Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Beje, elektriniai.

    Comment


      Kaip su troleibusais Kaune vyksta? Nelabai domiuosi, kažkur girdėjau, kad jau kovo 20d. lygtais baigiasi tas konkursas gal yra žinių?

      Comment


        Taigi keliais pranešimais aukščiau buvo kalba apie tai.

        Comment


          Kauno savivaldybe atrase, kad troleibusu konkursas juda i prieki, tai dabar kas
          meluoja, ar pati savivaldybe nesusigaudo
          ar viesuju pirkimu portalas?

          Comment


            iš konkurso atsimeta Scania ir Solaris autobusai, nes norima kad autobusas kainuotų mažiau nei 100 000 eurų.

            Comment


              As ne apie autobusus klausiau..

              Comment


                Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                As ne apie autobusus klausiau..
                O jis ir ne tau sakė. Ir iš viso baikit čia jaudintis, bus tų troleibusų, anksčiau ar vėliau.
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Siulau maziau klausyti vairuotoju ir maziau spekuliuoti.
                  Niekas jokiu autobusu dar NEPERKA, troleibusu gamintojas jau kaip ir aiskus, dabar tik deramasi del paskolos su Europos rekonstrukcijos banku.

                  Comment


                    Parašė vviliuss94 Rodyti pranešimą
                    troleibusu gamintojas jau kaip ir aiskus
                    Ir kas jis? Solaris?

                    Comment


                      Tai cia jus spekuliuojat.. Kaip gali buti aiskus gamintojas, jei prasidejes teisminis procesas del konkurso

                      Comment


                        Parašė vviliuss94 Rodyti pranešimą
                        troleibusu gamintojas jau kaip ir aiskus
                        Gal tu nenusišnekėk Apspangęs truputėlį gal..?
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Kiek turiu informacijos šiai dienai vyksta derybos su Europos rekonstrukcijos banku ir gamintojo atstovais, kurie iškėlė bendrovės vadovybei klausimų perkant troleibusus teisminiu keliu.

                          Comment


                            Tai laimejo Solaris?

                            Comment


                              Parašė vviliuss94 Rodyti pranešimą
                              Kiek turiu informacijos šiai dienai vyksta derybos su Europos rekonstrukcijos banku ir gamintojo atstovais, kurie iškėlė bendrovės vadovybei klausimų perkant troleibusus teisminiu keliu.
                              Prašau tada pateikit šaltinius savo "informacijos" nes palei kol kas atrodo, kad šnekat nesąmones

                              Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                              Tai laimejo Solaris?
                              Nieko tie svolačiai nelaimėjo.
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                šiais metais naujų autobusų nebus, nes kaip ir minėjo įvyko nesutarimai dėl konkurso sąlygų, kainų. Todėl bus skiriama pinigų esamiems autobusams jų atnaujinimui, naujai gautų senų Volvo variklių remontui. Todėl galime ramiai atsidūsti ir laukti dar metus.

                                Comment


                                  Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                  šiais metais naujų autobusų nebus, nes kaip ir minėjo įvyko nesutarimai dėl konkurso sąlygų, kainų. Todėl bus skiriama pinigų esamiems autobusams jų atnaujinimui, naujai gautų senų Volvo variklių remontui. Todėl galime ramiai atsidūsti ir laukti dar metus.
                                  Tada reikėtų nupirki dar bent 20 dujinių naudotų pakeisti visus aukštagrindžius.

                                  Man rodos Solario nebus ir troleibusų
                                  http://ebus.lt/parduodama-lenkijos-s...alimu-pirkeju/

                                  Pernai „Solaris“ pardavė beveik 1 400 autobusų, o šių metų užsakymų kiekis jau viršijo pernykštį, iki spalio mėnesio išnaudoti visi gamybos pajėgumai.
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                                    Tada reikėtų nupirki dar bent 20 dujinių naudotų pakeisti visus aukštagrindžius.

                                    Man rodos Solario nebus ir troleibusų
                                    http://ebus.lt/parduodama-lenkijos-s...alimu-pirkeju/

                                    o aš sakyčiau kad reiktų ar 20 ar mažiau ar daugiau nesvarbu taip pat nesvarbu ar dujinių ar dyzelinių bet ne 12 metrų standartinio dydžio autobusų bet mažesnių kokių 8 metrų ilgio nes dabar reikalingi 12 metrų autobusai tik dviem valandom rytinio piko metu 6:30 - 8:30 ir vakarinio piko metu valandai 16:45 - 17:45. Būtų jie daugmaž užpildyti visą laiką o nevažinėtų kaip dabar priekabos su 10-20 keleivių.
                                    Aukštagrindžiai yra šiuo metu išganymas kad jie važiuoja ir yra kuo padengt linijas.

                                    Comment


                                      Dabar matau (gal klystu?), kad su naujais Kauno autobusais ir troleibusais šiais metais 0. Manau Kerui jau reikia keisti darbo vieta, kažkaip šikna priaugo prie kėdės. Įdomiausia, kad perėjus vienam "Kauno autobusų" darbuotojui į VVT, atsinaujino Vilniaus miesto autobusai ir pradėti dažyti raudonai .

                                      Comment


                                        Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                        atsinaujino Vilniaus miesto autobusai ir pradėti dažyti raudonai .
                                        Čia tai geras apsijuokimas, kuris kitas miestas norėtų pakeist savo spalvas į tas, kurios yra kito miesto spalvos? Savęs negerbimas

                                        Comment


                                          Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                          Kerui jau reikia keisti darbo vieta, kažkaip šikna priaugo prie kėdės.
                                          Jau senai reikia.
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X