pagalvojau: yra tema apie "Ikarus' autobusus, o kodėl nėra temos apie LAZ autobusus, kurie be abejo buvo plačiai naudojami tiek Lietuvoje, tiek buvusioje Sovietų sąjungoje. Na ir sukūriau temą Pavadinimą reiktų paredaguoti tik

    Komentuoti:


  • Robitt
    replied
    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Tai kad nėra važiuojančio Telšių AP Ikaruso. O LAZ'us 699R dar ir prie ES eksploatavo Zarasų AP, Vilkaviškio AP, Pakruojo AP (695 N) iki 2010 m.
    Ikarus miestinius autobusus, Telšių AP tikrai eksploatavo iki 2010 metų tikrai. Pats iki to laiko gyvenau Telšiose, ir kartais tekdavo jais važiuoti. Dėja, kolegos, įkelti dabar eksploatuojamų Ikarus negaliu, nes esu ne Lietuvoje, o Ispanijoje.
    Paskutinis taisė Robitt; 2012.06.04, 22:10.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Tai kad nėra važiuojančio Telšių AP Ikaruso. O LAZ'us 699R dar ir prie ES eksploatavo Zarasų AP, Vilkaviškio AP, Pakruojo AP (695 N) iki 2010 m.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Toks baltas sviesia melynas kaip trecioj foto vazinedavo 14 marsrutu kokiais 1995m., atsimenu man jis labai patikdavo, nes ziema labai silta budavo ir sedynes labai minkstos buvo.
    Butu fantastika pamatyt butent to 14 marsruto nuotrauka, tokianostalgija apeme
    Beje kode lsi marsruta uzdare? Nes dubliavosi?

    Komentuoti:


  • WastedYears
    replied
    LAZ-699 Karo muziejuje Vilniaus skyriuje

    Komentuoti:


  • ROKISKIS
    replied
    PAGAL VALST.NR.KURIE BUVO ISDAVINEJAMI 1963 m.

    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
    ЛАЗ 695E Klaipėdoje. Metų nežinau, bet manau, kad apie 1970.
    Atvaizdas


    Nuotraukos autorius B. Aleknavičius
    Šaltinis

    Komentuoti:


  • ROKISKIS
    replied
    Gerb.kolega jei gali nufotkink ta Ikarus autobusa ir idek i musu tema "IKARUS LIETUVOJE"

    Parašė Robitt Rodyti pranešimą
    na nebežinau metų, tačiau Telšių Autobusų parkas turėjo keletą tu LAZ 695 n, ir 699. Pamenu, berods 2000 metais, tėvukas tvarkė archyvus ten (Dokumentų paruošimas archyvavimui), ir aš jo laukdamas, vaikštinėjau po AP kiemą. Stovejo ten LAZ 699 ir LAZ695N. (numerių jau nebuvo, jau matyt išregistruoti jie buvo). koks jų likimas - nežinau, greičiausiai į metalo laužą išvežė. ir šomis dienomis Telšiuose mieste tebesivažinėja Ikarus, o LAZ nebėra eksploatuojami. pamenu, kad kursuodavo autobusas Telšiai-Luokė-Upyna. Ir dažniausiai pasitaikydavo LAZ 695N. Na o aš esu kilęs iš Luokės, ir kai mokiausi mokykloje, iš apylinkės užsisakydavom autobusą PAZ672M. Ilgus metus tas autobusas tarnavo Luokės apylinkei. ne taip senai, jį nurašė dėl senumo ir benzino didelių sąnaudų.

    Komentuoti:


  • ROKISKIS
    replied
    Seniai turejo buti si tema,nes daugelis nuotrauku jau sukelta i "VIESOJO TRANSPORTO ISTORIJA",bet jei ji bus papuliari ,sulau tokiu atveju apjunkti visus:
    LAZ-695B,E,M.N
    LAZ-697M,N,R
    LAZ-699A,N,R..........

    Komentuoti:


  • Denis_Simonov
    replied
    Parašė Robitt Rodyti pranešimą
    na nebežinau metų, tačiau Telšių Autobusų parkas turėjo keletą tu LAZ 695 n, ir 699.
    Viename kaime, šalia Vilniaus miesto, dar iki šiol stovi 2 LAZ 699 ir daug kitos įdomios technikos.

    Komentuoti:


  • Robitt
    replied
    na nebežinau metų, tačiau Telšių Autobusų parkas turėjo keletą tu LAZ 695 n, ir 699. Pamenu, berods 2000 metais, tėvukas tvarkė archyvus ten (Dokumentų paruošimas archyvavimui), ir aš jo laukdamas, vaikštinėjau po AP kiemą. Stovejo ten LAZ 699 ir LAZ695N. (numerių jau nebuvo, jau matyt išregistruoti jie buvo). koks jų likimas - nežinau, greičiausiai į metalo laužą išvežė. ir šomis dienomis Telšiuose mieste tebesivažinėja Ikarus, o LAZ nebėra eksploatuojami. pamenu, kad kursuodavo autobusas Telšiai-Luokė-Upyna. Ir dažniausiai pasitaikydavo LAZ 695N. Na o aš esu kilęs iš Luokės, ir kai mokiausi mokykloje, iš apylinkės užsisakydavom autobusą PAZ672M. Ilgus metus tas autobusas tarnavo Luokės apylinkei. ne taip senai, jį nurašė dėl senumo ir benzino didelių sąnaudų.
    Paskutinis taisė Robitt; 2012.06.04, 17:30.

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    "Kauno Autobusų" paskutiniai (berods keturi gale buvo likę) važinėjo 14-uoju maršrutu iki jo uždarymo, turbūt apie kokius ~1998 metus.

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Parašė Taut. Rodyti pranešimą
    Šiaip labai prasti autobusai buvo, dažnai žmonės gale sėdintys smalkėmis apsinuodydavo. Na bet vis tiek, savotiška egzotika, įdomu būtų dabar tokiu pravažiuoti. Pasak, berods, A|1 fotoreportažų, tai dar vienas veikiantis yra kažkur Sudūvoje, tik nepamenu, Vilkaviškyje, Šakiuose ar dar kažkuriame visų aukštesniųjų jėgų užmirštame kampe.
    Šakių autobusų parke toks tikrai stovi....

    Komentuoti:


  • Denis_Simonov
    replied
    Kiek žinau, paskutinis "Vilniaus autobusų parko" LAZ 695H atrodo, dirbo iki 1996 prieš Karosų pirkimą.

    Komentuoti:

Working...
X