Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [QUOTE=wint666;n1570004]
    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

    neužilgo ir 31 maršrute turėtų būti mikriukai.[/QUOTE
    visai išdurnėjo. Vasarą gal ir nieko, bet per mokslo metus žmonės netilps į tokius autikus. Visai nukvako KA valdžia
    ir netikiu kad mokslo metais važinės mikriukai, o šiuo metu paima vieno pusračio keleivių srautą iš skaičiuoklio kiek atsižymėta bilietų jei nesiekia 25 tinka tada mikriukas.
    tiesa mikriukas bus ir 29E ar kaip jis vadinsis Oro uostas - Geležinkelio stotis kuris stos ne visose stotelėse

    Comment


      Patyliukais gi buvo panaikintas 29E, ar man tik atrodo?
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Patyliukais gi buvo panaikintas 29E, ar man tik atrodo?
        taip nes šitą maršrutą apmokėjo pats oro uostas. O dabar važiuotų ne naktį o visą dieną nes padaugės nusileidžiančių lėktuvų kiekis.

        Comment


          Tai gal čia laikinas maršrutas, kol Vilniaus oro uostas uždarytas? Bet kokiu atveju mikrobai sudarys apgailėtiną atsilikusios šalies įvaizdį. Juk TOKS, Ollex irgi veš keleivius mikrobais... Kas per šalis, jei nesugebama net mėnesio laikotarpiui pasirūpinti normaliu VT...

          Comment


            Ne tik 21, bet ir 31 maršrutais važiuoja mikriukai.

            Comment


              Parašė Tautvis Rodyti pranešimą
              Ne tik 21, bet ir 31 maršrutais važiuoja mikriukai.
              Bet čia tik savaitgaliams, darbo dienomis 31 maršrutu vėl važiuos autobusai. 21 maršrutu visomis dienomis važiuos mikriukai.

              Comment


                prieš kelias valandas. 1665, 42 maršrutas.

                Liudininkų teigimu, avarija įvyko dėl maršrutinio taksi kaltės – šis važiuodamas iš šalutinio kelio nepraleido važiuojančio 42-ojo maršruto autobuso. Šis vengdamas transporto priemonių susidūrimo staigia nusuko vairą ir rėžėsi į šalia stotelės buvusią tvorą.
                http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/06/2...ezesi-i-tvora/
                Paskutinis taisė do.; 2017.06.29, 23:06.

                Comment


                  Parašė do. Rodyti pranešimą
                  prieš kelias valandas. 1665, 42 maršrutas.



                  http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/06/2...ezesi-i-tvora/
                  Kai kam autobuso avarija suteikė pigių seansacijų...
                  Pridursiu, kad man viešasis transportas atrodo gana saugus.
                  Užtai avarijoje domina kitas dalykas. Avarija įvyko prie Kauno pilies žiedo. Bet gi čia 42-ais maršrutas neina. Matyt, autobusas važiavo į parką, todėl (kaip rašoma) keleiviai nenukentėjo

                  Comment


                    Jau yra nauji tvarkaraščiai nuo 07-14 29 ir naujam 29E maršrutams. 29 važiuos visą dieną 2 reisais per valandą, o 29E kursuos tik naktį kas 40-60 min.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Šiandien turėtų būti parvaryti naudoti dujiniai autobusai. Lyg ir Volvo markės.

                      Comment


                        Aha, tai štai kam tie Volvo 7700A CNG skirti! Bus žalios spalvos, anksčiau dirbo Švedijoje, Malmėje.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Aha, tai štai kam tie Volvo 7700A CNG skirti! Bus žalios spalvos, anksčiau dirbo Švedijoje, Malmėje.
                          Tai dalis matyt į Šiaulius atkeliavo.
                          I don't drive fast,I just fly low

                          Comment


                            Artimiausiu metu visuose Kauno autobusuose bus įmontuoti specialūs laikikliai dviračiams, o dviračio vežimas bus nemokamas.
                            Paskutinis taisė do.; 2017.07.18, 21:19. Priežastis: pataisyta nuoroda

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Aha, tai štai kam tie Volvo 7700A CNG skirti! Bus žalios spalvos, anksčiau dirbo Švedijoje, Malmėje.
                              Kitiems žmonėms - foto, kaip jie atrodo:
                              http://fotobus.msk.ru/photo/391861/
                              Visai gražūs man jie
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Hm, tai taip gaunasi, kad į Kauną eis trumpi, o į Šiaulius - ilgi?
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Čia Švedijos labdara?

                                  Comment


                                    Kokia dar labdara čia grynai pirkti autobusai, įdomu koks balionų galiojimo laikotarpis pas juos.

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Hm, tai taip gaunasi, kad į Kauną eis trumpi, o į Šiaulius - ilgi?
                                      20 tokių gaus apie prailgintus nieko neparašyta

                                      Comment


                                        Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                        Kokia dar labdara čia grynai pirkti autobusai, įdomu koks balionų galiojimo laikotarpis pas juos.
                                        kaip suprast galiojimo laikotarpis? ar kiek galima nuvažiuot?

                                        Comment


                                          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                                          kaip suprast galiojimo laikotarpis? ar kiek galima nuvažiuot?
                                          Kiekvieno dujinio autobuso dujų balionai turi tam tikrą dujų balionų galiojimo terminą. Berods 15-20 metų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X