Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą

    Na tai kam zaisti, padaryti visiems pensininkams nemokamai tada bus ir paprasta ir tvarkinga.
    Tam, kad neprarasti milžiniškų įplaukų (tuo paču ir daugiau apkraunant transportą). Solidžią įplaukų dalį sudaro pensininkų bilietai pilna kaina.

    Comment


      Įdomu, kiek tų, kuriems priklauso 80 proc. lengvata, naudojasi VT Kaune? Ir kam dabar sumažino kainą, kiek bus prarasta lėšų iš lengvatininkų kišenės? Nemanau, kad jiems yra didelė našta nusipirkti bilietą su 80 proc. nuolaida. Manau, kad per metus prasisuktų kokie 200-300 tūkst. papildomų eurų, už kuriuos kasmet būtų galima nupirkti po 1 naują autobusą, o jei ne naują, tai ir kelis.

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Įdomu, kiek tų, kuriems priklauso 80 proc. lengvata, naudojasi VT Kaune? Ir kam dabar sumažino kainą, kiek bus prarasta lėšų iš lengvatininkų kišenės? Nemanau, kad jiems yra didelė našta nusipirkti bilietą su 80 proc. nuolaida. Manau, kad per metus prasisuktų kokie 200-300 tūkst. papildomų eurų, už kuriuos kasmet būtų galima nupirkti po 1 naują autobusą, o jei ne naują, tai ir kelis.
        Dar reikėtų nesumesti visko į krūvą. Sv-x-as rašė apie pensininkus, o jie moka pilną kainą iki 80 ar kiek ten metų amžiaus būdami.
        Nebent js supainiojo ir turėjo omenyje tik tuos pensiinkus, kurie virš 80 metų amžiaus.

        Comment


          Nuo 80 metų. Ir niekas čia nieko nepainioja. Tas bilietas tai negautos VT pajamos. Įstatymas tokių lengvatų nenumato, tai savivaldybės sprendimas vežėjo sąskaita.

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Nuo 80 metų. Ir niekas čia nieko nepainioja. Tas bilietas tai negautos VT pajamos. Įstatymas tokių lengvatų nenumato, tai savivaldybės sprendimas vežėjo sąskaita.
            Tai dabar įsivaizduok kiek prarastų pajamų būtų jei VISIEMS pensininkams (kurie suneša ir pilna kaina krūvas pinigų) nemokamai padarytų kaip sv-x-as siūlė

            Comment


              Nemokamai nesiūlo valdžia.

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Nemokamai nesiūlo valdžia.
                Sunku su tavo teksto suvokimu. Niekas ir nesakė, kad siūlo.
                Sv-x-as siūlė. Aš atsakiau, kad neprotingas pasiūlymas.
                Gal jau aiškiau?

                Comment


                  Aš nekomentuoju Sv-x'o komentarų. Aš rašiau apie Kauno valdžios sprendimą dėl tų bilietų.

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Aš nekomentuoju Sv-x'o komentarų. Aš rašiau apie Kauno valdžios sprendimą dėl tų bilietų.
                    Tu komentavai mano komentarą, kuriame aš komentavau sv-x-as komentarą.
                    bandysiu nebešvaistyt savo laiko su tavimi (nevisada išeis, neturiu tokų šaltų nervų )

                    Comment


                      Nieko panašaus.

                      Comment


                        Jūs geriau pagalvokit, kiek už tuos aštuoniasdešimt-procent-lengvatininkus savivaldybei reikia mokėti kompensacijų. Už kiekvienus pensininko išleistus 5.60, miestas turi atriekti papildomus 22.40. O KA - nu tegu kaip nors sukasi už tuos 1 eur metams nuo žmogaus.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Įdomu, kiek tų, kuriems priklauso 80 proc. lengvata, naudojasi VT Kaune? Ir kam dabar sumažino kainą, kiek bus prarasta lėšų iš lengvatininkų kišenės? Nemanau, kad jiems yra didelė našta nusipirkti bilietą su 80 proc. nuolaida. Manau, kad per metus prasisuktų kokie 200-300 tūkst. papildomų eurų, už kuriuos kasmet būtų galima nupirkti po 1 naują autobusą, o jei ne naują, tai ir kelis.
                          Studentai naudojasi. Gausiai

                          Comment


                            Turėjau omenyje pensininkus ir tuos, kuriems priklauso trimetis lengvatinis bilietas. Studentams ir moksleiviams jis nepriklauso.

                            Comment


                              Gal zinote kas kaip pasibaige troleibusu pirkimo konkursas?

                              Comment


                                Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                                Gal zinote kas kaip pasibaige troleibusu pirkimo konkursas?
                                Ketvirtadieni turejo but atplesti vokai su pasiulymais, o daugiau nieko nezinau..

                                Comment


                                  O autobusu pirkimas kazkoks bus simet ar tik gandai?

                                  Comment


                                    Parašė Xamas Rodyti pranešimą
                                    O autobusu pirkimas kazkoks bus simet ar tik gandai?
                                    Kažkur 85 dujiniai turės būti, šiais ar kitais - nežinia.
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                                      Kažkur 85 dujiniai turės būti, šiais ar kitais - nežinia.
                                      O kaip su troleibusais?

                                      Comment


                                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                                        Kažkur 85 dujiniai turės būti, šiais ar kitais - nežinia.
                                        Pala pala, buvo kažkada rašyta, jog bus tiek troleibusų. Ar jau nuspręsta, jog po lygiai autobusų ir troleibusų bus? Ar klysti?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė Erikass Rodyti pranešimą

                                          O kaip su troleibusais?
                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                          Pala pala, buvo kažkada rašyta, jog bus tiek troleibusų. Ar jau nuspręsta, jog po lygiai autobusų ir troleibusų bus? Ar klysti?
                                          Troleibusai bus, autobusu tiek pat ar daugiau/mažiau, nebežinau jau. Troleibusų turėtų būt 85, autobusų irgi apie panašiai.
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X