Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nei vienas dar nebuvo vakar įregistruotas, nei vienas dar kasos neturėjo, sudėti tik komposteriai, o jūs apie išvažiavimą į trasą galvojat? Nebent ryt magišku būdu pravarys registracija, bet mažai tikėtina.
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Tie nauji Solariai tikiuosi važiuos 2, 4 ir 8 maršrutu, ten juk mažiausi srautai, tai ne taip greitai nauji troleibusai dėvėsis

      Comment


        Komposterius naujus pirko
        ar is senu troleibusu sumontavo?

        Comment


          Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą
          Komposterius naujus pirko
          ar is senu troleibusu sumontavo?
          Kiek mačiau naujus.
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Parašė vilijampolietis Rodyti pranešimą
            Tie nauji Solariai tikiuosi važiuos 2, 4 ir 8 maršrutu, ten juk mažiausi srautai, tai ne taip greitai nauji troleibusai dėvėsis
            Važiuos visais įmanomais maršrutais. Nesuprantu skirstymo į "geresnį" bei "prastesnį" maršrutą.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Rytis001, gal yra žiniù kaip bus senom Škodom? Visur skelbia, kad nurašys VISAS, bet kaip bus iš tikrùjù?

              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                Rytis001, gal yra žiniù kaip bus senom Škodom? Visur skelbia, kad nurašys VISAS, bet kaip bus iš tikrùjù?
                Visų nurašyt bent iškarto negali niekaip, buvo planai pasilikt apie 10 rezervui bei žiema naudot tinklo valymui nuo ledo. Buvo dar kalbėta su valdžia dėl nr. 335 palikimo kaip muziejinio, nes visgi tai antra seniausia (1982 m.), dar gyva Škoda 14Tr01 pasaulyje, bet dėl šito tai niekas neaišku.. Seniausia Bratislavoje kaip muziejinė palikta.

                Dabar kol kas kurias pastato, tai jau ir nurašo, išrenka. Dabar nurašytos stovi nr. 342 (ji degė, tai nurašyta neplanuotai), nr. 296, 332 bei 259.
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Šiap reikėjo muziejinę reikėjo palikt mokomaja(kodėl jie ten 5 metus 300 remontuoja ir kam jie 239 perdažė senom spalvom?) 335 per daug sugadinta, bus kaip su 109.

                  Comment


                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                    Dabar kol kas kurias pastato, tai jau ir nurašo, išrenka.
                    O tai nedarys kokios tai parodos?

                    Comment


                      Dar per anksti. Kai bus gauta paskutinė partija troleibusų, gal tada kas ir bus. Matant, kaip pristatomi troleibusai ir kiek jie laiko ruošiami darbui, Škodos dar važinės iki pavasario...

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        Nei vienas dar nebuvo vakar įregistruotas...
                        O kaip tada važinėjo tas naujas troleibusas? Jau ir nuotraukos buvo patalpintos. Neįregistruotas negalėjo važinėti, arba turėjo būti policijos palyda, ar kažkas panašaus (bet šito nesimatė).
                        Beje, kažkas užsiminė, kad per tą važiavimą lyg tai apdaužė troleibusą. Ar tai tiesa? Jei taip, ką sudaužė ir kaip tai įvyko?

                        Comment


                          Jis su lenkiškais numeriais.
                          https://transphoto.ru/photo/1246401/?vid=492512

                          Comment


                            https://kaunas.kasvyksta.lt/2019/09/...s-troleibusai/

                            Comment


                              Kaip ir sakiau, pirmadienį, tik gaila dar ne trasoj, o tik pristatyme.

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Šiap reikėjo muziejinę reikėjo palikt mokomaja(kodėl jie ten 5 metus 300 remontuoja ir kam jie 239 perdažė senom spalvom?) 335 per daug sugadinta, bus kaip su 109.
                                300 padarytas kapitalinis, jis kaip tik sugadintas ir palyginus jį su nr. 335 nevertas muziejinio, o 335 antra seniausia, Jei pasilikti tai tik ją. O 300 sakė išvažiuos greičiausiai paskutiniams metams (gal ir pasiliks daugiau, nes gera mašina po kapitalinio) keleivius vežiot. Tipo 109 tai ten pieva visiška, bet jis bent jau yra.

                                O dabar visi 5 nauji jau suregistruoti, stovi parke paruošti pirmadieniui. Kalbos buvo, kad antroj pamainoj jau važiuos linijoj, bet čia tiesios nežinau kiek. Apdaužyt niekas nieko neapdaužė, tik per obkatke vadybininkas toks iš autobusų parko atkeltas per duobe dėjo ir per rėmą, ar per ką ten, taip lupo, į asfaltą, kad visas sudrebėjo kai reikalas.
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Tai jau kaip
                                  pristatymas jau ir buvo,straipsnis,video PR
                                  ir panasiai, ka dar jie pristatines idomus, galetu leist i marsrutus ir
                                  viskas.

                                  Comment


                                    Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą
                                    Tai jau kaip
                                    pristatymas jau ir buvo,straipsnis,video PR
                                    ir panasiai, ka dar jie pristatines idomus, galetu leist i marsrutus ir
                                    viskas.
                                    Tai gal Gitanas, Saulius ar Visvaldas patusint atvažiuos Baliuka chebrytei padarys

                                    Comment


                                      Kelinta valanda vyks gal zinot?

                                      Comment


                                        Dabar ka tik buvo pristatyti centre, visa savaite naujais troleibusais bus galima važiuoti nemokamai

                                        Comment


                                          Gal foto turite? Kokiais marsrutais bus siandien?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X