Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tiltas pastatytas laiku nebus, veluos apie 3 menesius, lesu ir medziagu trukumas.
    Paskutinis taisė uksas; 2014.11.12, 09:07.

    Comment


      Kam įdomu, ką aš sužinau ir dalinai čia paskelbiu, tas skaito ir bent sužino kažką, o tai geriau nei nieko. Ir aišku tikrai ne viska aš čia skleidžiu ką žinau.

      Comment


        daline informacija yra daug blogiau, nes informacija virsta pleku.

        Comment


          Baigiau pildyti Kauno troleibusų maršrutų istorijas - http://tinklarastis.nvtka.lt/1440.aspx Daugiau nebeturiu ko pridėti (arba pamiršau), nes internete daugiau informacijos nėra arba ji šiuo metu nepasiekiama.
          Būtų šaunu, jei kas turėtų kokių papildymų ir patikslinimų, ypač dėl įvykusios tarp 1983 ir 1986 revoliucijos eismo organizavime Kauno centre.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Paskelbti keičiami tvarkaraščiai nuo š.m. Gruodžio mėnesio.

            http://marsrutai.info/kaunas/

            Comment


              Nustebino tai, kad 17G atidaromas ne 17 maršruto sąskaita ir dar taip dažnai (lyginant su 6G ir 27/3G)
              Ir dar - 10 troleibusas darbo dienomis važiuos iki Kėdainių g., bet dėl to šiek tiek kentės intervalas.
              Paskutinis taisė Mettal; 2014.11.14, 17:51.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Nustebino tai, kad 17G atidaromas ne 17 maršruto sąskaita ir dar taip dažnai (lyginant su 6G ir 27/3G)
                Iš autobusų tvarkaraščių apart pakoreguotų laikų pastebėjau, kad dažniau važiuos tik 34-as ir 37-as maršrutai.

                Iš troleibusų maršrutų pastebėjau, kad 10-asis maršrutas darbo dienomis, visais reisais važiuos iki Kėdainių g.

                Comment


                  Man tai kliuna, kad KA turi dauguma zemagrindziu autobusu, o geltonas grafikas panasu, kad tik vieno autobuso. Smulkmena, bet kodel negalima pasireklamuoti?

                  Comment


                    Pakeitimai:
                    10 troleibusas visą diena važiuos į Kėdainių g taip pat vienpamainis grafikas pasikeis į pamainį . Darbo dienomis.
                    10 autobuse +1 pamainis grafikas.
                    15 autobuse judinami laikai.
                    17 autobuse judimani laikai, gal derinama su 17G.
                    17G dirbs 3 autobusai
                    19 , 20 ir 21 judinami laikai, 21ame keičiamas tik vieno reiso laikas.
                    23 autobuse prisidės papildomas pertraukiamas grafikas.
                    32 autobusas pradės anksčiau ir baigs vėliau tiek darbo dienomis tiek savaitgaliais.
                    34 autobuse prisidės papildomas grafikas.
                    35 ir 39 autobusuose judinami laikai
                    37 autobuse pridedamas papildomas pamainis grafikas.
                    Paskutinis taisė Gintaras663; 2014.11.14, 18:04.

                    Comment


                      Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                      10 autobuse +1 pamainis grafikas.
                      O ne +2 autobusai? Senu grafiku popietinio piko metu priskaičiavau 11 mašinų, o nauju - 13.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Ne, dabar 10ame autobuse yra 4 pertraukiami, 6 pamainiai grafikai ir 2 velyvi vienpamainiai grafikai išviso 12 grafikų .

                        Comment


                          O 4 troleibusas važinės tik savaitgaliais?

                          Comment


                            Parašė Lich Rodyti pranešimą
                            O 4 troleibusas važinės tik savaitgaliais?
                            Ir savaitgaliais.

                            Comment


                              Tiesiog savaitgalio grafikas pakeistas (spėju, kažkiek paderintas su T4). Darbo dienų nesikeičia
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Biški ne į temą bet kur dingo 353 jelcz troleibusas. Kažkaip nesimato jo gatvėse...
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                  Biški ne į temą bet kur dingo 353 jelcz troleibusas. Kažkaip nesimato jo gatvėse...
                                  Stovi parke, problemos su elektriniu stabdžiu, pneumatine pakabos sistema, kadangi troleibusas toks vienintelis, sudėtinga su detalėmis.

                                  Comment


                                    Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                    Stovi parke, problemos su elektriniu stabdžiu, pneumatine pakabos sistema, kadangi troleibusas toks vienintelis, sudėtinga su detalėmis.
                                    Reikia melstis, kad nenurašytų...
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Kaune troleibusai kilo į kalną be laidų

                                      http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/11/1...#!image-104643
                                      Neskubėk ir nespėsi.

                                      Comment


                                        Tipinis "lietuviškas" vaizdelis - viešojo transporto vežėjai ir keleiviai būna paskutiniai, kurie sužino apie eismo ribojimus esant kelio darbams. Spėju, kad Kauno autobusai sužinojo apie tai tik tada, kai dispečeriams pradėjo skambinti negalintys pravažiuoti troleibusų vairuotojai.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/...jas-519-466981

                                          tokiu manau yra daugiau...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X