Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Tai, kad į visokius pakraščius ir dabar vos autobusai pasivelka dar ir stotelėse pastovi. Iš asmeninės patirties Romainių krypties maršrutai.
    3, 23, 31 ir daugelis kitų kažkur po 18 h taip grafikai sugreitinti kad nestojus vos išeina į laiką spėti

    Comment


      „Kauno autobusai“ iš vairuotojų nori padaryti vairuotojais-medžiotojais. Vairuotojas turi būti tik vairuotojas ir jeigu reikia parduoti bilietą. Tie veikėjai iš „Kauno autobusų dvaro“ tegul patys tikrina bilietus ir sau užsidirba algą, bet ne sėdi savo kabinetuose ir vaidina, kad dirba. Po tokių įvykių Kaune keleivių tik mažės.

      Comment


        Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
        „Kauno autobusai“ iš vairuotojų nori padaryti vairuotojais-medžiotojais. Vairuotojas turi būti tik vairuotojas ir jeigu reikia parduoti bilietą. Tie veikėjai iš „Kauno autobusų dvaro“ tegul patys tikrina bilietus ir sau užsidirba algą, bet ne sėdi savo kabinetuose ir vaidina, kad dirba. Po tokių įvykių Kaune keleivių tik mažės.
        Nes jei vairuotojams vienodai bilietu pardavimas tai tada alga ne kažką. Todėl kaip kas stengiasi uždirbti apie 100 daugiau

        Comment


          Savaitgalį teko naudotis žiogo paslauga telefone. Tai iš mano visų atvejų, tik vienas vairuotojas (naujos temsos) paprašė parodyti. Kiti neprašė (kas keista)
          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2019.04.12, 20:30.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Savaitgalį teko naudotis žiogo paslaugą telefone. Tai iš mano visų atvejų, tik vienas vairuotojas (naujos temsos) paprašė parodyti. Kiti neprašė (kas keista)
            bet Vilniaus geresne, tobulesne ir neiseis sukciauti...

            Comment


              Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą

              bet Vilniaus geresne, tobulesne ir neiseis sukciauti...
              Įdomu būtų išgirsti argumentus, kuo m.ticket geresnis už žiogą?
              Aišku kiekvienam pagal skonį, bet Kaune žiogo sistema aišku geresnė (man bent jau taip pasirodė)
              ​​
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Vilniuje sistema tikrai geresnė. Visų pirma nereikia prie vairuotojo žaisti su kodo skenavimu arba skaičiukų įvedimu. Taip pat Vilniuje nėra limito už kiek papildyti savo sąskaitą. Buvau Kaune ir prireikė važiuoti du kartus autobusu, t.y. 0,60+0,60. Bet minimali papildymo suma yra berods trys eurai. Bet aš nežinau kaip greitai aš vėl grįšiu į Kauną, tai kodėl turėčiau padovanoti likusius 1,80, ir dar papildomai įvedinėti savo kortelės duomenis (maža kas)? Paprasčiau pas vairuotoją įsigyti ir tiek. Konkrečiai m.ticket nesinaudoju, bet jau porą mėnėsių važinėju tik su bilietu Trafi ir ten tikrai viskas yra labai aišku. Dar pliusas Vilniuje - galima apmokėti vienu metu už neribotą skaičių žmonių su įvairiomis lengvatomis. O pačiame m.ticket dar ir į kitą telefono numerį gali persiųsti bilietą.
                Kaune yra įdomu su mėnėsiniais bilietais Žioge - jis aktyvuojasi tik kai pasieki tam tikrą sumą. Tai yra patogu, nebus taip, kad nusipirkai mėnėsinį veltui ir permokėjai (pvz. susirgimo atveju).

                Comment


                  Minimali žiogo papildymo suma yra 2€. Kadangi tenka naudoti pilnos kainos bilietus, tai iškart įsimeti 2.1€ ir neskauda galvos
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Automatiškai seną kainą parašiau. Bet jeigu bilietas 0,70, o minimali papildymo suma yra 2 eurai, tai kodėl aš tuos 0,6 turėčiau dovanoti? Kas žino, gal aš į Kauną tik po kokių dešimties metų atvažiuosiu Tai yra nepatogu. Pvz. Londone net pačią plastikinę kortelę galima grąžinti bei pinigus joje.

