Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet galėtų užsiimti. Jei yra galimybė turėti mažiau atbulinių sėdynių. Gal tokiu atveju reiktų aukoti vietų skaičių?

    O atbulomis nemiorė, nes negalintys ten sėdėti tiesiog stovi.

    Comment


      Nėra didelės tragedijos. Jeigu kažkas negali sedėti atbulomis, tai dar yra 19 sėdynių ''į priekį''. Jau tikrai geriau sėdynių lieka tiek kiek yra, nes ne visi žmonės negali ten sedėti.

      Comment


        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

        bet užtat yra viena ne trumpesnė nei 30 minučių pertrauka privaloma.
        Taip. Ji vadinasi pietu pertrauka.

        Per darbo dieną (pamainą) darbuotojui suteikiamos fiziologinės pertraukos pagal darbuotojo poreikį ir specialios pertraukos, dirbant lauko sąlygomis (lauke arba nešildomose patalpose), profesinės rizikos sąlygomis, taip pat dirbant sunkų fizinį ar didelės protinės įtampos reikalaujantį darbą;

        2) ne vėliau kaip po penkių valandų darbo darbuotojams turi būti suteikta pietų pertrauka, skirta pailsėti ir pavalgyti. Šios pertraukos trukmė negali būti trumpesnė negu trisdešimt minučių

        Comment


          Ar tiesa, kad Kaune atvaryti jau 5 nauji troleibusai?

          Comment


            Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą
            Ar tiesa, kad Kaune atvaryti jau 5 nauji troleibusai?
            Kiek man teko girdėti, tai taip. Iki rugsėjo turi penki (galbūt ir daugiau) į liniją išvažiuoti.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą
              Ar tiesa, kad Kaune atvaryti jau 5 nauji troleibusai?
              Kolkas tik 3.
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą
                Ar tiesa, kad Kaune atvaryti jau 5 nauji troleibusai?
                Įdomu, kokiu būdu juos atvaro?
                Ant tralo, buksyruoja, ar savo eiga?

                Comment


                  Standžia vilktimi tiesiai iš gamyklos

                  Comment


                    Parašė zn76 Rodyti pranešimą

                    Įdomu, kokiu būdu juos atvaro?
                    Ant tralo, buksyruoja, ar savo eiga?
                    Ant negabaritinės priekabos atveža.
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Parašė zn76 Rodyti pranešimą

                      Įdomu, kokiu būdu juos atvaro?
                      Ant tralo, buksyruoja, ar savo eiga?
                      Aišku kad savo eiga, į saloną akumuliatoriu prikrauna ir važiuoja
                      Paskutinis taisė Kau80; 2019.08.18, 12:28.

                      Comment


                        Parašė vilijampolietis Rodyti pranešimą
                        Standžia vilktimi tiesiai iš gamyklos
                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        Ant negabaritinės priekabos atveža.
                        Parašė Kau80 Rodyti pranešimą
                        Aišku kad savo eiga, į saloną akumuliatoriu prikrauna ir važiuoja
                        Štai atsakė 3 žmonės, ir visi skirtingai.
                        Troleibusų transportavimo tema liko neatskleista.

                        Comment


                          Na forume jau kazkada buvo foto su dabartiniais Kauno salotiniais soliariais is geležinkelio stoties. Kaip supratau atkeliavo gelezinkeliu

                          Comment


                            Parašė vilijampolietis Rodyti pranešimą
                            Na forume jau kazkada buvo foto su dabartiniais Kauno salotiniais soliariais is geležinkelio stoties. Kaip supratau atkeliavo gelezinkeliu
                            Iš kur tu tokias nesąmones ištraukei? Atveža su tralu, pats dar mačiau parke vilkiką su negabaritine.
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Su tralu ir iš stoties atveža. Klausimas - iš Lenkijos veža tralu ar geležinkeliu iki Šeštokų?

                              Comment


                                Tai aišku, kad iš gamyklos. Kas per klausimai???

                                Comment


                                  Klausimai logiški. Ukrainoje mačiau, kaip naujus dvigubus Bogdanus iš Lucko į Kijevą tempia sunkvežimis. Ne ant tralo, o tempia su standžia jungtimi. Iš Lenkijos galima ir atvežti geležinkeliu. Galima ir ant tralo. Škodas vežė geležinkeliu per Ukrainą ir Baltarusiją.

                                  Comment


                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Klausimai logiški. Ukrainoje mačiau, kaip naujus dvigubus Bogdanus iš Lucko į Kijevą tempia sunkvežimis. Ne ant tralo, o tempia su standžia jungtimi. Iš Lenkijos galima ir atvežti geležinkeliu. Galima ir ant tralo. Škodas vežė geležinkeliu per Ukrainą ir Baltarusiją.
                                    Nelogiskas(Sorry) Yra specialus tralai,kam vilkti ? Tralu daug greiciau ,pigiau ir SAUGIAU Traukiniu irgi ne, skiriasi musu begiai - reiktu perkrovineti

                                    Comment


                                      Paklausk ukrainiečių. O kas dėl perkrovimo, tai galima geležinkeliu iki Šeštokų, o paskui jau perkrauti ant tralo. Būtų vykdoma normali transporto politika, tai jokių troleibusų tralais niekas nevežiotų, nes užkemšami keliai negabaritiniais kroviniais, kuriuos galima gabenti geležinkeliu.
                                      Paskutinis taisė Al1; 2019.08.19, 20:41.

                                      Comment


                                        https://www.youtube.com/watch?v=ScMl7vsBjmU tu rimtai? Sakai , standzia vilkstimi ,judetu greiciau ir keliu neuzkimstu?

                                        Comment


                                          Apie standžią vilktį tai aš tikrai nuoširdžiai pašmaikštavau... Neįsivaizduoju kas tai taip vilktų šimtus kilometrų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X