Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip pat yra konkursas dar 8 naudotiem žemagrindžiams sujungtiems troleibusams.
    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

    Comment


      Kas čia per A5-A7 važinėja Kaune?? Stovi arba autobusų stoties stotelėje arba griunvaldo g.. stotelėje? Ačiū, už informaciją!

      Comment


        Kauno VT stebėjimo temoje jau buvo tau atsakyta, kad "gyvatė" dirba specialiu A7 maršrutu, o ne 47. Ten pat yra daugiau info kas tai per maršrutai.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          vakar mačiau viena gyvatė dirbo 37 maršrute, seniai ją čia buvau matęs

          Comment


            Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
            vakar mačiau viena gyvatė dirbo 37 maršrute, seniai ją čia buvau matęs
            Aš "gyvatę" 37-ame maršrute mačiau gegužės 5 d.
            Ir norisi paklausti: nejaugi negaila variklius "pieluoti"i Parodos g. įkalnėje?

            Comment


              Parašė Vitas Rodyti pranešimą
              Aš "gyvatę" 37-ame maršrute mačiau gegužės 5 d.
              Ir norisi paklausti: nejaugi negaila variklius "pieluoti"i Parodos g. įkalnėje?
              Viena gyvatė ryte dirba specmaršrutu A5, paskui pereina į 37 vėlyvajį vienpamaininį grafiką. Daugiau nelabai yra joms tinkamų maršrutų su analogiškais grafikais

              Comment


                Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                Viena gyvatė ryte dirba specmaršrutu A5, paskui pereina į 37 vėlyvajį vienpamaininį grafiką. Daugiau nelabai yra joms tinkamų maršrutų su analogiškais grafikais
                kitas pradeda darbą po 46 maršruto su pertrauka o trečia dirba A7 ryte ir po pietų.

                Comment


                  Nuo 2017 m gegužės 15 dienos 42-ojo, 45-ojo ir 6-ojo A maršrutų autobusai bei 54-ojo maršruto maršrutiniai taksi nuo Breslaujos g. stotelės į Respublikinę Kauno ligoninę važiuos Breslaujos g., Kaišiadorių g., Vyšniavos g., Alsėdžių g., Žarėnų g., Verkių gatve ir toliau įprastais maršrutais.

                  34-ojo maršruto autobusai iš Kauno klinikinės ligoninės važiuos iki Kaišiadorių ir Prancūzų gatvių sankryžos. Autobusai papildomai sustos Viaduko stotelėje.

                  Comment


                    Parašė TheCoach Rodyti pranešimą
                    Na panašu, kad kalbos pagaliau virsta darbais
                    CVP jau yra užregistruoti 2 naujų troleibusų pirkimo konkursai, kuriais bendrai bus bandoma nupirkti 80 troleibusų.
                    36 mėn?

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      36 mėn?
                      Taip.
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Tai taip išeina mes dar tris metus su griuvenom važinėsim ane? Smagumėlis..

                        Comment


                          Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                          Tai taip išeina mes dar tris metus su griuvenom važinėsim ane? Smagumėlis..
                          Ne blemba iš oro 80 troleibusų per vieną diena atsiras. Reikia pagamint žinok. Skodos nėra griuvenos, o troleibusai verti pagarbos, ir įamžinimo, nes jokių kitų tiek laiko atitarnavusių troleibusų nebus niekada. Yra pora Soliarių troleibusų parke kurie yra dar didesnės griuvenos...
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                            Tai taip išeina mes dar tris metus su griuvenom važinėsim ane? Smagumėlis..
                            Spėčiau, kad nebus laukiama 36mėn, kad paduot visus, o bus duodama po truputį iki kol po 36mėn jau bus viskas paduota. O ir galbūt tai tik maksimalus laikotarpis apsidraudimui.

                            Comment


                              Taiki Solariai juk buvo perkami panašiai. Kaune per 2 metus dvejomis partijomis, o Vilniuje - 3 partijomis.

                              Comment


                                Ilgieji Troleibusai

                                Pastebėjimas: Tai šie ilgieji Kaunui atiteks ar ne ? nes tylu apie juos.

                                Comment


                                  Nuo 2017 m. gegužės 29 dienos keičiami 5-ojo, 9-ojo, 12-ojo troleibusų maršrutų darbo ir poilsio dienų eismo tvarkaraščiai. Šių maršrutų troleibusai važiuos iki Kauno marių stotelės.

                                  Transporto ir eismo organizavimo skyrius
                                  Paskutinis taisė Raivo; 2017.05.27, 21:24.

                                  Comment


                                    gal 2017 m?>

                                    Comment


                                      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                      gal 2017 m?>
                                      Transporto skyriuje vis dar 2016

                                      Comment


                                        „Kauno autobusai“ siūlo branginti bilietus: bus keliami atlyginimai ir atnaujinamas parkas

                                        Read more: http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/06/0...#ixzz4iqvwtM8R

                                        Comment


                                          28 eurai uz terminuota bilieta?? Oho, o keleiviai
                                          toliau griuvenom vazines,pamatysit.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X