                    Comment


                      Man patiko Rygoje. Nors tai buvo prieš 4 metus, bet norėčiau, kad ir pas mus taip būtų. Rygoje galima įsigyti plastikinę arba kartoninę korteles. Nežinau kiek kainuoja plastikinė, bet kartoninę duoda veltui. Gerai, kai atvažiuoji kelioms dienoms ir nereikia pirkti plastikinės, kuri tikrai nebus reikalinga. Pasipildėm kartonkę trim dienom ir su visais transportais važinėjom, kiek norėjom.
                      Dar prie to pačio. Rygoj patiko keli dalykai, kurių Lietuvoje nėra. Sustoja autikas ar trolikas stotelėj ( na, tramvajams tai negaliojo ). Jei nėra išlipančių, bet yra įlipančių, transporto duris atidaro tie, kurie laukia stotelėje. Tiesiog paspaudžia mygtuką šalia durų ir durys atsidaro. Jei niekas nei įlipa, nei išlipa, transportas vis tiek sustoja ir pastovi stotelėje.
                      Jei žmonės nori lipti kitoje stotelėje, jie transporto priemonėje paspaudžia mygtukus ir vairuotojas žino kurias duris reikės atidaryti.
                      O labiausiai patiko, kad apie būsimą stotelę pranešama du kartus. Pirmą, kai autobusas pajuda iš stotelės ( sakykim A ), šiek tiek nuvažiuoja, tada pranešama apie būsimą stotelę B. Ir likus gal minutei, gal mažiau iki stotelės B vėl pranešama apie stotelę B. Pas mus, Kaune, beveik visiems išlipus, beuždarant duris, pranešamas stotelės pavadinimas...
                      Keliauju per Lietuvą

                      Comment


                        Parašė Traf Rodyti pranešimą

                        O kas šiuo metu tikrina keleivių bilietus? Tik vairuotojas? Jau ilgą laiką neteko susidurti su kontrolieriais.
                        Nežinau, tik nebematau kontrolierių.
                        Aš irgi anksčiau bijodavau net, nes kontrolieriai dažnai tikrindavo ir galėdavo net įšokti staigiai, kol ne visi žmonės dar ir spėjo susirast ir pasižymėt bilietus.
                        ПТН ПНХ
                        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                        Comment


                          Parašė manometras Rodyti pranešimą
                          Nežinau, tik nebematau kontrolierių.
                          Aš irgi anksčiau bijodavau net, nes kontrolieriai dažnai tikrindavo ir galėdavo net įšokti staigiai, kol ne visi žmonės dar ir spėjo susirast ir pasižymėt bilietus.
                          Yra kontrolė, dažnai su ja susiduriu. Ypač dažnai stovi Sporto stotelėje, link Parodos kalno.

                          Comment


                            Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                            Nuo dabar prasidės daugumos maršrutų vėlavimai nesvarbu ar piko ar ne piko metu. Įvedamas privalomas sustojimas sustojimuose nors niekas nenori išlipt ar įlipti. Ir niekas neaukos savo atsistovėjimo ir pietų meto padengti vėlavimui.
                            Ką tu čia pasakei? Ne vieną dešimtmetį Kaune važinėju ir visada privalomai stodavo visose stotelėse nepriklausomai nuo to ar išlipa kas.
                            Pamenu dar prieš tris metus apie tai šiame forume kalbėjome ir buvo net sakyta, kad fiksuojamos ar atidaromos durys stotelėje (dėl to kartais tekdavo matyti, kad nevisai sustojęs pro stotelę pravažiodamas staigiai atidarydavo-uždarydavo duris).

                            Comment


                              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                              Automatiškai seną kainą parašiau. Bet jeigu bilietas 0,70, o minimali papildymo suma yra 2 eurai, tai kodėl aš tuos 0,6 turėčiau dovanoti? Kas žino, gal aš į Kauną tik po kokių dešimties metų atvažiuosiu Tai yra nepatogu. Pvz. Londone net pačią plastikinę kortelę galima grąžinti bei pinigus joje.
                              Todėl, kad jei nesinaudosi ebilietu, o mokėsi grynais tau du bilietai atsieis lygiai tuos pačius 2 eurus.
                              Taip, akd pasipildęs už 2 eur ir išleidęs 1,40 eur nieko neprarandi lyginant su pirkimu vietoje.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Ką tu čia pasakei? Ne vieną dešimtmetį Kaune važinėju ir visada privalomai stodavo visose stotelėse nepriklausomai nuo to ar išlipa kas.
                                Pamenu dar prieš tris metus apie tai šiame forume kalbėjome ir buvo net sakyta, kad fiksuojamos ar atidaromos durys stotelėje (dėl to kartais tekdavo matyti, kad nevisai sustojęs pro stotelę pravažiodamas staigiai atidarydavo-uždarydavo duris).
                                laikinai buvo panaikintas šitas reikalavimas, kad būtų kaip pasivyti vėlavimą. O dabar nors ir vėluojama 20 minučių vistiek bus privaloma stoti ir taip dar didinti vėlavimą. Tik vienas pliusas jei didesnis vėlavimas negu 30 minučių toks vėlavimas skaitomas kaip nereguliarus maršrutas ir leidžiama viską išjungus nuvažiuoti į tokį sustojimą kuriame nebūtų vėlavimo.

                                Comment


                                  Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                  O dabar nors ir vėluojama 20 minučių vistiek bus privaloma stoti ir taip dar didinti vėlavimą.
                                  Stojimai nedidina vėlavimo, nes stojimų laikai paskaičiuoti teisingai. Jei iš seniau susidaręs 20 min vėlavmas ir likusios stotelės pravažiuojamos įprastu greičiu, gale lieka tas pats 20 min vėlavimas sumoje.

                                  Bet kuriuo atveju man nėra tekę matyti, kad vėluodmas autobusas nestotšų tuščiose stotelėse ar tai būtų dabar, ar 1, ar 2, ar 5 metus atgal (tai yra ir kai buvo ir kai nebuvop tas reikalavimas). Reiškia nereikia išpūtinėti dramblio iš bevei kneegzistavusių situacijų.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Stojimai nedidina vėlavimo, nes stojimų laikai paskaičiuoti teisingai. Jei iš seniau susidaręs 20 min vėlavmas ir likusios stotelės pravažiuojamos įprastu greičiu, gale lieka tas pats 20 min vėlavimas sumoje.

                                    Bet kuriuo atveju man nėra tekę matyti, kad vėluodmas autobusas nestotšų tuščiose stotelėse ar tai būtų dabar, ar 1, ar 2, ar 5 metus atgal (tai yra ir kai buvo ir kai nebuvop tas reikalavimas). Reiškia nereikia išpūtinėti dramblio iš bevei kneegzistavusių situacijų.
                                    Dabar atsirado ir laukimas kol visi susimokes

                                    Comment


                                      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                                      Dabar atsirado ir laukimas kol visi susimokes
                                      Visada pas vairuotoją bilietus galima buvo pirkti ir visada laukdavo kol susimokės.

                                      O šiaip tuščiose stotelėse tai neaktualu.
                                      Paskutinis taisė Gator; 2019.04.13, 22:14.

                                      Comment


                                        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                                        Nes jei vairuotojams vienodai bilietu pardavimas tai tada alga ne kažką. Todėl kaip kas stengiasi uždirbti apie 100 daugiau
                                        Tai alga ir turi moket gera, ar nori kad pradetu snukius dauzytis kaip tai dare pries 5 metus senose marsrutkese uz vaziavima ne savo laiku ir emima zmogaus tai ura 3 litus.Prie ko privede skurdas,kad jau ir sunym sutinkama but , kad tik alga butu didesne. Nu absurdas kokio reta

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                          Visada pas vairuotoją bilietus galima buvo pirkti ir visada laukdavo kol susimokės.

                                          O šiaip tuščiose stotelėse tai neaktualu.
                                          aš kalbu laukimą jei kažkoks nesusimoka nori ažiuoti zuikiu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X